Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fáraó


Fáraó
őstag

Egy oszlop az árakkal hiányzik a végéről. :)

VIGYORRRGAZMUS.....

(#2) ftc


ftc
nagyúr

Hm mi értelme ennek? s illetve mi köze játékosokhoz?

(#3) craine12


craine12
tag

Ezt is megértük? Névleges feszültségen mennek a DDR2-800-as RAM-ok... A 3. vagy 4 sor nem jönne rosszul.

No woman. No cry. No kidding.

(#4) #72042496 válasza ftc (#2) üzenetére


#72042496
törölt tag

Őket akarják lehúzni. :D

Ezek a bordák nagyon gázak... nem lennék meglepve, ha kiderülne, hogy semmivel sem érnek többet, mint bármelyik másik, hagyományos kialakítású változat.

(#5) Yutani


Yutani
nagyúr

Az a szép, hogy a Geil Value 800-as memóriákat a KN9 Ultra lapom kifütyüli 1.8 Volton, így legalább 1.9-1.95 Volton kell járatni őket, hogy stabil legyen a működés. Ezekkel a memóriákkal vajon hogy lenne?

Másrészt ha valaki nagy hőcsöves hűtőt használ a prociján, akkor gondban lehet a memóriák és a hűtő ütközése miatt, gyakorlatilag el sem férne egyik a másiktól. Nálam is a CM Hyper TX rálóg a két közelebbi memóirafoglalatra, így azokba nem is lehetne ilyen hűtésű modulokat rakni.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#6) Zé_Mester


Zé_Mester
őstag

nekem tetszenek ezek a ramok. :C jól néz ki a borda.
csak sztem nem férne el a gépbe a procihűtő miatt:(
meg mi értelme mindent a GAMER-eknek kihozni ??? ez egy nagy marhaság. :(((

(#7) yankee válasza Zé_Mester (#6) üzenetére


yankee
tag

Az ő szemszögükből:

GAMER = 1.Jól menő szülők hülye pici gyereke aki mindent megvehet :K
2. Jól menő szülő aki maga is hülye és mindent be- és megvesz és jáccik is :K

azért még mindig a GAMERek azok akik a legsűrűbben cserélgetik a hardvert.

"A tapasztalat olyan dolog, amit nem lehet megvásárolni" -Oscar Wilde-

(#8) shteer válasza #72042496 (#4) üzenetére


shteer
titán

szvsz megfelelő légmozgással (szvsz akármelyik újabb procihűtő is képes erre) jónak bizonyulhat ez a hűtés, bár a thermalright megoldása eddig a csúcs

..szerintem jónak tűnik

(#9) #56573440


#56573440
törölt tag

az rendben lenne ha 3V-on járatnád a memóriákat, kérdés hány másodperc telne el a gomb benyomása, és a halk pukkanás, füstfelhő között:)
érdekes kezdeményezés, de még mindig azt mondom hogy csx diablo:) az 40k alatt van 2 gigásan, és 1200MHz-en dorombol CL5-ben, de ezren is megy cl4-ben...

a gyártók politikája pl érdekes. távolkeleten ami világítós az gagyi kategória még mindig él... ezért nincs tényleg komoly venti sem ledekkel, de a gamer is olyan szerintük, aki agyon tuningol, és szénné hajtja a gépét. meg a Gamert talán könnyebb is eladni...

(#10) Horbal válasza yankee (#7) üzenetére


Horbal
őstag

Csak azt nem értem, hogy aki "jólmenő" és megteheti az mért is hülye mindjárt?
Inkább adnék a gyerekemnek (ha lenne) ilyesmire pénzt mint, tetkóra, pirszingre, drogra, mittom én milyen faxságra...sztem.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#11) Zé_Mester válasza yankee (#7) üzenetére


Zé_Mester
őstag

lol, ez tetszik :D : Jól menő szülő aki maga is hülye :D :D

(#10) Horbal : ez tényleg így van. :R

[ Szerkesztve ]

(#12) Ribi válasza Zé_Mester (#6) üzenetére


Ribi
nagyúr

Irjak ra hogy szerver ram ?
Meg a "tuningmaniasoknak" cimszot lehetne rairni.
Mert masnak telleg nem fordul meg a fejeben hogy 4V@1800Mhz@cl3 :)

Orbitalisan durva ram irodai dolgozoknak ;] Nemtom ki venne meg.

