Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) G-Guts válasza Dadpool (#198) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Nem éri meg. PoV Mobii Tegra 2 tabletom volt, amit kb. 50 körül kapsz, abban 512 mb ram, tegra 2-es proci van, a tabletnek 10 colos, de olyan iszonyat TN kijelzője van, ami szinte használhatatlanná tesz egy tabletet, ahogy azt a 178-as hozzászólásomban is írtam. De még az is jobb ár-értékben, mint az, amit te linkeltél. Az általad linkelt tab is PoV, ezért gondolom, sőt majdnem biztos vagyok benne, hogy abban is ugyanolyan "jó" a kijelző

Válassz inkább Wayteq-et szerintem, vagy valami normális kijelzős egyéb tabletet. Ragaszkodj a 10 col-hoz is, annyi kell egy tabletnek.

[ Szerkesztve ]

(#202) sandlerf válasza G-Guts (#201) üzenetére


sandlerf
tag

Sziasztok!

Tablet vásárlás előtt állok....két készülék van ami szóba jöhet:
Ghoo Tab 7000 vagy Wayteq xtab-70i....
Nem tudom hogy a Wayteq mert kb 10k val drágább mennyivel jobb? Nem tudom hogy a 800x600 felbontás meg az Amlogic soc mennyire kompatibilis a markettel, de ugyan ezt kérdezném a Ghoo val kapcs. is.....Nem akarok abba a hibába esni hogy, semilyen játékot nem tudok elindítani mert nem kompatibilis meg ilyenek jönnek ki...szerintetek melyiket érdemesebb megvenni?

(#203) kelzsoca válasza sandlerf (#202) üzenetére


kelzsoca
félisten

A játékoknál főleg a warez tartalom futtatása a probléma.
Bizonyos játékok trükközéssel elindíthatóak, illetve Chainfire3d kiegészítővel is sok játék indítható el, még olyan is ami például Tegra alá készült.

A Ghoo Tab helyett én a helyedben elgondolkoznék inkább egy ConCorde 7015-ös gépen, az alacsony ár nem minden...

Tehát inkább a WayteQ és ConCorde gépek közül válassz.

https://vertigostore.eu

(#204) plus44


plus44
veterán

Milyen márka ez a Ghoo? Van nekik hivatalos oldaluk egyáltalán?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#205) Sanzaa válasza User64476 (#156) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Linkelnéd? Csak kíváncsiságból.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#206) kelzsoca válasza Sanzaa (#205) üzenetére


kelzsoca
félisten

(#204) plus44

Én úgy tudom, hogy ezeket a gépeket a Speedshop hozza be, hogy ki a tényleges gyártó az valóban jó kérdés :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#207) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

(#208) plus44 válasza kelzsoca (#206) üzenetére


plus44
veterán

Na hátha nem titkos az infó és valaki megszán minket vele. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#209) tjb007 válasza plus44 (#208) üzenetére


tjb007
nagyúr

Fene sem tudja, hogy ki a tényleges gyártó de biztosan szerepel a nevében a Shanzai és Electronic szó.
Amúgy LYXF LY-F1 és JajaPad A710 néven is meg lehet találni.

[ Szerkesztve ]

(#210) krisztofer55


krisztofer55
tag

Komoly! ;]

"A békés felkelés az, ami szabaddá tesz!"

(#211) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Sejtettem én is, hogy másik neve is van ennek a tabletnek, (túl kevés találatot adnak ki rá a keresők) de így már tény.

sandlerf: Azért elég sok applikáció felmegy rá (mindkettő általad említett tabletre), szerintem a rámásolt .apk-k (azaz nem a google play-ről, hanem egyéb külső helyről letöltött programok) kb. 80%-a futni fog rajta, még ha egyébként nem is találod meg azokat a marketen, azaz a google play-en .

[ Szerkesztve ]

(#212) plus44 válasza tjb007 (#209) üzenetére


plus44
veterán

Ezekre rákeresve már szépen előjönnek a kínai és egyéb írásjelek. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#213) helltp


helltp
aktív tag

"A tab nem egyéb, mint a SHENZHEN LYRIC PIONEER CO., LTD gyár terméke, Ghoo Tab 7000 felirattal szitázva a hazai piacra. Ebből következően a neten megtalálhatjuk még a következő nevek egyikén is: LY-F1, Broncho A10, Alldro Speed, iGlo Andromeda M710, stb."
[link] ezt a logout.hu ról egy gyorstesztből olvastam, a hivatalos oldal pedig:
[link]
remélem segítettem.

Nekem is lenne egy kérdésem , a hivatalos oldalon meg kb minden második webshopban azt írják hogy 1,5Ghz en pörög a proci, viszont mind a két tesztben, meg a webshopok másik felében 1Ghz et írnak. Valak akinek van ilyen tabja meg tudná mondani hogy melyik az igaz?

