Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

:O

(#2) Domxc


Domxc
senior tag

aztán jön megint 30k, mert nyomtál egy screenshot-ot a brfk honlapjáról.

;]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#3) gamek!ller válasza Domxc (#2) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Jaja.

(#4) anjani182 válasza gamek!ller (#1) üzenetére


anjani182
őstag

Szoppantyú :C

MOD: toljad ki fészre, sokan ezt csinálják ;]

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#5) pro70 válasza gamek!ller (#1) üzenetére


pro70
tag

Megérdemled, majd megtanulod :W Ez kölcsönkenyér volt koma...így egálba vagyunk ;] :R

(#6) gamek!ller válasza anjani182 (#4) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Már az az autó profilképe.. :D

(#7) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

sokba lesz ez az autó :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8) Lauda


Lauda
félisten

Koltsek gyogyszerre. :W

[ Szerkesztve ]

(#9) gamek!ller válasza Lauda (#8) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Kb.. Tudom, hogy szabály az szabály, de húha annyukat.

(#10) hNp88


hNp88
aktív tag

ha megvan róla a papír, mehet vaterára :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#11) Lauda válasza gamek!ller (#9) üzenetére


Lauda
félisten

Az a gond, hogy legtobbszor nem veszelyes szakaszon mernek, hanem ott, ahol mindenki logikusan gyorsabban fog menni.

(#12) dabadab válasza Lauda (#11) üzenetére


dabadab
titán

Mondjuk ha jól látom, akkor ez pont egy zebra előtt volt.

DRM is theft

(#13) gamek!ller válasza dabadab (#12) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Így van, ezt jól látod viszont: Ez a falu utolsó 100 métere, kicsit szélesebb lenne a kép már látszódna a falu vége tábla. Ház sincs a közelben sem, szinte mondhatni a puszta közepére le van csapva egy zebra.. Holnap csinálok képet a helyszínről ha érdekel.

(#14) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Én ezt nem verném nagydobra. Egyszerűen szégyellném.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) Lauda válasza dabadab (#12) üzenetére


Lauda
félisten

Es az mit szamit? Az a lenyeg, hogy van-e a kozelben gyalogos.

(#16) Motion_Blur válasza gamek!ller (#13) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ilyen helyeken szoktak kaszálni a yardok... pl. fehérvárra is van egy bevezető út,kb. 2 km-el a városhatár tábla előtt ki van baxva egy 50-es tábla, amikor nincs ott SEMMI!! kb. 1,5 km múlva feloldó (tehát ott 90-el lehetne menni), de még mielőtt fel tudnál gyorsítani ott a városhatárt jelző tábla, ami megint 50 ugye. Na itt szoktak kaszálni nagyon csúnyán mert ez egy teljesen egyenes és belátható szakasz. Tegnap is mértek..

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#17) gamek!ller válasza Vakegérke (#14) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nincsen ebben semmi szégyellni való szerintem.
(#16) Motion_Blur: Az a baj, hogy rengeteg ilyen van.

[ Szerkesztve ]

(#18) darál0w


darál0w
Jómunkásember

add el vaterán...:D:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Haveromat úgy baxták meg 30k-ra, hogy a faluhatár előtt kapták le szintén valami 75km/h körül. Csak ő pont beérkezett a faluba és ott, abban a pillanatban ahol a fénykép készült, 90-el lehetett volna menni!!! GPS adatok alapján is az még legalább 20m-el a tábla előtt volt!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#20) Lauda válasza Motion_Blur (#19) üzenetére


Lauda
félisten

Azt akkor ne fizesse ki.

(#21) Vakegérke válasza gamek!ller (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

(#9): "Tudom, hogy szabály az szabály, de húha annyukat."
Mondjuk ez?

Téged szid valaki, mert gondosan végzed a munkádat?

Kezdjük azon, hogy egy a KRESZ, és a rendőr az ő prófétája.
Szabályt sértettél? Igen.
Dicséretes tevékenység? Nem.
Jár érte büntetés? Igen.
A fényképező rendőr a hibás? Nem.

