Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21551) RAID 2


RAID 2
aktív tag

100k fökött lesz az S3 mini, telefonnak tényleg elég lenne (S3 mellé :)) ), de nekem hiányozna a kiemelt figyelem az OP rendszer tekintetében.

mgTerminator: nem vettem sértésnek.

(#21552) agabe válasza szponzor (#21538) üzenetére


agabe
addikt

A repedés majd kiderül mennyire jellemező...de kijelző sárgulás melegedésre tuti, hogy van (nem hiszem, hogy egyedi eset az enyém) csak erről nem szólnak az eddigi tesztek ;)

(#21553) retroid


retroid
senior tag

ONE V ről érdemes erre váltani?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#21554) forintuser válasza retroid (#21553) üzenetére


forintuser
őstag

Nem.

Holnapkészítést vállalok.

(#21555) fokukac válasza szponzor (#21538) üzenetére


fokukac
nagyúr

ilyet honnan tudtok, amikor még nem is lehet kapni, és ha már van is valakinek valahol, annak se volt ideje még használni?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#21556) szponzor válasza fokukac (#21555) üzenetére


szponzor
senior tag

Tesztből...kb. egy hete jött ki ez a hír, hogy egy tesztíró véletlenül lelökte az asztalról és megrepedt a vaku körül, ami teljesen logikus, hiszen csak ott van kivágva a majomüveg.

(#21557) retroid


retroid
senior tag

Kár hogy már nem kapható 2 év gyári garival sehol

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#21558) csernak75 válasza retroid (#21557) üzenetére


csernak75
senior tag

Inkább Galaxy Nexus-ra váts még van 80k körül.

(#21559) retroid


retroid
senior tag

80 az sok nekem

Max 70-72

ÜDV

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#21560) Slukkica válasza retroid (#21559) üzenetére


Slukkica
őstag

45-ért tudok egy nagyon pöpec állapotban lévőt :)

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#21561) Slukkica válasza Slukkica (#21560) üzenetére


Slukkica
őstag

Nexus S-ről van szó. Nem figyeltem eléggé :)

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#21562) retroid


retroid
senior tag

Mutasd

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#21563) Slukkica válasza retroid (#21562) üzenetére


Slukkica
őstag

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#21564) agabe válasza fokukac (#21555) üzenetére


agabe
addikt

Tesztben tenyleg leirtak...nekem 1 nap alatt meg nem repedt... de tenyleg kiderul majd, bar nem tervezem dobalni, de megeshet az igaz.
Viszont a jo kis ips kijelzo sargul. Nem mondom, hogy kihalok tole, mert melegedeskor jon elo, es jobban erdekel az egesz keszulek mint hogy ilyenen bosszankodjak, de azert fura mert lg eddig mindig a kijelzoire volt baromi buszke (meg az lg tulajok is)..persze tesztekben erre a reszletre nem ternek ki ;)

(#21565) szponzor válasza agabe (#21564) üzenetére


szponzor
senior tag

Leesett a telefonja, úgy nem csoda, hogy reped az üveg, az iPhone ebben az esetben egész pókhálós lesz.
Ezt a sárgulást sikerült már lefotóznod? Nem lehet, hogy egyedi eset?

szerk.: már látom a képet a GN topikban.

[ Szerkesztve ]

(#21566) havri1 válasza agabe (#21564) üzenetére


havri1
félisten

Ez most milyen telefon, aminek sárgul a kijelzője?
GN?

havri

(#21567) agabe válasza havri1 (#21566) üzenetére


agabe
addikt

N4.

(#21568) Quqesz válasza agabe (#21567) üzenetére


Quqesz
nagyúr

az érdekes.honnan szereztél ha még meg se jelent??v én maradtam le,de tudtommal se LG G se Nexus4 nincsen még boltokban.A hátlapja az nem fém véletlenül?Amúgy LG optimus 4X HD-nál még senki sem panaszkodott sárgulásra(pedig van egypár kézen közön)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#21569) agabe válasza Quqesz (#21568) üzenetére


agabe
addikt

Nem fem a hatlap...gg van hatul is ;)
A hardver nem betas, a szoftverre meg a megjelenes napjan jon ki ota frissites (mindegyik n4-re, mert nem a vegleges romot kaptak meg gyarilag...meg farigcsalnak rajta)
3.4-es kernel...galaxy nexus topikban mar postoltam jopar kepet, es infot is.
Itt a hardverapron adta el valaki, igy nem en vagyok az ug,es aki beszerezte, csak lecsaptam ra.
Szerintem az optimus G -nel sem lesznek gondok...de lg "veletlenul" akar ugy is legyarthatta a nexus4-eket, hogy azokkal tobb legyen a problema mint a sajat telojaval, es en is csodalkoztam, mert lg kijelzoirol mondig csak jot olvastam (ez is jo, csak ugy tunik nem mindenhol van kelloen vedve a melegtol...es nem a proci alatt problemas a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#21570) johnny82


johnny82
őstag

Hali!

Szerintetek megérné lecserélnem a Nexus S-t egy HTC Sensation-re kevés ráfizetéssel?

Köszi, üdv!