(#13) h-yle válasza Horbal (#10) üzenetére


h-yle
addikt

Na ezt én pont fordítva gondolom. :D Egy nyelvpircingnek sokkal több értelme van mint a gamertuningfuckt4l1ty anyámkínjának. Jó ram jó bordával, jó áron. Azt vehet a gyerek a tetkó mellé. :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#14) Zé_Mester válasza Ribi (#12) üzenetére


Zé_Mester
őstag

a szerver ram hülyén hangzik, de azért ez a Gamer dolog már kezd uncsi lenni.

állandóan ilyenek jönnek ki, hogy SLI Edition, meg Crosfire Edition, meg Crysis-hoz Games ram, meg még sorolhatnék jópárat.
nem unják még erről lecibálni a 3645237684.bőrt is??? :(

(#15) 00roli00


00roli00
aktív tag

Valahogy el kell adni a ramokat a nagy túlkínálatban.És lesz is aki bedől ezeknek a szövegeknek. :DDD

(#16) Horbal


Horbal
őstag

A Gamer baromságtól nekem is ki van a tököm, de aki nem nézi meg egy modul paramétereit, csak a márkáját/nevét az meg is érdemli, hogy átbaxák...

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#17) #56573440 válasza Zé_Mester (#14) üzenetére


#56573440
törölt tag

az sli edition memókat az nv chipsetes lapokban biosból lehet engedélyezni, és így tudja kezelni rendesen, más lapban nem él az opcio, ergo alaplapi oldalról is meg van támogatva a játék. kérdés hogy mennyit dob rajta, de akkor sem kamu.

a crysis edition meg kb megint ennyire téves információ, az ocz kihozta a memókat, majd egy héttel rá nyilatkozott a marketing igazgató, hogy AKÁR crysishoz is jó lehet, de az egész arról szólt kb hogy a játékosok a cél. Ha direkt a game-hez jött volna ki akkor nanoruha vagy ilyesmi lenne rajta, de egy apró utalás sincs se a gyári adatlapon, se az első hírekben erről. ezt csak a szaksajtó fújta így fel.

(#18) Ősember


Ősember
őstag

azért megnézném mi árban adják a 4x2 1066-ot :DD

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#19) Zé_Mester válasza Ősember (#18) üzenetére


Zé_Mester
őstag

bizton valami horribilis 6 számjegy :D
4x2GB pffff, mi a francot kezdenék én ennyi rammal ;] :D

(#20) #72042496 válasza shteer (#8) üzenetére


#72042496
törölt tag

Elfogadom, hogy az ötlet maga jó, de a megvalósítással kapcsolatban szkeptikus vagyok. Valamiért inkább a design-t, mint a célszerűséget látom benne. (Túl kicsi "ablak", vékonyka lamellák.)
Aztán ettől még persze lehet, hogy ki van találva ez a borda. :)

Számomra a csúcsot az OCZ vizesblokkja, jelenti. ;)

(#21) Zé_Mester


Zé_Mester
őstag

hejjj, a kis idétlen :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#22) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Arra kiváncsi leszek, hogy az első széria milyen chipek jön. Arra meg még jobban, hogy azután milyen chip lesz rajta. Mert az ultrás micronos azután gagyi chip elég lehengoló (volt).

Amd - Radeon - Ryzen

(#23) g@bo


g@bo
nagyúr

667-es retek value ramokkal is remekül megy a gém.... ez pediglen 3* szorzóval alig jobb.

lehúzás, sznoboknak.

ddr3 rulla.

(#24) g@bo válasza Gyuri27 (#22) üzenetére


g@bo
nagyúr

corsair is ezt csinálja, a középkategóriás xms ramjain is micron volt, majd/most hogy leesett a ramár.... jó ha a toppmodelleken micron van, a többire psc, meg mittomén milyen szedett -vedett csippeket heggesztenek.

