Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) lasse001 válasza balika21 (#400) üzenetére


lasse001
senior tag

Én ugyanezt használom és ugyanígy gondolom.

(#402) Memmaao válasza arcitec (#399) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen, de ő nem nyüstöli. Egy tesztet néztem, ahol egy katona csávó hasonlítja össze a tactix Charlie órával, na az mind a kettő nyúzott volt.

Egyébként ti a wifit bekapcsoljátok rajta? Én azt vettem észre, wifin lassabban szinkronizál, mint bt-on.

My name is Bond, James... Dean.

(#403) Benoe77 válasza Memmaao (#402) üzenetére


Benoe77
őstag

Én csak akkor, ha zenéket szinkronizálok.

(#404) arcitec válasza Memmaao (#402) üzenetére


arcitec
addikt

Igen látom a videót, azok ott igazi háborús veteránok. :) . Mindenesetre én próbálok vigyázni rá. Ha veszélyes a tevékenység, lecsatolom. Ennyi. Ha olyan fekete lenne a védő mint az óra, talán, de lehet még akkor sem. Az előzőt is karcmentesen adtam el... :K
Elég a BT. Minek a wifi, nyilván meríti is, na meg mindig ott a telefon és azon az app. Azt is csak akkor indítom el, ha szinkronizálni kell, vagy ha pl bringázok és kell a kapcsolat az esetleges telefon aktivitáshoz. Egyelőre nem látom a magam részéről hol lenne a wifinek létjogosultsága. Ügye a wifi helyhez kötött, a telefon meg jön velem BT kapcsolattal.

[ Szerkesztve ]

(#405) Memmaao


Memmaao
addikt

Nekem így tetszik a legjobban ez a 6x solar:

My name is Bond, James... Dean.

(#406) Benoe77 válasza Memmaao (#405) üzenetére


Benoe77
őstag

Ezek is passzolnának hozzá :)

(#407) Memmaao válasza Benoe77 (#406) üzenetére


Memmaao
addikt

Az biztos! De ahogy olvastam a honlapjukon 10 hét a várakozási idő rá .

My name is Bond, James... Dean.

(#408) Benoe77 válasza Memmaao (#407) üzenetére


Benoe77
őstag

Ha most megrendeled, karácsonykor már talán hordhatod is :)
Aliexpress-ről sincs itt hamarabb... :)

(#409) HThomas válasza arcitec (#399) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Párszor nekiütöttem már a fekete Fenix 6-ot ehhez-ahhoz, de eddig semmi látható nyoma nem lett. Via ferrata útvonalon és lakásfelújítás közben vettem csak le.

Mi tud ezeknek igazán ártani? A régi, szintén acél órámon valami betonpárkány hagyott komolyabb nyomot, egyébként sok-sok évet kiszolgált minimális karcokkal (igaz azon nem volt fekete bevonat, és pl a zafír üvege máig karcmentes).

(#410) arcitec válasza HThomas (#409) üzenetére


arcitec
addikt

Igen én is bízom benne, hogy nem éri baleset és ilyen marad még nagyon sokáig : [kép]

[ Szerkesztve ]

(#411) Memmaao válasza Benoe77 (#408) üzenetére


Memmaao
addikt

Igazad van! Rendeltem is egy daytona yellow színűt. Mire megjön, el is felejtem, hogy 12e forintba került 😅. Neked mennyi idő alatt jött meg?

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#412) Benoe77 válasza Memmaao (#411) üzenetére


Benoe77
őstag

A gyári enduro szíj drágább lett volna
Jan 26-án rendeltem, április 6-án adta fel.

[ Szerkesztve ]

(#413) Memmaao válasza Benoe77 (#412) üzenetére


Memmaao
addikt

Meg is vámolták? Illetve ki kell szedni a gyári pint, vagy át lehet alatta bujtatni a szíj csatos részét.is?

My name is Bond, James... Dean.

