Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Egyszer biztos lesz majd PC-re is...mondjuk kiadnak 4-5 ilyet, PC-re meg kijön dobozosként egybe, egy teljes játék áráért... :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2) Zolás


Zolás
addikt

Aranyos dolog hogy csak xboxra adják ki. A fenébe elmennek a konzolos marhasággal. PCn meg vagy elindul vagy nem :((( Rühellem az ilyesmit.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

szerk: "The Ballad og Gay Tony" kép alatti első sor vége...

először azthittem, h a guy-t írtátok el... de akkor jól fordítottam: "b*zi Tóni balladája" :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) Markoka1993 válasza TazLeacher (#1) üzenetére


Markoka1993
tag

Avagy sohasem jön ki PC-re, ami valószínűbb ;)...

live gt: Markoka1993

(#5) Gomez86


Gomez86
őstag

"Ez pedig 40 dollárért lesz beszerezheti, természetesen szintén csak Xbox360-ra."

Amúgy nem tartom ezt jó dolognak. Az előzőt sem vettem meg, mert szerintem sokat kérnek érte...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6) madarasz92


madarasz92
őstag

Ilyen hűle nevet! :C :C

(#7) edward2


edward2
addikt

miez valami melegreklám lesz?

(#8) hejesírásó válasza mephi666 (#3) üzenetére


hejesírásó
senior tag

és ehhez még sztaki is kellet meg oxford big nagy szótár ;]

(#9) Nunder


Nunder
őstag

Uraim esélyegyenlőség! Miért szól minden film sármos, jól fésült maffiózókról fekete autóban? Legyenek piros kabriókban szaladgáló nőies rossz fiúkról is filmek :D A játék már meglesz lehet adaptálni :K

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#10) Dr. Akula válasza TazLeacher (#1) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

PC-re elég lenne ha az alapjáték működne legalább szaggatásmentesen. Szégyen hogy egy csúcspc-n is szaggat 1000-rel. Pedig annyira nem nagy szám a gfx se, akármelyik Crysis, Stalker, stb. kenterbe veri mind kinézetben, mind sebességben. Először programozni tanuljanak meg, majd utána irogassanak DLC-ket.

(#11) CptMisi válasza Dr. Akula (#10) üzenetére


CptMisi
őstag

én se ájultam el tőle...ilyen gépigénnyel jobbnak kellene lennie :((( meg is untam...
a gépigény és szaggatás a rossz konzol->pc portolás miatt van, nem?

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#12) .tnm válasza CptMisi (#11) üzenetére


.tnm
addikt

pontosabban azért, mert a konzolos múltja miatt nagyon cpu orientált, és kevésbé számít a vga. általában a mai játékoknál meg pont fordítva szokott lenni, ezért érezheti úgy az ember, hogy egy amúgy bika gépen is szaggat a játék. (pedig egy sokkal gyengébb vga-n, de core7-es cpu-val meg száguldozna)

persze ez nem mentség, mert ha már vmit kiadunk PC-re, akkor igazítsuk is a PC-khez (persze akkor meg lehet túl nagy munkának ítélték volna meg csak egy platform-ért és inkább annak kell örülni, hogy egyáltalán kiadták)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#13) CptMisi válasza .tnm (#12) üzenetére


CptMisi
őstag

aha, értem :R

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#14) qdak válasza mephi666 (#3) üzenetére


qdak
addikt

hát idáig jácogattam a gta kkal de iyg h 1 cső buzi val kell játszani nem biztos :F
ha már a cim ilyne mi lesz a játékban :D

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#15) Dr. Akula válasza .tnm (#12) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Az én procim se gyenge, és mégse hatja meg. De láttam szanaszét tuningolt 4 magos gép tulaját is panaszkodni, szal nem hinném hogy ez a baja.

(#16) Dr. Akula válasza qdak (#14) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Lehetne a magyar címe Homi Tomi. :D

(#17) .tnm válasza Dr. Akula (#15) üzenetére


.tnm
addikt

egy nextgen konzol központi számoló egységéhez viszonyítva se?
(persze, mondom voltak/vannak benne bugok, meg drivereket is kellett varrni a gombhoz, mag amit lenn is írtam, ha már PC-re kiadjuk, akkor....)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#18) TazLeacher válasza .tnm (#12) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az a baj, hogy nem ez a baj.