(#25) Gyuri27 válasza g@bo (#24) üzenetére


Gyuri27
félisten

Csúnya cég az is. Elitélem. Még jó hogy van ramlist. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#26) g@bo válasza Gyuri27 (#25) üzenetére


g@bo
nagyúr

jaja, simlisek. nekem sikerült kifognom olyat, ami nincs a listában... rev7.2, viszont a sisoft 1.2-őt lát, ami micron... lehet mákom volt. :)

de ez a sok csodaram... röhej. inkább 4 giga value, mint 2 giga brutál drága. szerintem.

(#27) Gorneck válasza Zé_Mester (#21) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD

Gorneck#1239

(#28) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

:F A címből és az első a képekből kiindulva azt hittem, hogy valami 1,6GHz-en járó DDR3-as ramokról lesz szó.

Az én Ultráim miért gyengébbek ezeknél? Mármint a 800-asoknál.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29) yankee válasza Horbal (#10) üzenetére


yankee
tag

Félreértés ne essék én nem a tehetősebb réteget akartam kikezdeni. Csak rávilágítani arra, hogy van olyan aki nem azt nézi, hogy mit vesz hanem azt, hogy mennyiért. A drágább az jobb. Gondolják... és hányan vannak ilyenek...
De azzal semmi bajom, aki megteheti megveszi de azért előtte tájékozódik vagy uram bocsá olyan hozzáértőhöz fordul aki nem lehúzza hanem korrekt segítséget nyújt.

Hozzászólásod második felével én is egyetértek :R

[ Szerkesztve ]

"A tapasztalat olyan dolog, amit nem lehet megvásárolni" -Oscar Wilde-

(#30) rup1u5


rup1u5
nagyúr

mennyiért lehet itthon eladni 2*2 giga Geil ddr2 1066-s rampárt?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#31) emre33 válasza rup1u5 (#30) üzenetére


emre33
addikt

Időzítés? CL5 ?

Neked van? Miért adod el?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#32) rup1u5 válasza emre33 (#31) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Model Brand GeIL
Model GX24GB8500EBPDC
Type 240-Pin DDR2 SDRAM
Tech Spec
Capacity 4GB(2 x 2GB)
Speed DDR2 1066 (PC2 8500)
Cas Latency 5
Timing 5-5-5-15
Voltage 1.9V - 2.5V
Heat Spreader Yes
Features Black true carbon-fiber with Heat-spreader
Silver aluminum base heat-spreaders

nincs de tudnék szerezni csak előbb felmérném van e igény rá és hogy mennyiért lehetne eladni egy kitet.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#33) emre33 válasza rup1u5 (#32) üzenetére


emre33
addikt

Voltage 1.9V - 2.5V

ez elég tág fogalom..

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#34) Pubszon


Pubszon
veterán

Nekem Black Dragon 2-es van, de azon nincs hűtő, csak két kis piros led(ezt csak akkor tudtam meg mikor megvettem), és az tetszik is.
Az enyém azért GAMER mert én az vagyok, és hogy van rajta az a két kis design led. :K
Meg talán azért hogy olvasásba majdnem másfélszer gyorsabb mint írásban(everest 4.20).
Mind ez SZVSZ. :R

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#35) fanofmanu23


fanofmanu23
csendes tag

Geil 2048MB 800MHz Ultra Dual /2x1024MB Kit/ (GX22GB6400UDC) (800MHz,CL 4-4-4-12)
erről mi a vélemény?
thx

(#36) Ragadozó válasza fanofmanu23 (#35) üzenetére


Ragadozó
Ármester

jók az ídőzítései...és jobb helyen 10 év gari van rá...

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#37) dbala válasza fanofmanu23 (#35) üzenetére


dbala
tag

Én most vettem 13.900-ért, holnap szerelem a gépet, szerintem jó lesz.

(#38) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Nekem egy Geil Black Dragon 800Mhz CL4 DDR2 es ramom van és a vileményem az hogy, kiváló, szuper, überfasza, nem lehet rosszat mondani róla, a tuningolhatósága is király :R :R :C

(#39) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Behalt a topic? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.