Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Váratós :K :C

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#2) Aakisan


Aakisan
aktív tag

Egyre jobban várom

(#3) kengyel


kengyel
nagyúr

Erősítsék csak meg pc.-re :) Várjuk :)

kengyel

(#4) danikollar


danikollar
őstag

Lehet, hogy öregszem, de már nem várom annyira, mint a korábbi részeket. Ettől függetlenül biztos, hogy jó lesz.

(#5) oriic válasza kengyel (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tippre a meetingen ezt fogják bejelenteni.

Live-Die-Respawn

(#6) Logen88 válasza oriic (#5) üzenetére


Logen88
aktív tag

Nagyon jó lenne. :))

The Last of Us is a masterpiece.

(#7) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ezek most nem lettek olyan jó képek. Az első amúgy tiszta Vice City. :)

(#8) Jeanne d'Arc

Tuti vétel, nagyon várom! :R

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#9) kengyel válasza oriic (#5) üzenetére


kengyel
nagyúr

Neked legyen igazad :K Valami azt súgja ,ez a rész nagyot fog szólni :)

kengyel

(#10) vakond5 válasza kengyel (#9) üzenetére


vakond5
őstag

Úgy legyen! Nagyon várom már én is :D

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#11) creative24


creative24
csendes tag

Alig várom már én is :)

(#12) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Na itt vajon honnan jönnek a töltények? :DDD

Live-Die-Respawn

(#13) danikollar válasza oriic (#12) üzenetére


danikollar
őstag

:))

(#14) aram01 válasza oriic (#12) üzenetére


aram01
nagyúr

nem jönnek, ez egy elemlámpa ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#15) wody21


wody21
tag

Remélem nem azért 720p széles képek, mert a fejlesztők gépén sem képes futni fullHd-ben... :D

(#16) Bjørgersson válasza oriic (#5) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Milyen meeting?

(#15) wody21: Vagy mert a konzolokon ez a max. :U

;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#17) oriic válasza Bjørgersson (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A hírben olvasható:

"Korábban csak a konzolos kiadásokat erősítették meg, viszont friss hír, miszerint a Rockstar-nál május 16-án egy meetinget tartanak a befektetőknek, ahol állítólag egy nagy bejelentésre lehet számítani. "

Live-Die-Respawn

(#18) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Hát...Én a gta 4 helyére vártam ezt az össz részes össze olvadást, de aztán kaptunk egy más környezetben lévőt.Én nem igazán tudom, hogy várom e vagy sem, mert kicsit uncsik a képek...Lehet belőlem is kiveszett ez a gta által okozott mámor, de nincs késztetés hogy várjam ezt a részt. :N

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#19) errorcode06 válasza Sanchez638 (#18) üzenetére


errorcode06
őstag

A GTA4 úgy sz*r ahogy van. Ha nem lenne SSD-m, meg 2gigás VGA-m, nem merném maximum részletességgel futtatni eme kiválóan optimalizált játékcsodát...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#20) Bjørgersson válasza oriic (#17) üzenetére


Bjørgersson
félisten

:) Egyből csak a kommenteket figyeltem, mert a GTA-s hírek általában később kerülnek fel, úgyhogy itt már nem szoktam olvasni őket.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#21) oriic válasza Bjørgersson (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"GTA-s hírek általában később kerülnek fel"

Nem vagyok mindig gép előtt sajnos, de pl a meetinges hír elvileg csak itt van még fennt.

(#22) kovy29

Ja nem, egyáltalán nem vettem magamra. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#22) Bjørgersson válasza oriic (#21) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ne vedd magadra, nem azért mondtam. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#23) Jhonny06 válasza errorcode06 (#19) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ettől még kurva jó játék. Jó gép kell hozzá, de olyan is a grafikája.

