Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) kriszrap válasza vadászcsiga (#800) üzenetére


kriszrap
tag

Szia HDMI-t nem tom tesztelni:( Én valahogy gyorsabbnak tartom a cm10 v13 -ast.
Böngészö meg játékok nem akadnak a teljesitménynél is több fukncio van. De kinek mi. Ám volt cm9 -esem is.

(#802) vadászcsiga válasza kriszrap (#801) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na a v14 már egész jó, HDMI működik, kicsit akad operában a gorgetes. Memória továbbra sem eleg a rendszernek, sajnos nagyon kevés. Holnap visszamegyek CM9v12-re es nem kiserletezek többet, nekem többet ér a gördülékenység.

[ Szerkesztve ]

(#803) kriszrap


kriszrap
tag

http://www.youtube.com/watch?v=MyVarHgHMWg valaki márprobálta?:)
ám megjelent a cm10 v17 msot nézem meg milyen:)

(#804) Zlika válasza vadászcsiga (#802) üzenetére


Zlika
aktív tag

Szia!Tudnál nekem dobni valami jó linket az általad legjobbnak ítélt rom-hoz?Dropbox vagy vlami mert felidegesítettek ezek az ingyenes megosztó szarok...Illetve melyik lehet az a rom amivel nagyjából minden program fut rendesen?Pl:xbox smartglass,gameloft játékok ilyesmik,mert a mostanival vhogy nem akarnak.köszi

(#805) vadászcsiga válasza Zlika (#804) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem még mindig ezzel a leggyorsabb, pedig fent volt már szinte az összes CM10.
CM9 v.12

[ Szerkesztve ]

(#806) Zlika válasza vadászcsiga (#805) üzenetére


Zlika
aktív tag

Köszi a linket,mostmár igyekszem megörizni.Bár ezzel ugyanúgy nem lesznek a programok kompatibilisek.Sajnos.

(#807) vadászcsiga válasza Zlika (#806) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azért sokat ne várj ettől a vastól. Ha ilyeneket akarsz futtatni áldozz többet ilyen tabra.

(#808) bagoly82


bagoly82
csendes tag

Hi!

Lenne egy Ghoo tab 7000s gép.
CWM Recoveryt akartam rá telepiteni látszolag fel is ment de azota nem indul be a gép se a recovery menü.
Vagyis a felirat megjelenik és onnét sehova tovább.

Van rá valami megoldás vagy kuka?

bagoly82

(#809) vadászcsiga válasza bagoly82 (#808) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Valszeg nem az arra való CWM-et tetted rá, ilyenkor bootloop van, csak bootol bootol de semmi. Tedd vissza rá a gyárit és keress a másik topikban rávalót.

(#810) Zlika


Zlika
aktív tag

Halihó!
A minap merészkedtem feltenni a djseby féle cm10_v17-et.És mondhatom nagyon jól teljesít.DE van (idáig csak) egy probléma.A marketról leszedett youtube fc-zik amint elkezdene lejátszani egy videót.Mi lehet erre a megoldás vajon?

(#811) vadászcsiga válasza Zlika (#810) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tedd fel ezt a Gapps-t, valszeg a playes verzió nem kompatibilis a v17-tel.

(#812) noxika72 válasza Zlika (#810) üzenetére


noxika72
tag

Szia Zlika!

Hol található ez a djseby féle cm10_v17 ROM?

(#813) Zlika válasza noxika72 (#812) üzenetére


Zlika
aktív tag

Hali!
Én innen szedtem, http://www.pandawillforum.com/showthread.php?12548-CM10-for-LY-F1-Alldro-Speed-2-12-2012
de ment visza a cm9 mert pla youtube ne akart menni rendesen.

(#814) noxika72 válasza Zlika (#813) üzenetére


noxika72
tag

köszi

És akkor annak a linkje ami stabilan müxik és nem a gyári? :) CM9?
Csak azért hogy ne keljen keresgetnem :)
CWM Recovery-t hogy lehet felrakni legegyszerűbben?