Nálam pl. tökéletesen ment, akadás, szaggatásmentesen 1920-ba, high-on. A probléma minössze az volt, hogy így egy idő után egyszerűen kiírta, hogy elfogyott a videómemória...ez mi? 1024MB-s VGA-val? Még ez se lenne gond, de a játék a megjelenéskor (hogy mos mi van azt nem tudom) nem támogatta sem az SLI-t, sem a CF-et. Akkor monják már meg nekem, hogy hogy a büdös pi*ába adjak töb Vramot a VGA-nak? És ez csak a High. Ha mindent fullra húzol olyan 1600Mb kell neki...és még azzal se biztos, hogy simán menni fog, mert nálam úgy akdt ki, hogy ő azt írta, hogy 800Mb elég. Tehát a fullhoz min. 2048 Vram kell SLI és CF nélkül. Sok sikert!

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#19) Def26


Def26
félisten

Nemhogy örülnétek, hogy egyáltalán kijött PC -re. :P :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20) CptMisi válasza TazLeacher (#18) üzenetére


CptMisi
őstag

4870 x2? most komoly, hogy 4890-nel is szarakszik :F elb*szott egy játék ez, ha szarkaszik a gépeden :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#21) tom235


tom235
tag

Amúgy a játék főszereplője is ratyi lesz, vagy csak buzi Tóninak fog gengszterkedni? Mindenesetre a cím elég gázos.

(#22) Zolás válasza TazLeacher (#18) üzenetére


Zolás
addikt

Majd vérpityunak lesz 2gp drr2 a 9500 gt-n és simán leszólja a konfigod :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#23) CptMisi válasza Def26 (#19) üzenetére


CptMisi
őstag

most mit örüljünk, ha Core i7/ Phenom 2 x4 meg valami GTX260/|\ vagy 4870/|\ kell hozzá? jó persze, örülök, hogy kiadták, de akkor inkább kis optimalizálás, és PC-s késés, minthogy így kiadják....legalább is szerintem

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#24) CptMisi válasza tom235 (#21) üzenetére


CptMisi
őstag

remélem Tony-t kell szétcsapkodni ;] nem hiszem, hogy érdekelni fog, mondjuk ki se adják PCre, így teljesen mindegy is :(

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#25) TazLeacher válasza CptMisi (#20) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor még GTX280-am volt. A 4890 már megvan, de még 0 perces. De ez VGA független volt. A 4870X2 ugyan azaon az elven működik, mint a CF legjobb tudomásom szerint, tehát sem a GX2, sem az X2-es karik nem jók, mert single GPU-ként müxik, ha nincs multi GPU támogatás.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#26) TazLeacher válasza Def26 (#19) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Örülök neki, és nagyon jó játék volt, 100%-ra ki is toltam, de Mediumra vissza kellett vennem. Ha azt mondom, hogy bitang gépigénye van, és nem bírja a randszerem, akkor jó, de bírta, tökéletesen ment. Csak volt, hogy 10 perc, volt, hogy 2 óra után meglepetésszerűen kiírta, hogy itt a vége. És rendszerint akkor akadt ki, amikor térképet néztem...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#27) Dr. Akula válasza .tnm (#17) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ahhoz se. Az X360 procija is csak 3 magos, és teljesítményben se jobb mint egy hasonló intel x86. Nekem valaki azt magyarázta hogy az X360 videokártyájára van optimalizálva a küd, ami kicsit másként működik mint a hagyományos pc-s kártyák. A programozók meg csak 1:1-ben áthányták a kódot pc-re, hogy majd fut ahogy fut. Hát ez lett belőle. Hiába van nekem frankó irídium gyújtógyertyám, ha dízel motorba kell belerakni. :)

(#28) Dr. Akula válasza CptMisi (#20) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Az is "csak" 2x1 GB, nem 1x2.

jer1cho:
Igen, az x2 egy CF 1 NYÁK-on, de van benne közvetlen busz a 2 videochip közt, nemcsak a PCIE-n keresztül tudnak kommunikálni.

