Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Főút volt, lakott területen kívül. Nyíl egyenes, belátható, jobbra, balra minden. Nem vagyok hajlandó 40el menni. Amúgy, én nagyon szélsőségesen vezetek, mert illik rám a "köcsögrajhülyegyerek" jelző is, mert nyomom neki, elrakom keresztbe ahol lehet stb... De ettől függetlenül, kieengedem a buszt a megállóból, én megállok a zebránál is, stb... Nincs túl régóta jogsim, de amióta megvan, szinte egésznap autóba ülök(különbözőekbe) és vezetek. Természetesen, csak olyan autóval csinálok "ilyen" dolgokat, amit már ismerek. Csúsztam már meg 140el esőbe, összeszedtem, és nem a szerencsén múlott. Sőt, előre tudtam, hogy meg fog csúszni, számítottam is rá. Torizós hátsó futómű rulz...
Meg, attól függetlenül, hogy én őrültködök, vigyázok másokra. Mert én lehet hogy nyomom neki, de én legalább figyelem a környezetet... Így álltalában előre tudom, hogy mi lesz, mint ahogy gondolom ti is látjátok valakin, hogy ki fog elétek vágni, vagy megvárja amig eléméz. Persze akadhatnak váratlan helyzetek, volt is pár, sikeresen megoldottam.

Smoke & Torque

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.