Hirdetés

2020. január 27., hétfő

Gyorskeresés

(#1) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Nem játszottam a GT sorozat egy részével sem, de ez rohadt jónak tűnik. Az a trailer meg epic. :C

Live-Die-Respawn

(#2) Sub-ZeRo válasza oriic (#1) üzenetére

A 2 nagyon jó volt nekik, jó pár jogsit meg kellett szerezni + sokmillió autó volt benne.

Amúgy a trailer az komoly, főleg az Audi Quattro nagyon odab@sz. :Y :C

Ezért kár, hogy nincs ps3-am, pedig kormánnyal lehetne tolni. :O

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Xiaomi MI 9 LITE

(#3) fatallerror

fatallerror
(addikt)

last of us, beyond, gt6.... ok sony értettem az üzenetet, szerzek vhogy 1 ps3-at is :B

don't tell me what i can't do!

(#4) svensson

svensson
(félisten)

Fura lenne, ha nem adnák ki PS4-re.

Asus Z170 Maximus VIII Ranger, Intel Core i7-6700K, MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G (2021.04.08-ig garis) eladóak: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/svensson/index.html

(#5) .noxwill

.noxwill
(veterán)

Fura hogy nem NextGen cím :F

All→M8

(#6) fatallerror válasza svensson (#4) üzenetére

fatallerror
(addikt)

mivel 1 teljesen új motort készítettek ezért lehet h előregondolkodtak mert 2010 körül már kezdett kirajzolódni h milyen platform lesz a ps4 ezért annak ellenére h csak 2012 évvégén kapták meg a ps4 devkiteket nem kizárt h az e3-on bejelentik ps4re is mert a motor egyszerűen portolható :K de biztos h nem jelenik meg idén ps4-re, a ps4 címe a driveclub lesz

érdekesség h a trailerben nem nevezték meg a ps3-at így nyitva lehet a kapu

#5) noxwill: az lenne a fura ha nextgen cím lenne :D képtelenség 1200 autót elkészíteni kevesebb mint 1 év alatt, nem volt hardver amire fejleszthettek volna így csak a ps3 maradt, de mint írtam lehet h megtudták úgy írni a motort h portolható költséghatékonyan.

[ Szerkesztve ]

(#7) gianni85

gianni85
(veterán)

én megmondtam, hogy PS3-ra jön, már az első hírmorzsáknál :)

Aktuális hirdetéseim: https://tinyurl.com/y5w4asuc

(#8) oriic válasza .noxwill (#5) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Várható volt hogy PS3-ra jön.

Live-Die-Respawn

(#9) Pityesz82

Pityesz82
(tag)

Örülök hogy PS3-ra érkezik,de persze meg is érdemeljük,mert a GT5 az bizony elég legyes-hugyos lett. Hatalmas rajongója voltam a sorozatnak, de azt a csalódást amit az a félkész rész okozott :(((

(#10) Nigér

Nigér
(őstag)

Nagyon helyes, minél előbb jöjjön!!!
Amire kíváncsi vagyok hogy ez a multi eszköz kompatibilitás mi lesz.
[link]

(5) Noxvill:
Szerintem nextgenre is lesz majd, de azért adják első körben ki PS3-ra mert abból már pár(tíz) millió el van adva, tehát több bevételt hozhat mint egy épp induló generáció húzócíme.
Bár sztem arra is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#11) finkelstein válasza Pityesz82 (#9) üzenetére

finkelstein
(tag)

Ezzel egyetértek én is, az 5. rész nálam is csalódás volt.

(#12) danikollar

danikollar
(őstag)

Én meglepődtem, hogy ps3-ra jön. Bár a hírben is említve van, hogy lehet később ps4-re is jön.
Már csak abban kell bízni, hogy jobb lesz mint az 5. rész.

(#13) gabber01

gabber01
(őstag)

Mitől is lesz jobb ez a GT5-nél? Állítólag már az is maxon pörgette a PS3 minden képességét. Sem a fizika sem a grafika nem lehet már sokkal jobb a PS3 korlátai miatt. Lesz 10 új pálya meg 60 eurós ár? Nagy üzlet...

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#14) oriic válasza gabber01 (#13) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Mivel teljesen újraírtak mindent, a grafikától elkezdve a fizikán keresztül, szerintem jóval szebb és jobb játékot kapunk mint a GT5 esetében.

Live-Die-Respawn

(#15) M@trixfan válasza fatallerror (#6) üzenetére

M@trixfan
(addikt)

A kocsik modellezésénél szerintem megfelelő részletességgel dolgoztak a nextgen számára is adott esetben. Igazából a beviteli eljárások felette állnak annak amit a ps3 megjeleníteni képes. Számomra kicsit felemás érzés, hogy nem nextgen. Attól félek, hogy átkerül a nextgen változatba a pályák itt-ott kartondobozsága. Amit helyenként textúrával oldanak meg lapos felületen azt azért már illene valódi 3D részletből előállítani. Mivel ez palyatervezési, modellezésénél koncepció nem tudom milyen módon fog skalazodni a játék.

twitter: MatrixfanLive

(#16) .LnB

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Azt hiszem eljött a pillanat, hogy elcserélem az Xboxomat. Nem csak a játék miatt. De azért is.

