Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) flash- válasza Shyciii (#49) üzenetére


flash-
veterán

jaja kamu
nem csak kártyafüggetlen telefonokra lehet feltenni.odin nem válogat :DDD

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#52) nggabi válasza Shyciii (#49) üzenetére


nggabi
nagyúr

+1

flash: a lényeg h nem hivatalos. a szép h icsre se tudsz visszamenni, így amíg nincs hivatalosan nálunk is jb addig gari nuku.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#53) antizetor


antizetor
csendes tag

Tudja valaki, hogyan kell frissíteni a telefont? Ez akkor most hivatalos frissítés vagy nem?
Köszi a választ előre is!

(#54) Jason19


Jason19
senior tag

De ez hivatalos rom. Counter sem megy feljebb. Attól, hogy ota meg kies nem rakja fel, csak odinnal lehet, még hivatalos. Gari más kérdés. Emberfüggő, hogy javítja-e ruszki rommal vagy sem. De a samsung adta ki, nem a józsi főzte..

(#55) madizoltan válasza Lin3Lord (#30) üzenetére


madizoltan
csendes tag

Hát az komoly, dettó ugyan ezt csináltam én is tegnap, rengeteg progi volt rajta és a 3g fel le ugrált, factory-ztam és jól működik, de az üzemidő neked mennyi? mert nekem nem túl fényes.

(#56) sheep válasza antizetor (#53) üzenetére


sheep
addikt

hivatalos csak nem nálunk, hanem az oroszoknál
a magyar telefonokra még nem jött ki, de ezt az orosz verziót is fel lehet rakni

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#57) flash- válasza antizetor (#53) üzenetére


flash-
veterán

Oroszoknál ezt adták ki hivatalosan.az egy dolog hogy tartalmaz magyar nyelvet.Náluunk majd az a magyarországra kiadott válozat lesz hivatalos amit elfogadnak gariztatásnál.

letöltése,felrakása

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#58) antizetor


antizetor
csendes tag

Köszi az infót, de inkább megvárom a hivatalosat.

(#59) maki12


maki12
senior tag

Hihetetlen,hogy még mindíg van képük az S2 frissitését később kiadni,mint egy középkategóriás telefonét..

HTC U11 & Nikon D5300

(#60) FET-MEN válasza antizetor (#58) üzenetére


FET-MEN
veterán

ez hivatalos :U

Iphone 7

(#61) nggabi válasza FET-MEN (#60) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem, ez nem az. :U

"szenyor dzsíííí"

(#62) Jason19 válasza maki12 (#59) üzenetére


Jason19
senior tag

Valahol olvastam, hogy ott még volt valami gond, azért késik..

(#63) FET-MEN válasza nggabi (#61) üzenetére


FET-MEN
veterán

region-ba benne van a hungary. akkor miértnem az?

Iphone 7

(#64) nggabi válasza FET-MEN (#63) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem, nincs benne. magyar nyelv van benne de csak orosz prod codera hivatalos.

"szenyor dzsíííí"

(#65) FET-MEN válasza nggabi (#64) üzenetére


FET-MEN
veterán

hmm, akkor az a nyelvre vonatkozik? azthittem országrégiót is jelenti

Iphone 7

(#66) maki12 válasza Jason19 (#62) üzenetére


maki12
senior tag

Ezt még nem halotttam :F
Hivatalos infót olvastál?

HTC U11 & Nikon D5300

(#67) Jason19 válasza FET-MEN (#65) üzenetére


Jason19
senior tag

Ettől még hivatalos, nem leak, vagy főzött rom. Hivatalosan a samsung adta ki. Az, hogy melyik régióba szánták más kérdés. Magyarországon is hivatalos, méghozzá hivatalos orosz rom.

maki12: Sammobile-on olvastam. Az egyik az volt, hogy valamiért újra kellett méretezni a particiókat, így 1GB-al kevesebb hely lesz JB-n, a másik pedig az, hogy az exynos processzorban van valami biztonsági hiba, amit kiküszöbölnek mielőtt kiadják.. Persze ez nem 100%-osan hivatalos, vagy pontos infó.

