Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Angel1981


Angel1981
veterán

:Y :Y :Y
Állatok! :D

(#2) pschio


pschio
őstag

beteg :Y

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#3) V!ck


V!ck
aktív tag

Beteg állatok :DDD

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#4) grafmókus


grafmókus
tag

Az már egyszer biztos, hogy hatalmas, de kérdés, hogy mafrancnak kell ekkora ?

msn: kriszpet@hotmail.com

(#5) mghltm


mghltm
addikt

allatok, akik betegek :DDD

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#6) macilaci78 válasza V!ck (#3) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ti mindannyian! ;]

Milyen magas a hűtő? Mekkora ház kell hozzá?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7) Boxi88


Boxi88
őstag

Ezt már biztos, hogy csak fekvő házba raknám! Függőleges helyzetben lévő alaplapot kiszedi a helyéről... :U

(#8) V.Dave válasza pschio (#2) üzenetére


V.Dave
senior tag

Szó szerint ez forgott a fejembe a képek láttán :)

Xiaomi mi 8 6/128

(#9) EkSYS


EkSYS
senior tag

ahogy látom még a videókártyát is betakarja. Ha kártyacsere van akkor először le kell vennem procihűtőt? :W

Eki - az eredeti

(#10) grafmókus válasza macilaci78 (#6) üzenetére


grafmókus
tag

Méretei: 210mm széles, 210mm hosszú, 160mm magas

EkSYS: Szerintem pont ki tudod venni alóla a vga-t.

[ Szerkesztve ]

msn: kriszpet@hotmail.com

(#11) superecneB


superecneB
őstag

Mi értelme van a 4db 10cm es ventinek ezt nem értem... Ha már lúd, legyen kövér, rakjanak rá egy nagyot...

Vajon ezért az árért nem jobb megoldás bevizezni? (Sokkal több hely maradna és halkabb lenne nem?)

[ Szerkesztve ]

(#12) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Megalomániás,beteg állatok! :DDD Pusztulat nagy! :R

(#13) brian1987 válasza Boxi88 (#7) üzenetére


brian1987
tag

Nem értem :F minek ekkora hűtő?
Nekem is forró fejű procim van ( AMD 965 BE )
AC freezer 64 pro gondoskodik a hűtésről. (max 46 ° c )

Majd a 10 magos procikhoz. :Y

Régi értékeléseim :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=brian1987

(#14) mghltm válasza EkSYS (#9) üzenetére


mghltm
addikt

az egyik dolog a vga csere, a masik dolog mi van ha nem gyari hutos a vga-d? a vga ventije a vga nyakjara fujja a levegot, a cpu ventije pedig az alaplap fele, magyarul egymas ellen dolgoznak. fantasztikus :DD

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#15) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

Ez nem betegség, ez bohóckodás. Felesleges ekkora hűtőt ráaggatni a procira ha a ház nem jól szellzőztethető. És sajnos a házak javarésze nem olyan, de ha mégis, ott szintén több venti dolgozik mint kellene, és ez a végén hatalmas zajjal fog járni. Summa summarum: aki ennyire komolyan gondolja az vegyen vizet a procira, már vannak elég jó hatásfokú zárt rendszerek amit csak rá kell akasztani.

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#16) bokapeter


bokapeter
tag

Na ez az a hűtő, ami semmire sem jó. Árban ott lesz mint egy vizes, viszont cserébe nem ad nagyobb teljesítmény és hangosabb. Egyetlen előnye, hogy házat azt nem kell venni a gépünknek, hisz a hűtő úgy sem fér bele. :D

BP

(#17) Zerdal


Zerdal
tag

Ez nagyon beteg. :Y Mondjuk a 4 db 10 centis ventilátort én kicserélném 1db 20 centisre!

"Bízz Istenben és tartsd szárazon a puskaport!" Oliver Cromwell || PSN ID: Zer0DMG83

(#18) EkSYS válasza Sza_Sa (#15) üzenetére


EkSYS
senior tag

egyetértek! vizes blokk verseny :C és majd jönnek a mini hűtőtornyok :))

Eki - az eredeti

(#19) Findzs


Findzs
addikt

hát ez a hűtő már feleslegesen nagy és drága

ennyiért már frankó vízhűtés van
nekem is volt korábban 125w -os procim amit még húztam is és a gyári hőcsöves hűtő +jó házszellőztetés elég volt neki
akkor ezt mire szánják? hegesztőtrafóra ?

