Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) v3g374


v3g374
tag

Szusszanó :D
elmouse: lol egyszerre :D

[ Szerkesztve ]

(#52) elmouse válasza v3g374 (#51) üzenetére


elmouse
aktív tag

Telepátia! Most már hiszek benne!

Ka nama kaa lajerama!

(#53) Tomcat


Tomcat
őstag

Te jó ég! Ez már túl durva. Ekkora méretű hűtő már erős túlzás. Mondjuk lehet hogy jó a hűtőteljesítménye, nade mekkora hely elfogralása árán! :)

Tomcat

(#54) EkSYS válasza Sza_Sa (#46) üzenetére


EkSYS
senior tag

nekem inkább csak a videókarikat lehet hallani. a házban van 2 meg a procihűtő, azok csöndben teszik a dolgukat

Eki - az eredeti

(#55) Fecó24 válasza Erdei88 (#38) üzenetére


Fecó24
csendes tag

tényleg brutális! de az ára is!
szerintem ilyenem sose lessz :N

Mindiiiiig Minden Körülmények Között ????????????

(#56) Lacika112 válasza EkSYS (#54) üzenetére


Lacika112
aktív tag

ez 1 tipikus értelmetlen termék
akinek ekkora hűtési teljesítmény kell az vizet vesz
4 ventinek nem kis hangja lehet főleg amikor elkezdi szabályozni és a 4 ventinek tuti nem ugyanakkora a fordulata azonos feszen nem elég hogy süvít de rosszabb esetben 4 eltérő hanggal (engem az is zavar hogy a 2 ugyanolyan házventi kb 50 fordulattal eltér egymástól már az is bántja a fülem)
1db 20 centiset neki azt jóvan

elfogadnám mert bazi nagy a felület passzívan szépen hűthet bár a réztalpat nem értem mért hagyták le róla
-1 hőcső vagy 2 ő és szerintem úgyis barátságosabban hűtene rézbetéttel

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#57) Duree


Duree
veterán

Na hát ez nem kicsi,sohasem vennék ekkora hütöt ráadásul ez több mint 30 ezer forint lesz nálunk.Valami itt nem stimmel

duree54

(#58) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Egy memoria cseréhez is ki kell venni a lapot,vagy a hűtöt? Fantörpikus! :)

(#59) _Volkovy_ válasza Lacika112 (#56) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Hol veszel 20 centis pc-s ventilátort?

(#60) Tomcat válasza _Volkovy_ (#59) üzenetére


Tomcat
őstag

(#61) banhammer


banhammer
veterán

Emberes egy hűtő.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#62) jerry311 válasza Sza_Sa (#46) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nos, ez inkább a házról mond véleményt nem a hűtőről.
Nekem egy Infinity hűti a procit, télen passzívan, nyáron egy 5 V-ra kötött 12 cm-es ventivel. Persze ehhez hozzá tartozik, hogy rendesen szellőzik a ház is, szintán 5 V-ra köttt ventilátorokkal. Csendes és hűvös.

Tomcat
Nem mindegy mennyi helyet visz el abból a légtérből, ahol egyébként semmi sincs a házban?

[ Szerkesztve ]

(#63) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Inkább kisebb hűtőkbe fektetnék a pénzt, ami nagyobb hatékonysággal dolgozik, mint a mostaniak.

(#64) khron78


khron78
őstag

ez egy felesleges f*s!

(#65) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ha én alaplap lennék és meglátnám ezt, rövidzárlatot kapnék ijedtemben.
Tényleg szükség van ilyen hűtőre :F

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#66) orbano válasza Recon666 (#63) üzenetére


orbano
félisten

persze. kísérletezzenek a levegő, a réz és az alumínium hővezetési és hőátadási tényezőinek a javításán. sőt, akkor már változtassanak a fénysebességen és a Planck-állandón is, nem? :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#67) bdlackoo


bdlackoo
tag

köll egy! oszt flexülöm ki a ház ódalát :DDD

dinosaurs are jesus ponies

(#68) Angel1981


Angel1981
veterán

Ami extrém, az viszonylag rövid idő elteltével mosoly vagy rosszabb esetben nevetség tárgya.
Az utóbbi években divat lett nagy méretű hűtőket csinálni (részben indokolt is volt, elismerem), de egyre-másra túllicitálták magukat gyártók.
Ez a megoldás az egyik csúcs - sokan már most mosolyognak rajta, 5 év múlva pedig talán már mindenki nevetni fog, hogy "ilyesmire hogy voltunk képesek valaha beizgulni?" - mint amikor bő 10 évvel ezelőtt eldobtuk az agyunkat, hogy "ez a proci már képes az 1000 MHz-re!!" :D

[ Szerkesztve ]

(#69) elfelejtette válasza Silentfrog (#58) üzenetére


elfelejtette
veterán

Ennél még a VGA cseréhez is ki kell venni... :F

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#70) orbano válasza elfelejtette (#69) üzenetére


orbano
félisten

szörnyű, így bukik a napi rutin? :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#71) #10949376


#10949376
törölt tag

Nekem egy Noctua nh d14 van ez[link] szerintem ennél nem jobb.