(#24) Bjørgersson válasza Jhonny06 (#23) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem az, szarul van optimalizálva, fúúj!!!44!!4négy

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#25) Bambalazs válasza Bjørgersson (#24) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Igen, a négy. :D

(#26) BlackTreff


BlackTreff
tag

Szerintem a PC-s megjelenés garantált, csak ez is egy marketing fogás, hogy amikor bejelentik, akkor megint kap egy nagyobb hype-ot, mert jönnek a "Isteni ez a játék és még PC-re is megjelenik, Rockstar Love 1000000 szív !!!!4444" szövegek! :)

Ha már annyira jól lesz optimalizálva mint a Max Payne 3, akkor szerintem egy rossz szavunk sem lehet! :)

(#27) #81556480 válasza Sanchez638 (#18) üzenetére


#81556480
törölt tag

jajj! olvass híreket róla! :D
Szerintem fel fogja kelteni az érdeklődéseset ha a régieket szeretted. hegyekben puma, rengeteg ember a városban, csomó fegyver.. és millió izgalmas dolog. És nemhiszem hogy minden extrát ellőttek volna így a megjelenés előtt jóval :C

(#26) BlackTreff

Jólmondod, de lehet azt jelentik be NEM lesz pc :DD ...... Csak majd jövőre

És én már írtam a V topicban hogy aki kicsit többet játszott a MaxP3-al annak feltűnik hogy jópár dolgot átmentettek belőle (ami szerintem kifejezetten nem baj , sőt! ) A max payne 3 cefet jól sikerült optimalizálás terén. persze más game, de akkor is.

[ Szerkesztve ]

(#28) Shing válasza #81556480 (#27) üzenetére


Shing
őstag

Szóval a Max Payne 3-al érdemes tesztelni a gépet. :DDD Nem akarok én majd max grafikán GTA-zni, az eddig még nem nagyon sikerült.

(#29) BlackTreff válasza #81556480 (#27) üzenetére


BlackTreff
tag

Sőt, nem is lepődnék meg, ha totálisan ugyanazt a motort használná a GTA V, mint amit a Max Payne 3-ban láthattunk, mivel ha jól tudom ami a MP 3 alatt van motor az a GTA 4 feltupírozott változata, így végül is kezelnie kéne a nagyobb területet, tömeget! Illetve volt hír is régebben, hogy az MP3 kódjai között megtalálták a GTA-ban használt járművek neveit és modelljeit is! :)

Na mindegy, Rockstar adjátok ki PC-re és ne basszátok el megint az optimalizálást, aztán csókolom! :) :U

(#30) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

A grafikus motor nem egy Cryengine 3, de meglátjuk. Lehet szebb lesz, mint a 4. :U

PS4

(#31) gyuszaa


gyuszaa
őstag

Olvastátok már a legújabb game informer előzetest? :C

(#32) Shing válasza gyuszaa (#31) üzenetére


Shing
őstag

Most már igen, kössz. :D Ütni fog a játék az biztos...

(#33) Ryder62 válasza mrhitoshi (#30) üzenetére


Ryder62
őstag

Nah egy GTA-nál pont teszek a grafra. SA-val összesen kb 1000 órát játszottam.

Lehet hogy szép volt meg realisztikus a IV de ennyi. Semmi hangulata nem volt.

Ellenben az előző részek mind hangulatosak voltak. Tele tartalommal. Úgyhogy reménykedem hogy visszatérünk a gyökerekhez. Igen, 8736 rakétával akarok mászkálni és lángszóróval meg minigunnal.

(#34) LW válasza Ryder62 (#33) üzenetére


LW
őstag

Amiben több lesz ez a GTA, az a tartalom. Szerintem GTA IV esetén rengeteg pénzt, eregiát, időt elvett a motor kifejlesztése, PC-re kiadták félkészen, amit később játszhatóvá is tettek.

Elég ha megnézzük a GTA3, VC és SA-t. Szinte ugyan az a motor, egyre több tartalom. Remélem most elfelejtik a GFWL-t. :) Max Payne 3 jó technikailag fejlődés volt, valószínűleg ezt a GTA V is megkapja.

gyuszaa: ne itt SEO-zz kérlek.

[ Szerkesztve ]

(#35) #81556480 válasza Ryder62 (#33) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ez szerintem emberfüggő.
Mert nekem kifejezetten filinges a szürkés nyújork sztájl.