(#414) Benoe77 válasza Memmaao (#413) üzenetére


Benoe77
őstag

Úgy emlékszem más költségem nem volt, csak amit a rendeléskor fizettem. Ki kell szedni a pint, nem megy át a csat.

(#415) robaGB10


robaGB10
tag

Használt, jó állapotú Marq órákra van vajon kereslet Mo-on?
Ha nemzetközi garancia van rá, akkor Mo-on ki szervízeli?

(#416) Wolfy33 válasza robaGB10 (#415) üzenetére


Wolfy33
senior tag

NEM Magyarországon vásárolt, vagy nem Hivatalos Garmin viszonteladónál értékesített Garmin termék szervizügyintézését kizárólag a vételi Ország disztibuciójánál lehet érdeklődni, s az ügyintézést a vevő és az adott ország Garmin disztibúrora végzi.

(#417) robaGB10 válasza Wolfy33 (#416) üzenetére


robaGB10
tag

A nemzetközi garanciának pont az a lényege, hogy nem kell visszavinni oda ahol vettem.
Azért kérdeztem, mert lenne egy használt garmin óra, amire az eladó szerint nemzetközi garancia van. A kérdés, hogy Mo-on tudok-e érvényesíteni egy esetleges garanciáztatást

(#418) Memmaao válasza robaGB10 (#417) üzenetére


Memmaao
addikt

Szerintem legszerűbb az lenne, ha felhívnád a Navi gate-et, ők még tudják mondani.

My name is Bond, James... Dean.

(#419) Wolfy33 válasza robaGB10 (#417) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Nézd, én bemasoltam a Garmintól a választ a kérdésedre. De tény, Memmaao írta tutit. Hívd fel őket.

(#420) Memmaao


Memmaao
addikt

Esetleg valaki rendelkezik titán szíjjal?
Rendeltem egy ilyet:

A tactix delta solar fekete vagy carbon gray lehet?
Láttam ilyet is, de ez nem tetszik annyira:

My name is Bond, James... Dean.

(#422) oSzKáR19


oSzKáR19
csendes tag

Sziasztok!
Pár napja már mindent felforgattam adatgyűjtés gyanánt. Nagyon vagyok erre az órára. Nem tudok dönteni a két szín között. Ezért van pár kérdésem.
A sötét színű lunetta, ha sérül, akkor ott ezüst színű karc lesz látható? Mármint anyagában sötét színű, esetleg csak eloxálva van vagy hasonló?
Ha használtan veszem(külföldön, itt élek) és nincs meg a számlája, de csak pár napos, meg már regisztrálva is van, tudom majd teljes mértékben használni, garanciát érvényesíteni? (Mint, mondjuk egy Apple terméknél?)

CuoreSportivo

(#423) Kékmadár93 válasza Benoe77 (#406) üzenetére


Kékmadár93
tag

Sziasztok!

Ilyen szíjat hol tudok rendelni? Hivatkoztok egy weboldalra, de nem találom sehol..

Előre is köszönöm!

!!The truth is out there!!

(#424) Benoe77 válasza Kékmadár93 (#423) üzenetére


Benoe77
őstag

(#425) Kékmadár93 válasza Benoe77 (#424) üzenetére


Kékmadár93
tag

Köszönöm!

!!The truth is out there!!

(#426) Memmaao válasza Benoe77 (#424) üzenetére


Memmaao
addikt

Az enyém már itthon van, csak még a postán 🙂

My name is Bond, James... Dean.

(#427) Armahun


Armahun
addikt

Urak lenne egy nem megszokott kérdésem.
Ennél az óránál be lehet állítani, hogy a napi lépésszámot ne éjfélkor nullázza?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#428) Juliuska válasza Armahun (#427) üzenetére


Juliuska
senior tag

Ezek szerint van olyan óra, ahol a napi lépésszám nem éjfélkor nullázódik...? Tudsz egy ilyet mondani?