[ Szerkesztve ]

(#72) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ez k.rva nagy :DDD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#73) Devid_81 válasza elfelejtette (#69) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jaja simán ki kell szedned a CPU hűtőt egy VGA cserénél!
Jó nagy b*romság ez már! :W

...

(#74) grafmókus válasza Devid_81 (#73) üzenetére


grafmókus
tag

Nem szükségszerű kikapni a hűtőt, vga csere miatt, hűtő magasssága 16cm vegyünk le kb 15mm aluminiumot + 20mm vastag a venti akkor is 135mm-re van a laptól, vga teteje a laptól mérve ha a vga hűtő nem lóg túl a nyákon akkor 115mm. tehát marad 20mm-ed, hogy kiszedd a pci-e foglalatból a vga-t.

[ Szerkesztve ]

msn: kriszpet@hotmail.com

(#75) Silentfrog válasza grafmókus (#74) üzenetére


Silentfrog
veterán

Agyat is műtenek,az is egyszerű ott is van sok hely,és még molex csatlakozok sincsennek! ;]

(#76) grafmókus válasza Silentfrog (#75) üzenetére


grafmókus
tag

Nah jahm, + van pajszer is a garázsban :DDD

msn: kriszpet@hotmail.com

(#77) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Én simán vennék ilyet. Ha forgalmazzák itthon, lehet, hogy veszek is. :)

(#78) lujó55


lujó55
őstag

Attyagatya!
Ha nem félteném az alaplapot simán megvenném. Most is Scythe van, nagyon némán teljesít :R

(#79) yakuza.tora válasza N€T0X|N (#34) üzenetére


yakuza.tora
addikt

"Nem hiszem, hogy ez a négy darab légkavaró olyan marhanagy csendben tenné a dolgát..." - Pedig de! A 4db vetnit egy hátsó kivezetéses potival lehet szabályozni, és a fordulatszám egészen 500-ig visszavehető! ;)

Alléz Olympique de Marseille!

(#80) Devid_81 válasza grafmókus (#74) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Persze kiszedhető a VGA, mert elvileg van annyi hely, amíg nem jön valami magasabb VGA, vagy egy passzív VGA...mondjuk utóbbi meg már lehet eleve nem is férne el. :U

...

(#81) Seikai


Seikai
aktív tag

Oké többet nem lehet a nuctua d14-es hűtőm miatt cikizni, hogy nagy :D
Én megvenném sokkal megbízhatóbb mint a víz, feltéve ha előtte dróttal is felerősítem nehogy kiszakítson valamit :K

Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

(#82) abéla válasza bdlackoo (#67) üzenetére


abéla
senior tag

A régi házam és egy Mugen 2 találkozása végett már túl vagyok rajta :D

Jja és sokkal inkább egy h70 / 60 (de még az 50 is), mint ez a megalomán monstrum.

hootka!

(#83) jerry311 válasza _Volkovy_ (#77) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ha látsz ilyet, szólj, hogy nekem is tegyenek el egyet. Kicsi a Scythe Infinity torony :DDD

(#84) _Volkovy_ válasza jerry311 (#83) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Kicsi a Megahalems. :)

A felfogatásáról is kéne valami kép, érdekel.. Ez is csak a 4 lyukon mehet, de az úgy már tényleg nem piskóta terhelés a foglalat környékére.
Nyilván nem hülyék a mérnökeik, ha szerintük ez így mehet, akkor nekünk is fölösleges okoskodni a súlya miatt.

[ Szerkesztve ]

(#85) torcipepe válasza _Volkovy_ (#84) üzenetére


torcipepe
csendes tag

láttam én már alaplapot a saját súlyától is maradandóan meggörbülni, így én inkább ellene vagyok egy ekkora monstrumnak.

(#86) Recon666 válasza orbano (#66) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

A többi gyártóhoz képest van hova fejlődniük (Thermalright, Alpenföhn, Prolimatech, Noctua).