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#214) tjb007 válasza helltp (#213) üzenetére


tjb007
nagyúr

Előbbi.
Az 1,5GHz gyakorlatilag csak egy marketingfogás (ha menne akkor az összes kínai tabletben ezen az órajelen járna), az 1,2GHz -et viszont még stabilan tudja.

(#215) gzbotii válasza yerico (#158) üzenetére


gzbotii
veterán

Tudod, kinek mire van szuksege..nem eggyeznek az igenyek mindkinek..;)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#216) User64476


User64476
őstag

Feltettem a Seby féle ROMot, eddig nagyon tuti, mondjuk a launcher nem jön be de minden más igen. A youtube is nagyobb képernyős módban megy, a market is, és elég gyorsan történik minden... Ajánlom kipróbálni.

(#217) Sanzaa válasza User64476 (#216) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Az ilyenet linkelhetnéd is.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#218) User64476 válasza Sanzaa (#217) üzenetére


User64476
őstag

Seby ROM

Ezt tettem fel: UPDATE 03.05.2012

[ Szerkesztve ]

(#219) balhmm


balhmm
tag

Kicsit off, de gondoltam megkérdezem erről mi a véleményetek?
MyPad S9 9,7" Wi-Fi 8GB tablet
Kijelző méret: 9,7"
Felbontás: 1024 x 768
Kijelző típusa: IPS
Operációs rendszer: Android 4.03
CPU: Cortex A8 1,2 GHz
Belső memória: 1 GB
Háttértár: 8 GB
Kártyaolvasó: Micro SD
WLAN: b/g
3G modul: Nem
Kamera előlapon: VGA
Kamera hátlapon: 2 megapixel
Fejhallgató kimenet: 3,5 mm sztereó jack
Beépített hangszóró: Igen
Beépített mikrofon: Igen
Akkumulátor: 8000 mAh
Szín: fekete
Súly: 620g

Ennek az ára olyan 60ezer ft, most kaptuk mi is hírlevélben...

(#220) Lajdzsi


Lajdzsi
tag

Akkor se lehet mobilnetet berhelni rá, ha az OTG kábelen hozzákötnék stick-et?

(#221) gzbotii válasza balhmm (#219) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem hangzik rosszul..IPS, 8GB, 1,2Ghz, 1024x768, 1GB RAM..ha kapacitiv (amit nagyon remelem) akkor eleg ok. Bar, sok mulik az anyaghasznalton meg a minosegen.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#222) helltp válasza balhmm (#219) üzenetére


helltp
aktív tag

Szerintem a proci ugyanaz mint a ghoo tab ban jó esetben a GPU is ugyanaz, de ezt nem látom a specifikációban, mivel nagyobb a képernyő felbontás, szerintem érezhetően lassabb lesz a tab (főleg ha gyengébb GPU van benne). Viszont az a 8000mAh - s aksi nagyon soknak tűnik, ha tényleg olyan van benne akkor legalább sokáig bírja egy töltéssel.

Nézz rá a WayteQ xTAB-100s re az is nagyon hasonló csak 4:3 as (mobilarena teszt:[link])

[ Szerkesztve ]

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#223) fuximaxi válasza helltp (#222) üzenetére


fuximaxi
senior tag

WayteQ xTab-100is ez már jobban fest :D

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#224) Tafaya


Tafaya
csendes tag

Hmm, vajon mi lehet az oka, hogy hirtelen eltűnt a Speedshop oldaláról? Először 05.09. volt, mint érkezési idő, majd 05.10., 05.14., ma meg hirtelen már nincs is a tabletek között.

(#225) fuximaxi válasza Tafaya (#224) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Először 05.03 volt, onnan lett eltolva aztán tényleg eltűnt

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#226) helltp válasza Tafaya (#224) üzenetére


helltp
aktív tag

Most érkeztek meg, gondolom még nem frissítették az oldalt, de én ma vettem át szóval lennie kell.

Lenne egy olyan kérdésem hogy ez tényleg rootolva van gyárilag? és ha igen akkor superuser-rel vesztek garanciát?

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#227) Armi5 válasza helltp (#226) üzenetére


Armi5
tag

És mikor rendelted?
Mert én is adtam le rendelést haverral közösen, és az volt asszem kedd 8-án, és akkor még 15-ei dátum szerepelt érkezésként. Az új weboldalon viszont nincs dátum már.
Te mikor rendelted? Lehet függ ettől is.. pedig jó lenne már kézhez kapni :)

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#228) fuximaxi válasza Armi5 (#227) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Én rendeltem 3.-án, de azóta is függőben van.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#229) User64476 válasza helltp (#226) üzenetére


User64476
őstag

Rootolva van gyárilag. A garanciával kapcsolatban passz.

(#230) candyman83


candyman83
csendes tag

A dobozán 1.5 GHzet ír. Hogy van ez akkor? Miért van alulskálázva? Bír ez egyáltalán annyit?

(#231) tjb007 válasza candyman83 (#230) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az 1,5 GHz csak marketingduma, csalogatásnak van, 1,2 GHz a maximum amit ki lehet belőle sajtolni.

