Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Armi5 válasza feenty (#350) üzenetére


Armi5
tag

akkor visszakéne raknom a rendes módszerrel az előző Seby romot és utána felrakni a CM9 modot?

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#352) feenty válasza Armi5 (#351) üzenetére


feenty
aktív tag

szerintem igen... és nézd meg a fórumot, hogy biztosan a legfrissebbet tedd fel a cm9ből

kár hogy jóformán csak seby gyárt romokat... bíztam benne, hogy kicsit több lesz a lehetőség, na de még bármi kialakulhat ezekből is :)

[ Szerkesztve ]

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#353) Armi5 válasza feenty (#352) üzenetére


Armi5
tag

Igen a legújabb volt, és nekem frissült az óra lent, de widgetben nem néztem meg... remélem ezután nem lesz probléma és a titanium backup is visszatudja rakni a dolgaim... mert nem tudta

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#354) vadászcsiga válasza feenty (#352) üzenetére


vadászcsiga
félisten

És hogy kell ezt a CM9-et feltenni mert látom ez nem img fájl?

[ Szerkesztve ]

(#355) feenty válasza vadászcsiga (#354) üzenetére


feenty
aktív tag

Először fel kell tenni egy seby romot amiben van cwm...
Ha az megvan akkor kikapcs, és hangerő fel + bekapcs gomb.. Ezzel előjön a recovery ahol először wipe data /factory reset, utána install zip from sd card... A letöltött zipet megkeresed és kiválasztod.
A recovery ben a hangerővel lehet lépkedni és a power gombal kivalasztani egy menupontot

Ui. : bocsi ha gagyi és igénytelen a leírás, de éppen telefonról potyogok :D

Ui2. : hogy a recoveryben elojojjon a visszalépés menupont egy párszor körbe kell lépkedni a menüben amíg ki nem írja, hogy back menü enabled

[ Szerkesztve ]

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#356) vadászcsiga válasza feenty (#355) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Oké értem blade-re is így kellett csak az első lépést nem vágtam.

(#357) feenty válasza vadászcsiga (#356) üzenetére


feenty
aktív tag

:) respect a flashmaniac tagoknak :) :D :R

Apropó :
Nem tud valaki olyasféle magyar oldalt mint az XDA?

[ Szerkesztve ]

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#358) vadászcsiga válasza feenty (#357) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Látom felhúzta a procit nem lesz ez gond akkuidőben? Szerintem még hamarabb fog merülni ami gyárival sem túl fényes.

(#359) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Nem tudjátok melyik ez a launcher vagy valami ami ilyen osx-es?

(#360) vadászcsiga válasza feenty (#357) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem tud valaki olyasféle magyar oldalt mint az XDA?
Pdafanclub talán ami nem teljesen olyan.

(#361) feenty válasza vadászcsiga (#358) üzenetére


feenty
aktív tag

A setcpu vagy a System tuner rel vissza tudod venni a sebességet... Az előbbit ingyen megtalálod az XDA - n

A kép nekem a Samsung launcherére emlékeztet, de lövésem nincs, hogy pontosan mi vagy melyik lehet ez, de tény, hogy piszok jól néz ki

[ Szerkesztve ]

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#362) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Nekem nem ismeri fel az sd-t a zippel pedig kettőt is próbáltam. Most azon szenvedek hogy hogy lépek vissza a reboothoz de az istennek sem akar. Hogy tudnám újraindítani enélkül?

(#363) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#362) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Sikerült felismertetni a kártyát, és a visszalépés is összejött. Kicsit megizzadtam :)

(#364) Armi5


Armi5
tag

ezzel a Seby rommal is, meg bármelyikkel is jó picik lettek a betűk :) csak egy picit rossz ezzel a kijelzővel... és a Sims Freeplay sem indul többé el ... és persze a license problémák is maradtak a sima Sebyvel... Mennyi probléma.. és nem mindegyik fejlesztő segít, vagy tudja megoldani ezeket a problémák a license-el csak ha építettek bele kikerülőt, mint pl. a Wifi File Transfer Pronál volt egy kiskapu, és a fejlesztő kézségesen segített.. egy másik pedig refundot ajánlott fel, ha nincs megoldás

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#365) feenty válasza vadászcsiga (#363) üzenetére


feenty
aktív tag

legrosszabb esetben mindíg van egy vészmegoldás.... kb 10mp-ig nyomva tartod a bekapcs gombot, és akkor csutkára kikapcsolja magát a gép.... onnan kezdve bármikor ujra rakhatod a livesuit-tal bármelyik romot.

