Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Hűű, tényleg jó az ára, és kinézetre is bejövős, tudásban sem rossz ahhoz képest. Érdemes elgondolkozni rajta!

(#2) sing1ep1ayer válasza Lotusomega (#1) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Vannak ennél jobbak is hasonló áron, ne gondolkozz rajta! ;)

(#3) pzstm


pzstm
titán

Mostani tesztkészülékünk, amely a Speedshop jóvoltából került hozzánk

nem kötekedés, de a link a mobilarena.hu-ra mutat ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4) -DONPEDRO-


-DONPEDRO-
csendes tag

Enyiért ajándék jó kis masina,jó hardverrel,kellemes ICS szoftverrel.

Telefon:0630-250-36-84

(#5) Lotusomega válasza sing1ep1ayer (#2) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Pl? Kínai akármibe is van magyar ics, meg gari és support?(bár a supportot nem tudom ennek milyen)

(#6) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ennyiért...

<< Heimdal >>

(#7) maggi1886076


maggi1886076
addikt

sim kártyát lehet belerakni? vhol azt olvastam hogy igen, vhol azt hogy nem...

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#8) aasgier válasza sing1ep1ayer (#2) üzenetére


aasgier
tag

Üdv !
Egy példát szeretnék ,ha van ,ennél olcsóbb és jobb tudású készülékre .
Köszi !

Xiaomi Redmi Note 4

(#9) rep3at válasza maggi1886076 (#7) üzenetére


rep3at
őstag

Olvass körültekintőbben.

Forward thinking. كرر

(#10) pzstm válasza aasgier (#8) üzenetére


pzstm
titán

azt én is szívesne venném. :R

Anyumnak gondolkodok valami hasonló kütyün, mostanában rászokott a netezésre. És ilyesmi árfekvés akár teszemazt anyák napjára is tökéletes lehetne :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11) kcsa válasza sing1ep1ayer (#2) üzenetére


kcsa
veterán

Ennyiért? Magyar számlával garival? nem sok jobb van... :N

(#12) sif85


sif85
tag

Mivel még nem volt tabletem, és kizárólag 7"-ban gondolkozom, ezért elöntött a "MUST HAVE" érzés. Első ilyen cuccnak szerintem tökéletes lenne.

Egy dolog miatt aggódok, az pedig a kijelző minősége. A Wayteq 10"-os termékeit nézegettem meg Veletech kiállításon. De azzal az volt a gondom, hogy amellett, hogy úgy szaggatatott, mint egy "elsietett" prezentáción a ppt slide-ok, még a kijelzője is pixeles, gagyi érzetet keltett.
Szerintetek, itt is fennállhat ez a probléma? Van valakinek összehasonlítási alapja?

Ryzen 5 5600, 2x8 Gb DDR4-3200MHz Fury Beast RAM, Asrock B550M Pro Gigabyte 2080 SUPER Xiaomi Mi 11 Lite 5G

(#13) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Még csak átfutottam, viszont nem túl jó dolog volt a teszteredményeket két 9.7"-os 1024x768-as felbontású géppel összevetni, hiszen a tesztelt készülék csak 7"-os 800x480-as felbontású, így természetes hogy magasabb pontszámot tud hozni, azonos tesztprogrammal (pl: AnTuTu)

https://vertigostore.eu

(#14) Drbonci válasza sing1ep1ayer (#2) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Engem is érdekelne , ha tudsz jobbat ne tartsd magadban :)

(#15) szezso15


szezso15
addikt

Nagyon jó gép ennyiért, kb. egy hete néztem a Speedshop honlapján, már akkor se hittem a szememnek! :)

Ha kínai tablet teszt=kelzsoca ;]

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#16) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Hasonlónak tűnik, mint a kínai Ainol csoda.

@maggi1886076: Utolsó mondat. - "A készülékbe nem került SIM foglalat, így a GSM-alapú telefonálás, illetve mobilnetezés ki van zárva."

