Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) anulu válasza fatallerror (#50) üzenetére


anulu
félisten

by default amig nem lesz a "kezemben" a demo, addig erősen kételkedem mindenhol, ahol feltűnik a hír, hogy lesz.
de sorry miatta :R

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#52) fatallerror válasza anulu (#51) üzenetére


fatallerror
addikt

nincs harag de azért a metrón nézz néha a hátad mögé mert az embereimet már kifizettem így véghez viszik a feladatukat (anulálni téged) ;]

egyébként ne aggódj, van ez már olyan állapotban h kiadjanak 1 demót 2 hónap múlva :K biztosan nagyobb az esély a júliusi demora mint h nekem 1 hónap múlva lesz ps3-am xD

don't tell me what i can't do!

(#53) james001 válasza fatallerror (#52) üzenetére


james001
veterán

Ha év végén jön a játék akkor simán ki tudnak adni egy demót nyáron. Meg én úgy sejtem hogy azt a demót dobják ki mint amit az event-en is ki lehetett próbálni... Mondjuk jobb demó lesz remélem mint ami az 5-nek volt,ha lehet azt egyáltalán demónak nevezni (nem a Prologue-ra gondolok,volt egy "Time Attack" demó fönn még az 5 előtt a Store-n,de csak az USA Store-n és asszem 1 kocsi volt benne csak)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#54) fatallerror válasza james001 (#53) üzenetére


fatallerror
addikt

szerintem is ez a demo lesz, viszonylag bő ahhoz h kocsikázz 1 darabig de csak a silverstone őszig uncsi lehet szóval én nem javaslom a demo kipróbálását csak a megjelenés nyakán :DDD

don't tell me what i can't do!

(#55) sz_abika válasza james001 (#53) üzenetére


sz_abika
addikt

99% hogy demo alatt a különálló GT Academy-t értik :)

PSN: xszabikax

(#56) james001 válasza sz_abika (#55) üzenetére


james001
veterán

A hivatalos PS oldalt idézve: "An exclusive demo will launch on PlayStation Store during July 2013 in which you'll be able to try the game and also enter the prestigious GT Academy 2013 competition."
Szóval sztem a demó egy "jegy" lesz a következő GT Academy-ben való részvételhez. Eléggé kicseszés lenne ha egy hasonló Gt Academy demót kiadnának mint amit tavaly GT6 demó néven :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg maradnak a prémium/sima autók felépítései?! Ez szerintem nagyon gáz!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.