Homo Ludens

(#17) anulu

anulu
(nagyúr)

játékmenetről info? :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#18) anulu válasza Sub-ZeRo (#2) üzenetére

anulu
(nagyúr)

szerintem a 4 volt a csúcs :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#19) AMD_ok

AMD_ok
(őstag)

En kizarolag az 5. resz miatt vettem PS3-at (es adtam el a boxomat elotte), kijatszottam jo 2/3 at, de valahogy nem fogott meg annyira,az az igazsag. Foleg, miota komolyabban szimulatorozok, sajnos ez a jatek nem opcio szamomra (azota mar reg el is adtam a PS3-at). Marha szep, tenyleg, de a fizika sok hianyossaggal kuzd sajnos :(

(#20) goodboy007

goodboy007
(aktív tag)

Új motorhangok? :F
Erről egy szót nem ejtettek, de az egész mehet a levesbe, ha maradnak a matchbox hangok.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#21) oriic válasza anulu (#17) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Nincs egyelőre, bővebb információ az E3-on és a Gamescom-on várható.

Live-Die-Respawn

(#22) tDr1v3r

tDr1v3r
(veterán)

Akkor nem lesz belőle Prologue?

最低だ、俺って。

(#23) vargapdavid

vargapdavid
(tag)

Én inkább a Forza 5-öt várom nagyon, de nagyon.. :)

(#24) Mappa válasza goodboy007 (#20) üzenetére

Mappa
(addikt)

+1

katasztrofális a motorhangok. én ezért adtam el PS3-at majd tértem vissza boxra. 3-4 órát ha öltem abba a vacak GT5-be :( minden autó kenyérmorzsa porszívó hangú.

sound Forza 4 vs GT5

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#25) james001

james001
(veterán)

Jó kis videó :C
Viszont ez a sok DLC-s baromkodás megint... Inkább erre nem írok semmit,túl csúnya lenne :D

Modulistic terror, A vast sadistic feast, The only way to exit, Is going piece by piece!

(#26) oriic válasza tDr1v3r (#22) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Nem volt róla szó.

Live-Die-Respawn

(#27) wolfman

wolfman
(veterán)

" teljesen újrairtak mindent az új részben. Többek között vadiúj grafikus és fizikai motor "

Az 5 megjelenése előtt az egekig magasztalták a fizikáját, hogy mekkora istenkirály lesz. Akkor ennek az univerzumon kívül a helye, annyira szuperszonikus lesz!
Olyan szaga van mint a teleshopos dolgoknak. Egyik héten vegye meg a supercleaner Pro-t mert ez a világ legjobb cucca, majd 4 hát múlva Vegye meg a Supercleaner Pro 2-t, korábbi eszközét ingyen bezúzzuk és beszámítjuk. A tökéletest lehet fokozni? :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#28) dudikpal válasza Mappa (#24) üzenetére

dudikpal
(aktív tag)

Nem vágom h melyik-melyik...Az első porszívó, viszont a második meg egy nyílt térben visszhangos...
Na most melyik a sz*rabb? :DDD

(#29) ldave

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Az 5. rész kimaradt nekem, most már meg se veszem, ezt viszont biztos, de addig is egy kis GT2 muzsika :)

@ Valentino K. : azok a Project Cars képek valószínűleg nem egy 6 éves hardveren készültek.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#30) Valentino K.

Valentino K.
(senior tag)

Csak szerintem néz ki halál gagyin a pályán kívüli rész?
A Nissan GTR-es képen pl mik azok a fák meg az a füves rész? O.o
Project Cars sokkal szebb, pedig még kész sincs!

(#31) fatallerror

fatallerror
(addikt)

késve de majdnem biztos h jön a ps4 verzió is

[ Szerkesztve ]

(#32) tDr1v3r válasza Valentino K. (#30) üzenetére

tDr1v3r
(veterán)

A GT5 is ugyanolyan... ez sajnos ilyen is lesz, inkább az autókra fekszenek rá a srácok.

最低だ、俺って。

(#33) james001 válasza ldave (#29) üzenetére

james001
(veterán)

Azért az "eredeti" GT2 intrós múzik se rossz :)

Modulistic terror, A vast sadistic feast, The only way to exit, Is going piece by piece!

