Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) katt777 válasza adalbert1 (#99) üzenetére


katt777
félisten

Azért ennek a demója nekem még az 1950XT-n is elég szép volt. Átlag medium, pár dolgot high-ra lehet tenni, árnyék részletességet meg kicsit visszább, aztán lehet tolni. Maxi hardveren meg majd +1x.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#102) ballington válasza ftc (#91) üzenetére


ballington
addikt

tényleg, az IG sorozat...vazze...az 1-ben azok a videók fenomenálisak voltak...sajna nem lehet azokat letölteni sehonnan se.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#103) katt777 válasza ballington (#102) üzenetére


katt777
félisten

VirtualPC, vagy jól belőtt DOS emulator, és képlopó progi. Én régi konfigon (P4) próbáltam, de behalt a VPC-től, DosBox-ból meg nem vette föl a hangot.
Vagy egy PI 233MHz + egy VGA videofelvevős telefon. :D
Hangulatban talán a Space Rangers fogható hozzá. IG1 grafikában is fenom volt, IG2-ben már elhagyták a civilizációkra szabott épületeket, ennek a hiánya nagyon fájt.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#104) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Szerintem ha Spider man-t ide lehet sorolni akkor még nagyon sok kimaradt:
The Witcher, Timeshift, FEAR Perseus Mandate, Hellgate London, The Orange Box, Kane and Lynch Dead Men,Heroes Of Might And Magic V Tribes Of The East,... huh de még nagyon sok jó játék jutna eszembe 2007-ről,kár is volt elkezdenem a felsorolást. :)

Üdv, Balázs

(#105) Sh4rKy válasza Antibazsi (#104) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

igen, és még millió játékot hozzálehetne írni.... ez igaz, de nem vagyok egyszemélyes hardwired, nincs alattam atomerőmű és ami a legzavaróbb/legfontosabb, nincs pénzem az idén megjelent összes játékra... =)

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#106) katt777 válasza Antibazsi (#104) üzenetére


katt777
félisten

Timeshift? Na ne...

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#107) dokesz007 válasza Vakegérke (#5) üzenetére


dokesz007
aktív tag

talán nem vettem meg mindet eredetiben...személy szerint csak a lanos gamék kellenek eredetiben...a többi nem

de ezt csöndben mondom, itten fű alatt :C

jah STALKER zsír, de COD4 bűn, h még léteznek ilyen kamu játékok...fussá végig egy irányba azt osszá le mindenkit,no taktika...pfujj(far cry szabadség az igazi)
de ezt csöndben mondom, itten fű alatt :C

[ Szerkesztve ]

---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

(#108) Antibazsi válasza katt777 (#106) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Olvastam! Ez a te teszted,a te véleményed a saját ízlésed szerint.Ha ennyire reklámozod miért is nem engeded,hogy hozzá lehessen szólni? Talán félsz attól egyesek máshogy látják a világot mint Te? Néhol igazad van,de néhol írsz akkora baromságot,már bocs(Pl.:Az ominózus lift). Én abból indulok ki,h hányan várták ezt a játékot,és hogy fele akkorát sem csalódtak benne az emberek mint az idén megjelent agyonreklámozott remegve várt játékok többségében mint pl a COD4-ben vagy Crysisben...bocs az offért

Sh4rKy: Nagyon jó a cikk nem vitatom!Persze!Nem is várhatja el senki,h minden idén megjelent gamet szerezd meg és játszd végig,én csak megemlitettem pár olyan játékot ami sztem még ide illene,amikről tudom,h sokan várták sokan örültek nekik.Ennyi. :R

Üdv, Balázs

(#109) shaggy


shaggy
aktív tag

nálam az év játéka a COD4

Az NFS PS egy nagy rakás trágya!
nagyon nemjött be a játék!

A crysist nagyon vártam de 7600gs vidkarim van és szerintem el sem indulna rajta!
nagyon kell neki a kártya!