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#429) Armahun válasza Juliuska (#428) üzenetére


Armahun
addikt

Nem tudok róla, ebben bíztam, hogy fejlett.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#430) Memmaao válasza Memmaao (#426) üzenetére


Memmaao
addikt

Ma hozta ki a posta a Nick Mankey szíjat. Kértem tőle, jelölje, hogy ajándék, meg is tette 1USD írt értéknek. Így is meg lett vàmolva 887 ft-ra, adtam egy ezredest a postásnak. Így elsőre nagyon király!

My name is Bond, James... Dean.

(#431) Armahun


Armahun
addikt

Segítsetek légyszíves.
Hogy is van most a magyar nyelv a Fenix hatosokban? Ebben tesztben és a Youtube videókban is magyar nyelvű a termék, viszont sok magyarországi webshopban azt látom, hogy a magyar nyelv nem támogatott, amit személyes is megerősítettek Mos van vagy nincs, vagy honnan leget tudni?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#432) Benoe77 válasza Armahun (#431) üzenetére


Benoe77
őstag

Ezek a webshopok valószínűleg nem hivatalos magyar forgalmazású órákat kínálnak, ezért nincs bennük magyar nyelv.

(#433) Armahun válasza Benoe77 (#432) üzenetére


Armahun
addikt

Lehet, viszont széria szám alapján ugyan az. Nincs rajtuk valami jelölés?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#434) Benoe77 válasza Armahun (#433) üzenetére


Benoe77
őstag

Navi-Gate matrica a dobozon.

(#435) AtHoS válasza Armahun (#433) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Navi-Gate matricás dobozban full magyar nyelvű menü emag.hu-ról vásárolva Fenix 6 Sapphire

read-only mode on the forum

(#436) Haugland


Haugland
aktív tag

Sziasztok,

2 hete léptem be a Garmin-osok csoportjába és többé kevésbé már kiigazodok a rengeteg funkció között...de azt, hogy az óra mely mobilos alkalmazások értesítéseit jeleníti meg, azt sehogy se találom meg.
Vagy az van, hogy minden mobilos értesítés megjeleni az órán vagy egyik sem...
Ezt nem tudjátok, hogy hogyan lehet megoldani, hogy pl csak a Gmail/Outlook és telefonhívások jelenjenek meg az órán (Fenix 6X)?

(#437) Benoe77 válasza Haugland (#436) üzenetére


Benoe77
őstag

Garmin Connect - bal felső menü - settings - notifications - app notifications

(#438) Haugland válasza Benoe77 (#437) üzenetére


Haugland
aktív tag

Azta, ezt nem hiszem el... :Y
Pedig itt nem is egyszer jártam már, csak sosem vártam meg szerintem azt a 2-3másodpeecet amíg megjelennek az alkalmazások.

Nagyon szépep köszönöm a segítséged!!!! :R :R

(#439) bzs73


bzs73
őstag

Üdv!. Garmin órát szeretnék venni, és 2 modell közt gondolkodom, a Garmin quatix 6X Solar titánium - Garmin quatix 6 titánium shapphire.A 6x mérete miatt jobb lenne, de nem zafírüveges sajnos. Érdeklődnék hogy ezek hogy nem zafírüveggel vannak hogy bírják a karcolást. Elég drága óra ahhoz hogy 1 év múlva tiszta karc legyen, vagy jól bírják? A 6x delta solár meg zafír?

If a second or you are the first to lose.

(#440) Armahun válasza bzs73 (#439) üzenetére


Armahun
addikt

Szia. Egyik szolár modell sem zafír üveges, nem engedi úgy át a napfényt. El kell döntened, hogy vagy zafír vagy szolár .

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#441) bzs73 válasza Armahun (#440) üzenetére


bzs73
őstag

Ezt írja garmin oldalon adelta solarra, és úgy árulják hoy shapphire:Domború PowerGlass zafírkristály, napenergia hasznosítással. [link] Na majd csak bírja a quatix 6X Solar, nics belőle tiszta zafír. deltából láttam már solárosat, tolták neki sárba, mindenbe, bírta. Elvileg ugyanolyan üveg an benne. A solár nem annyira érdekelne, de 51-es méretbe quatix 6X Solar van csak, nincs szolár nélküli, az csak a sima quatix 6 titánium shapphire, csak az meg 47-es.