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#20) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

1. Mi a szarnak 4db 10 centis venti... marhaság. Tegyenek rá egy 20-ast!
2. Ha bizonyos procikhoz tényleg kell ekkora batár állat hűtő, akkor igencsak rossz irányba halad a fejlődés...
3. A fenti kettő tükrében tehát: remélem ez csak valami vicc. :U

Sent from my keyBoard

(#21) bugizozi


bugizozi
őstag

kíváncsi lennék hogy pl egy Mugen 2-höz képest mennyivel tud jobban hűteni... szvsz max pár fokot hozhat, szal ár/érték arányban ez nem igazán nyerő...

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#22) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Aranyos!
Engem már akkor hülyének néztek, amikor megvettem az Orochit, úgyhogy nem erre fogok váltani... ;]

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#23) Angel1981 válasza grafmókus (#4) üzenetére


Angel1981
veterán

+1

Akkor már inkább vízhűtés...

(#24) fricz19


fricz19
őstag

kiváncsi lennék kivesz ilyet és miért?
Megahalems nincs jobb
igaz most felment az ára :(((

[ Szerkesztve ]

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#25) patex1983


patex1983
őstag

volt már erről a hűtőről hír korábban, igaz akkor még csak koncepció volt...de tényleg megcsinálták... :Y
értelme viszont 0

X

(#26) jerry311


jerry311
nagyúr

Musthave!!! :DDD :DDD

(#27) superecneB válasza bugizozi (#21) üzenetére


superecneB
őstag

Szerintem sem sokat. Kétlem hogy lineáris kapcsolat lenne a méret és a hűtési teljesítmény között bár a hőkapacitása lehet nagyobb, szerintem a hőelvezetés a szűk keresztmetszet. Hiába van rajta 1 tonna alu ha nem tudja olyan gyorsan elvezetni a prociról hogy az ne melegedjen túl (nyilván most egy extrém esetről beszélek). De javítsatok ki ha tévednék!!

(#28) kenwood3


kenwood3
őstag

Azta ..va de durva , bár nem kellene :N
Hatalmas és mellette a plexi oldalas házamba még ronda is lenne

Az esetek 99%-ban mobilról vagyok fent, ìgy a helyesìràsom nem tökéletes, és ékezeteket se hasznàlok mobilról soha!

(#29) TeeBee73 válasza jerry311 (#26) üzenetére


TeeBee73
addikt

PH!-s tesztet akarunk! Ha 5°C-al jobb passzívan, mint a Mugen 2-m, megyek is cserélni. :DDD

MOD: Bocs, nem válasz akart lenni... :B

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#30) Surfym@n


Surfym@n
senior tag

Az ilyen dolgokat akkor kell venni, mikor a színesfémek tőzsdei ára mélyponton van, hisz ha majd elavulttá válik a konfig, akkor lehet hogy a magas piaci ár megment a bukástól...

ennek megvásárlásakor tehát előny, ha a tulaj már ért a tőzsdéhez.

tehát kockabrókereknek kötelező darab!

én most nem veszek, mert magas a réz és az alumínium ára :)

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#31) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Várjuk ki, hogy teljesít...

patex1983: A nem ez volt. Az a hűtő az egész lapot betakarta. ;)

fricz19: D14 élből elveri a Megahalems-t. Egyébként az vesz ilyet, aki tuningolni akar, és pont ezért.

N€T0X|N: 2 - Nem kell. A legtöbb procihoz tökéletesen elég a gyári hűtő, csak győzdd hallgatni. 3 - Nem, ez nem vicc, mint ahogy a víz-, szárazjég-, és folyékony nitrogén-hűtés sem az.

Findzs: Ezzel azért vitába szállnék. Egy frankó vízhűtésben max a blokk és a radi jönne ki ennyiből.

bokapeter: Bár olyan olcsó lenne a víz. Amúgy kapásból mondhatnék neked 2-3 olyan hűtőt, ami magasabb ennél, és mégis belefér a házba.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szép vagy koma, de kicsit elvont a tervezésed.
részemről kimarad :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Jó vétel volt az Ininity (mugen)! Kb 4 éve vettem, még az s939-es X2-höz és a tuningolt Q9550 sem jelent neki gondot.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#34) N€T0X|N válasza TESCO-Zsömle (#31) üzenetére


N€T0X|N
őstag

A legtöbb procihoz tökéletesen elég a gyári hűtő, csak győzdd hallgatni

Nem hiszem, hogy ez a négy darab légkavaró olyan marhanagy csendben tenné a dolgát, bár ehhez ki kéne próbálni. Ettől függetlenül egy ilyen hűtőre jobban illene egy húszcentis venti, mert ez ebben a formában csak feleslegesen bonyolítja az egészet.

