Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Örülök minden TWD-es hírnek de ez a trailer? Ez minek kellett? :D Ez egy semmi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) b.


b.
félisten

Remélem nem lesz kár ezért, van annyi ilyen. A WD más volt a tucat zombis játékok között, nem egy agyatlan hentelős cumó. Remélem ezt figyelembe veszik valahogy és azért marad valami WD hangulat benne. Én várom persze, mint a sorozat rajongója. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) Garada válasza .LnB (#1) üzenetére


Garada
őstag

Annyira várom már, hisz megszokható volt hogy a kiadó csak minőségi címekkel érkezik.

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondjuk azt nem vágom mit jelent, hogy kooperatív játék?!
Mert a kooperatív az az, ha többen játszunk egy sztorit végig. Ami nem nagy újítás. Most akkor a L4D féle játékmenetre kell gondolni?
Vagy sima Multiplayer lesz zombik vs. túlélők?
Remélem inkább az első verzió..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) Shing válasza .LnB (#4) üzenetére


Shing
őstag

Hát pl. a Payday a megtestesült kooperatív élmény tőlük. Még akkor is iszonyat hátrányban vagy ha 1 haveroddal játszol 4 helyett. :DDD De én nem tudom elképzelni, hogy mit fognak kitalálni zombis témának, a sorozatot sem nézem... A Payday nyugodtan jöhetett volna futószalagon, szerintem nem kellett volna új címbe belekezdeniük. :(

(#6) TESCO-Zsömle válasza .LnB (#4) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tévedés, a kooperatív csupán annyit tesz, hogy együttműködve játszotok. Az, hogy sztorit, vagy sem, már más kérdés. És a PD-ek alapján én L4D-szerű re tippelnék, csak komolyabb RPG résszel, specializálható karakterekkel. Maga a L4D is "csak" egy egyszerű zombi-hent, ahol esetleg feladatokat kell megoldani, amik könnyebben mennek csapatban, mint egyedül, de nem vagy teljes egészében rászorulva az együttműködésre.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.