If a second or you are the first to lose.

(#442) Wolfy33 válasza bzs73 (#441) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Fenix 6x solarom van két éve már. Napi használat, sport, edzőterem, túra. Kapott már fém és kő tárgytól ütést, stb. Bírja, nincs karc rajta.

(#443) Wolfy33 válasza bzs73 (#441) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Vagy várd meg a Fenix 7X solart, mert abból már lesz zafír üveges is. Ma jelenik meg.

És van 51-es is, több színben is.

https://www.garmin.com/en-GB/p/735563/pn/010-02541-27

[ Szerkesztve ]

(#444) Memmaao válasza Armahun (#440) üzenetére


Memmaao
addikt

Már a Garmin tactix delta solar is power sapphire üveges, tehát zafír solar, a mai napon megjelent remix 7x sapphire meg szintén solar.

My name is Bond, James... Dean.

(#445) kovacs65 válasza bzs73 (#441) üzenetére


kovacs65
senior tag

Csatlakozom Wolfy33-hoz. Lassan az enyém is kétéves és semmi baja

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#446) bzs73


bzs73
őstag

Köszi mindenkinek, akkor megnyugodtam, bírják ezek. Vigyázok a dolgaimra, csak hát első okosórám lesz, elég drága így, quatix 6X Solar titánium-titánium szíjjal, ma kapom meg. Eddig ált citizen solar volt, mind zafír üveggel. Na pont most jött az sms, hogy átvehetem, megyek érte.Gyorsak voltak, innen rendeltem tegnap, [link] , mert garminnál 430 volt, itt meg 399e ft. Ha nem jön be, visszaküldöm, de bízok benne hogy jó lesz.
Egyébként érdekes, mert min írtam évek óta ilyen [link] citizent hordok, ami zafír üveges, és full napenergás.

[ Szerkesztve ]

If a second or you are the first to lose.

(#447) kovacs65 válasza bzs73 (#446) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nem vagyok benne biztos, hogy ez a cég hivatalos viszonteladó. A magyar Garmin garancia csak a Navigate Kft által forgalmazottakra terjed ki. Ez emlékeim szerint egy cseh vagy szlovák cég. Nézz utána a garinak!

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#448) bzs73 válasza kovacs65 (#447) üzenetére


bzs73
őstag

Nem tudom hivatalos-e, de több ismerősöm vásárolt már náluk, és rendben intézik a garit, meg jó véleménnyel vannak a boltról. Slovák bolt, 2 év garancia van rá, nem 3, ezt tudtam. Nekem nem ér +30e ft-ot hogy 3 év legyen, de egyébként kitudom terjeszteni a garit1-2-3 évre, persze + pénzért. Egyébként megjött, és nagyon brutál. Egyenlőre fóliát nem szedem le 1-2 napig, még eldöntöm marad-e, de szerintem marad. Néztem fenix7-et, de nem hoz lázba sem a zseblámpa, sem az érintő képernyő, egyiket sem használnám. Az üzemidő jó lenne persze, de bőven jó itt is az üzemidő. 7-es garmin oldalán is még csak rendelhető, 1-6 hét re írják, de nekem a sötét szín nem jön be, a titánium meg csak vastag barna bőrszíjjal van, de amúgy is ez a quatix 6X Titanium kinézet jön be. Majd ha lesz ebből a hajós kivitelből is később, 1-2 év múlva majd lecserélem. Nem kell mindíg a legújabb.

If a second or you are the first to lose.

(#449) bzs73


bzs73
őstag

Hu, hát beállításokban elveszek, első okosóra. Magyar nyelvű leírás persze nincs. Van letölthető beállítási segédlet, amit le tudok fordítani magyarra ?

If a second or you are the first to lose.

(#450) Benoe77 válasza bzs73 (#449) üzenetére


Benoe77
őstag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.