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#366) Armi5 válasza feenty (#365) üzenetére


Armi5
tag

Megpróbáltam a SetCPU-t is egyébként, 1200Mhz-ra raktam, de újraindul tőle három másodpercen belül. Én meg inkább akkor nem kisérletezem

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#367) vadászcsiga válasza feenty (#365) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi ez megnyugtató. Tetszik a CM9 sokkal jobb mint Seby előző romjai de az óra tényleg hülye, zárolt képernyőn jó, de alul már késik :)
Remélem miharabb megoldják addig megyek vissza stockra, szóljatok ha már jó lesz.

(#368) feenty válasza Armi5 (#366) üzenetére


feenty
aktív tag

hivatalosan a boxchip procija 1ghz-et bír... van amelyik gyártó 1,2-n csapatja..... az 1 ghz a tuti és szerintem egy ilyen tabnak bőven sok is....
én takarékosság szempontjából 800on küldöm fantasy vagy ondemand governorral....
Bár én nem játszom, csak netezek és olvasok rajta. Lehet hogy játéknak egy 800as sebesség már kevés

[ Szerkesztve ]

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#369) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Mégiscsak fenthagytam ezt a CM9-et mert nagyon meggyőző, órát levettem amíg Seby megoldja. Chrome, googleplay végre használható. Köszi Feenty :R

[ Szerkesztve ]

(#370) feenty válasza vadászcsiga (#369) üzenetére


feenty
aktív tag

nincs mit :)
Remélem nálad nem lesz gond a markettal az idő miatt.... és remélem minél hamarabb megoldják...
szerintem ha kijavítják akkor messze a legjobb rom lesz rá...

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#371) Armi5


Armi5
tag

Közben végre én is végeztem, feenty kösz a tippet, működött, bár nem úgy ahogy írtad, csak simán felülírtam az eredeti fáljt, de elvileg működött. Végre nincsenek licensz problémák sem. Youtube is HD. Gyorsabb is úgy érzem.. így már egész jó a CM9-es ROM! Az óra ezekután eltörpül a pozitívumok mellett

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#372) Armi5 válasza Armi5 (#371) üzenetére


Armi5
tag

Mégis van valami... nem mountolja indításnál automatikusan az SD kártyát.. vagyis .. nem tudom.. régen kiírta, most nem. Link2SD program jelez, hogy nem lett mountolva rendszerindításnál. Valami megoldás automatikus mountolásra?

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#373) Armi5


Armi5
tag

Na még egy hsz :D

feenty számára jó hírrel szolgálhatok azt hiszem.. nálam is előjött az átállíthatatlan idő, csak nekem 2010 Jan 1-je volt. És tényleg nem engedte átállítani..
Aztán nézelődtem.. belebukkantam a ClockSync nevű alkalmazásba, ami át tudta állítani superuser jogokkal az időt a pontosra.. de ha rossz idő a marketről se lehet letölteni, ezért kigugliztam az apk fáljt, szóval ha bárkinek ez előfordul, eltudom neki küldeni a fáljt, és így jó lesz :)
Legalább is remélem nem hamarkodtam el a dolgot, de egy-két restart után is jó az idő még.

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#374) vadászcsiga válasza Armi5 (#373) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szóval azt mondod megoldottad a nem frissülő óra problémát?

(#375) Armi5 válasza vadászcsiga (#374) üzenetére


Armi5
tag

Nem, az még mindig van. De ahogy feentynek is, nekem is random fogta magát az idő, és átállt egy régebbi dátumra és random órára amit nem lehetett átállítani pl. jelenlegi dátumra.. és így nem működik egy csomó minden pl. market .. és ő visszarakta a régi romot, én meg ezt a sync appot találtam megoldásként, mert így átállítja az időt az app, és nem kell romot cserélni..