(#21571) forintuser válasza johnny82 (#21570) üzenetére


forintuser
őstag

Neked megéri lecserélni kis ráfizetéssel?Szerintem ezt neked kellene eldönteni.Itt a topic, olvasd át, és tudni fogod érdemes-e lecserélni.

Holnapkészítést vállalok.

(#21572) johnny82 válasza forintuser (#21571) üzenetére


johnny82
őstag

Hali!

Ez az, hogy nem tudok dönteni. Jó forrásból venném, vodásan, garival. Olvasgattam a topicját, lehetnek hibái, de, ha garis, akkor nincs nagy gond szerintem.

Üdv!

(#21573) forintuser válasza johnny82 (#21572) üzenetére


forintuser
őstag

Ha azt mondjuk "igen", és ne adj isten kifogsz valami széria hibás modellt, mi leszünk a hibásak, mert mi beszéltünk rá.Én nem mondok semmit.Felnőtt ember vagy.Dönts, és vállald a következményeket. :)

Holnapkészítést vállalok.

(#21574) havri1 válasza agabe (#21569) üzenetére


havri1
félisten

Az király! Mármint, hogy már tudtál venni egyet:)
Ez a kijelzős dolog kicsit aggaszt :(

havri

(#21575) havri1


havri1
félisten

Volt egy időszakban, hogy NStools-al nem lehetett gorvenort állítani. Most az új MIUI-ban nekem sem lehet, mi volt a megoldás, emlészik valaki rá?

havri

(#21576) agabe válasza havri1 (#21574) üzenetére


agabe
addikt

itt hardverapron volt fent...par oraig ;)
a kijelzot majd meglatjuk mennyire jellemzo, de nem vartam volna lg-tol, es egy teszt sem emliti (bar lehet, hogy nem mertek leirni)

(#21577) johnny82 válasza forintuser (#21573) üzenetére


johnny82
őstag

Akkor úgy kérdezem, hogy te váltanál? Bár valamiért úgy érzem, hogy nem. :-)

(#21578) forintuser válasza havri1 (#21575) üzenetére


forintuser
őstag

Recovery-Advenced-fix permissions.Reboot.

Holnapkészítést vállalok.

(#21579) forintuser válasza johnny82 (#21577) üzenetére


forintuser
őstag

Nem váltanèk.

Holnapkészítést vállalok.

(#21580) havri1 válasza forintuser (#21578) üzenetére


havri1
félisten

:R

MIUI : 2.1.2 alap, AIR kernellel.
370-460 mb között ingázik "kiherélve", de nem röccen meg, érdekes. Most ma tesztelem.
Felraktam mellé egy memory programocskát, ami nem tudom mit csinál a háttérben, de egyelőre smooth a rendszer.

havri

(#21581) havri1


havri1
félisten

Sajna nem hozott eredményt a fix premissions . Ugyanúgy Governor : not available
:(

havri

(#21582) forintuser válasza havri1 (#21581) üzenetére


forintuser
őstag

Nem lètezik.Csináltam párszor, mindig segített.Próbáld mèg egyszer.Hanyas Recovery-t használod?Èn mèg az 5.8.....

Holnapkészítést vállalok.

(#21583) szponzor válasza havri1 (#21581) üzenetére


szponzor
senior tag

NSTools-ra sokan írták, hogy nem JB kompatibilis. Szerintem próbálj másik programot, pl. SetCPU.

(#21584) FőDudu válasza szponzor (#21583) üzenetére


FőDudu
addikt

Vagy Rom Toolbox Pro.
Az is kepes mindenfel cpu beallitas modositasara.

FőDudu

(#21585) Szmoki válasza havri1 (#21581) üzenetére


Szmoki
senior tag

Nekem NSTools ment miui v4 2.10.26-on us verziónál. Azt te hogy csináltad? nekem miui laggol a lockscreenen a music player, ram 170volt, illetve gyorsan merül. Ja és multitasking kimerült zene és böngésző. De nagyon jó rom, ha lesz erősebb telefonom biztos felrakom rá ;)

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#21586) havri1 válasza Szmoki (#21585) üzenetére


havri1
félisten

Kevés neki a memória, legalábbis ennek az új miuinak már minimum 1 gb kell ahogy látom.
NSTools-t leszedtem, magról lekaptam setcput, ezzel simán megy a governor állítás.
Beépített kernellel baromira akadozik, de air bigmem-el tényleg smooth, addig, ameddig a böngészőt el nem indítod....agyhalál ha az fut.
A home gomb hosszan nyomására előjön ez a futó programok, meg a clean app, na itt pl a legjobb állapot narancssárga, ha megy a böngésző már piros, és ilyen 470-480 mb memóriát ír..:(
Nexus 4-en tuti ezt fogom használni, ha meglesz végre ;]

MIUI 2.11.5 - AIR bigmem R2

[ Szerkesztve ]

havri

(#21587) Szmoki válasza havri1 (#21586) üzenetére


Szmoki
senior tag

Igen ezt mondtam, de erősebb telefonnal tuti befuto romok között

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#21588) havri1


havri1
félisten

Kellene egy herél, szabad ramra optimalizált MIUI rom.
Most szedem le mgTerminator herélőjét, ráeresztem, teszek még 1 próbát, első randik nem volt valami fényűző :)
Mert ez tuti azért zabál ennyi ramot, mert tele van hülyeséggel..antivírus, ilyen meg olyan security bizbasz, xaomi fiók stbstb, remélem meg tudom csonkítani.
200 mb szabad rammal bőven használható a készülék, ezt slimrom bebizonyította.
Csak azt nem értem, miért laggol be 100mb szabad ramnál, amikor még 100mb van neki szabadon?! ezt sose fogom megérteni.
Mi köze a szabad ramnak a összteljesítményhez...