Nézd, szolidaritásból bizonyára rengetegen vannak, akik eseted alapján téged sajnálnak, a rendőröket meg pocskondiázzák.
Azt se feledd, hogy sok friss jogsis is lesheti a topicot, és a hozzáállásod azt tükrözi, hogy semmi szégyellnivaló nincs abban, amit elkövettél.
Tovább megyek. Gyerekek elé tolsz valamit, és szidod azokat, akik fülön csíptek, amikor rosszalkodtál.

Az egy dolog, hogy nem érzed át, én szégyellném a helyedben.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) gamek!ller válasza Vakegérke (#21) üzenetére


gamek!ller
senior tag

1: Biztos igazad van.
2: Amúgy nem én voltam.

Mondanám tovább, de nem akarok vitát, főleg nem veled.

[ Szerkesztve ]

(#23) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Ejnye-bejnye! :((
Legközelebb kicsit lassabban, és körültekintőbben (rendőrt állt. ki lehet szúrni!) ;)

Mentalita'

(#24) zoo8800


zoo8800
veterán

Valamelyik nap itt mértek a szervek. Városból kifelé, persze ott még 50-nel lehet menni. Ez (a teljesen nyilvánvaló anyagi haszonszerzésen kívül) mire jó nekik?

Itt is láttam őket nemrég, belül a forgalomtól elzárt területen, a szalagkorláttól alig látni őket. Vigyázzatok ;]

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#25) Psychonaut válasza zoo8800 (#24) üzenetére


Psychonaut
addikt

Utobbi helyen tenyleg gyakran szoktak allni.

(#26) Polllen válasza Vakegérke (#21) üzenetére


Polllen
nagyúr

+1.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#27) Lauda válasza zoo8800 (#24) üzenetére


Lauda
félisten

Mocskos egy banda, hanyok toluk. Az elson is tisztan latszik, hogy ott mar nincs semmi, nem fog gyerek futni stb es ott mer, nem az ovodanal pl.

A masodiknal meg asszem meg 100-as tempo van, utana lesz 130.

(#28) Psychonaut válasza Lauda (#27) üzenetére


Psychonaut
addikt

Igen, a lehajto utan van a feloldo kifele, befele pedig a lehajtotol van a korlat.

(#29) feka007


feka007
nagyúr

Na az suck. :D De legalább csökkented az államadósságot, vagy lehet nem, mittudomén hova megy a bírságpénz.. Lehet végkielégítésre, vkinek a nyaralójába :C

(#30) Motion_Blur válasza feka007 (#29) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"280 ezres nyugdíjat kap a 38 éves szemkilövető ex-rendőr"

esetleg ide is jut belőle :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#31) Lauda válasza Psychonaut (#28) üzenetére


Lauda
félisten

Akkor jol tudtam, koszi!

(#32) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ezért 30 rugó? Elmennek a picsába..

(#33) Lauda válasza Jhonny06 (#32) üzenetére


Lauda
félisten

Az a szerencseje, hogy nem 76-al merik be, mert akkor 45k.

(#34) .bableWes


.bableWes
őstag

na én ilyenkor imádom és tiszelem a jo öreg 1.9es szivo dieselt. gyorsulni nem bir, szal ha ott lépek a gázra ahol te még lassul is, de megindult akkor megy:D

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#35) Blue@X


Blue@X
senior tag

Nekem Szabadegyházi Ipari Parknál volt a 60-s táblánál 76km/h, 45k volt.
A mérés ideje: Hajnali 3 óra....

(#36) Vladi


Vladi
nagyúr

Ejnye. :DDD

Én akkor vettem vissza a gázt végleg, mikor 42-vel mentem városban. Jó hát 30-as táblánál, de akkor 30k-t kaptam érte. :(((

Viszont így is bele lehet szaladni, múltkor 65-ért büntettek meg, szintén város határától 10 méterre. :DD

Úgyhogy én már félreteszem a pénz, évente egy csekk biztos, hogy jön. :DDD

(#30) Motion_Blur:

Ezt viszont nem kéne.... van rá 3 millióm, kiszúrhatom a szemed élő egyenes adásban? :P

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#37) No-kia válasza Vakegérke (#14) üzenetére


