Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) vadászcsiga válasza Studiossrác (#450) üzenetére


vadászcsiga
félisten

2,5 óra? Hányas voltál matekból? :D

[ Szerkesztve ]

(#452) Zlika


Zlika
aktív tag

Van valami módja eme készülék moddolásának?Mert az alap soft nekem annyira nem jön be.Olyan a launchere mintha nem erre a képméretre lenne optimalizálva.Cwm meg nincs rajta és a marketrol leszedett app meg azt mondja hogy nem is létezik.Valaki csinált már ilyet?

(#453) Zlika


Zlika
aktív tag

Van valami módja eme készülék moddolásának?Mert az alap soft nekem annyira nem jön be.Olyan a launchere mintha nem erre a képméretre lenne optimalizálva.Cwm meg nincs rajta és a marketrol leszedett app meg azt mondja hogy nem is létezik.Valaki csinált már ilyet?

(#454) Studiossrác válasza vadászcsiga (#451) üzenetére


Studiossrác
aktív tag

Epic. :C

Elősször nem 2,5 állt ott, hanem a helyes szám, aztán szerkesztettem. Szerkesztésnél meg az én hsz-em időpontjához viszonyítottam az utolsó hsz-t. Mondom, hogy epic :DD

(#455) vadászcsiga válasza Zlika (#453) üzenetére


vadászcsiga
félisten

CM9 van rá, HDMI-n, meg a 3G-n kívűl minden megy rajta azt hiszem, és a launcher is át van állítva nagyobb méretre. Ha átolvasod eme topik utolsó 3-4 oldalát többet is megtudhatsz róla.

[ Szerkesztve ]

(#456) Zlika válasza vadászcsiga (#455) üzenetére


Zlika
aktív tag

Ahha.Az ok hogy van cm9.De eleve cwm-et hogy varázsolok rá?(bocs ha ez is le van írva,gondoltam hátha tudod)

(#457) Zlika válasza Zlika (#456) üzenetére


Zlika
aktív tag

Jah meg még valami.Ha gyári állapotban hangerő-le+bekapcsot nyomok akkor mi a here az a csájníz krix-krax menü? :)
Majdnem mind1 is mondjuk ha maj egyszer cwm recovery-t sikerül varázsolni rá...

(#458) vadászcsiga válasza Zlika (#456) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Először fel kell tenni innen a legfrissebbet és lesz. Hogy hogyan ahhoz tényleg el kell olvasnod az utolsó par oldalt mert tabról vagyok és Dolphinnal nehéz kikeresni a hsz-t.

(Jó lenne egy gyors böngésző droidra ami tud mindent, flash, letoltes stb. Opera gyorsasága dolphin tudása. )

[ Szerkesztve ]

(#459) Zlika válasza vadászcsiga (#458) üzenetére


Zlika
aktív tag

Thx majd akkor ránézek.Most csajszim lefoglalta a pc-t.Majd csak menni fog ha 2x-nél símán sikerült minden.Köszi mégegyszer, majd jövök okoskodni ha okosabb lettem. ;)

(#460) Zlika válasza vadászcsiga (#458) üzenetére


Zlika
aktív tag

És van esetleg valami jó kis linked ehhez?Mert mindjárt szértvág az ideg.Amik az xda-n vannak a topicban kb használhatatlanok.Vagy 5000 év mire lejön vagy nem is létezik már...Jó lenne ha valaki tudna segíteni.

(#461) vadászcsiga válasza Zlika (#460) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Este leszek csak gép közelben addig sztem onnan is lejön ha nem akkor feltolom valahova bár lecsökkent a gyors fájlmegoszto weboldalak száma.

(#462) Zlika válasza vadászcsiga (#461) üzenetére


Zlika
aktív tag

Ok köszi akkor hagyjad.Adiigra valóban lejön...De ez milyen már.Idegesítő. :D

(#463) eszty00410


eszty00410
csendes tag

Ezt a cm9-es romot hogy kell felrakni, miben változik a gép? Illetve magyar nyelv lesz benne?

Most fogom garanciával kicserélni a speedshopnál, mert egyik napról a másikra belassult, de úgy hogy villogtatta a feladatkezelőt hogy zárjam be, felajánlotta hogy az intézővel zárjam be, akkor az intéző nem válaszolt, a nem válaszoló intézőt zárjam be intézővel, stb... Fél órát szenvedtem vele... Aztán a töltője elferdült mert leverte a gyerek, rá 2 napra kiesett a fém dugasz belőle és azóta nem tölt csak ha erősen beleszorítod.