(#815) helltp


helltp
aktív tag

Üresjáratban nagyon merülök, valakinek van ötlete miért? Majdnem annyira merül ha nem csinálok vele semmit mintha használom, normál használattal kb átlagos az üzemidő, de ha éjszakára bekapcsolva felejtem se wifi se hang minden kilőve, akkor is ilyen 50-60%okat merül. Most kalibráltam újra az aksit ahogy kell de semmivel sem lett jobb...

Szerk.: esetleg valamelyik főzött rom javít az üzemidőn? (most gyári van rajta de úgyis cserélni akarom)

[ Szerkesztve ]

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#816) vadászcsiga válasza helltp (#815) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szedd le a widgeteket, nekem megoldotta

(#817) helltp válasza vadászcsiga (#816) üzenetére


helltp
aktív tag

Köszi, ez lehet a probléma, de akkor már inkább kikapcsolom éjszakára, szeretem a widgeteket :D

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#818) vadászcsiga válasza helltp (#817) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor miért kérdezted? :D

Egyébként a CM9 v12 rommal sokal tovább bírja az akksi. Keress rá a nickemre, a topikban megtalálsz róla mindent.

(#819) helltp válasza vadászcsiga (#818) üzenetére


helltp
aktív tag

Attól tartottam h szar az aksim vagy valami gáz van. Köszi, megtaláltam a romot holnap föl is teszem és letesztelem.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#820) kriszrap válasza vadászcsiga (#816) üzenetére


kriszrap
tag

sziasztok van lag mente gta 3 erre tabra?

(#821) vadászcsiga válasza kriszrap (#820) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kétlem, abba az 512-es ramba nem nagyon fér bele.

(#822) helltp válasza kriszrap (#820) üzenetére


helltp
aktív tag

Csomó féle GTA 3 mal próbáltam többek között butított low end cuccokra szánt verzióval is, de semmi sem indult el rajta...

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#823) Zlika válasza vadászcsiga (#821) üzenetére


Zlika
aktív tag

Optimus 2x-en pl 512mb rammal szépen szalad.Bár az kissé izmosabb más téren.

(#824) helltp


helltp
aktív tag

Na lett egy kis időm és gondoltam felrakom valamelyik CM romot, [link] ez alapján a hsz alapján de már a cwm telepítésnél problémám lett. Ha be akarok lépni a hangerő+ meg bekapcs gombokkal a recovery menübe egy androidos robot jelenik meg hanyatt a hasánál piros 3szöggel. Ilyet már láttam valahol hogy volt valakinek de egyszerűen nem találom, vki tudna segíteni hogy ilyenkor mi van.

A tab indul amúgy rendesen meg minden csak épp a cwm be nem bírok belépni.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#825) helltp válasza helltp (#824) üzenetére


helltp
aktív tag

na, meg van oldva, sz*r olt a terminal emulator és kiírta h telepítette, de valószinűleg mégsem, mert másik emulátor alól ment rendesen utána

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#826) helltp


helltp
aktív tag

Valakinek van működő Gapps pakkja CM9_v12 höz vagy CM10_v17 hez? A CM9 hez egyszerűen nem találom xda-n a CM10-zel meg akármit teszek föl nincs market...

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#827) huntiger válasza helltp (#826) üzenetére


huntiger
tag

http://goo.im/gapps/

(#828) helltp válasza huntiger (#827) üzenetére


helltp
aktív tag

Köszi, végignéztem az összes jb 4.1.x hez való Gapps pakkot de egyik sem jó, egyik sem tett föl playt. Lehet hogy valamit rosszul csinálok? Először ledúrok mindent a tabról, felteszem rá a szűz cm10_v17et cwm-mel, és utána rögtön teszem föl zip-ből cwm-mel a gapps packot.

Vagy ha valakinek van bevált gapps packja szóljon legyen olyan szives. Esetleg ha valakinek van play-es v17ről cwm-es backupja az nem tudná ideadni? Előre is köszi.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#829) huntiger válasza helltp (#828) üzenetére


huntiger
tag

elméletileg a 0726-osnak kéne jónak lennie jelly bean-hez.
itt van egy minimal változata:
http://www.sendmyway.com/kt7q6u5kqbb7
utánna pedig beállítások/fiókok, és szinkronizálás, és hozzáadod a google account-ot.

