Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) idkfaiddqd


idkfaiddqd
tag

elég nőies...jobb feketébe :D

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#2) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Nekem még mindig nem gyere be. személy szerint a Nexus One sokkal szebb telefon. Ez olyan tipikus Samsung szappan :U .

(#3) Inarus


Inarus
addikt

Miért látok a fehér hátlapon rózsaszínes interferenciát? :F

(#4) Ricardo válasza idkfaiddqd (#1) üzenetére


Ricardo
félisten

Lehet hogy pont ez a cél? Megcélozni vele a női vásárlókat. Ezek a tepsifonok nem feltétlenül nőiesek, bár én el tudom őket náluk is képzelni. így viszont azokat is elérhetik akiknek a fekete túl férfias.
+Biztos lesz egy csomó férfi is akinek bejön.

Inarus:
Rossz fényképezés6fényviszony. a felső képen nincs ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#5) skajwa válasza Nordic (#2) üzenetére


skajwa
senior tag

És még képről is süt róla, ha erősebben megnyomkodod ez bizony ropogni fog...:D

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#6) Danny750 válasza skajwa (#5) üzenetére


Danny750
őstag

Sztem ennél sokkal jobban nézett ki a Nexus One!
Túl szappan nekem! :DDD Meg ennyi pénzért tiszta műanyag........

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#7) Integra


Integra
titán

az biztos hogy az experia nemtommelyik darabját nem fogja külsőre megszorongatni.. se.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8) r4z


r4z
nagyúr

A színe tetszik, a formája és az anyaghasználata nem igazán.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#9) skajwa válasza Danny750 (#6) üzenetére


skajwa
senior tag

Én sem tartom a nexus one méltó utódjának...

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#10) janes74


janes74
senior tag

A One orrba-szájba veri külsü+anyaghasználat terén. :((

(#11) BloodRay válasza skajwa (#9) üzenetére


BloodRay
veterán

Egyetértek, sokkal különlegesebb készülék volt az szerintem is.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#12) gybazsi válasza skajwa (#9) üzenetére


gybazsi
senior tag

Én is csatlakozok a véleményhez.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#13) baleee89


baleee89
aktív tag

pff ez elég gyatrán néz ki egy ekkora cég kicsit adhatna dizájnra meg anyag használatra (gondolok főleg a fémek alkalmazására)

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#14) zack


zack
nagyúr

Főleg ha igaz a hír, hogy csak az első szállítmányokat lehet majd elérni SAMOLED panellal. A többi SLCD lesz...Kíváncsi leszek hozzánk melyik verzió fog kerülni. :U
Azt nem értem, ha ennyire kevés az SAMOLED panel, akkor miért nem tudták kezdetektől kezdve SLCD-vel gyártani? Mert így csak azt fogják elérni, hogy megint kezdődik a "panel lottó", kinek melyik kell, és azt kapja e amit kért...
Forrás: [link]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15) plus44


plus44
veterán

Ez a félig fekete, félig fehér annyira nem jön be, elég bénácska.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16) Murderer69


Murderer69
őstag

az a legdurvább hogy technikai téren sem valami kemény

SGS VS Nexus S

Kijelző: 4 inch, Super Amoled, 800*480 (megegyezik a Galaxy S-el)

RAM: 512MB (megegyezik a Galaxy S-el)

Belső tárhely: 16GB (a nálunk elterjedt Galaxy S 8GB-os tárhellyel gazdálkodik, de létezik ebből is 16GB-os)

Akkumulátor: 1500 mAH (megegyezik a Galaxy S-el)

WiFi: 802.11b/g/n (megegyezik a Galaxy S-el)

Bluetooth: 2.1 (ez visszalépés, a Galaxy S-ben Bluetooth 3.0 van)

GPS természetesen van mindkettőben

Processzor: 1Ghz Cortex A8 Hummingbird (megegyezik a Galaxy S-el)

Kamera: 5 megapixel (megegyezik, viszont a Nexus S kapott villanót is – cserébe a videófelbontás kisebb, mint a Galaxy S esetében)

Ami még plusz szolgáltatás: 3 irányú giroszkóp, ujjlenyomat taszító kijelző (ami egyébként a Contour Display névre hallgat, akármit is tudjon), Near Field Communications (NFC), Internetes telefonálás támogatása (VoIP/SIP)

Ami nem jó hír: a csökkentett videófelvétel közbeni felbontás (Nexus S: 720*480 pixel, Galaxy S: 1280*720 pixel), és a hírek szerint nem bővíthető microSD kártyával a készülék.

forrás:http://andro-id.info

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#17) Morden24


Morden24
nagyúr

Szerintem kurvajól néz ki fehér hátlappal, bár a minta nem tetszik, és a készülék előlapján lévő káva továbbra is kicsit béna számomra, viszont szerintem sokat dob egy amúgy totál unalmas dizájnon... :)

Sectumsempra - For Enemies

(#18) legiaap válasza Morden24 (#17) üzenetére


legiaap
nagyúr

Még ha az eleje is fehér lenne, akkor tényleg jól nézne ki, de így... :(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19) tween válasza legiaap (#18) üzenetére


tween
őstag

egyetértek!