[ Szerkesztve ]

(#87) _Volkovy_ válasza torcipepe (#85) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

:F ez nagyon érdekes, mert kézzel izomból is alig tudod elgörbíteni őket.. vagy balfaszul volt beszerelve, vagy igényes volt az alaplap :D

(#88) torcipepe válasza _Volkovy_ (#87) üzenetére


torcipepe
csendes tag

egy slot A-s lapnak a procitartó műanyag pálcikáira volt feltámaszkodva évekig. nem valami új cucc volt, hanem p1-es lap.

(#89) WD40


WD40
aktív tag

Jó, a Mugen2-nél már furcsán néztem, ezzel viszont már átestek a ló másik oldalára.
Akkor már 20 centis ventilátort rá!
Nem olcsó, de fölösleges :DDD .

[ Szerkesztve ]

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#90) orbano válasza Seikai (#81) üzenetére


orbano
félisten

nekem eddig több gondot okozott a léghűtés, mint a víz ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#91) NOD


NOD
senior tag

Mi ez a szar?
Nem kicsit cseszi el ez a hütő a ház egészében a levegőáramlatot. Processzor terén nem lesz alacsonyabb a hőmérséklet mint a top egy illetve két tornyos hütőknél.
4db 10cm-es venti is aztán baromi halk lesz......... Cserélni meg 10cm-es ventik széles elterjedtsége miatt szintén baromi jól lehet:D
KIcsit hasonló mint a Prolimatech Genesis. Már nem tudnak mit kitalálni, mert a nyerő recept megvan.

(#92) F e Z o


F e Z o
veterán

Az egyik képből totál azt vettem le, hogy 4 db 4cm-es hűtő van rajta. :D

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#93) pereces


pereces
tag

na igen a VGA lesz a gond, mert azt naponta kell ki-be szerelgetni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#94) judek


judek
tag

Ez tipikus, már nem tudnak mit kitalálni..Színezik, variálják de egyre nagyobb marhaság lesz belőle.

(#95) marositech


marositech
senior tag

Hát a kinézet ultragány...na meglássuk a teljesítményt.
De a névválasztásnál nagyon arcoskodnak:

Susanoo

Ezekszerint talán erősen Naruto fan a cég. :D

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#96) Tomcat válasza jerry311 (#62) üzenetére


Tomcat
őstag

A kialakított légcsatornákról hallottál már? Ez az alapja egy jól megtervezett ház szellőztetésnek. Ez a monstrum kitölti szinte az összes rendelkezésre álló helyet az alaplap fölött így alig marad hely a ház oldallapja és a hűtőn lévő ventilátorok között. Lehet hogy levett oldallappal nagyon hatékony ez a hűtő de ha rajta van a házon az oldallap akkor biztos hogy sokat veszít a hatékonyságából. Esteleg még azt tudom elképzelni hogy tuningversenyen egy sík felületre helyezett alaplapra szerelve indulhat léghűtéses kategóriában, persze szigorúan ház nélkül. :)

Tomcat

(#97) kerelo


kerelo
senior tag

Susanoo 1565 :Y Mi szükség ekkora lég hűtőre?És főleg 90 euro-ért.Ennyiért, már össze lehet dobni egy vizes hűtést is.

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#98) Ricardo128


Ricardo128
aktív tag

UP a témának, csak hogy okoskodjak. :K
Ez a hűtés, nekem eszméletlenül tetszik, bár szerintem fikarcnyi hűtése nincs. Én a gyártó helyében megdupláznám a felső bordák mennyiségét, valahogy több hőcsővel. Lenne vagy 2kg, de akkor is. Ha pedig ezt a hűtőt én terveztem volna, vagy egy 20-as a tetejére, vagy pedig a ventik a borda alá ment volna, ahol a processzortól elfelé fújják a levegőt, és nem rá, főleg nem a videókártyára, meg a RAM-okra, meg az egész alaplapra. Most inkább Mugen 2, vagy Orochi. :U De ha én processzor és VGA hűtő tervező lennék, ugyan ilyen módon a legeszeveszettebb hűtőket tervezném meg, akárcsak ez itt. :C

gölmétcsül ©

(#99) kilincs89


kilincs89
tag

ma kaptam havertól egy ilyet:D de nem tudom berakni a gépházamba xD

gergely.kovacs43215@gmail.com vagy 30/5541313.

(#100) Vegitaa


Vegitaa
senior tag

Üdvözlet!

Most ismerkedek ezzel a hűtővel. Esetleg tudna valaki mondani valamit arról, hogy egy Zalman CNPS10X Flex-hez képest mennyire teljesíthet jobban? Főleg passzívan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.