No-kia
őstag

én meg nem,ha igaz amit mond.(jó bár van zebra, ez egy kicsit tényleg árnyalja a dolgokat) de pl. Bélapátfelé is van a régi ipari park, hosszú egyenes, ráadásul belátható és ha kifelé mész a városból kb 2 km-en keresztül nincs semmi és a tábla majdnem az egyenes végén van, ráadásul jobbról erdő is van. Még ha akarnék se tudnék elütnisenkit.

aztán a zsaruk mindig a táblautáni első kis beeső részre bújnak és innen mérnek, ahol mindenki 90 el esik be....(volt már hogy IFA-ból mértek)

sok ilyen példát tudnék még mondani csak a környékről

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#38) Lauda válasza No-kia (#37) üzenetére


Lauda
félisten

(volt már hogy IFA-ból mértek)

Ez feldobta a napomat.... :C :DDD

(#39) plömplöm


plömplöm
őstag

ezek az összevissza világító hátsólámpák így "gyáriak"? csak kérdem... van már led meg hangzavar mindenhol a versenyautóban, esetleg lehetne ezzel is törődni...

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#40) Syl válasza Vakegérke (#21) üzenetére


Syl
nagyúr

Érdekes, hogy az autósok nagy része mindenáron megpróbálja megmagyarázni, rá miért nem vonatkozik a KRESZ (gyorshajtás, zebrán gyalogos át-nem engedés stb.).

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#41) Lauda válasza Syl (#40) üzenetére


Lauda
félisten

Nincs olyan jarmuvezeto, aki mindig, minden szabalyt betart, ezert altalaban az odafigyeles es a szerencse kombinacioja, hogy mikor kit kapnak el eppen. :)

(#42) Syl válasza Lauda (#41) üzenetére


Syl
nagyúr

Persze, nem lehet mindig, minden szabályt betartani, már csak a sok helyen található, egymásnak ellentmondó táblák végett sem.
De legalább ne próbálják megmagyarázni az egyértelműen szabálytalan közlekedést.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#43) Carlo009


Carlo009
tag

Nem szabad gyorsan menni, anyu is azt mondta, hogy múltkor majdnem zebrán ütötte el egy autó. Zebrát bárhol legyen is az csak fokozott figyelemmel szabad megközelíteni én csak 30km/ó-val közlekednék a zebra felé, függetlenül, hogy jön-e gyalogos.
Gyorsan menni amúgy se mernék menni sehol, mert bármilyen váratlan körülmény adódhatna.
Nincs autóm, de nem is kellene, inkább vonattal vagy busszal utazom.

(#44) .bableWes válasza No-kia (#37) üzenetére


.bableWes
őstag

3as föüt, 110es tábla, megyek is 110el aztán hosszu, nyujtott jobbos és emelkedö. az emelkedö csucspontját követöen van van egy70es tábla ha akarod se látod meg és tudsz lefékezni, na engem ott mértek be. szerintem kb 90el mehetettem mert beleálltam a fékbe, csekk nem jött hála istennek.
aki meg a táblákat kirakja, azt bassza meg az isten

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#45) Motion_Blur válasza plömplöm (#39) üzenetére


Motion_Blur
félisten

lol, ezt észre se vettem :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#46) nike_ válasza Carlo009 (#43) üzenetére


nike_
addikt

:DDD

(#47) 33as válasza Carlo009 (#43) üzenetére


33as
senior tag

lol Carlo009 :DDD

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , Apple TV , Pixel 7a , Pocket 3 és Action 2 , Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#48) k.


k.
őstag

Hát ennyi pénzért készíthettek volna szebb képet is a kocsiról :D

(#49) Lauda válasza Carlo009 (#43) üzenetére


Lauda
félisten

;] ;]

Syl :)

(#50) gamek!ller válasza plömplöm (#39) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Látom a hozzászólásokat nem olvastad el, ki volt égve egy égő amit a közp. comp nem mutatott. Már cserélve van..

(#51) Vakegérke válasza Syl (#40) üzenetére


Vakegérke
veterán

27 éven át vezettem hivatás szerűen. Ennyi idő alatt összesen nem fizettem több büntetést 2.000, azaz kétezer Forintnál.

