Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Solad


Solad
őstag

pucska böle ploccs ümüm :DDD

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#2) Andie


Andie
őstag

''FELTÁMADUNK'' - na még csak az kéne :D

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#3) ollie


ollie
MODERÁTOR

„A harmadik elég tétován beszélt. Nem is volt nagyobb közönsége, mint
egyetlen ember. De az ugyanolyan komoly áhítattal hallgatta, mint a másik
kettõt a maguk két-három fõs publikuma.
- Zebedeus jön majd a szolgájával, és azt fogják majd rebesgetni, hogy
eltûntek a dolgok. És hatalmas zûrzavar lesz, hogy hol vannak valójában a
dolgok. És senki nem fogja tudni, hová lettek azok a kis bigyók, meg az a
furcsa kis izé raf-raffiakötõállvány, amihez hozzá voltak erõsítve. És
akkor majd a Barát elveszíti a barátja kalapácsát, és a Fiatal nem fogja
tudni, hogy hol vannak... már azok a dolgok, amiket apáik birtokoltak,
mert apáik csak este rakták oda, este nyolc körül...”


Ez az idézet honnan van? Ja és még egy kérdés:

Azokat, akik lenyilaztak mindenkit Attila sírjánál, kik nyilazták le? :DDD

***

(#4) wipes válasza ollie (#3) üzenetére


wipes
senior tag

(#5) Andie válasza ollie (#3) üzenetére


Andie
őstag

Gondolom nem a sirnál nyilazták le őket, mer akkor azokat is le kellett volna, és azokat is, akik a nyilazókat nyilazták, igy aztán bajosan irogatnánk ezeket a sorokat. :)
Tehát feltételezem a nyilasok eljöttek a sirtól, be a városba, ahol meglepték őket.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#6) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Nagyapám volt ilyen, mikor volt hulladékgyűjtés a városban mindig kiment, egy-két általa hasznosnak vélt dolgot felkapott és vitte haza. Biciklialkatrész annyi volt neki hogy ha nekiült volna 3 komplett biciklit biztos összerakott volna(de csak azért voltak, ha a használatban levőn elromlik valami. Ő is ha meglátott valamit, megállt felette és vitte is haza ha úgy gondlta hasznos lehet. :)
Én ezt a tulajdonságát nem örököltem, de alapvetően ez is ''magyar'' mentalitás. Nehezen válunk meg a tárgyaktól, mégha tudjuk is, hogy igazából nem nagyon lesz jó semmire.
De mi van ha mégis..., és ilyen dolgokkal van tele a padlás, műhely... :)

- http://pazsitz.hu -

(#7) Rive válasza PazsitZ (#6) üzenetére


Rive
veterán

Nehezen válunk meg a tárgyaktól, mégha tudjuk is, hogy igazából nem nagyon lesz jó semmire.
De mi van ha mégis..., és ilyen dolgokkal van tele a padlás, műhely...


Örkény írt erről jót:

Sóhajnak beillő szózat egy ismeretlen rendeltetésű vasdarabhoz, mely a történelem viharain keresztül szép csöndben meglapult egy limlommal tele ládikóban, mert se nagyapámnak, se apámnak, se nekem nem volt merszünk szemétre dobni, és az utánam jövőnek se lesz

- Túlélsz, pöcök.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#8) menpee válasza Rive (#7) üzenetére


menpee
aktív tag

Igaz ez rám is...még megvan az első magam-blankolt audió csatija, az első saját utp kábelem, az első számítógépem, az első discmanem, az első telcsim (és az első szeretett telcsimet is el fogom rakni, mert nem esik egybe a kettő :D). És még sok dolog, ami most nem jut eszembe, de mikor véletlenül beléjük botlom, felsóhajtok, és felidézem a történetüket. Mind-mind egy emlék, és ezektől nem szívesen válok meg, még ha kicsit néha útban is vannak.

Ha ott lenne lent a mázsa arany, hajtanék egy gyémántvágót, és kivennék egy hét szabit :DDD

mod: ja, ez egyébként #6 válasznak készült, csak este van...

[Szerkesztve]

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#9) rarri


rarri
senior tag

Én néha sajnálom,hogy annak idelyén kidobtam a régi koncertjegyeket,pedig gyűjtöttem őket.14O-ft-os Iron Maiden jegy 1984-ből /első külföldi rockeggyüttes Magyarországon! / :R 8O-ft-os Pokolgép jegy 1986-ból,és még sorolhatnám hosszan.Amúgy sokszor ragaszkodom évekig dolgokhoz,még jó lessz valamire címszóval,és egy része valóban kell,a többi pedig feleslegesen foglalja a helyet.A lányaim "kincseit"én is titokban szoktam kidobni.Először elrejtem fél évre,és ha nem keresik,kidobom.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.