Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Hjajj :) Már hiánycikk :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) Borify Péter válasza gamerkiller (#1) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

letenye itt van tőlünk nem messze:)

(#3) Thunderzolee

Engem délelőtt hívott édesanyám. Olaszba kirándulnak, asszem olyan 7-10 napra, épp akkor mentek át a határon. :) T×k jó, h ilyen jófej szüleim vannak, nem otthon savanyodnak, bejárják a Világot! :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Egy kazal fénykép rendel... :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) gamerkiller válasza Vakegérke (#4) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Felírva! :R

Az enyémek is szeretnek kirándulni, csak ők inkább a keleti, orosz pályán futkosnak:) Néha elmentem velük én is!

(#2) Borify Péter: De mondjuk Machester már nem itt van :)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6) Vakegérke válasza gamerkiller (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már említettem Szibériát. Nem mindegy, milyen tájat mutogatsz? Szerintem csutkára mindegy. Miért lehet csúnyább a táj pusztán azért, mert keletre van?

Szibéria, Mongólia, bármi jöhet. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) gamerkiller válasza Vakegérke (#6) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hidd el, én már láttam Ukrajna csúnya részét.. Jártam még Beograd cigánytelepén is.. Nem volt szép hidd el..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#8) Vakegérke válasza gamerkiller (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Miért ne látnék szívesen ilyen fotókat is? Ha van, elő vele.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) gamerkiller válasza Vakegérke (#8) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hát legyen :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#10) Vakegérke válasza gamerkiller (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen, legyen. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) gamerkiller válasza Vakegérke (#11) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem baj, legalább több hsz-ed van:) És amúgysem sűrűn látogatott az én kis blogom, legalább uppoltál 1-et :) Már töltődnek fel a képek, szólók ha kész az új blogbejegyzés:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.