Szóval várom a futárt, mert nagyon megszerettem ezt a kis gépet (néha még nagynak is érzem a képernyőjét, mert pl. buszon nem mindig lehet kényelmesen kézbevenni), úgyhogy nem bántam meg hogy nem nagyobbat vettem. Amikor végre megoldottam a wifi-problémát, és sikerült letöltenem az opera mobile-t, gyorsabb volt a net mint asztali gépen. Imádtam rajta netezni, játszani, az asztalit most kapcsoltam be egy hét után. A rossz betekintési szög tényleg nem előnyös, de nem annyira zavar, én olvastam rajta, feltettem egy könyvet rá, de rájöttem hogy felesleges lenne elkezdeni olvasni mert nincs rajta könyvjelző, talán szerezhető be hozzá valami jó kis olvasóprogram.

Szóval ennyi lenne az élményem vele, a gatyi kínai töltő semmit nem ér, tényleg gázul van összerakva.

(#464) Zlika


Zlika
aktív tag

Tud esetleg valaki valamit mondani arról hogy lehet-e húzni a kis gép prociját?Mennyire?Érdemes-e?És ha igen akkor milyen rom+kernel?
thx for your answer

(#465) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Marha jó, most vettem észre hogy OTG kábelen keresztül a bluetooth is működik csak nem mindegyik bt dongle-t fogadja el. :C

(#466) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#465) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Beszarok még a hangot is átviszi a bt-s hangszoróba :C imádom ezt a kis gépet.
Galaxy tab tud ilyeneket? Csak kérdezem ez az első tabom.

(#467) Armi5 válasza vadászcsiga (#466) üzenetére


Armi5
tag

Milyen tipusú Bluetooth izével működik ilyen jól?

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#468) vadászcsiga válasza Armi5 (#467) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Belkinnel nem megy, Msi-vel igen. Mindkettő 2-3ezres kategória.

(#469) Zlika


Zlika
aktív tag

Tud valaki megoldást a nemtelepülő gameloft játékokra?

(#470) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ha az iPhone-t rádugom usb-vel rögtön megnyitja a galériát és a képek elérhetők lesznek importálásra. :C

(#471) Zlika


Zlika
aktív tag

Nah ez remek.Felraktam azt a seby féle romot.Lett recovery majd onnan wipe data/cache/dalvik után feltoltam a CM9-et erre nem bootol...wtf?Mit ronthattam el?

(#472) vadászcsiga válasza Zlika (#471) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kezdd elölről de most factory resetet nyomj.

(#473) Zlika válasza vadászcsiga (#472) üzenetére


Zlika
aktív tag

Azt nyomtam.Wipe data/factory reset.Ez az opció van.

(#474) vadászcsiga válasza Zlika (#473) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor a zippel lehet valami, nekem elsőre felmegy.

(#475) Zlika válasza Zlika (#473) üzenetére


Zlika
aktív tag

Ok semmi megoldottam...Lehet az volt a baj hogy:
-wipe data/factory reset
-wipe cache
-wipe dalvik cache
majd mivel a back button nem jön be meg kellett nyomni a fix permissions-t.
Lehet az kavart be nem tom.
Telón is mindig ezt csináltam kivéve a fix permissions-t és jó volt.
Mind1 mostmár faja be is bootolt.
Köszi azért! :R

(#476) Zlika


Zlika
aktív tag

Most meg megyeget a cm9 de valami alkalmazás 2 percenként leáll...

(#477) Zlika


Zlika
aktív tag

Bocs már a sok kérdésért.DE a proci húzós kérdésre még nem kaptam választ.Lehet olyat?Mivel lehet ha lehet és megéri-e?
Meg a másik hogy most ezen a gépen semmi komolyabb játék nem megy?Ha hardware vinné sztem de pl nova meg modern combat3 azt írja hogy nem kompatibilis a készülékkel...

(#478) vadászcsiga válasza Zlika (#475) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én úgy szoktam előhozni a back buttont hogy megnyomom az install zip from internal memory-t különben nem jön elő soha.

Proci huzashoz meg a játékokhoz nem tudok hozzászólni talán Feenty ért az előbbihez, ha jól emlékszem van valami a playen erre most nem tudom megnézni mert iPhone-ról vagyok vagyis dehogynem hiszen böngészőből is elérhető. SetCPU amivel felhuzhato a proci.

Az fc-k engem is zavarnak, ez a CM9 igencsak türelmetlen állandóan feldobja az ablakot de érdekes módon ha a várakozásra bökök simán betölti a programot vagy oldalt stb.