(#830) vadászcsiga válasza helltp (#826) üzenetére


vadászcsiga
félisten

(#831) helltp válasza vadászcsiga (#830) üzenetére


helltp
aktív tag

Köszi a segítséget mind a kettőtöknek de egyik sem jó cm10_v17hez, ki se listázza a menüben a play áruházat, de vannak más problémáim is most ezzel a rommal, pl valamiért a 3.-4. újratelepítés óta akár mit csinálok nem jó a lock screen, konkrétan be sem jön a lock screen akármit állítok, továbbá usbn nem hajlandó kapcsolódni a géphez csak ha újraindítom miközben usbn van, és nem jó a böngésző sem...

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#832) vadászcsiga válasza helltp (#831) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha olvasnad a fórumot rájöhettél volna előbb is. Az USB-s csatlakozási problémára is találsz megoldást ha figyelmesen vissza olvasol.

(#833) robertho


robertho
tag

Sziasztok. Ismerőstöl vettem a ghoo tab7000 et. Az a gondom vele, hogy a mozgás èrzèkelő fordìtva èrzèkel (90 fokkal) pl nfs - csak állìtva lehet irányitani :) Volt erről már itt szò? Találok rá választ valahol? nincs mèg megpiszkalva. gyári állapot. android 4.0.3, kernel 3.0.8
Előre is köszönöm a válaszokat és a segitséget.

udv: rob

(#834) robertho válasza vadászcsiga (#440) üzenetére


robertho
tag

pdf és e-book olvasásra nekem moon reader pro jött be.

(#835) huntiger válasza robertho (#833) üzenetére


huntiger
tag

beállításoknál nézz szét, találni fogsz egy menüpontot, ahol be lehet ezt állítani. végső esetben reset.

(#836) robertho válasza huntiger (#835) üzenetére


robertho
tag

Szia. a beállításokban nem találtam semmi ilyet. aztán ma reggel feltettem én is a sheby felé cm9 v12 őt. most meg már telepíteni sem engedi :( download proces NaN

erre esetleg van orvosság??? :)))

(#837) huntiger válasza robertho (#836) üzenetére


huntiger
tag

ha a play nem tölt le, akkor nyomj egy wipe/cache-t a recovery-ben. ha pedig konkrétan a programmal van gondod:
van egy allwinner mod nevű program a play-en, azzal be tudod állítani, hogy minek lássa a play a tabletet.
restart talán szükséges a módosítás után. ez lényegében a build.prop fájlt írja át, egy próbát megér.

(#838) robertho válasza huntiger (#837) üzenetére


robertho
tag

Köszönöm, az allwinner a letöltési gondot megoldotta, és az ikonok mérete is rendbejott. mostmár egész kellemes így a cm9.
De van egy nagy gondom. Nekem a mozgaserzekelommel van valami bibi. a tablet rendesen forog használat közben, de pl az nfs nél olyan mintha 90 fokkal el lenne fordítva. Van a playen egy android sensor box nevezet progi amivel lehet tesztelni ( asztalon fém golyót kell irányítani) és azzal is fordítva érzékel a tabletem. (Xperi mini pro jó volt a teszt)

Aki teheti, tesztelje már le, hogy ez tipushiba vagy csak az enyemmel van baj? ( az enyém meg a régi 1 ghz 2 giga rám verzió)

by robi

[ Szerkesztve ]

(#839) huntiger válasza robertho (#838) üzenetére


huntiger
tag

leírom, nálam hol lehet beállítani:
beállítások/megjelenés/accelerometer coordinate system
alatta van olyan, hogy screen adaption, a te esetedben azt sem ártana megnézni.
esetleg a laucherben nincsen letiltva a képernyő-forgatás? több tippem nincs.

