Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Azert kicsit izgulok.

(#2) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Eddig mit melóztál?

(#3) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sok sikert, legyen benne örömed és szerencséd :)

(#4) gamek!ller válasza aero. (#2) üzenetére


gamek!ller
senior tag

CNC maros, esztergalyos.

DeFranco: Koszonom!

(#5) blokad


blokad
senior tag

Furgon, mint tacho nélküli kisdobozos?

(#6) fesii


fesii
aktív tag

Sztem furgonozásnál jössz rá, hogy milyen szabad voltál esztergályosként :)

(#7) gamek!ller válasza fesii (#6) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Inkabb szopassanak 220-ert mint 90-ert.

(#8) Eastman válasza gamek!ller (#7) üzenetére


Eastman
őstag

A 10 hónap esztergáláson kívül még mihez értesz? Nem kellene a szakmában jobban elmélyedni? ...szerintem jól jönne...

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#9) DeFranco válasza Eastman (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a filmesztéta is egy szakma :P

(#10) Eastman válasza DeFranco (#9) üzenetére


Eastman
őstag

A filmesztéta egy foglalkozás. ;)

Ha Te vagy a világ legjobb filmesztétája, még akár meg is élhetsz belőle...

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#11) Vakegérke válasza gamek!ller (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nono. Nem mindegy, hogy a fizetés hány órai munka bére. Nem mindegy, hogy kezdő vagy. Nem mindegy, hogy tudod mikor kelsz, és tudod, hogy mikor érsz haza. Nem mindegy, hogy minden nap otthon vagy...

Végtére is a te dolgod. A lényeg az, hogy örömmel végezd a munkád. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) DeFranco válasza Eastman (#10) üzenetére


DeFranco
nagyúr

és ha én vagyok a világ legnagyobb parasztvakítója, akkor meg is élhetek mint filmesztéta

vagy kutyasuttogó, vagy trendcoach, vagy mindegy, random kiválasztottam egy buzzszakmát

(#13) 8th válasza gamek!ller (#7) üzenetére


8th
addikt

Teljesen egyetértek. Menni kell meg kell próbálni. Ha nem jön be akkor mit vesztettél? Egy szar melóhelyet? Azt bármikor találsz újra. Hajrá! :)

(#14) lapa


lapa
veterán

azért elég elkeseredett leszel, mondjuk úgy az ötödik napon majd vissza akarsz menni. engem nem tudnának ilyesmi gép mellől elterelni, ha lehetőség van tanulni (a speciális gép kezelését). az pedig 10 hónap után gondolom még elképzelhető lenne... ehelyett a speciális kormányt a kézbe fogni az kicsit más "szabadság" lesz.

érted, most beírtam gugliba:

gépjárművezető: 176.000.000.000.000.000.000.423 találat
cnc marós: 175.000 találat.

olyan meg szerintem nincs, hogy leszámoltam a cégtől, legalábbis szerintem. az felmondtam a cégnél és utána elszámoltam a céggel.

nabazz, pont kutyasuttogást készülök tanulni.

[ Szerkesztve ]

(#15) DeFranco válasza lapa (#14) üzenetére


DeFranco
nagyúr

hallottam egyszer egy kutyasuttogót, nem mondott hülyeségeket, nagyon nem :)

(#16) Eastman válasza DeFranco (#12) üzenetére


Eastman
őstag

Legyen szerencséd vele! Az is egy perspektíva, ha mások naivságából akarsz élni.

Ott megvannak a sofőr gyökerek, talán a belső késztetés is, hogy menni kell, róni a kilométereket. Nálatok, esetleg van a parasztvakításnak hagyománya...? :U

lapa +1

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#17) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

5 szakmam van. A fuvarozas pedig hirtelen jott otlet volt, nem beszelve arrol h gyermekkori almom.. Maximum kiprobalom, ha nem jon ossze, akkor visszajovok.

(#18) aero. válasza gamek!ller (#17) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ennyi, nem tudom mit kell rajta izélni. Meg kell próbálni, fiatal vagy, van még rá idő és energia. Olcsó kifogások jönnek csak mindig. Jó a fizu, mert a 200+ azért még mindig elég jó fizetés Mo.-n, ennyit keleten szinte nem is kap az ember jóformán sehol. Lehet, hogy kevesebbet jársz haza, meg többet dolgozol (Viszlát írásában is feltűnő momentum), de ott a pénz. Kis munkával nem lehet sokat keresni, most a tisztességet hagyjuk. Ha nem tetszik ott hagyod, ennyivel gazdagabb lettél, ennyivel többet tudsz.

[ Szerkesztve ]

(#19) DeFranco válasza Eastman (#16) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nálatok, esetleg van a parasztvakításnak hagyománya...?

Ez nekem szólt? Furán kezdesz személyeskedni, én nem szóltam be neked...

(#20) Eastman válasza DeFranco (#19) üzenetére


Eastman
őstag

Elnézést.

Mi az eredője benned és mi a perspektíva mások naívságának a kihasználásában? Vagy abban, hogy a „semmiből” élj meg? Ezek a kérdések merültek fel bennem.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#21) DeFranco válasza Eastman (#20) üzenetére


DeFranco
nagyúr

túl sokat vagy egy "légtérben" miszter kettőspontellel, abba is belekötsz, ami nincs

tettem egy vicces megjegyzést (pozor! smiley) arra, hogy vannak még kevesebb erőfeszítést igénylő "szakmák", amikben el lehetne mélyedni, teljesen elvonatkoztatva az említett szakmáktól, a fennforgó személyektől és azok szakmájától (nem tudhatom, hogy ki filmesztéta vagy trendcoach itt), nettó poénként, mint a kockás füzetet mondót kijavítani négyzethálósra

aztán ezt felvetted, felszívtad, és hiába próbáltam utalgatni, nem esett le a poén poénsága és ártatlansága

cserébe visszamentél demagógiával fűszerezett támadásba... mástól ez ismerős már, fel sem veszem, neked ennél több gerinced van.

nyilván félreértés volt, fátylat rá, de a kezelése nem volt példás

@Vakegérke: OK

[ Szerkesztve ]

(#22) Vakegérke válasza DeFranco (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rendben, tekintsük meg nem történtnek a dolgot. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) Eastman válasza DeFranco (#21) üzenetére


Eastman
őstag

Óóó, köszönöm, jól oldod meg - tényleg. Valóban nem esett le a poén.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.