Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

Ez nagyon nagyon durva felhozatal !Mindegyik játék baromi jó és élvezetes szerintem. :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) eeXaa válasza b. (#1) üzenetére


eeXaa
addikt

valóban... ezt a szintet ha tartanák, akkor azt lehetne mondani hogy nem lehúzás a gold.

[ Szerkesztve ]

(#3) Wesder válasza eeXaa (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Na mert 18.000ft nagyon lehúzàs egy évre. Ha úgy veszem a 48 jàtékért fizetek, plusz ugye a multi. Egy jàték àra 375ft-ra jön ki. Szerintem ez minden, csak nem lehúzàs. Igen remek ez a hónap, de nekem az előző havi kanapéjàtékok is simàn bejöttek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) MasterMark válasza Wesder (#3) üzenetére


MasterMark
titán

Főleg, hogy egyébként 11 ezer körül már ki lehet fogni az egy éves Gold-ot, amihez még +1 hónapot is kapsz ajándékba...

Switch Tax

(#5) Polllen


Polllen
nagyúr

A For Honor szerintem nem nagy meglepetés, PC-n ingyen adta Ubi.

A többi viszont jó.

wesder

Játékok terén abszolút zsákbamacska szolgáltatás, simán előfordulhat, hogy a játék már megvan vagy nem érdekel. Én úgy tekintek rá, mint egy érdekes plusz, amiből évente 1-2 játék tényleg érdekel. Ha nem akarnék multizni nem is fizetnék ilyenért.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6) MasterMark válasza Polllen (#5) üzenetére


MasterMark
titán

PC-n nincs ingyen, csak egy starter verzió amiben kevesebb dolog van.

Switch Tax

(#7) Cyrin válasza MasterMark (#4) üzenetére


Cyrin
addikt

Főleg hogy 9 ezer volt most a pesti KV boltokban...

(#8) Polllen válasza MasterMark (#6) üzenetére


Polllen
nagyúr

Pontosabban "csak" kevesebb hős, és újabb feloldása több in-game valutába kerül.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9) mg1992mg válasza MasterMark (#6) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nekem 1070-hez adták annó ;] (Jó, nyilván azt nem az Ubi!)

(#10) Wesder válasza MasterMark (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, most vettem 9-ért 13 hónapot. :)

Polllen
Na és a DwG? Màr azon visszahozza az àràt, ha jó akciók jönnek. :)

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) Polllen válasza Wesder (#10) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha nem használt lemezes játékokat veszel. Egyre nagyobb nyűgnek érzem a lemezes játékot, de így is jobban megéri nekem. Egyelőre. Mert azért van néha tényleg kihagyhatatlan ajánlat.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#12) Wesder válasza Polllen (#11) üzenetére


Wesder
félisten

Jaja, mikor megvettem a Boxot, mondtam is hogy milyen fasza lesz gyüjtögetni a lemezeket, de ez a "fel kell telepíteni hogy jàtszhass" rendesen elvette a kedvem tőle. Mondjuk most tervezek bővíteni 3TB-re így nem lesz gond.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) gerii válasza Wesder (#10) üzenetére


gerii
addikt

Hol lehetett ennyiért venni? Illetve most hol a legolcsóbb? :DDD

Köszi, mindig lemaradok...

[ Szerkesztve ]

(#14) Wesder válasza gerii (#13) üzenetére


Wesder
félisten

Konzolvilàgban volt akció juli 31-ig, ha Mastercard/Maestro kàrtyàval fizettél.

Szerintem HA, vagy bizonyos Facebook csoportokban lehet 12-ért éveset venni.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) eeXaa válasza Wesder (#3) üzenetére


eeXaa
addikt

...értelek én.... csak amíg az online play, chat nem ingyenes, mindig is lehúzás marad.... még szép hogy a pénzedért kapsz is valami normálisabb zsákbamacskát...

(#16) Wesder válasza eeXaa (#15) üzenetére


Wesder
félisten

Nézd meg milyen a Sony szolgàltatàsa. PS3 éràbsn ingyenes volt, most meg az is fizetős és rosszabb a minősége mint a Live-nak. Valsmiből fent kell tartani a szolgàltatàst.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) b. válasza eeXaa (#15) üzenetére


b.
félisten

Azért ez is egy végletes megközelítés.
Első opcióban azt vedd figyelembe, hogy a Gold ( és a Ps plusz mellé is) kapsz a havi akciókon felül extra kedvezményeket akár az akciós játékok árából. Igazából már itt visszajöhet az ára,
+Elég jó játékokat kapsz éves szinten és itt a kompatibilitásnak köszönhetően évi 48 darabot, amiben akad elég szépen jó minőségű cím is.
Tehát inkább az hibázik szerintem, aki erről lemond. Ez egy olyan minőségi szolgáltatás mindkét oldalon. amiért rengeteg extra dolgot kapsz, éppen ezért is nem érzi általában szerintem a legtöbb felhasználó, hogy azért fizet, hogy online játsszon és chateljen.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#18) Carlos Padre válasza Wesder (#16) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez megint valami városi legenda?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#19) eeXaa


eeXaa
addikt

...azt magyarázzátok már meg lécci, hogy pc-n miért ingyenes a dolog....

(#20) MasterMark válasza eeXaa (#19) üzenetére


MasterMark
titán

Mi ingyenes?

Switch Tax

(#21) eeXaa válasza MasterMark (#20) üzenetére


eeXaa
addikt

Online játék, team chat, sztem elég egyértelmű mivel leírtam már.... hiába véditek a "szolgáltatást" amit egyébként én is fizetek, mert sajnos kikerülhetetlen.... de simán választanám azt az opciót hogy megtarthatják a játékaikat, csak engedjenek online játszani.....

