Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

One GwG erős lett, az biztos.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) Medocsabi


Medocsabi
addikt

operation flashpoint érdekes lehet.Az első résszel még P4-es pc-n játszottam :)

(#3) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Anno a sima XBOX-hoz és az XBOX360-hoz is rendeltem egy ideig gold előfizetést, de szó szerint semmit nem kaptam cserébe a folyamatosan ígért játékok és fejlesztett szolgáltatások tekintetében. Le is mondtam. Azóta van valami fejlődés, vagy továbbra is olyan a magyar Live! a nyugatihoz, USA-beli -hez képest mint a sivatag?

XBOX 360-hoz van értelme megrendelni ma a Live Gold-ot, vagy továbbra sem?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) oriic válasza Tigerclaw (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"XBOX 360-hoz van értelme megrendelni ma a Live Gold-ot, vagy továbbra sem?"

Kapod a plusz játékokat, amikért nem kell fizetned.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5) Tigerclaw válasza oriic (#4) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Pár éve is ezt ígérték, aztán kaptam kereken nulla játékot 1 év folyamatos gold tagság alatt.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) Medocsabi válasza Tigerclaw (#5) üzenetére


Medocsabi
addikt

Megéri.jó példa erre pl h a teljes crisys sorozat megvan darabja asszem 150ft volt...gold akció kleretében idén nagyon jó volt a választék(ac balck flag,bioshock,thief,F1 14(vagy 13?),tomb raider stb...ezek mellett rengeteg párszáz ftos jó játék....már vagy 300gb-nyi letöltött játékom van pedig nincs a box 1,5 éves:) ennek a fele azért normális,nem ilyenekre gondolok hogy smurfs2 stb... :D

meghátz ugye multihoz kell... én meg inkább multizni szoktam :)

[ Szerkesztve ]

(#7) oriic válasza Tigerclaw (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hónapok óta jönnek az ingyen játékok, szóval nem értem miről beszélsz.

Live-Die-Respawn

(#8) vicze válasza Tigerclaw (#5) üzenetére


vicze
félisten

Mi? :F
Már másfél éve X360-ra 2 vagy 3 játék van minden hónapban, +ban minden One-osta is be lehet zsebelni későbbre. Gyakorlatilag nem veszek játékot mert bőven elég, amit adnak, 10-zen ezret röhögve megéri az éves tagság.

(#9) Tigerclaw válasza vicze (#8) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Én korábban vettem, nagyjából a megjelenése évében és akkor csak ígéretek maradtak játékok helyett.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10) vzozo válasza Tigerclaw (#9) üzenetére


vzozo
senior tag

Nem teljesen értem én sem, hogy mit mondasz. Itt van a lista pl. https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Games_with_Gold_games

Persze ezek nem "automatikusan" települnek a boxra, hanem meg kell "venned" őket, 0 pénzért. Egy plusz kattintás kb.

(#11) vicze válasza Tigerclaw (#9) üzenetére


vicze
félisten

Továbbra se érti itt senki miről beszélsz.
Ha van élő Gold előfizetésed, akkor minden hónapban két játékot ingyen letölthetsz, amiket Gold lemondása után is korlátlanul használhatsz.
Így van több mint 30 játékom eddig.

(#12) Csapoati válasza Tigerclaw (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, na annak jó pár éve. Vagy még le kell írni párszor, hogy most már havi több ingyen játék is jár a Goldhoz?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) Tigerclaw válasza vzozo (#10) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A dolog nem olyan bonyolult és hihetetlen:

XBOX 360 boltba kerül: 2005
XBOX Live! indul magyarországon: 2010 november
Már akkor hirdették hogy a goldosoknak havonta jön majd olcsóbb, vagy ingyenes játék.

Az általad linkelt lista szerint az első ingyenes játék 2013-ban jött, vagyis 3 évig szépen csak ígérgettek a népnek. Pepitában ugyanez volt anno a Windows Vista Ultimate edition esetén. Ott is azt ígérték, hogy majd jönnek extra, ingyenes szoftverek az Ultimateseknek és azóta is úgy jönnek, hogy csak na. :(((

Szép átverés volt, és nincs kedvem újra beugrani egy ilyen dologba...ezért kérdeztem rá, hogy hogy megy ez ma.

Én valamikor 2008 környékén vehettem a gépet és akkor migráltam az accot magyarra, amikor elindult nálunk a Live! Azután fizettem be 1 évre a Gold tagságot kvázi feleslegesen.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#14) Mister_X válasza Tigerclaw (#13) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez már a múlté. Fizetsz, kapsz játékot. Ennyi.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15) Csapoati válasza Tigerclaw (#13) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Multihoz mondjuk akkor se ártott, bár nálam az a pofátlanság netovábbja (a fizetős multi).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16) vzozo válasza Tigerclaw (#13) üzenetére


vzozo
senior tag

A hihetetlen az benne, hogy miért fizetsz olyan dolgokért, amelyeket nem tudsz kihasználni? Felteszem azért mind 2005-ben, de 2010-ben már biztosan volt Internet előfizetésed, bing / google ingyenes használatával. Néhány perc alatt meg lehet tudni, hogy mit foglal magába az előfizetés, ha aktiválod.

Én pl. éppen ezért jó fél évig jegeltem a megvásárolt éves Goldot, és csak akkor aktiváltam be, amikor elkezdtek kijönni a One-re az ingyenes játékok. Azért, hogy "legyen", na annak nem sok értelme lett volna.

(#17) vicze válasza Tigerclaw (#13) üzenetére


vicze
félisten

A Games with Gold 2013-ban lett bejelentve és 2014 júniusban indult el, nem hallatom róla hogy előtte lett volna bármi bejelentés ingyenes játékokról. Akciók és kedvezmények(40-60%) előtte is voltak vele.

[ Szerkesztve ]

(#18) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"a műfaj etalonjának tekinthető Diablo III"
Etalon? Nincs benne semmi olyan amit a Titan Quest ne tudott volna előtte 6 évvel. Inkább tisztes iparosmunka, behozták a lemaradást a konkurrencia mögött. A hírnév meg az átvezető animációk az ami ér benne valamit. Mondom ezt mint Diablo fan.

(#19) Reinhardt válasza Dr. Akula (#18) üzenetére


Reinhardt
őstag

Jatszottam Titan Quest-et, de ugy emlekszem meg a kuldetes modot se fejeztem be, vhogy nem jott be. Diablo III-mal meg minden hibaja ellenere mar tobb ezer orat jatszottam. Nalam pl etalon.

(#20) Beri78


Beri78
őstag

:R :Y
szép december

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#21) exec79


exec79
tag

"végül az oroszok az USA segítségét kéri, hogy közös erővel ütközzenek meg a szigeten." rofl hamarabb dobnanak atombombat sajat magukra a ruszkik:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.