Nem, ez nem vicc, mint ahogy a víz-, szárazjég-, és folyékony nitrogén-hűtés sem az.

Azért mutass már olyat, hogy valaki az utóbbi kettő valamelyikével hűti az otthoni gépét (magyarul otthonra az is a vicc kategória)... :U

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#35) EkSYS


EkSYS
senior tag

szvsz leht holgy olcsóbb ha leszeded a gép oldalát és odateszel egy 2500HUF-os teszkós aztali ventit :)

Eki - az eredeti

(#36) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Állat ez a hűtő. Bár nem kéne :D Akkor már ha ilyen nagy akk cm V széria azt cső, vagy valami noctua.

Mit is kéne ide írni?

(#37) Ribi válasza N€T0X|N (#34) üzenetére


Ribi
nagyúr

Lehet jobban illene, de 20 centis venti sokkaé vastagabb.
Már igy is paszuj kell hogy a meglássa a tetejét az ember. Persze azon az 1 centin lehet tényleg nem múlna. De hátha.

(#38) Erdei88


Erdei88
veterán

Brutális. Ez az procit, lapot, ramot lehűti, nekem tetszik. Viszont az ára nem

(#39) Day 'n' Nite


Day 'n' Nite
aktív tag

Ez teszik, bár szerintem kiszakad az alaplap közepe, ha álló házba teszi az ember :DDD

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#40) AdamSnk


AdamSnk
csendes tag

Nekem rögtön a 15 pengét tartalmazó Gill3tt3 borotva ugrott be.
1. A következő változatba teszek alsó ventilátort is...
2. Aztán majd elforgatják 90 fokkal...
3. Aztán rájönnek, hogy van már hasonló hűtő, de ezen már több a venti akkor legyen a neve Mugen 4...

(#41) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

öö. juj.

na ehhez illik levenni az oldallapot :)

[ Szerkesztve ]

(#42) Probber


Probber
őstag

(#25) patex1983
Két hónapja "ftc" írt róla egy szösszenetet a blogjába, már akkor kész volt - látszik a képeken a doboza -, valószínű, hogy a globális szállítás viszont csak most kezdődhetett meg.

(#31) TESCO-Zsömle
De az ez volt. :K

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#43) ViZion


ViZion
félisten

Sztem lassan oldallappal együtt fogják árulni... :)
respect! :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#44) Egzee


Egzee
őstag

úristen de felesleges ez! cm geminII-m volt az is kb ilyen, csak az 2x12cm, de attól sem lehetett ramot cserélni... kerülje el mindenki az ilyeneket minél messzebbről! most egy sima torony alakú hűtőt használok (Arctic C Freezer extreme) és még ez is okoz kellemetlenséget, de ez már belefér.

(#45) zH.


zH.
senior tag

Ha nem lenne vizem bevállalnám. Tesztekre kíváncsi lennék; hogy bír el egy ~130W TDP-s procival.

@Egzee: A képen ott van 2 magas Corsair RAM berakva.

[ Szerkesztve ]

just be

(#46) Sza_Sa válasza EkSYS (#18) üzenetére


Sza_Sa
senior tag

Személyes tapasztalat: Vettem ettől a gyártótól egy big shurikent htpc-be. A hűtő bitang jó volt addig míg a gép teteje nem volt felszerelve, a gép indulása után több percig be sem kapcsolt a rajta lévő venti, de terhelve sem forgott többet 500-nál. Majd rá került a tető és be lett rakva a helyére ahol nem a legideálisabb volt a szellőzés. Na itt már megjött a hangja, tíz perc filmnézés után már maxon pörgött a venti ami marha nagy hanggal járt, nem beszélve arról hogy csúcson kellett járatni a 4 db házventit is. Így eladtam, vettem egy h50-et, a radiátort kiraktam a házból, kikötöttem a házventiket, és csend van de mégsem fő meg semmi a házban, mivel a meleg nem reked meg benn.

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#47) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

...és akkor a Scythe megalkotta az alaplap hűtőt. :U

(#48) Ősember


Ősember
őstag

akárhonnan nézem, ez egy átgondolatlan tervezés eredménynek tűnik :F

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#49) tome.jr


tome.jr
addikt

Brutális kinézet. Már csak a teljesítménye kérdéses.

(#50) elmouse


elmouse
aktív tag

Szusszanó?

Ka nama kaa lajerama!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.