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17) kiszu válasza sif85 (#12) üzenetére


kiszu
senior tag

A kijelző minőségén aggódhatsz is ilyen árfekvésű készülék esetén.
Valahol spórolni kell és többek közt ez az első hardverelem,amin szoktak is.
Meg kell nézned,ki kell próbálnod és ha nem tetszik,hozd fel magadban újra és újra az árát és talán az fog meggyőzni. Szerintem még az általad felhozott Wayteq tab szintjét sem hozza,ha mégis,annál biztosan nem jobb.

Valahol,szerintem az ilyen tabokra úgy kell tekinteni,hogy addig jó amíg az akksi nem hal meg.
Illetve,mivel legalább 1 évig garis,addig nyugodt lehet az ember.

30-ért,jó vétel.

(#18) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ha itthon jó a garis ügyintézés rá, tehát nem kell szenvedni a postázgatással, stb... akkor megéri..

Az Ainol Novo7 paladin kapható hasonló árban, csakhát a support.. Bár elvileg mostmár ez is sokat javult, van olyan forgalmazó üzlet, akik elvileg elintézik, nem kell az embernek küldözgetnie kínába.

Véleményem szubjektív...

(#19) kiszu válasza hackeeeee (#18) üzenetére


kiszu
senior tag

Igen,de annak a tabnak a tetsztje végén van egy mondat:

MIPS processzor miatt le kell mondanunk egy sor alkalmazásról (többek között a YouTube-ról), nincs Flash, és nincs kamera sem.

Ez gáz.

(#20) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

,,árban a
közelében sincs hasonló konfigurációval
rendelkező konkurens megoldás''
Jó vicc...
+5000ért vehetsz ConCorde 7015-öt valódi supporttal, 8GB tárhellyel, 1 év garival és ingyenes házhozszállítással. Vagy kicsit drágábban Wayteqet...

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#21) Studiossrác


Studiossrác
aktív tag

Azért a Wayteq kütyüje is olcsó, de árban nem 1 kategória a kettő... Harmadával drágább Wayteq kütyüje, ami nem elhanyagolható tényező

(#22) kiszu válasza Sanzaa (#20) üzenetére


kiszu
senior tag

És az aláírásodban van pont egy eladó is belőle.
Biztos,csak véletlen.

(#23) kelzsoca válasza Sanzaa (#20) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát igen, és hiába az alacsony ár, ha sem forgalmazói/gyártó sem közösségi support nincs/nem lesz a géphez.

A valós tesztek miatt, készítettem egy tesztet:

WayteQ xTAB-70 (7", 800x600-as felbontás, ICS)=>ez helyett: WayteQ xTAB-100s (9.7" 1024x768-as felbontás, GB. 2.3)

Linpack for Android (single) 29,77 MF. / 2,82 s
Linpack for Android (multi) 26,021 MF. / 6,48 s
AnTuTu: 2698 pont
Quadrant 2.0: 1942 pont

A ConCorde 7015-ös teszteket is kirakom, csak keríteni kell valakit, aki rendelkezik a géppel, és tesztelne is :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#24) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Gyerekenek Angry Birds-re tökéletes, vagy útközben olvasni. Igazából 1024x600-as felbontással lenne az igazi. Az ára is igen jó.

Laci

(#25) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Ezeknél a cuccoknál látszik,mennyire túlárazó lehúzó cégek a samu,apple,stb.Papírzsákba velük.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#26) kezdő válasza Lotusomega (#5) üzenetére


kezdő
senior tag

Tömegével lehet kapni az azonos hardverrel rendelkező kínai csodákat és igen, a legtöbben a magyar nyelv is megtalálható.
Ugyan úgy ICS, ugyan úgy 1 év garancia.
90 dollár (~20e Ft) postával együtt.

Ez a gép viszont áfás számlás (bár átlag magyart ez érdekel?) és a garanciát helyben intézik.