(#840) robertho válasza huntiger (#839) üzenetére


robertho
tag

Szia Huntiger :))))
Az accelerometter átállítása megohzta a várva várt sikert. .LLL Nagyon szépen köszönöm :)))
Bár csak tudnám valahogy viszonozni a segítségedet ....
örök hála :)))

(#841) robertho válasza robertho (#840) üzenetére


robertho
tag

hihi:) beütött ez a tab mánia :)

Párommal mindkettőnknek van egy egy xperia mini pronk ( a droid is nagoyn beütött nállunk )- most ismerőstől olcsón 15.000 kaptam meg a ghoot:)))
Megtetszett:))) Úgyhogy előbb utóbb páromnak is fogok venni valami masinát:) Én a ghoo adottságait elfogadom magamnak, de neki szeretnék kicsit jobbat.
Mivel még a táblákhoz nem nagyon értek, szeretnék tanácsot kérni.
WayteQ xTAB-70dci , vagy Prestigio Multipad 7.0 Prime Duo.

Köszönöm a segítségeteket:)
Üdv:
Rob

(#842) Zlika


Zlika
aktív tag

Hogyan tudnék nagyobb játékokat telepíteni vajon?Pl extsd-re szerintetek?

(#843) Zlika


Zlika
aktív tag

Hallo!
Van egy pár napja új seby rom!4.1.1 és nagyon faján hasít is vele a gép, még a rayman jungle run is elindult és játszható ami az eddigi egyetlen rommal sem volt elmondható.DE természetesen a youtube alkalmazás crash-el videólejátszásnál.Nincs vajon erre valami gyógyír?

(#844) noxika72


noxika72
tag

Sziasztok!

Sikerült eltörni a display-t.
Nem tudjátok esetleg ebay-en hogy keressek rá.
GHOO TAB 7000S-re nincs találat.
Mivel kompatibilis?

(#845) helltp válasza noxika72 (#844) üzenetére


helltp
aktív tag

"A tab nem egyéb, mint a SHENZHEN LYRIC PIONEER CO., LTD gyár terméke, Ghoo Tab 7000 felirattal szitázva a hazai piacra. Ebből következően a neten megtalálhatjuk még a következő nevek egyikén is: LY-F1, Broncho A10, Alldro Speed, iGlo Andromeda M710, stb."

Én az LY-F1 el próbálkoznék először, de tudtommal elég drága ahhoz, hogy ne érje meg kicserélni. :S

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#846) alien0903


alien0903
tag

Üdvözlet!
Olvasgattam a fórumot, de nem találtam egyértelmű választ.
Adott egy GHOO 7000 tablet, amire feltettek valami Wayteq navigációt, ami felülírt az eredeti rom-ot, de úgy hogy a boot rész is eltünt valahogy ezért nem tudom frissítő módba indítani, hogy a gyári rom visszakerüljön rá. Van valami megolás?

Előre is köszi a segítséget!

(#847) Zlika válasza alien0903 (#846) üzenetére


Zlika
aktív tag

Livesuit-al pc-ről az tuti takarít mindent.

(#848) helltp


helltp
aktív tag

Olyan problémám van hogy a hdmi kimeneten akarok dvi -s monitort hajtani, hdmi-dvi átalakítóval, de akármit is csinálok lila fátyol van a képen, minden el van lilásítva... valaki tud erre megoldást? találtam ezt a külföldi fórumot [link], de nemtudom hogy hogyan kell használni, esetleg ha valaki tudja segíthetne

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#849) mbalintv


mbalintv
csendes tag

Sziasztok! Meg tudná mondani, vagy lefotózni, hogy a hálózati töltőjén milyen felirat van? Sajnos vissza kell küldenem a speedshopba szervizbe, mert nem veszi fel a töltést sem hálózatról, sem USB-ről. A töltőm kölcsön volt adva egy ismerősnek és gyanús, hogy esetleg nem a sajátomat kaptam vissza, mert erre myTAB van írva....

(#850) Ban-Dee válasza mbalintv (#849) üzenetére


Ban-Dee
csendes tag

Szia,

Nekem is (április környékén) volt hasonló problémám ... szintén SpeedShop ... de pozitív volt az eredmény, megnézték és kicserélték (a mázli az egészben az volt, hogy még 10 napom volt a garanciából !!!).

fotót most nem tudok róla küldeni, de az enyémen a köv. felirat van:

MyTab travel charger
Input: 110-240V 50/60 Hz
Output: 5V ---- 2000mA
Designed by myPhone in Poland
Assembled in China

remélem ez is segít :)

[ Szerkesztve ]

"Always look at the bright side of life" ...