A szabályok, útfelfestések, kihelyezett táblák néha logikátlanok, értelmetlenek, de a szabály az szabály. Nem érdekelt soha, hogy hány fiatalka előz meg röhögve. Én akkor sem röhögtem, amikor elhaladva az ilyenek álló kocsija mellett láttam, hogy rendőrök gyóntatják, és írják a feljelentést.

A rendőrt lehet szidni, sokaknak jól esik. Viszont azért vannak, hogy a szabályokat betartassák. Aki megbukott, az fizessen, és ne nyafizzon, nem túl szimpatikus viselkedés.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#52) Syl válasza Vakegérke (#51) üzenetére


Syl
nagyúr

:R
Én "csak" 25 éve vezetek (igaz nem hivatásszerűen), és eddig pontosan 2000 forintnyi büntetésem jött össze (egy alkalom még valamikor 93-94 környékén).

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#53) Vakegérke válasza Syl (#52) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, most elárultuk, hogy szolgalelkek vagyunk, soha nem leszünk az utak királyai. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#54) No-kia válasza Vakegérke (#51) üzenetére


No-kia
őstag

engem is csak törött lámpabúra miatt bírságoltak meg( jó, 1 éve vezetek, de nem ez a lényeg) hanem hogy, miért kell ilyen hülye elhelyezéseket, népszivatásokat csinálni? amiket mondtam, hosszú egyeneseket a környéken, ott én is végig gurulok 55-60 al, mert nem akarok csekket, de bosszant a dolog.

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#55) Polllen válasza No-kia (#54) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az igazi megoldás az lenne, ha a megfelelő fórumon puffogna az ember, hogy ezt miért...

És nem akkor, amikor megszegi a szabályt és rajta kapják. Ráadásul annak beszólva, aki csak a munkáját végzi.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#56) zoo8800 válasza Lauda (#27) üzenetére


zoo8800
veterán

Befelé mértek.
Kb. az M0 elágazástól BP-ig 100-zal lehet menni BP felé. Kifelé viszont kb. innentől lehet 130-cal menni.
Én a Törökbálinti felhajtónál mentem fel a pályára BP felé.

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#57) Lauda válasza Vakegérke (#51) üzenetére


Lauda
félisten

A rendőrt lehet szidni, sokaknak jól esik. Viszont azért vannak, hogy a szabályokat betartassák.

A problema nem ezzel van, hanem hogy miert nem ott mernek, ahol csokkentik vele a veszelyt es novelik a kozlekedes biztonsagat? Teszem azt ovodaknal, iskolaknal, forgalmasabb helyeken (marmint ahol sok a gyalogos az ut kozeleben). Ehelyett kiallnak a varos vege tablahoz, ahol maximum a mezei egeret tudod elgazolni es lezerezik azokat, akik becsusszannak lakott teruletre nagyobb tempoval. De ezek az emberek az ovodanal nem 75-el mennek, hanem szabalyosan. Vagy a kintfelejtett 30-as tabla lakott teruleten kivul. Oda all ki merni. Ez nem a szabalyok betartatasa, hanem egy mocskos penzbeszedes, a vizfej eltartasa, a kanadabol visszatoloncolt echte magyar gyerek meg beledvagja a kest az utcan, mert a rendor nem ved meg. Egyreszt nincs sehol, masreszt nem valok semmire, tisztelet a kivetelnek persze. Na ez a problema.

zoo8800 Elvezik azt is gondolom, pedig nem sokara ott a fix trafi is, igaz csak egyik iranyba. :)

(#58) Motion_Blur válasza zoo8800 (#56) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hali!

Gyakran jövök kifele erre és amelyik pontot te jelölöd, már jóval előtte van feloldó, mert én itt már lehajtok a pályáról (ugye eddig nem kell matrica) és itt már jó ideje 130 a max. Szerintem a METRO előtt lehet valahol a feloldó.