[ Szerkesztve ]

(#29) Robi86


Robi86
senior tag

Elmehetnek a 'csába, hogy szopatják a pc-seket...ennyi :)

(#30) fogtunder


fogtunder
nagyúr

szerintem fogadjuk el a másságot. korábban is voltak már csőbuzi szereplők a GTA-ban, még dolgoztunk is nekik (pl. a 4-ben is), mégsem lázongott senki, annyi a különbség, hogy most benne van a címben. ami szerintem frappáns és figyelemfelkeltő.

és amikor annyiba kerül egy x360, mint egy felső-közepes grafkártya, szerintem fölösleges azon sírni, hogy szaggat a gépen a játék. a kontrollert is gyorsan meg lehet szokni. célhardver kell és kész.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31) .tnm válasza Dr. Akula (#27) üzenetére


.tnm
addikt

én meg olynaokat olvasgattam, hogy a ps3 központi egysége olyan erős, hogy...

persze lehet, hogy ps3-nál ez, xbox 360-nál az.

egyébként nálam, nem mondom hogy nem szokott idönként fél, negyed mp-re megakadni, de stabil 40 fps körül hoz (1680*1050-es felbontáson, de ez szinte mindegy) elég magasra húzott beállítáokkal (már amennyire 512 MB vram engedi) illetve még árnyékok van valahova nagyon lehúzva, mert annál jön elő a legtöbb képi bug

és elég középszerű a gépem így 2009-ben (a 4 magos cpu-t egy ugyanakkora órajelű 2 magos helyére vettem (athlon x2 helyére jött az x4), többek között a gta4 miatt és ég és föld volt a különbség)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#32) Robi86 válasza fogtunder (#30) üzenetére


Robi86
senior tag

na igen +egy HD tv is illendő hozzá kb.200K... :U

(#33) copin válasza Robi86 (#29) üzenetére


copin
őstag

Ezt már megszokhattad volna, főleg a Rockstartól.

(#34) CptMisi


CptMisi
őstag

azért van pár játék, amik nem jönnek konzolra, pl stalker asszem, úgyhogy én azért, hogy ilyen csodás játékokkal játszhassak, nem veszek konzolt...amúgy fizetek a játékért PCre, akkor ne szart adjanak, szerintem ez a minimum (én nem vettem meg, de haver megvette, és jól rá... vele) :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#35) sfeco79


sfeco79
csendes tag

Ebből azt a következtetést lehet levonni, hogy a konzolt vásárlók nagy része biztosan meleg és ez egy kis kedveskedés nekik.... :DD

Üdv, Fecó Tel: 06303088009

(#36) Robi86 válasza copin (#33) üzenetére


Robi86
senior tag

Hát szokja meg akinek van rá keret :) De nekem nagyon bejött ez a game, és ezért sajnálom az optimalizálatlanságot, és ezért sajnálom, hogy a pc-sekre nagyívben tojnak, nade mindegy :(

(#37) ez_meg_emaz válasza qdak (#14) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Szövegértelmezés látom nehezen megy...
A gay tony a fönöke lesz a játékosnak. :U

(#38) Slade92


Slade92
aktív tag

Azt megértem hogy pc-re nem jön ki de hogy csak xbox 360-ra :(

[ Szerkesztve ]

(#39) Prof01


Prof01
veterán

buzi tony. kemény. :DD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#40) Def26 válasza Slade92 (#38) üzenetére


Def26
félisten

Anno ezért ők leperkáltak nem kis összeget, és ha jól emlékszem késöbb kijön PS3 -ra is, de ebben már nem vagyok biztos. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41) CptMisi


CptMisi
őstag

hát nem hat meg, hogy nem jön PC-re a Bad Company százszor jobban érdekelt volna, akinek van konzol, annak jó szórakozást hozzá majd, ha megjelenik :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#42) Narxis válasza Robi86 (#32) üzenetére


Narxis
nagyúr

Már miért kéne? A HD TV nem kötelező, inkább csak egy lehetőség..

200K? Honnan vetted te ezt az árat? Biztos lehet annyiért is kapni de egy 90 ezer Ft-os TV-n is tökéletes a kép.

Konzolt és TV-t meg nem évente cserélsz, ugyanolyan jól mennek a konzolon a játékok is 5-6 év múlva mint amikor megvetted a konzolod, sőt, semmi hír, hogy az elkövetkezendő pár évben kijönne egy újabb konzol generáció.