Kínai kütyü rajongóként is be kell látnom, hogy ez a +10e Ft ez reális felár. :)

(#27) Sanzaa válasza kiszu (#22) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Nem egy van...
De ha érdekel, annyi a lényeg, hogy megegyeztem velük, hogy ha több vásárlót szerzek, bolti ár alatt kapják meg. Nekem ebből nics hasznom. Bár én itt befejezném az aláírásom boncolgatását, a többit privátban...
Meg lehet egyezni a Speedshoppal is, vagy a ,,GHOO Kft-vel'' :-) Csak a siker nem biztos...:-(

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#28) Tomy Yayo válasza kelzsoca (#13) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Nekem is csak most esik le, hogy írod :U Nem értettem hogy kaphat több pontot AnTuTu-n, Linpack alatt meg ízzé-porrá veri az xTab. Mostmár tiszta. Tényleg azonos felbontásúval kéne összevetni...

Ettől eltekintve jó a teszt, és a készülék se rossz, kár hogy a kijelző nagyon gyenge. Lehetne 5-10 ezerrel több, de IPS-e :) Dícséretes, hogy hátlapi kamerát nem kapott, tényleg teljesen fölösleges, még ha jó is lenne az xTab-unkon, akkor se használnám soha. Egy 10" körüli IPS változatra kíváncsi lennék ebből a Ghooból, főleg az árára :)

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#29) Sanzaa válasza kelzsoca (#23) üzenetére


Sanzaa
senior tag

A pdaplusos cikkben, mintha lenne benchmark eredmény. Csak most buszozok...

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#30) BiP


BiP
nagyúr

Örülök, hogy végre vannak ilyenek, elérhető áron. Én alapból filmnézésre vennék 5-7" tabletet (vagy csak sima filmnézős kütyüt, de a tablet funkcionalitásában mégis több), és a lélektani határ pont 30e nálam erre a célra. Korábban az Alcor Wow-ot néztem ki, de aztán mikor vettem érintős telót, és a 3,5" ideiglenesen elnyomta bennem ezt az igényt, mert buszon, vonaton azon is tudok filmezni, netezni.
De most, hogy már tablet is van ennyiért, ismét elgondolkodom rajta.

(#31) bongeszo


bongeszo
aktív tag

800*480? Nemár! Ki akar ezzel szenvedni!?

(#32) hackeeeee válasza kiszu (#19) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát igen... Mondjuk Nekem nem is annyira jött be az a tablet.. Volt a kezem alatt..

Véleményem szubjektív...

(#33) sptkyle


sptkyle
senior tag

A Wayteq xPAD-70-esére emlékeztet ez a cucc. Mind tudásban, mind árban. Örvendetes, hogy a megfizethető kategóriában is tényleg egyre több a használható masina. Ennyiért lehet értelme tabot venni. :)

szerk.: most látom csak, hogy ezzel megelőztek...

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#34) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Egy biztos, a Speedshop minimális haszonnal dolgozik ennél a készüléknél. Szerintem inkább brandépítés célzattal nyomják ezt.

(#35) Graphics válasza Stanley-B. (#34) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt nem merném megkockáztatni :)
Leszerződnek pl egy gyártóval, hogy ilyen készülék kell nekik, mondjuk 1000 db, mert tuti el fog menni. Mivel a hasonló tabletek ára kb Kínában 100$ alatt mozog / 80$ inkább / így nagy tételben ez az ár még kevesebb lehet :)

Természetesen mivel garanciát ők biztosítanak, jelenleg jobb ajánlat nincs Magyarországon.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Nekem ezek nagyon pixelesek meg lassúk, zte smarttab-nak jöhetne konkurencia, 2mag+jobb felbontás már alap - sajnos viszont 2x ennyibe is kerül.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#37) Lebron


Lebron
csendes tag

Nem rossz, de inkább erre voksolnék: http://hotmid.com/ainol-novo-7-elf-allwinner-a10-android-4-0-tablet-8gb.html
kb 5e-el több (száll-al együtt), de nagyobb kijelző és 8gb
Magyar van benne.
Gondoltam megosztom :D