Csak kiegészítésképpen, nem kötözködésből :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#59) zoo8800 válasza Motion_Blur (#58) üzenetére


zoo8800
veterán

Igazad van, elbasztam, a törökbálinti lehajtót akartam linkelni :B

rip and tear, until it is done

(#60) Psychonaut válasza Motion_Blur (#58) üzenetére


Psychonaut
addikt

Itt a feloldo.

[ Szerkesztve ]

(#61) #51736960


#51736960
törölt tag

ha 74-et mutatott a trafi, akkor óra szerint 80 felett mentél, 50-es táblánál ezt nem szabad :)

én a következő sebességeket tartom óra szerint, és elég ritkán kapok fotót:
városban: 60
országúton: 100
pályán: 150

(#62) Motion_Blur válasza #51736960 (#61) üzenetére


Motion_Blur
félisten

nálam,

város: 55-60
országút: 100
pálya: 140

Óra szerint 100 GPS szerint 93 nálam :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#63) No-kia


No-kia
őstag

ndm ide

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#64) keIdor válasza Carlo009 (#43) üzenetére


keIdor
titán

Tehát itt is látszik, hogy te annyira vagy kamionsofőr, mint a kórházban a 12 órás újszülött. Holnapután suli, holnap feküdj le időben, hogy oda tudj figyelni órán. Vagy anyád mehet szülőire.

#57: Hatalmas +1. Ezért nem tartom a magyar rendőrt semmire, egy adat hígszart többre tartok.

#61: Kb. én is így. 5 éve nem kaptam gyorshajtás miatt csekket eddig. Pedig van, hogy sokat megyek.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#65) Lauda válasza keIdor (#64) üzenetére


Lauda
félisten

Most miert irsz ilyeneket? Kamionozik O, csak ennyire elovigyazatos, olyan hihetetlen ez? :U

:DDD :DDD

(#66) keIdor válasza Lauda (#65) üzenetére


keIdor
titán

Igen-igen. :D Csak csomó hozzászólásából érezni, hogy fél vezetni. De azért elmegy 2000km-ekre 22t-ás rakománnyal. :DDD Én meg a fogtündér vagyok.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#67) Lauda válasza keIdor (#66) üzenetére


Lauda
félisten

Vannak meg meglepetesek. ;]

(#68) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

4-es út, ferihegy 2-ről bejövő, vecsési elág.nál 50 méter hosszan (igen ötven kib. méter..) belterület a gyorsforgalmi út.

ki van téve a [vecsés], és [ \ Vecsés \ ] tábla...vajon miért pont ott mérnek? :U :W ja, gyorsforgalmin 100 az engedett, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#69) No-kia válasza Mr.Csizmás (#68) üzenetére


No-kia
őstag

a rendőröknek amúgy központilag mondják meg hogy hol mérjenek, vagy ők választják ki, hogy hol akarnak?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#70) 33as válasza No-kia (#69) üzenetére


33as
senior tag

Központilag!

Itt is van az adatbázis amit érdemes nézegetni:

Katt ide

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , Apple TV , Pixel 7a , Pocket 3 és Action 2 , Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#71) Lauda válasza Mr.Csizmás (#68) üzenetére


Lauda
félisten

Gondolom ezzel novelik ott a biztonsagot, mast nem tudok elkepzelni.

(#72) No-kia válasza Lauda (#71) üzenetére


No-kia
őstag

hát leírás alapján a pénztárcájukon kívül nem hiszem hogy mást növelnek ezzel :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#73) Lauda válasza No-kia (#72) üzenetére


Lauda
félisten

Azt mondod? :DDD Remelem az ironia atment.

[ Szerkesztve ]

(#74) No-kia válasza Lauda (#73) üzenetére


No-kia
őstag

születésnapom volt tegnap, ma egy kicsit tompa vagyok, az irónia még csak most ért ide, akkor ved dúgyhogy nem írtam semmit :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#75) Varoz válasza No-kia (#72) üzenetére


Varoz
őstag

Biztos erre verik. Olyan ez, mint nekünk a benchmark. :D :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#76) blueMerle válasza Carlo009 (#43) üzenetére


blueMerle
veterán

ROTFL. Hombre, most szóltad el magad hogy sosem vezettél még autót sem, nemhogy kamiont. FAIL :DDD