(#851) Ban-Dee válasza Ban-Dee (#850) üzenetére


Ban-Dee
csendes tag

Bocsi ... ez kimaradt ...
nem a tablet-et, hanem a töltőt cserélték és az USB-s töltéssel kapcs. megnyugtattak, hogy ekkora (2000mA) kapacitású USB töltő kellene, hogy rendesen töltsön USB-ről ... azaz PC/Laptop USB szóba sem jöhet mint "állandó" töltő ... az csak rátöltésre elég (az is csak kikapcsolt állapotban).

[ Szerkesztve ]

"Always look at the bright side of life" ...

(#852) mbalintv válasza Ban-Dee (#851) üzenetére


mbalintv
csendes tag

Köszönöm szépen a válaszodat! :)
Nekem is ez van a töltőn, akkor nem cseréltük el.
Nekem is mondták, hogy csak negyedannyi töltést tud adni az USB, mint a hálózati. Remélem csak annak lesz baja, nem esne jól újratelepíteni a mindent a tabira... :)
Mégegyszer KÖSZI! :)

(#853) Baalaagee


Baalaagee
csendes tag

Sziasztok! Tegnap kísérletet tettem Én hülye a CM9 v12. rom telepítésére, CWM szépen fel is ment, korábbi leírás alapján elkezdtem a frissítést (factory reset, data wipe, dalvic cache stb) majd mikor a zipet az sd-ről fel akartam telepíteni E: Can't open sdcard/rom.zip (bad) üzenettel visszadob, minden zip-nél ezt csinálja próbáltam már több romot is hátha, a gép viszont így már a ghoo tab felíratnál megáll és semmi több, a nagyobb baj az, hogy frissítési módban (reset 3mp aztán kábel rádug) meg nem is ismeri fel a gép a tabletet így nem tudom visszaállítani az eredeti romot sem LiveSuittal, próbálkoztam már több kábellel, több portban, gépen de semmi, ha járt már valaki hasonlóan, vagy van valami tippje azt megköszönöm. üdv :R

[ Szerkesztve ]

(#854) dokee78


dokee78
félisten

ROM-okat hol találok hozzá vagy leírást.
Egy ismerősnek my audio firmwaret ír a tablet.

(#855) Raidor


Raidor
újonc

Sziasztok.
Hát nekem ez már magas.
Van egy ampe a10 quad core 10.1 allwiner a31 4.1.1 es táblagépem.
Eggyik nap nemtudtam bekapcsolni.
Semmire sem reagált.
Így a szampe.com ról szedtem le szoftvert rá és phoneix suittal felis raktam.
De a mai napig nemlátja a belső memóriát.
Ha összekötöm a számítógéppel akkor tudom formázni de amint rátennek valammit lefagy.
Így ujra kell indítani.
Persze elindul de mindent bekell állítani ujra.
Tudtok segíteni?

(#856) helltp


helltp
aktív tag

Sziasztok, cm9 alatt lecsatoltam a belső memóriát mert balf*sz vagyok és mellényomtam és most azt irja azóta hogy az sd kártya sérült, formatálni kell de nem lehet formatálni (nem csinál semmit se formatálásra), cwm alól nem lehet csatolni. USB-n gépről nem látom, file managerből látom ugyan de nemt udok rámásolni semmit se. Valakink ötlet hogy mit kezdjek vele? Rom újrarakás nem segitett.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#857) helltp válasza helltp (#856) üzenetére


helltp
aktív tag

Akinek hasonló gondja baja van, eredeti ROM alól angol nyelven (legalábbis magyar alatt biztosan nem engedte) tudtam formázni a belső memóriát, így már látja, total commanderrel írható olvasható.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#858) Zlika


Zlika
aktív tag

Hali!

Gondolom erre már a madár se nagyon jár, de valaki nem tudná feldobni a CM9 v.12-t nekem?Egyszerűen sehonnan nem tudom már leszedni...

(#859) fateless válasza Zlika (#858) üzenetére


fateless
veterán

Nekem (egy ismerősömnek) is szüksége lenne egy ROM-ra

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.