Szerk.: Hát a második randink meg el sem kezdődött az app remove-al.
Install aborted recoveryben...

[ Szerkesztve ]

havri

(#21589) havri1


havri1
félisten

Basszus, be van tömörítve duplán :DDD Csoda, hoyg recovery nem szereti :DD

[ Szerkesztve ]

havri

(#21590) havri1 válasza havri1 (#21589) üzenetére


havri1
félisten

Nah, aktus megvolt az app remove-al. Gyorsulni nem gyorsult, mert kb nem volt semmi már fent, amiket le tudott volna szedni :) Viszont a root-om eltűnt...

havri

(#21591) forintuser válasza havri1 (#21589) üzenetére


forintuser
őstag

Duplán?Pont dèlután próbáltam ki.Nem volt kètszer csomagolva.

Holnapkészítést vállalok.

(#21592) forintuser válasza havri1 (#21589) üzenetére


forintuser
őstag

Dupla.

[ Szerkesztve ]

Holnapkészítést vállalok.

(#21593) havri1 válasza forintuser (#21591) üzenetére


havri1
félisten

Hát, egyszer alapban zip, az már tömörített, és egyszer be van még1x zipelve :)

havri

(#21594) forintuser válasza havri1 (#21593) üzenetére


forintuser
őstag

Dropbox-ról húztam le telefonnal.Egyből ki is próbáltam.Jó volt.Azèrt nem èrtem... :F

Holnapkészítést vállalok.

(#21595) havri1 válasza forintuser (#21594) üzenetére


havri1
félisten

Én is.
App Remover.zip ez jött le, és ebben van a App_Remover_v2.2.0_mgTerminator.zip
Utóbbival ment a telepítés, vagyis azzal indult, vagy hogy mondjam, érted.
Vissza kell raknom a slimet, az bajnok volt, ergo mindent visz memóriakezelésben.
Biztos vagyok pedig benne, ha a sok felesleges appot ki lehetne szedni a miuiból, simán használható lenne NS-en is.

havri

(#21596) Szmoki válasza havri1 (#21595) üzenetére


Szmoki
senior tag

akkor hogy ne erőlködj: én már kipucoltam appremoverrel,titanium backuppal,a lehető legtöbb mindent,a szabad memória meg is van 170,de a lockscreen laggol,a multitasking sz*r(zene+böngészőnél kimerült,játékot tálcára vagy mire le se tudod tenni,mert kilép) akkor olyan játékok amik simán futottak slimbean alatt,is szaggatnak és még van pár bakija. sajnos nem lehet megcsinálni normálisra,de addig is ott a slimbean ami perfect erre a telóra.

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#21597) havri1 válasza Szmoki (#21596) üzenetére


havri1
félisten

Nah, köszi. Azért sajnálom, mert nekem a miui mindig is nagyon tetszett, sok dolog van, ami csak miuiban elérhető (újratárcsázás ha foglalt, auto hívásfogadás BT csatlakozáskor, jegyzet ami szinkronizál, stb).
Kérdés, hogy most vissza tudom e rakni a slimbeanet a recovery mentésből úgy, hogy az tényleg flottul pörögjön, vagy rakjam e szűzen újra?!

[ Szerkesztve ]

havri

(#21598) Szmoki válasza havri1 (#21597) üzenetére


Szmoki
senior tag

Szerintem ha nincs rajta semmi fontos tedd újra simán. Összes rom nálam mindig jobban merült ha backupról telepítettem.

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#21599) havri1 válasza Szmoki (#21598) üzenetére


havri1
félisten

Én is ezt vettem észre.
Ha visszarakom, valami bug mindig van. Vagy akadozik, vagy jobban merül, nem olyan, mint régen :)
Most találtam xda-n egy mókolt miui-t [link], először ezt még meglesem, hátha jobb memóriában :) Aztán slim :B

[ Szerkesztve ]

havri

(#21600) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Na kérem!
Önmagamhoz képest kevesebbet baszkuráltam a telefont, de az akku kibírt 2nap 11óra 30percet.
képernyő aktív: 6óra 5perc
hanghívás:21perc
neteztem is, de de nem tudom pontosan mennyit, 3 böngészőt is használok.

folyamatos wifi/2G kapcsolat, van fenn viber, 1db gmail fiók, facebook messenger...asszem ezek a lényegesebbek.

ráadásul a setcpu valamiért nem akar működni asszem, mert
33%1GHZ
24%800MHZ
7%400MHZ
34%200MHZ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.