(#38) Lebron válasza Lebron (#37) üzenetére


Lebron
csendes tag

meg talán az előlapi design szebb, vmit számít az is

(#39) pzstm válasza Lebron (#38) üzenetére


pzstm
titán

garancia erre hogy van? kijelzőfelbontás máris szimppatikusabb lenne...illetve mivel nem saját részre kellene magyar nyelv jó lenne ha tuti lenne benne :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#40) Alwares


Alwares
aktív tag

Ennyiért nagyon megéri (pláne legújabb ICS-vel), de én nem venném meg, ennél kicsit magasabbak az igényeim.
Kevés akkuidő, a böngészés engem a videók alapján nem győzött meg (lehet a ram kevés), nah meg a kijelző.
Persze, nekem jelenleg nem opció egyik tablet se, van laptopom amin ugyanúgy tudok böngészni és azon tudok dolgozni is, amire viszont jó lenne az a böngészés és olvasgatás. Viszont Kindle mellett megint egy 50-80k-t csak böngészésre elkölteni, luxus még nekem. Majd egyszer jók lesznek ezek is, jelenleg az Ultrabookokban bízok nagyon :)

(#41) Lebron válasza pzstm (#39) üzenetére


Lebron
csendes tag

több fórumon írták, hogy van csere lehetőség (persze postázást állni kell vissza...) és cserélik is de mint minden sztem ez sem szentírás
Magyar van benne, legalábbis ezt írták kérdésemre.
Én magam számára szeretném, csak a nagy kérdés számomra, hogy ez olyan lenne mint a telefonom: elején nyomogatja az ember értelmes/értelmetlen dolgokra, aztán jó ha van kategória, csak 30-40ért az picit sok azért :D

(#42) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

"árban a közelében sincs hasonló konfigurációval rendelkező konkurens megoldás"

azért ezt cáfolnám: ConCorde 7015

+ annyi, hogy 4.0.3-al kaptam, mert már elérhető rá.

használható eszközök ezek, de pl. papíron hasonló hardverrel rendelkező Nexus S után egyből érezni, hogy egy ~30-35k-s tabot fogsz.

kompromisszum képesnek kell lenni és céleszközként kell venni.

Aurea mediocritas

(#43) hackeeeee válasza pzstm (#39) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Úgy, hogy kiküldöd kínába, ott garizzák, aztán visszaküldik... Persze a PK a Te sarad...

Van olyan forgalmazó, aki ezt benyeli, de elég kevés..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#44) Lebron


Lebron
csendes tag

ja igen és ebben 3700 az aksi.
Azt is írták hogy eu töltőt adnak minden eu-s rendeléshez
VISZONT én nem szeretnék ajánlani semmit, nehogy aztán én legyek a hibás :s

(#45) Lebron válasza hackeeeee (#43) üzenetére


Lebron
csendes tag

garit érdemes személyesen letisztázni velük előre gondolom, az örödög sosem alszik

(#46) hackeeeee válasza Lebron (#45) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hátjah...

Véleményem szubjektív...

(#47) kelzsoca válasza AXisBOLD (#42) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha jól rémlik, Neked van 7015-ös géped, a fent említett (#23) teszteket rá tudnád küldeni a gépre? (AnTuTu-nál SD nélküli a teszt)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#48) imisomogyi


imisomogyi
aktív tag

Itt a tabletek ZTE Bladje. Ennyi pénzért tényleg szuper.
SZVSZ
Igazából tényleg sok mindenre elég már ez is, de nekem kellene az igazi tablet élményhez a ,,drágaság,, tudata. Persze maradi vagyok valószínűleg.

(#49) Studiossrác válasza imisomogyi (#48) üzenetére


Studiossrác
aktív tag

Ha gondolod 100k-ért eladhatok neked egy ilyet ;]

Mindketten jól járunk, én keresek rajta 1 szép kis összeget, neked meg meglesz a drágaság tudata.

(#50) pzstm válasza AXisBOLD (#42) üzenetére


pzstm
titán

lehet mindjárt nézek videót a smoothságáról :)

Ha neked van ilyen pozitív-negatív tapasztalat amit kiemelnél?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.