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#376) feenty válasza Armi5 (#375) üzenetére


feenty
aktív tag

zsír... én ilyesmiben nem is gondolkodtam, pedig kézenfekvő elegáns megoldás :)

másik fórumon látom, hogy írtad, hogy nem megy a sims rajta... valószínüleg az az LCD beállítás miatt van. ha átállítod a dpi-t 130-ra vagy 160-ra (nem emlékszem pontosan melyik az eredeti beállítása), akkor valszeg el fog indulni a játék.
Van egy app ami ezt nagyon jól megoldja: LCD Density modder

[ Szerkesztve ]

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#377) vadászcsiga válasza feenty (#376) üzenetére


vadászcsiga
félisten

160 az erededi

(#378) Armi5 válasza feenty (#376) üzenetére


Armi5
tag

Áh kibírom nélküle, így legalább HD a youtube meg a market is szép.. bár minden kisebb..
Épp az SD kártyás dologgal küszködök, sehogysem jó.

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#379) vadászcsiga válasza Armi5 (#378) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jo ez a minden kisebb de nekem fáj tőle a szemem hosszabb távon ez dioptria novelést fog eredményezni nálam :)

(#380) Scoway


Scoway
csendes tag

Sziasztok!

Teljesen új vagyok tablet és android témában.

Ez a tablet teljesítményben sokkal el marad mint mondjuk egy 60.000 Ft-os tablettől? Mert hardverileg ugyanolyanok, csak dupla az áruk.
Mennyire használható böngészésre, torrentezésre esetleg 720p filmek lejátszására? A filmek esetében feliratot játszik le?

Bocsi a sok kérdésért. :-)

Válaszokat előre is köszönöm!

(#381) Armi5 válasza Scoway (#380) üzenetére


Armi5
tag

Megválaszolom amit tudok...
Teljesítmény a hardvertől függ és simán lehet, hogy egy hatvanezer forintos tabletben jobb proci van vagy bármi :) Ha a hardver ugyanolyan akkor lehet nem érdemes többet költeni, de nem tudom, talán valaki más jobban tudja.
Böngészésre szerintem simán alkalmas Opera Mobile-al, torrentet és 720p filmet nem próbáltam még rajta. Felirat lejátszás meg lejátszó program függő megintcsak, de válasz igen, lejátszik, ha olyat raksz fel rá ami támogatja, talán az MX Player is ilyen.

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#382) vadászcsiga válasza Scoway (#380) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha van kedved olvasd végig atopikot addig is bemásolom az én pozitiv véleményemet a masináról néhány kiegészítéssel:

Pozitívum:
•iphone 4S-sel készült 1080p-s videókat úgy viszi mint a parancsolat, holott
az én gépem izzad tőle amin nem csodalkozom de azon igen hogy az itthoni
másik 2magos brazos procis netbookot is megakasztja. Feliratot is lejátssza nem kell beállitani semmit. Mkv formátumot is probáltam vele azt is viszi.

•USB-OTG kábel ritka nagy ajándék ilyen lowbudget táblában ezen keresztul pendriveot, mobilnet sticket, usb-s egeret és még ki tudja mit lehet rá dugni, amik mindenféle buhera nélkül azonnal müködnek.

•HDMI kábellel gyönyörűen ki lehet rakni tvre filmet, képet stb

•könnyű romcsere, kb 2,5 percig tart

Hardverileg sztem csak a kijelző marad el de az nagyon, meg a ház, amugy az osszeszerelesi minoseg csilagis 5os.

[ Szerkesztve ]

(#383) Scoway válasza vadászcsiga (#382) üzenetére


Scoway
csendes tag

Szia.

Köszönöm válaszod!

A képernyőjével mi a gond, kevés neki a felbontás ehhez a kijelző mérethez? Nagyon életlen a kép? A házzal mi a gond?

(#384) vadászcsiga válasza Scoway (#383) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A TFT kijelző ami benne van épphogy elég fényerejű én még tolnám feljebb is de nem engedi, ami a nagyobb gond és szokni kell az a betekintési szög az nagyon kicsi. Reggelinél pl az asztalra fektetve nem tudom használni, valami támaszték kell neki holott más lapos eszközeimet simán lehet vezérelni.

A házzal annyi a probléma amit a témaindító cikkben is említenek: a nyomáspont körül a kép látványosan elszíneződik. Ha kapott volna egy erősebb vázat ilyen probléma nem lenne amúgy teljesen megszokható, mindig arra kell gondolni "...csak 30 ruppó volt" :D

Lényeg a lényeg úgy kell nézni rá hogy ez egy TFT. Nem IPS, és nem is AMOLED.