[ Szerkesztve ]

(#479) feenty válasza vadászcsiga (#478) üzenetére


feenty
aktív tag

A setcpu és a system tuner pro alkalmazások jól használhatóak proci húzáshoz. Előbbit ingyen is be lehet szerezni a forum.xda-developers.com-on.
Az én kütyüm cm9-el 1,2 ghz-t bírt, de szerintem nincs értelme húzni. Az alap 1 ghz a mali400-al bőven elég mindenre, amire meg mégsem, ott már nem az a 200 mhz fogja megváltani a világot.

A force close-ok ellen szerintem érdemes kikapcsolni a zram opciót a cm9-ben. Úgy picit több memória fog fogyni, viszont nem kell a procinak vacakolni a ram tömörítéssel, így az alkalmazásokra több erőforrás fordítható.

[ Szerkesztve ]

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#480) vadászcsiga válasza feenty (#479) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az fc-k ellen kipróbálom amit írtál ha haza erek.
Az új CM9 romot kipróbáltad már amit Seby a Christian Troy féléből csinált? Én az eredetit fel raktam de az érintő gombok nekem sem működtek, közben kijött egy újabb, frissitettem de az meg nem bootolt be csak szines csikok voltak a kijelzőn úgyhogy visszatértem a 01.06-hoz.

(#481) Armi5 válasza vadászcsiga (#480) üzenetére


Armi5
tag

Ez a troyos cucc az én tabletemhez is jó lenne, de nem nagyon cserélgetem rajta, nem is tudom hogy kell ezen, és minden jól megy ahogyan szokott. :) Nem éri meg megint izélgetni feleslegesen.. nekem legalábbis
meg nem látom a különbséget

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#482) vadászcsiga válasza Armi5 (#481) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha minden jó akkor kár berhelni de tudod hogy a ghoonak jót tett ez a CM9. Egyébként az eredeti oldalon le van irva hogyan kell felrakni.

(#483) feenty válasza vadászcsiga (#480) üzenetére


feenty
aktív tag

Én már nem nagyon macerálok vele mióta megvan a galaxy 7.7 :U
Csak figyelgetem a témát, hogy hátha jön hozzá valami ujdonság ami jól jöhet hozzá, hogy a lehető legjobb szoftverrel adjam majd el.

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#484) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Szeretem ezt a tabot de rohadt keveset bír az akksi folyamatos netezes mellett max 3-4 óra, ez igen kevés. Feenty a galaxy tovább bírja? Armi5 a tiedben mekkora akku van?

[ Szerkesztve ]

(#485) Armi5 válasza vadászcsiga (#484) üzenetére


Armi5
tag

Enyém is ilyen 4-5 óra, 5000mAh-s akku van. De hát most ez van :)

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#486) feenty válasza vadászcsiga (#484) üzenetére


feenty
aktív tag

Nem panaszkodhatok... :-)
Utoljára 1 nap 18 órát bírt, ebből 7 és fél óra volt a bekapcsolt kijelző amiből 2 órányi blood and glory játék volt...
ha nem játszom csak netezek és olvasok akkor simán megvan a 2 nap, ha picit visszafogom magam akkor a 3 is

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#487) Armi5 válasza feenty (#486) üzenetére


Armi5
tag

Ott valami trükk van, mert annak is csak 5,100mAh az akkuja, nekem pedig 5000mAh...
biztos a más kijelző, meg a méret miatt van.. jól beleraktak mindent abba a cuccba!
Sajnos nekem nem volt fölös száz, százötven ezrem :)

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#488) feenty válasza Armi5 (#487) üzenetére


feenty
aktív tag

na igen,jó cucc,de az ára is brutális. szerencsére kéztől sikerült megvenni és még étkezési utalványt is beszámítottak :-)

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#489) vadászcsiga válasza feenty (#488) üzenetére


vadászcsiga
félisten

még étkezési utalványt is beszámítottak
:DD Ez jó

Armi5
Szerintem a rejtély az os optimalizációjában van, a Samu odafigyelt erre a mienkre meg csak úgy radobták az ICS-t hogy nesztek örüljetek. Seby ügyes de ő sem rakétamérnök.

Töltő nélkül nem sokra mennék, még jó hogy nem vonatozom órákat. Leginkabb itthon használom de ha valamiért elfelejtem éjszaka toltore dugni nappal szivok.

(#490) feenty válasza vadászcsiga (#489) üzenetére


feenty
aktív tag

az os optimalizálva jobban van, na meg a super amoled plus is híres az alacsony fogyasztásáról. talán a proci is kisebb csíkszélességgel készült.