Ez egy PC-ről mikor mondható el? Én szeretek PC-n játszani, de k.rva sokat kell rá költenem ha 2 év múlva is max. grafikán szeretném játszani az új játékokat, de még az is lehet, hogy medium grafikával is kompromisszumokat kell kötnöm és akkor még a hulladék szintű portolásokról nem is beszéltünk...

Thanos was right.

(#43) salah


salah
tag

lol jól látom gay tony ez kemény.. :D

(#44) qdak válasza Dr. Akula (#16) üzenetére


qdak
addikt

ez nagyon nagy mekkorát nevettem rajt :))

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#45) Robi86 válasza Narxis (#42) üzenetére


Robi86
senior tag

Igen, megy az "alap" tv-ken is, viszont az új generációs konzolok (egyik) lényege, hogy nagy felbontásban is képesek megjeleníteni a játékokat, ezért gondoltam hogy illendő hozzá. És igen, egy HD tv (1080p) ennyibe kerül.
Igazad van, 5-6 évig mennek rajta a játékok gond nélkül, viszont a PC változatok ezen idő alatt szebbek, mivel nincsenek korlátozva, közben kijönnek ugye az újabb VGA-k stb., a konzolok viszont kötöttek, azokat nem lehet fejleszteni. Ráadásul 5-6 év múlva valószínű, hogy jönnek a következő generációs konzolok, a régit "el lehet dobni" mivel csak az újabb konzolon néz ki úgy az új játék, ahogy ki kell néznie... PC párti vagyok sajnálom ;) Viszont mostmár tényleg elgondolkodtató, hogy a játékgyártók is a konzolokat részesítik előnyben mind optimalizálás téren, mind pedig a játékok kiadását illetően...de én már csak ilyen régimódi vagyok. Éljen a billl.+egér. :)

[ Szerkesztve ]

(#46) Dr. Akula válasza .tnm (#31) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A Cell más tészta, az annyira hasonlít az x86-hoz mint a boxos Power procihoz. A Cell 1 Power cpu magot tartalmaz, meg 7 vektorprocinak nevezett fpu-t. Ebből a vektorproci része ami gyors, ami inkább a gpu-khoz hasonló számításokra alkalmas, általános utasításvégrehajtásra nem, arra ott az 1 szem Power mag. Ráadásul a Cell nem képes out of order végrehajtásra, ugyanúgy mint az Intel Atom. Így cpu-ként esélytelen a dual-quad x86-ok ellen.

[ Szerkesztve ]

(#47) Dr. Akula válasza Narxis (#42) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

k.rva sokat kell rá költenem ha 2 év múlva is max. grafikán szeretném játszani az új játékokat
Az lehet, de 2 év múlva 3x olyan jó gfx-et kapsz a befektetett pénzedért, a konzol meg marad ugyanolyan. Már most is gyengébbek a konzolok mint a pc-k, ha még fejleszted is, akkor pláne. Egyedül a fix felépítésükből adódó közvetlenebb programozhatóság és a multitasking hiánya miatt nem látszanak annyival gyengébbnek mint amilyenek. De ez az idő előrehaladtával (és a pc-re forsított pénzzel arányosan) egyre látványosabb lesz. A pc-t se kötelező fejleszteni, ha nem nyúlsz hozzá, akár 20 év múlva is élvezheted ugyanazt a grafikai szintet mint 20 évvel azelőtt. Akárcsak konzolon. Szal ez a "fejleszteni kell" szöveg elég tré.

(#48) copin válasza Dr. Akula (#47) üzenetére


copin
őstag

Akkor játsz 20 éves játékokkal, az Amigán. Azt már nagyon nem is lehet fejleszteni, de jól jöhet, ha zeneszerző vagy. :))

(#49) Dr. Akula válasza copin (#48) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Miért játszanék, én nem konzolos vagyok, akinek az elég. ^^

(#50) eddie17 válasza Robi86 (#45) üzenetére


eddie17
addikt

Na akkor annyit, hogy minek box-hoz full hd? Kérdem én... És érdekes, nekem 90ezres hd ready tv-m van, és még nem vágtam magamon eret, hogy jaj de csúnya. Tökéletes képminőség, és állleejtés pl egy GoW2. Na ennyit az elméletről. Nem akartam írni, mert már itt a fórumban vagy 50ezerszer el lett ez magyarázva, de úgy látszik még nem mindenki került vele kapcsolatba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.