A GTA 4 várom de nagyon és a Mafia2

(#110) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nálam az év játékai:

CoD 4
Crysis
Lost Planet
és persze a Project Torque :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#111) feka007 válasza Dr. Romano (#110) üzenetére


feka007
nagyúr

Év multija szvsz a CoD4. De az UT3-mal is nagyot alkotott az Epic. Eleinte nem tetszett, mert lehangolt az übergagyi single, de a multinak hatalmas feelingje van. Na meg a grafika/optimalizálás is tökéletes.
Singleben a Crysis, utána a GoW, CoD4, Medal.
A Bioshock nekem nem tetszett, de azért nem volt rossz.

(#112) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

És senki nem írja, és senki nem írja! :D Igaz, PS2, de akkor is szerintem az eddigi legmonumentálisabb játék! :D Ejj, ha ennél alább nem adnának minőségben, de szép is lenne... :)

GOD OF WAR II!!!!!!! :DDD

(#113) feka007 válasza Crystalheart (#112) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem szeretem az ilyen überfaszagyerekvagyok mindenkit szétgyakós játékokat, de amúgy nem rossz. :DDD

(#114) Crystalheart válasza feka007 (#113) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Azért nekem nincs semmi bajom vele, görög istennek még simán belefér :) A Prince of Persia sokkal abszurdabb volt :DDD

(#115) feka007 válasza Crystalheart (#114) üzenetére


feka007
nagyúr

Az nem is tetszett. :)

(#116) Dr. Romano válasza feka007 (#111) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Sajna a CoD 4-et nem próbáltam még mutiban, mert nem az eredeti van meg :( Nekem a Singléje is nagyon tetszett :)

Az UT3-nak még csak a demóját próbáltam, így véleményt inkább nem alkotok (a demó azonban tetszett)

Egy játékot januárban tuti veszek, de nem tudom melyiket.... A Crysis az egyik esélyes, vagy a CoD4 (ha tényleg ilyen ütős a multija :) )
De lehet még közbeszól az UT3 is :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#117) tildy


tildy
nagyúr

Nálam az év játéka: nincs.

Cnc3 grafikája szép, és jó vele játszani

Crysisban csalódtam, sokkal , sokkal többet vártam tőle (pl. nem 7 ra alatti végigjátszást) , de legalább játszhatóan fut a gépen.

Stalker tetszene, de retenetesen akadozik szaggat betöltődés után.
PEdig tetszene.A grafikája is bejön nekem.

UT3: nekünk szaggatott.

Viszont olyan, hogy év játéka, meg mennyire überfasza jó, na olyat nem tudok mondani.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#118) feka007 válasza shaggy (#109) üzenetére


feka007
nagyúr

Elindulna az, max nem esnél pofára a látványtól.

(#119) kisninja


kisninja
őstag

1. Cod 4 nagyon jó volt
2 nincs
3. Crysis (kis csalódás volt)

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#120) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az év játéka díj győztese 2007-ben:

Sega Virtua Tennis 3

Köszönöm a figyelmet, leülök magamtól.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#121) Crystalheart válasza tildy (#117) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Viszont olyan, hogy év játéka, meg mennyire überfasza jó, na olyat nem tudok mondani."

Szóval neked sem tetszenek a platformjátékok. :D

(#122) John Fowler válasza Crystalheart (#112) üzenetére


John Fowler
tag

LOL

Azt a szeletelést ami a trailerben van :DDD

Egyébként látványos :)

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

(#123) Racecam válasza parandroid (#120) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Tényleg?

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#124) Janoska26


Janoska26
addikt

The Witcher egyértelműen :R :C

(#125) faevike29


faevike29
tag

Bioshock!
Az UT3 az ai idei lesz!!! :DD

(#126) Crystalheart válasza Janoska26 (#124) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hehe, ja, csak a magyar verzióhoz ne nyúljunk hozzá :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.