(#385) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#384) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az elszineződést kiegészíteném mert nem egyértelmű, ha hátulról nyomjuk akkor szineződik el nem akkor ha a kijelzőt tapizzuk.

(#386) Dadpool


Dadpool
aktív tag

nem tud valaki concorde 7015 hoz valami jo kis romot .. mert én sehol sem találok már napok ota:D meg kéne tudni ennek a tabnak a kinai nevét de azt sem találom:D valakinek valami otlet?:D elore is koszonom:D

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#387) vadászcsiga válasza Dadpool (#386) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szerintem ugyanúgy jó rá a CM9 mint a miénkre, gondolom csak a márkanévben tér el de ez csak találgatás.

(#388) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Itt egy másik rom, aki bátor felteheti.

(#389) Armi5


Armi5
tag

Jelentem az új frissítéssel működik az óra! És nem kellett factory reset előtte, frissült rendesen.
Bár valaki felhozta ott a témában, hogy HDMI kábellel nem működik a ROM.. vagyis nem lehet tvre kötni, de remélem csak neki fos, mert akkor romot kell cserélnem, amint meg lesz hozzá a kábelem tv-re kötném, és ha nem megy a CM9 rommal ... :/

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#390) vadászcsiga válasza Armi5 (#389) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na ez jó hír, ha a 3G modem meg a HDMI kábel is müxik akkor ez egy tuti rom a kis masinánkra.

(#391) vadászcsiga válasza Armi5 (#389) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na most még az a kérdés ha a legutolsó seby romra teszem a CM9-et működik e rendesen az sd, extsd probléma amit korábban emlitettel vagy az egyel előbbit kell feltenni és utána a CM9-et?

(#392) feenty válasza vadászcsiga (#391) üzenetére


feenty
aktív tag

én a 2012.05.03.-as verzióra raktam fel, és ott patent a dolog: [link]
Bár most meg egy olyan hülyeséget csinál nálam, hogy a marketról a youtube-ot nem akarja letölteni. Elkezdi a leszedést és dob egy hibaüzenetet, hogy a cucc nem található. Nektek van ilyesmi gond?
De legalább a régi licensz gondok megszűntek.

[ Szerkesztve ]

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#393) vadászcsiga válasza feenty (#392) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én megint a gyári romon vagyok mert bár már jó az óra de még megvárom a HDMI/3G modem probléma megoldását.

(#394) Beci9595


Beci9595
tag

Ennyit lazán megér a kis cucc. Jóval olcsóbb mint azok a kis vacak hordozható tv-k és ez 100x több dologra használható.

(#395) Joci42


Joci42
tag

Hello!
Mi történne ha a tabra rádugnánk egy usb-s Cd-ROM-ot?? Működne vagy nem???

(#396) smith1985 válasza Joci42 (#395) üzenetére


smith1985
csendes tag

Szia!

Én USB-s külső vinyót próbáltam rá, de nem bírt vele.

(#397) vadászcsiga válasza smith1985 (#396) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Persze hogy nem hiszen annak is szufla kell, de a tab nem ad neki.

CM9-hez: legutolsó hsz a rom topikjában nem túl bizalomgerjesztő, elég sok még a bug.
Armi5, feenty nálatok hogy viselkedik a rom?

[ Szerkesztve ]

(#398) Armi5 válasza vadászcsiga (#397) üzenetére


Armi5
tag

Én az SD kártyás izélgetés után feladtam :D Nem tudom hogyan volt jó, vagy az update rontotta-e el vagy kitudja...
Már rendeltem új, másik tabletet.
Egyébként akinek nincsenek ilyen igényei, jól megy a ROM, és legalább HD a Youtube.. az alap rom nem igazi tablet változat, ez inkább az.

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#399) feenty válasza vadászcsiga (#397) üzenetére


feenty
aktív tag

Nálam tegnap óta rendben van minden. Jó az akku is, és nem futottam bele hibába.
(nem próbáltam sem a 3g-t, sem a hdmi-t)

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#400) feenty


feenty
aktív tag

hoppp... most látom csak, hogy rossz "alap" romot írtam és linkeltem.... :W
Szóval én a 2012.05.01.-es verzióra tettem rá a cm9-et... [link]
Elnézést ha valakinek ezzel esetleges gondot okoztam :W

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.