Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesder


Wesder
félisten

Legjobb Studió - Epic Games
Biztos? A sok Epic Store rinya miatt kicsit fura.

Ha DG volt a legjobb PS jàték, akkor a Sony idén nagyon pihenősre vette a figuràt.

Gears5 Boxon viszont eddig a legjobb amit összehozott a TC. (Ezt végigvittem és élveztem is ,a többi Gears-zel ellentétben)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

A legjobb indie játék címet a ~200 tagú Obsidiannak adni :U
Év játékának pedig egy 20 éve elkészített játékot megszavazni... :D

Life, Uh, Finds A Way

(#3) Wesder válasza hombre[EU] (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Még szerencse hogy a legjobb indie az Outer Wilds és nem az Outer Worlds.:U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) oriic válasza hombre[EU] (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az nem az Obsidian jateka. :D

Live-Die-Respawn

(#5) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

:B :DDD :R

Idén nem elōször futottam bele :)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#6) saelin válasza Wesder (#3) üzenetére


saelin
veterán

Basszus, nekem is az obsidian játéka ugrott be, pedig ismerem azt az űr kalandos cuccot is...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#7) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Gyakorlatilag semmivel sem értek egyet, a legjobb Xbox játékon, és a legjobban várt játékon kívül.
És ezt még a kritikusokra/zsűrire sem lehet fogni, mert ezt a játékosok szavazták meg. :B

(#8) Wesder válasza saelin (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, egy pillanatig engem is megzavart, de aztàn ràjöttem hogy az a 20 perc loopos ingyen jàték, amit mixpotban osztogattak tavalyi E3-on. Egyébként az Obsidian független fejlesztőcsapat volt nem? Màr a XGS csatlakozàs elött.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Resi 2 nálam is év játéka idén, rohadt jól megcsinálták, a négyféle végigjátszással, jól belőtt nehézségi szintekkel bőven 20 óra felett lehet a teljes tartalom. Nekem még a Leon second run hiányzik, de ami késik... :)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#10) xeon forever


xeon forever
addikt

Nalam o volt a befuto.
https://store.steampowered.com/app/1062040/Dragon_Star_Varnir/
:B Egyszeru, de valahogy mindig egy 3-4 ora elmegy vele.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11) markknight


markknight
veterán

Legjobb multi Apex Legends, ami totál egyértelmû volt eddig is. Zseniális alkotás, utánozhatatlan gunplay. A többi nem is érdekel :D

(#12) Scholes9 válasza Juhaszatti (#7) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Elég érdekes lista az biztos :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Legjobb történet mesélés - Days Gone

B*zdmeg. :DDD Ez mi?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Számomra is esélyes a Resident Evil 2 az év játéka címre, de azt nem gondoltam volna hogy meg is szavazzák. :D Ezen most kissé meglepődtem, de tény és való, jól sikerült.

Sic Parvis Magna

(#15) KEAN


KEAN
tag

Azért sokat elárul a modern kori játékiparról, ha egy 21 éves játékot választanak az év játékának. :((( :))

"Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!"

(#16) 30z.Samu válasza KEAN (#15) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha teljesen ugyanúgy csinálták volna meg, akkor szerintem nem kapta volna meg. Én pl a régi kameraállástól agyf@szt kaptam volna.

Sic Parvis Magna

(#17) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A Death Stranding semmit nem kapott??? Állítólag egy remekmű az a game, ehhez képest meg sem említik....

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#18) 30z.Samu válasza GodGamer5 (#17) üzenetére


30z.Samu
félisten

Most jelent meg. :)

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.