(#232) feenty válasza User64476 (#218) üzenetére


feenty
aktív tag

A custom rom mennyire megy fel könnyen? Az XDA-n nem találtam utasításokat, csak letöltési linket.
Simán kicsomagolom a letöltött file-ból az img-t és úgy kezelem mintha a hivatalos frissítés lenne?

[ Szerkesztve ]

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#233) candyman83 válasza tjb007 (#231) üzenetére


candyman83
csendes tag

Köszi! Ha gyárilag rootolt, akkor meg is lehet rögtön piszkálni a megfelelő progival.

(#234) User64476 válasza feenty (#232) üzenetére


User64476
őstag

Igen, teljesen ugyanaz. LiveSuittal kell feltenni.

(#235) feenty válasza User64476 (#234) üzenetére


feenty
aktív tag

Köszi a választ!
Tetszik, hogy elvileg nem lehet "téglává" változtatni...

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#236) candyman83


candyman83
csendes tag

Megtenné valaki, hogy megnézi az Order&Chaos -ra rátalál e a masina a marketen? Az lenne az egyetlen játék amit tolnék rajta :)

(#237) Armi5 válasza candyman83 (#236) üzenetére


Armi5
tag

Ha az Order & Chaos Online-ra gondoltál, azt írja nem kompatibilis.

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#238) feenty


feenty
aktív tag

Lehet, hogy elég nagy kérés, de ha valaki megtenné, hogy futtat egy tesztet: Full akku, full fényerő és kb. másfélórás film(700mb-1Gb) max. hangerővel... Érdekelne mennyit merült, vagy, hogy egy feltöltéssel mennyi ilyen filmet lehetne megnézni vele.
Bár nem tudom mit adhatnék cserébe, de hálám örökké üldözné a teszt elszenvedőjét. :) :D :D

[ Szerkesztve ]

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#239) S-eye


S-eye
senior tag

Lehet ehhez USB-n, vagy WiFi-n keresztül billentyűzetet kapcsolni?

(#240) candyman83 válasza Armi5 (#237) üzenetére


candyman83
csendes tag

köszönöm. Hát ez nem túl jó hír :(

(#241) feenty válasza candyman83 (#240) üzenetére


feenty
aktív tag

Ha valóban rootolva jön ki a kütyü, akkor egy hackelt markettal szerintem megoldható

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#242) feenty válasza feenty (#241) üzenetére


feenty
aktív tag

esetleg a build.prop megfelelő szerkesztésével is lehet trükközni

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#243) smith1985


smith1985
csendes tag

Sziasztok!

Teljesen kezdő vagyok e téren, ezért gondoltam hogy hozzátok fordulok. Vettem egy ilyen tablet-et és az volna a kérdésem hogy külső gps vevővel tudnék e használni valamilyen navi programot rajta? Előre is köszi!

(#244) Balage180 válasza smith1985 (#243) üzenetére


Balage180
tag

Erre a tabra tudtommal sehogy nem lehet gpst kotni hacsak valami trukkel usbst nem kezel.

(#245) feenty válasza Balage180 (#244) üzenetére


feenty
aktív tag

Igaz nem ennél a tabnál, de más taboknál láttam úgy gps-t működni, hogy a tabra ment egy usb-s BT adapter, és arra csatlakozott egy BT-s külső GPS vevő

[ Szerkesztve ]

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#246) Balage180 válasza feenty (#245) üzenetére


Balage180
tag

no ezt kipróbálom csak nem tudom mikor... vasárnap estére tuti meglesz minden van itthon valahol.... :)

(#247) vadászcsiga válasza feenty (#245) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Lehet vele érdekes dolgokat csinalni: LY-F1 USB-OTG

(#248) smith1985 válasza Balage180 (#246) üzenetére


smith1985
csendes tag

Ha sikerült kipróbálnod kérlek dobj egy privit mert mindenképpen érdekelne ha sikerül.

(#249) Dadpool


Dadpool
aktív tag

én 3 nap alatt a 2példányt vittem vissza :D volt 1 kijelző hiba és egy toltocsati :D:D nem merek elhozni mégy egyet inkább maradok a xtab 70i csodamasinanal

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#250) feenty válasza Dadpool (#249) üzenetére


feenty
aktív tag

Apropó hiba:
A fejhallgató csatival volt gondod?
A tesztben elhangzott, hogy trükközni kellett a dugasszal.....

Jó lenne tudni mit produkál a valóságban.... épp vásárlás előtt állok, és a két véglet között vacakolok... vagy ez, vagy galaxy tab 7.7 :D
Az adatok fényében ez egész használhatónak tűnik, de ha sok a hiba akkor inkább elfelejtem.
Tudom, nagyon a két véglet, de még nem döntöttem el, hogy egy átlag gépet akarjak filmnézésre, vagy egy olyat, ami majd jó lesz (majdnem) mindenre....
Esetleg középút: galaxy tab 2 7.0

[ Szerkesztve ]

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.