(#36) Jhonny06 válasza Ryder62 (#33) üzenetére


Jhonny06
veterán

Szerintem messze az eddigi legjobb volt a IV. Az alapjáték nem annyira használta ki a pálya lehetőségeit, de a TBOGT DLC mindent vitt. Nem tudom, hogy mitől nem volt hangulata, szerintem a Vice City volt szar, de a San Andreas se volt egy nagy kaland azzal a fekás témával. Ráadásul most feltennél egy Vice City-t vagy GTA 3-at és ilyenek vannak benne, hogy beleesel a vízbe és meghalsz. :W (Amit már akkor se lett volna egy nagy cucc megcsinálni.) Szóval hiába a sztori, ha ilyen gyenge lehetőségek terén.

Én abszolút adom, hogy mindig a legújabb GTA a legjobb, pont ezért.

(#37) Bjørgersson válasza mrhitoshi (#30) üzenetére


Bjørgersson
félisten

6-7 éves konzoloktól mégis mit vársz? Crysis 3 PC szintű grafikát?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#38) Shing válasza Jhonny06 (#36) üzenetére


Shing
őstag

A VC-nek volt a legjobb hangulata, de tényleg voltak hiányosságai. Ugyan úgy a 4. részben sem lehetett sok mindent csinálni... ami meg plusz ficsör is felesleg. Elakarták érni, hogy kihasználjuk a különböző helyeket... fél percenként csörgött az összes ismerős h menjünk el valahova. Baromi idegesítő volt.

(#39) errorcode06 válasza Shing (#38) üzenetére


errorcode06
őstag

Nem lett volna felettéb az, csak egy idő után nem volt újdonság, 10-edjére pedig már unalmas.
SZVSZ a VC volt a legjobb rész. A zenék, a hangulat, a helyszín. Az SA-ban már túl sok mindent kellett csinálni(pl a gyúrás, vagy a jogsi megszerzése számomra maga volt a rémálom)

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#40) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

ha tényleg azt jelentenék be, hogy nemsokára kijön nextgen konzolokra is, az egy stratégiai lábon lövés lenne a Take Two részéről, mert a vásárlók nem tudnák eldönteni hogy most vegyék meg vagy kivárjanak. valószínűtlen hogy ezt fogják bejelenteni. a PC verzióval kapcsolatban pedig néhány napja még ezen az állásponton volt a RockStar: "...the company line is that they have no plans to do so." forrás: [link]

(#41) #81556480 válasza Jhonny06 (#36) üzenetére


#81556480
törölt tag

"... mindig a legújabb GTA a legjobb, ..."

:R Én is így vagyok vele. Nekem az összes BEST. (SA-nál csak a néger csávó nem tetszett, de megszoktam.)
Mai napig előkapom néha a 3-at. Nekem az a favorit, de az összeset imádom.a IV ben barangolás élszaka csak úgy .. stb.. vagy akármelyikbe !
RAGE modot is próbáltam, na úgy meg isten az összes :D

A V nagy dobás lesz, akárki akármit mond.

(#42) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Már csak azt nem értem, hogy mért nem lehet az öszes fontos platformra együtt bejelenteni?
Mért kell egyik bejelentést elhúzni? Már úgy mint a Ps-nél, PC-re is rég lehetne előrendeni! :U

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#43) peter9228 válasza ViiiiktorOC (#42) üzenetére


peter9228
aktív tag

Itt elő lehet rendelni PC-re: [link] és [link]
(Mondjuk ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy jön is)

[ Szerkesztve ]

(#44) oriic válasza peter9228 (#43) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez semmit nem jelent.

Live-Die-Respawn

(#45) Bjørgersson válasza peter9228 (#43) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Még a borítókat sem frissítették. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#46) Bambalazs válasza peter9228 (#43) üzenetére


Bambalazs
senior tag

:D

Most jött a hír, hogy a PC változat 2014. február 30-án fog megjelenni!!!

;]

(#47) ViiiiktorOC válasza peter9228 (#43) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Ahogy írták, ez semmit nem jelent!
Sajnos! Míg a R* nem erősíti meg, addig nem hiszek senkinek! :D

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#48) Bjørgersson válasza Bambalazs (#46) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Persze, 2013. szeptember 16-án. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#49) peter9228 válasza oriic (#44) üzenetére


peter9228
aktív tag

Igen, pont ezért írtam oda a zárójelbe azt a mondatot.

(#50) Jhonny06 válasza Bjørgersson (#45) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ha jól emlékszem, akkor az XBOX/PS verzióknál is így indult (hasonló home-made képekkel) és bejött. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.