(#34) Mappa válasza dudikpal (#28) üzenetére

Mappa
(addikt)

Az egyik a Forza4 a másik a GT5 :DDD

Ha nem vágod melyik-melyik akkor, nem vagy jártas egyik játékban sem.

nem kötelező megadni

(#35) bigmasterg

bigmasterg
(addikt)

Ugyan kicsit több, mint egy éve eladtam (a 2007ben vásárolt) ps3-amat, de ezzel elérték, hogy megint vegyek.

[ Szerkesztve ]

˙

(#36) ViiiiktorOC

ViiiiktorOC
(senior tag)

Ez jó játék lehet, Ps4-re is idővel lesz az tuti. :)
Pc-re is elfogadnék egy ilyen kaliberű játékot, rengeteg kocsi ès sok pálya. ;)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#37) fatallerror

fatallerror
(addikt)

gameplay video

(#38) mrterminator válasza fatallerror (#37) üzenetére

mrterminator
(aktív tag)

:R

(#39) james001 válasza fatallerror (#37) üzenetére

james001
(veterán)

Az új "menüstílus" jól néz ki de úgy látom a verseny közbeni kijelzők maradtak. Nem baj ez,csak azt hittem ezt is felújítják. :) Ja és a KTM kocsi marha jól néz ki :D

(#40) fatallerror válasza james001 (#39) üzenetére

fatallerror
(addikt)

nekem meggyőző :K júliusban lesz egyébként demo is

(#41) anulu válasza fatallerror (#40) üzenetére

anulu
(nagyúr)

"júliusban lesz egyébként demo is"

ez azért túl szép, hogy igaz legyen... :)

(#42) fatallerror válasza anulu (#41) üzenetére

fatallerror
(addikt)

az eventen elég egyértelműen elhangzott h demo júliusban :K

(#43) james001 válasza fatallerror (#40) üzenetére

james001
(veterán)

Na az jó. Remélem a KTM benne lesz :D

(#44) unrealnoise válasza james001 (#39) üzenetére

unrealnoise
(senior tag)

a manü az UI tetszik nekem is, a HUD-okat meg remélem lecserélik, mert nem megy, nem is igazán passzol az új stílushoz, ami sokkal modernebb.

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#45) unrealnoise válasza Valentino K. (#30) üzenetére

unrealnoise
(senior tag)

te is nagyon okos vagy hallod. a pCARS egy mostani csúcs PC-n fut olyan részletességgel amilyen, nem pedig egy 6 éves PC-n. Gyanítom, hogy amikor megjelenik a jelenlegi konzolokra, még a GT6-os szintet sem biztos hogy el fogja érni. Tartalomra semmiképp. (Pályák száma lehet mondjuk akár több is, de nem lesz a pCARSban ennyi járgány, az már most biztos, mondjuk ez az 1200 is felesleges, pláne ha egy részük megint csak standard marad...)

Mondom ezt úgy, hogy a pCARS-ban van potenciál, csak hát rosszkor jön, mert kábé akkor jelenik majd meg (+/- fél vagy egy év), amikor a másik két nagy. (Forza 5/GT6)

a GT szerintem marad a szokásos karrieres, autógyűjtögetős cuccnál, ahogy a Forza is marad a bevált dolgoknál, míg a pCARS-sal végre konzolon is igazi versenyhétvégéket élhetünk át. Alig várom annak a megjelenését is, remélem nem cseszik el - semmilyen szinten.

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#46) james001 válasza anulu (#41) üzenetére

james001
(veterán)

[link]

(#47) anulu válasza james001 (#46) üzenetére

anulu
(nagyúr)

köszi :) a forumban vannak érdekes pálya felvetések. ha a fele igaz (SS 11, Apricot Hill, Sebring) már akkor nagyon örülnék (főleg a 2-nak, GT2-ben ha nem raktam bele 5-6e km-t ebbe a pályába, akkor 1 centit se).

(#48) james001 válasza anulu (#47) üzenetére

james001
(veterán)

Apricot Hill-t én is hiányolom,a kedvenc pályám a Trial Mountain mellett. Plusz még a Midfield is visszaköszönhetne.
Többen írják még hogy a Red Rock Valley-t is visszavárják,de csak nézd meg az alakját a pályának:

Olyan mint egy 2 éves gyerek első rajza :DDD De amúgy tényleg jó lenne ezt is visszahozni :D

(#49) anulu válasza james001 (#48) üzenetére

anulu
(nagyúr)

ismerem :) (endurance-okkal is többszörösen végigtoltam a GT2-t :) ).

az rendben, h nem egy Tilke tervezte F1 pálya, de mégis megvan a ritmusa és a kihívása is. sokkal jobban szeretem az ilyeneket, mint azokat, amin egy 2 éves is elsőre hibátlan kört tud menni.

(#50) fatallerror válasza anulu (#47) üzenetére

fatallerror
(addikt)

bezzeg nekem nem hitted el :W

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.