Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Számomra ez egy NAGY nulla! FPS-t csak PC-n játszom a másik game meg szóra sem érdemes!

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#2) Kicsiguszti válasza Jackie_Chan (#1) üzenetére


Kicsiguszti
tag

Januárban vásároltam 2x3 hónap gold előfizetést. Az egyiket felhasználtam tavasszal, a másikat most szerettem volna. Az aktiváláskor azt írta, hogy a kód lejárt, nem tudom beváltani. Ez hogy lehetséges?! Van lejárati dátumuk? Ez csak azért gáz, mert vásárláskor sehol nem írták, még az apróbetűs részben sem. Írtam egy reklamáló levelet a cégnek, de eddig még válaszra sem méltattam. Jó, mondjuk még csak 1 nap telt el. Én személy szerint szeretném letölteni a BF1-et, nem szeretnék lemaradni róla az önhibámon kívül. :W

(#3) Corpuscle válasza Kicsiguszti (#2) üzenetére


Corpuscle
őstag

Xbox One topikban kérdezd meg, ott hamarabb kaphatsz választ.

(#4) Bird válasza Kicsiguszti (#2) üzenetére


Bird
addikt

Lehet engem is érint.... Mikor vetted a kódokat?

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#5) Kicsiguszti válasza Bird (#4) üzenetére


Kicsiguszti
tag

Idén januárban.

[ Szerkesztve ]

(#6) Silεncε válasza Kicsiguszti (#2) üzenetére


Silεncε
őstag

A KV-nél volt egy akció július vége fele, a 3 hónapos gold mellé adtak még 3 hónapot. Na ott például a srác szólt külön, hogy váltsam be, mert az akció vége után lejár (gondolom, hogy ne tudjonak rajta nyerészkedni, ergo bevásárol és utána eladja később). Simán lehet, hogy az a promóció is ilyen volt és időlimites kódokat adtak

(#7) Bird válasza Silεncε (#6) üzenetére


Bird
addikt

Ez oké, de erről semmilyen tájékoztatás nem szerepelt a sajtcetlin amit küldtek.... :U Hazamegyek és beaktiválom őket, kb. 3 hónapja rendeltem a Kv-tól a kódokat.

Kicsiguszti: + 1, remélem este még sikerrel járok...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#8) Kicsiguszti válasza Silεncε (#6) üzenetére


Kicsiguszti
tag

Szia, én is ott vásároltam, azonban senki nem szólt erről, illetve sehol nem tettek említést erről a honlapon. Őszintén átverve érzem magam. Nyilván akkor váltom be, amikor szükségem van rá, illetve számomra megfelelő játékot kínálnak Gold-on.

(#9) Silεncε válasza Kicsiguszti (#8) üzenetére


Silεncε
őstag

+ Bird: elhiszem, csak leírtam hogy nekem mit mondtak :R Én is meglepődtem őszintén, mert egy ideje van már Xboxom meg GOLD-om, de ilyenről addig nem is hallottam

(#10) Bird válasza Silεncε (#9) üzenetére


Bird
addikt

Szerintem én még megúsztam, július végiek a kódok. :B

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#11) DaveHutt válasza Kicsiguszti (#2) üzenetére


DaveHutt
őstag

Menj vissza a bolthoz, ahol vetted.

(#12) Kicsiguszti válasza DaveHutt (#11) üzenetére


Kicsiguszti
tag

Online vásároltam. Ha nem kapok választ az email-re, akkor megpróbálom telefonon elérni őket.

(#13) Bird válasza Kicsiguszti (#12) üzenetére


Bird
addikt

Jó nagy mocskok. Én augusztus 22-én rendeltem Tőlük és nálam is az ajándék kódok lejártak... Megnéztem a kinyomtatott sajtcetlin semmilyen információ nincs ezzel kapcsolatban.... Gondolom napon belül lejáró kódokat osztogattak szét ajándék gyanánt, de erről nem tájékoztattak. :U írtam a szupportnak kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán reagálnak-e.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#14) Jeanne d'Arc válasza Bird (#13) üzenetére

Azért ez elég tré dolog tőlük. :(

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#15) Bird válasza Jeanne d'Arc (#14) üzenetére


Bird
addikt

Nem egy nagy összeg, inkább a hülyének nézés ami idegesít. :U

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#16) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erről miért nem elég egy sima hír?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) Kicsiguszti


Kicsiguszti
tag

Valaszolt a KV. Kuldtek egy uj kodot, nagyon segitokeszek voltak!

(#18) Bird válasza Kicsiguszti (#17) üzenetére


Bird
addikt

Én is írtam nekik tegnap este.... Akkor talán van remény.... Mennyi idő után válaszoltak?