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#491) vadászcsiga válasza feenty (#490) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ennyi. De ez plusz 100 ruppó. Én tisztában voltam a tab korlataival, konkretan nem ezzel viszont kaptam helyette egy csomó jo dolgot pl az otg kábelt meg djsebbyt :D. Nekem amúgy is az volt a választás célja hogy legyen itthon az ios mellett egy android is lehetőleg tablaban mert szeretem tágan tartani az érdeklődésemet.

Azért az akkuidore visszatérve kíváncsi lennek egy gingerbreadhez mit szólna le is töltöttem már de nem pocsoltem még a felrakasaval most a legújabb CM9 érdekel, ma vagy holnap feltolom.

(#492) feenty válasza vadászcsiga (#491) üzenetére


feenty
aktív tag

én mikor megvettem a ghoo-t teszteltem Gingerrel, de nem vettem észre jóformán semmi különbséget. Nem tudom ez mennyire készülék vagy gyártófüggő, de anno mikor a HTC Sensation-re kijött az ICS frissítés, a GB-hez képest majdnem másfélszeresére nőtt az akkuidőm. Ez alapján az ICS elvileg akkubarátabb, de lehet mégis megér egy erősebb tesztet. Mikor én teszteltem akkor csak egy töltésciklusnyit volt fent a GB. Több töltés-merítés után lehet jobb érték jött volna ki.

Nem mondom egyébként, hogy csalódott voltam a ghoo tabbal, mert tökéletesen azt kaptam amire számítottam. Azért vettem meg, mert spórolni akartam, és arra számítottam, hogy ha beruházok rá, akkor lecsillapodik a galaxy 7.7 utáni vágyam.....
... nem így történt :D :W

[ Szerkesztve ]

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#493) kriszrap


kriszrap
tag

hát nem tom én nagyon meg vok vele elégedve annyi hogy az aku nem bir annyit ha kamera gond van ott wifivel is meglehet oldani ha képernyö akkor tvre kilehet rakni gyorsan akarsz reagálni dolgokfb irás stb használjatk usb hubot rálehet kötni billentyüzetet egeret de ha csak egy van akkor is jól irányithato.
ja és bt is jó rajta ahogy olvastam és talán gpst is lehet ha már bt megy rajta:)
30 000 ennyért sztem megéri :) jó kütyü

(#494) Zlika


Zlika
aktív tag

Az miért lehet hogy market-en néztem néhány komolyabb játék hozzászólásait és míg valaki motorola defy-on boldogan tolja pl. a modern combat 3-at én nem tudom az ilyen game-ket müködésre bírni?

(#495) DEARevil válasza Zlika (#494) üzenetére


DEARevil
tag

Annyira boldogan biztos hogy nem :) device spoofer, chainfire 3d és húzott cm7 vagy miui és akkor talán jól megy neki :) de annyit ennek is tudnia kellene.

(#496) kriszrap


kriszrap
tag

valaki össze tudná szedini xda rol a romokat meg pár finomságot?:)

(#497) Zlika válasza DEARevil (#495) üzenetére


Zlika
aktív tag

Na igen csak ott kezdődik hogy ezen a csodamasinán el sem indulnak.Csak tölt egyfolytában pl. a MC3 is...

(#498) Zlika válasza Zlika (#497) üzenetére


Zlika
aktív tag

Érdekes a Max Payne meg elindul, pedig tegnap jelent meg...Akkor a régebbi játékok miért nem hajlandóak?

(#499) vadászcsiga válasza feenty (#492) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tegnap feltoltam rá a seby féle GB-t de nevetséges ICS után, viszont iszonyat gyors volt. Akkut ezek után nem teszteltem.

(#500) minmax


minmax
csendes tag

Tegnap én is vettem egyet a fiamnak a szülinapjára, de csak 3 hét múlva esedékes neki így gondoltam addig játszadozom vele egy kicsit.
Nos, nincs összehasonlítási alapom, illetve a Samsung Galaxy S telefonommal tudom összehasonlítani és a számomra legszembetűnőbb különbség, hogy a tab végtelenül lassú a telefonhoz képest. Nem tudom mitől van, de pl. ha egy weboldalt széthúzok akkor kb. 5 mp múlva történik valami.
A másik pedig az hogy a 4.0.3-as Android felülete mintha teljesen más lenne mint ami a telefonom van, számomra kissé átláthatatlan. Fel lehet tenni a Ghoora valami 2.3 körüli Androidod?
Azért az látszik, hogy 30 ezerért mindenképpen használható kis kütyü, még a képfelbontásra is azt mondom, hogy nem olyan borzasztó.

A butától sosem várnak el okos dolgokat, az okosat viszont állandóan figyelik mikor hibázik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.