(#77) Motion_Blur válasza blueMerle (#76) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Csak azt írta hogy nincs autója, attól még lehet nemzetközileg elismert kamionsofőr :U :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#78) Varoz válasza blueMerle (#76) üzenetére


Varoz
őstag

Szerintem csak talicskát vezetett. Az meg már félpótkocsis szerelvény, mert a teher egy része a vontatóra nehezedik. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#79) 33as válasza Varoz (#78) üzenetére


33as
senior tag

De hülyék vagytok, könnyesre röhögtem már magam.....! :C :DDD :DD

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , Apple TV , Pixel 7a , Pocket 3 és Action 2 , Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#80) Gradilaci válasza Vakegérke (#21) üzenetére


Gradilaci
tag

Igazad van. És én voltam az elkövető. Közel 30 év után az első bírságom. Szerintem ennyi belefér, évi 1000 Ft átlagban...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#81) Vakegérke válasza Gradilaci (#80) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kicsit nehezebb volt a cipőd, ennyi. Feltételezhetően zokszó nélkül fizettél, és nem szidtad a rendőröket.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#82) Gradilaci válasza Vakegérke (#81) üzenetére


Gradilaci
tag

Nem szidtam én senkit. észre sem vettem, meg sem mondta a család, csak most szereztem róla tudomást. Azóta sem tudom, hol állt a trafi, szemből sem villogtak, igazából ez legyen a legkisebb gondom mostanában...

...amúgy baromságnak tartom az ilyen "baleseteket" kiposztolni, sokan sportot űznek ebből is...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#83) gamek!ller válasza Gradilaci (#82) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Remélem vesztek ebben a "sport"-ban.. :D

(#84) spirit007


spirit007
senior tag

Nézegettem ezt a fotót és eszembe jutott, hogy engem kétszer lőttek seggbe eddig a szondázunk és mérünk csapat tagjai.
Egyszer 56Km/h -val száguldoztam felelőtlenül Miskolcon a cementgyár előtt (2X2 sávos út) még '94-ben ...az akkor 500Ft-ba került.
Aztán egyszer meg 59-el gurultam be Kerecsendre és a pont lakott terület táblánál álltak...
Azért 2000-et kellett kipengetni.
Úgyhogy szerintem 50-es szakaszon egy 69-ezés esetén pofa be-gatya le ! ;)

(#85) Lauda válasza spirit007 (#84) üzenetére


Lauda
félisten

Sajnos mindket peldad megint csak a penzbeszedesrol szol. Ha valakit bemernek az ovodanal 59-el, en is azt mondom, hogy meg kell buntetni. De ha valakit a helysegnevtablanal lonek le, akkor legszivesebben kopnek egyet. :W Nalunk is egyik utcaban hosszu evekig kint volt a 40-es tabla, valoszinuleg a nagyokosok az ut melletti lakotelep miatt tettek oda, hozzateszem teljesen indokolatlanul, mert a kozossegi elet nem a hazak ut feloli reszen zajllik, hanem a masikon, tehat nem fog a gyerek kifutni a kocsi ele, raadasul korlat is van es azota a tablat is levettek, gondolom rajottek, hogy baromsag. De nem ez a lenyeg. Ugyanezen az uton, ahol mar nincs korlatozas, van egy jo nagy iskola ezer feletti diakkal, gondolhatod milyen nyuzsges van ott napkozben. De a k@csog rendorei nem az iskolanal mernek veletlen se, hanem a 40-es szakaszon, ahol embert szinte nem is latni. :W

[ Szerkesztve ]

(#86) hNp88 válasza spirit007 (#84) üzenetére


hNp88
aktív tag

Kerecsend :D ott szeretnek g**izni...

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#87) No-kia válasza hNp88 (#86) üzenetére


No-kia
őstag

szeretnek bizony :DDD nálunk ott mindenki a kocsiban automatikusan rátapad az ablakokra és nézi, hogy vannak-e vagy tiszta a terep :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#88) sanzi89 válasza Vakegérke (#21) üzenetére


sanzi89
addikt

Azért jó olvasni, hogy vannak még normális gondolkodású emberek. :R

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.