(#20) ilyen_85 válasza Murderer69 (#16) üzenetére


ilyen_85
senior tag

"WiFi: 802.11b/g/n (megegyezik a Galaxy S-el)"

ez annyira nem igaz, ha minden jól megy ebben már cserélték ezeket egy jobb példányra, nem is tudom ki linkelte, hogy teljesen más ez a része a telefonnak mint az sgs-nek

"Bluetooth: 2.1 (ez visszalépés, a Galaxy S-ben Bluetooth 3.0 van)"

biztos velem van a baj, de én nem éreztem semmi előre lépést a Bt 3.0-ban, több munkatársamnak is van SGS-e és sajnos nem vagyunk elájulva a sebességtől, most hirtelen rá is néztem a wikipedian, elméletileg attól, hogy egy készülék tudja a 3.0-ás BT-t nem biztos hogy gyors is :(

"The High-Speed part of the specification is not mandatory, and hence only devices sporting the "+HS" will actually support the Bluetooth over Wifi high-speed data transfer. A Bluetooth 3.0 device without the HS suffix will not support High Speed, and needs to only support Unicast Connectionless Data (UCD)"

wikipedia

(a lényeg, hogy csak a HS jelzéssel ellátott eszközök képesek a nagyobb sebességű adatátvitelre)

hiányozni hiányzik, egy jobb minőségű GPS belőle, de ettől még nem érzek nagy kéztetést, hogy ismét megvegyek egy méregdrága, egyébként (nagyjából) ugyanolyan készüléket ami már most is van :)

[ Szerkesztve ]

(#21) marcias


marcias
őstag

Most már csak az lesz kérdés, a Galaxy S2 mit fog tudni. Vajon melyik Androidos mobil fog elsőként felbontásban ugrani?

Steam: marcias88

(#22) Saccco


Saccco
nagyúr

Nekem tetszik. :DDD

Lesz a vodánál dícséretes... csak gondolom aranyárban az már nem dícséretes...

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23) telya válasza marcias (#21) üzenetére


telya
aktív tag

a felbontast a mostani szinthez kepest mar nem lesz sok ertelme az egekbe novelni, kicsit meg lehet hogy fog noni, de normalis tavolsagbol nezve az emberek donto tobbsege valoszinuleg eszre sem fogja venni.a most elterjedt 480*800-as felbontas 4" korul illetve azalatt az emberek tobbsege szamara mar olyan felbontas, aminel jobbat normal hasznalat soran gyakorlatilag nem tud a szem fizikailag erzekelni.
ekkora fizikai mereten a felbontasnovekedes szep lassan teljesen le fog allni, es mas szempontok fognak csak jatszani.

(#24) zolee3000


zolee3000
tag

Ezt nevezem én politikailag korrekt mobilnak. :P
Ebony and ivory... (kár, hogy ez csak a színre lesz igaz, az anyaghasználatra nem)

(#25) Picike8


Picike8
aktív tag

RONDA!!!!! :K A N1-sokkal szebb volt!!!!! SAMSUNGSZAPPAN!!!! :W

(#26) joey04 válasza telya (#23) üzenetére


joey04
titán

normális távolságból nézve 300 ppi a határ. fölötte nem érzékelhető különbség. így a helyes. tehát növelésnek van még értelme. ha az embrek döntő többsége nem veszi észre, az szomorú dolog. persze lehet alatta is maradni, szép az. csak az nem igaz, hogy nincs értelme.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) telya válasza joey04 (#26) üzenetére


telya
aktív tag

azert mert sztivi azt mondta hogy annyi a hatar hogy igy jobban el tudja adni az iphone4-et, az nem jelenti azt hogy annyi is :) ez igy egyaltalan nem helyes, ilyen hatar nyilvan nem is letezik, embere valogatja, az biztos, hogy 250-300 ppi kornyeken/felett (ahol a legtobb felsokategorias android telo vagy iphone 4 is van) mar alig erzekelheto barmilyen kulonbseg, es nem tudna megmondain egy atlagos ember, hogy hol van vege egy pixelnek es hol kezdodik egy masik, legfeljebb nagyitoval vagy 10 centirol szemlelve. ez tenyleg nagyon szomoru, kar, hogy nem sas szeme van az embereknek :)

(#28) joey04 válasza telya (#27) üzenetére


joey04
titán

nem csak sztivi mondta

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) telya válasza joey04 (#28) üzenetére


telya
aktív tag

de

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.