Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Def26


Def26
félisten

Na tessék. Megvan, hogy honnan van fent torrenteken. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2) anulu válasza Def26 (#1) üzenetére


anulu
félisten

csodálkozom, h még nincs fent torrenten...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) Def26 válasza anulu (#2) üzenetére


Def26
félisten

Már fent van.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4) anulu válasza Def26 (#3) üzenetére


anulu
félisten

akkor csak rossz helyen néztem. no nem mintha érintene :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) JoolsNOS válasza anulu (#4) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Háhá! Lebuktatok. Máglyára veletek. :DDD

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6) breetai


breetai
aktív tag

Ha kész egy játék mert megcsináltuk, legyártottuk az x, vagy y millió darabot, ill. már kiszállítottuk és a raktárakban porosodik egy nagy raklapon ... AKKOR ADJUK IS KI!!! :W
Mert előbb vagy utóbb, de valaki 1-2 hónap alatt, csak kivarázsol legalább egyet a fólia alól.

Nem kéne tervszerűen felhajtást csinálni / érdeklődést felkelteni. Ahogy azt a nálam okosabb előttem szóló már leírta, "aki meg akarja venni, az úgyis megveszi". Ennyi!!!

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#7) Lenry


Lenry
félisten

szeptember 20-a előtt semmilyen körülmények között nem lenne szabad értékesíteni a játékot.

ha már úgyis kész van, akkor nem f*szmindegy?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) anulu válasza Lenry (#7) üzenetére


anulu
félisten

húzzák az emberek agyát. de valahogy minden kikerül...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szerencsés kutyák :DDD

All→M8

(#10) maszi99 válasza breetai (#6) üzenetére


maszi99
őstag

Tökéletesen 1-et értek, az ember alapból kíváncsi :K
Erre most azt mondom megérdemlik, ha ennyire trehányak ;]

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#11) Gl4diator


Gl4diator
tag

Egyszerű a megoldás, kapja meg boldog-boldogtalan, de csak akkor élesítsék a játékot központilag Redmondban, mikor meg akarják jelenteti, addig meg nézegessék a megrendelők a dobozt meg a lemezt :)

(#12) maszi99 válasza Gl4diator (#11) üzenetére


maszi99
őstag

Nagy húzás lenne, kegyetlen kínzópróba, sőt embertelen a rajongókkal szemben ;]

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#13) anulu válasza Gl4diator (#11) üzenetére


anulu
félisten

asszem pl az új Deus Exnél is ez volt Steamen. jópár nappal előtte le lehetett tölteni, de egy adott időpont előtt nem engedte a játékot a rendszer elindítani.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#14) callmeakos válasza Gl4diator (#11) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ez volt a Crysis2 vel is. 2 nappal a hivatalos megjelenés előtt az előrendelők megkapták, de csak a megjelenés időpontjában lehetett aktiválni....

All→M8

(#15) Lenry válasza callmeakos (#14) üzenetére


Lenry
félisten

a GTA4 még egy retkes uninstall előtt is nyom date-checket, nem hiszem, hogy nagy meló lenne ide is implementálni.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) Tomcat


Tomcat
őstag

Ez egy egyszerű ingyenreklám. Jó módszer arra hogy növeljék az érdeklődést körülötte. Egyébként meg az a pár nap nem oszt, nem szoroz. :)

Tomcat

(#17) fasterware


fasterware
aktív tag

Hogy tudom sajnálni azokat akik már megkapták, szegények :) . Valószínűleg mielőtt hivatalosan megjelenik, ők már előtte végigtolják .

(#18) Lenry válasza Tomcat (#16) üzenetére


Lenry
félisten

nem tudom elképzelni, hogy csak ezen hír hallatán bárki rohanna a boltba

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20) atidzsiforc válasza MLaca (#19) üzenetére


atidzsiforc
őstag

nem elkepzelheto, hogy meg a multiplayerhez kapcsolodo dolgok meg nem allnak keszen live-on, etc?

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#22) maszi99


maszi99
őstag

Megjelenés előtt én is örülnék pár kedvencemnek így az év végi hajrában :K
Mondjuk Diabló 3-nál még az sem zavarna, ha jó pár hónapig multizni nem lehetne :DD

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#23) Góliát


Góliát
senior tag

Minden játéknál vagy kiszivárog valami, vagy ez! :U

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#24) Tomcat válasza Lenry (#18) üzenetére


Tomcat
őstag

Azt nem is, de beszélnek róla. Lehet hogy ez volt a céljuk vele. Mondjuk az a veszély engem sem fenyeget hogy rohanjak vásárolni lévén játékkonzollal nem rendelkezem és PC-n is egyre kevesebbet játszogatok már mert egyre kevesebb időm jut rá.

Tomcat

(#25) Lenry válasza Tomcat (#24) üzenetére


Lenry
félisten

és?
attól, hogy beszélek róla, egy fillér plusz bevétele nem lesz a fejlesztőknek.

(el kéne már felejteni, ezt a "negatív reklám is reklám" mantrát, mert úgy fasság, ahogy van)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#26) keIdor


keIdor
titán

Hat, egyszer itt is elofordulhatna ilyen...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#27) TESCO-Zsömle válasza Lenry (#15) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És ha visszatekered az órát, akkor nem törlődik, vagy mi? ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#28) Shufny válasza anulu (#13) üzenetére


Shufny
őstag

Mindig így van, hogy ne haljon le az egész rendszer, mikor egyszerre elkezdené tölteni mindenki az új játékot.

Korai megjelenés meg valószínűleg a konkurenciának probléma, aki még nem készült fel (mondjuk logisztikai okokból) a startra. Az egyenlő feltételeket a kiadó úgy tudja biztosítani közöttük, ha megad nekik egy megjelenési dátumot. Nyilván, ha valaki ezt figyelmen kívül hagyja, az jogtalan előnyhöz jut, szóval nem meglepő a jogi következmény.

Igen, akkor is, ha pár darab, mert egyrészt a szerződés az szerződés. Másrészt emiatt lehet többen rendelnek majd elő náluk, mert hátha mázlijuk lesz.

(#29) Tomcat válasza Lenry (#25) üzenetére


Tomcat
őstag

Ebben különbözik a véleményünk. Szerintem már az önmagánban "A" reklám, hogy beszélnek valamiről globálisan. Még ha kicsit negatív is (nézőpont kérdése) akkor is hírértéke van ami felveri az érdeklődést, mert ahogy Te idekattintottál úgy más is odakattint a hírre a nemzetközi oldalakon és aki vevő rá talán észbe kap hogy "...nocsak már van ahol kapható, ...akkor rendelek én is magamnak egyet belöle". :)

Tomcat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.