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#19) bulikavagyok válasza .LnB (#16) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem teljesen értem a kérdést, ez zavar téged? :F Tudjuk, h nagy "MS hater/PS fan" vagy, de ez akkor is furcsa - már ha így van?! :B
De a kérdésedre válaszolva: így egy helyen kapnak rövid és lényegre törő leírást a Gold előfizetők az összes ingyenes játékról - nem csak a sokszor semmitmondó címüket olvashatják. Nem kell külön keresgélni a neten, szerintem nagyon hasznos tud lenni. Én például ebből a cikkből tudtam meg tegnap, h az AC 4K-s lett X-en, amúgy le sem töltöttem volna. Btw, tegnap ránéztem, nagyon durva így újra látni ezt a játékot! :Y

[ Szerkesztve ]

(#20) Bird válasza Kicsiguszti (#17) üzenetére


Bird
addikt

No én ezt kaptam tőlük:

Tisztelt ...........!

Honlapunkon a termék adatlapjánál, valamint a rendeléssel kapcsolatos e-mailben is jeleztük, hogy az ajándék kódoknak lejárati idejük van. Sajnos ennek fényében nem tudunk Önnek segíteni.

Köszönjük levelét! Amennyiben további kérdése merülne fel, a levél alján található elérhetőségeink valamelyikén érdeklődhet.

Tisztelettel:

A Konzolvilág csapata

Megnéztem a rendelésem még 1x és semmilyen információ nem vonatkozott a lejárattal kapcsolatban....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#21) Csapoati válasza Bird (#20) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Viszont ez nem az email, vagy a termék oldala. Én nem vettem ilyen goldot náluk, de rémlik valamk aktiválási határidő, amit a termék oldalán láttam.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#22) Bird válasza Csapoati (#21) üzenetére


Bird
addikt

Feljebb a kolléga hasonlóan járt és neki, több mint a vásárlástól számított fél év után küldtek másikat. Nálam 3 hónap se telt el... Én nem digitálisan kaptam, hanem utánvétellel, este lefotózom és felrakom... Azon sincs szó semmilyen lejáratról. Ha fél év/ egy év még megértem, de kevesebb mint 90 nap?

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#23) frankdelgado válasza .LnB (#16) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ez fájhatott, te szegény gyerek...

(#24) frankdelgado


frankdelgado
őstag

már egy ideje gombokért oszotgatták a BF1-et, azt gondoltam, h csak a nagyon csöveseknek, meg azoknak nincs meg akiket egyáltalán nem érdekel. Ennek ellenére durván megugrott a játékosok száma.....

(#25) Wesder válasza frankdelgado (#24) üzenetére


Wesder
félisten

Na és kik azok a "nagyon csövesek"?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26) frankdelgado válasza Wesder (#25) üzenetére


frankdelgado
őstag

Mindenki oda sorolja be magát, ahová akarja. Nem török senki felett pálcát, de legyenek a "nagyon csövesek" azok, akik amikor 5-10 euro között mozgott még arra vártak, hogy ennél is olcsóbb lesz, vagy legyen benne a GWG-ben (végül is nekik lett igazuk). Még úgy is, hogy egyébként meg az EA Accesben már régóta benne volt. Magyarán akik 5 forintért felkísérik a csigát pestre (vidékről). Kimerítő választ kaptál?

[ Szerkesztve ]

(#27) Wesder válasza frankdelgado (#26) üzenetére


Wesder
félisten

Zsogorit kellett volna írnod, ez inkàbb ràjuk jellemző.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28) ted_tris válasza bulikavagyok (#19) üzenetére


ted_tris
tag

Egy 10 eves (ma mar ultra lowend), 720p-re tervezett jatek biztos csodalatos lehet 4k-n.
Attol jo valami, hogy 4k...
:U

"learatjuk a pálmát.."

(#29) #87082240 válasza bulikavagyok (#19) üzenetére


#87082240
törölt tag

Adj neki! :D

(#30) bulikavagyok válasza ted_tris (#28) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"Attol jo valami, hogy 4k..." - Kár kötekedned, nem írtam ilyet, sőt nem is utaltam rá. Annyit írtam, h jó volt újra látni így a játékot és, h durva ahogy kinéz. Anno sokat játszottam vele, és akár hiszed akár nem, nagy élmény volt most 4K-ban látni. Fél órát játszottam vele és azóta már töröltem is. De van ellenpéldám is, mert a Forza Horizon is kapott BC-s 4K-s patchet pár hónapja - eredetileg az is 720p-s játék, plusz már elég elavult az új részekhez képest-, én mégis beletettem jó pár órát a "felújítás" után. Sőt, még fogok is. :U De említhetném a felújított Gears 2-őt, vagy PS4-en az Uncharted sorozatot is. Illetve multiplatform címek közül például a Burnout Paradise-t... mind "idejétmúlt" játékok, mégis sokan rajonganak értük.
Tehát szerintem hálásak lehetünk ezekért a felújításokért amiket ráadásul boxon legtöbbször "ingyen" kapunk meg.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.