(#22) MasterMark válasza eeXaa (#21) üzenetére


MasterMark
titán

Hogy lenne már ingyenes? :F Minden kerül valamibe, külső programoknál reklámok, vagy az adataiddal fizetsz érte.

Switch Tax

(#23) eeXaa válasza MasterMark (#22) üzenetére


eeXaa
addikt

...ahhh... ok ... hagyjuk.. :U :))

[ Szerkesztve ]

(#24) eeXaa válasza eeXaa (#23) üzenetére


eeXaa
addikt

...vagyis ne.... szóval azt mondod ha a steam-en veszek egy call of duty-t akkor az adataimmal fizetek az online-ért a microsoft accomon meg csak a manit csengetem a "szolgáltatásért" ...ez elég nagy baromságnak hangzik :D

(#25) MasterMark válasza eeXaa (#24) üzenetére


MasterMark
titán

A Steam-en a Valve levesz a játék árából. Náluk ez az ára a szolgáltatásnak.

Miért fáj amúgy, hogy egy szolgáltatásnak mindenképpen ára van?

Switch Tax

(#26) eeXaa válasza MasterMark (#25) üzenetére


eeXaa
addikt

...tereled a témát.... a kérdés az hogy miért kell konzolon fizetni, ami pc-n ingyenes. :) ...ez a LEHÚZÁS.

(#27) b. válasza eeXaa (#26) üzenetére


b.
félisten

Persze nem örülök én sem neki, de azért van rá magyarázat
Ez a kiadók döntése is. Már a ps4 megjelenésekor közölte Sony, hogy ők nem teszik kötelezővé egy egy játék online elérhetőségét a PS plusz előfizetéshez. PL vannak FTP játékok, amiknek elég a Silver tagság , hogy játszhass velük online PS4 vagy Box esetében, nem is egy. A kiadók így vállaltak garanciát arra, hogy megfelelően kiszolgálják a több 10 millió felhasználót online szerverparkkal, amiért Microsoft is és Sony is fizet. Ahhoz, hogy te chatelj nem kell Plusz előfizetés, elég a PSN regisztráció csak úgy mint Steamen.
Egyébként sok tekintetben észrevehető ez a megkülönböztetés, például COD új részében mérföldekkel jobb a konzolos host, mint a PC-s, az más téma, hogy még így is sokszor elég szar.
Konzolon működik a report rendszer normálisan, míg PC-n semmit nem ér, csak úgy mint a moderáció. Egyébként pl ha már COD vagy BF, tavaly november óta 1 millió PC-s felhasználó és kb 14 millió konzolos játszik online WW2 vel és szintén nagyságrendi arány van BF esetében is a két tábor között.Tehát érzed, hogy havi 5 dollárért egy minőségileg magasabb szintű szolgáltatást kapsz konzolon, vagy játszhatsz ingyen, gyengébb Hosttal PC-n ez a te döntésed, egyik sem kötelező. Ez mellé a két konzolgyártó próbál kárpótolni az ingyenes játékokkal havi szinten és a kedvezményekkel, amiből ha csak 1-2 darab A kategóriás címet végigtolsz akkor már ingyen volt az előfizetés.
Egyébként persze mindettől függetlenül valóban arról van szó, hogy nem akarják benyelni a plusz költségeket teljes mértékben. tehát igazat adok neked.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#28) Carlos Padre válasza b. (#27) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nade píszín ingyé van még a játék is! Ez a lehúzás! :p

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#29) eeXaa


eeXaa
addikt

...nna... akkor elárulom, hogy a játék kiadója üzemelteti a szervereket... persze a sony microsoft játékainál felmerülhet a fizetés, de elég lehuzásnak néz ki a többi üzemeltető mellett... ingyenjáték:hahahahahahahahahahahahaha..... röhög a vakbelem.... fizetsz érte a tagdíjjal... ;)

(#30) b. válasza eeXaa (#29) üzenetére


b.
félisten

Mellesleg ezt írtam én is neked.Only write mode. :))

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#31) eeXaa válasza b. (#27) üzenetére


eeXaa
addikt

linkelnél egy listát az ingyen multis psn címekről? köszi :R

(#32) b. válasza eeXaa (#31) üzenetére


b.
félisten

Listát nem tudok de Google a barátod , például.[link]
ami így hirtelen beugrik amihez elég a silver, az a Planetside 2, Smite, Palladins,Fortnite Warframe,The Elder Scrolls Online, talán a World of Tanks .

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#33) eeXaa válasza b. (#32) üzenetére


eeXaa
addikt

:R

(#34) Carlos Padre válasza eeXaa (#31) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A free to play játékok jellemzöen ilyenek.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#35) Wesder válasza Carlos Padre (#18) üzenetére


Wesder
félisten

Miért? Nem volt ingyenes az online jàték a PS3 éràban?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36) Carlos Padre válasza Wesder (#35) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tudod nagyon jól, hogy nem ez volt a kérdés.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#37) Wesder válasza Carlos Padre (#36) üzenetére


Wesder
félisten

Jobb a PS Plus mint a Live? Kicsit több tapasztalata van MS-nek ebben a szolgàltatàsban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#38) Polllen válasza Wesder (#37) üzenetére


Polllen
nagyúr

Gold néklül amúgy lehet f2p játékokat coopban tolni? Pl warframe?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#39) Wesder válasza Polllen (#38) üzenetére


Wesder
félisten

Nem próbàltam, de szerintem nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40) Polllen válasza Wesder (#39) üzenetére


Polllen
nagyúr

Akkor ebben jobb a psn.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#41) Carlos Padre válasza Wesder (#37) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Szoval az. Biztos voltam benne.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.