FET-MEN: Igen, valami ilyesmi. De ha kijön itthon ugyanígy fellehet majd tenni azt a romot. Az meg pár hét (pár hónap T-nek?) Csak ennél lassabb ne legyen.(nem lassú, de ne is legyen az) :)

[ Szerkesztve ]

(#68) FET-MEN válasza Jason19 (#67) üzenetére


FET-MEN
veterán

Hivatalos, de nem garanciális rom. Ez a pontos megfogalmazás mostmá :D

Iphone 7

(#69) vrgkrisztian


vrgkrisztian
aktív tag

nem lehet igaz,hogy erre elérhető,a csúcskategóriás s2-re meg még nem... :( :F

(#70) sdd2 válasza maki12 (#59) üzenetére


sdd2
veterán

Az S2 már 2 éves elmúlt, majd kijön arra, ha ez vigasztal az Advance tulajok ICS-t sem kaptak hanem várni kellett a JB-re.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#71) FET-MEN válasza vrgkrisztian (#69) üzenetére


FET-MEN
veterán

s2 nem csúcskategória. ez meg új modell. szerintem még így is korrekt hogy lesz sgs2-re JB.

Iphone 7

(#72) Jason19


Jason19
senior tag

Ha már így garanciális dolgoknál tartunk, egy T-mobilis telefonnál magyar független rom (hungary - xeh sammobile-on) is garanciális, vagy csak a t-mobilos rom? Ha a samsung szervízbe küldöm. Mivel a garancia nem árt ha lesz, de nem akarom a sok t-mobilos gagyiságot feleslegesen rajta tartani.

(#73) Lin3Lord válasza ALI_G (#43) üzenetére


Lin3Lord
tag

eddig 555 volt elerheto, most 625 az elerheto ram.

madizoltan: hajnalba vettem le toltorol, wifi ment kb egesz nap, atlagos nyomkodas, gps off es most van 72%-on.

+ igazabol a hirerteke az, hogy az igert 2013. ev elejei nagy JB updatek a Samunal megkezdodtek. (:

[ Szerkesztve ]

akkountvadasz

(#74) sdd2 válasza Lin3Lord (#73) üzenetére


sdd2
veterán

Nekem is komoly használattal is jól bírja, 20-30%-al több van nap végére mint eddig volt.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#75) Shyciii válasza flash- (#51) üzenetére


Shyciii
veterán

Odint el lehet felejteni hivatalos hír esetében...
És nem mellesleg P-s verziókra amúgy sem megy fel. Illetve fel megy, de máris tégla lesz belőle.

(#77) balu29 válasza FET-MEN (#71) üzenetére


balu29
csendes tag

Igaz hogy az s2 már nem csúcsmodell, de mikor megjelent az volt. Az advance meg sohasem volt az, csak középkat. amikor megjelent és az sem ma volt, szóval az sem új modell már. Illene az s2-re hamarabb jönni.

[ Szerkesztve ]

(#78) sdd2 válasza balu29 (#77) üzenetére


sdd2
veterán

Nem értek ezzel teljesen egyet :N Az Advance 1 éve jött ki pontosan, illetve akkor lett bejelentve vagy hogy, nem is ez a lényeg, az S2-re jött már egy verzió ugrásos update, erre pedig ez az első szóval az S2 tulajok sírását nem értem... :U Csúcsmodell volt igen, és? 2 évvel ezelőtt igen, azóta már egy öreg telefon amire örüljenek, hogy jön a Jelly Bean ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#79) antizetor válasza Shyciii (#75) üzenetére


antizetor
csendes tag

De akkor csak lesz hivatalos a P-s verzióra is, nem? Most néztem, és nekem az van. Akkor nekem érdemes várni, ugye?

(#80) RaveForce válasza antizetor (#79) üzenetére


RaveForce
veterán

igen.

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#81) tomiii007 válasza antizetor (#79) üzenetére


tomiii007
senior tag

hát mást nem nagy tudsz csinálni a váráson kívül :D

(#82) Rosep válasza RaveForce (#76) üzenetére


Rosep
senior tag

Nem a Samsung update szar, hanem a Samsung volt genyó, hogy a W-vel nem foglalkozik, mikor annál gyengébb telókra kiadja, és arra hivatkozik, hogy kevés hozzá a hardver. Na EZ a szemétség!
És ezért nem kell mást fogyatékosozni!

(#84) penny010


penny010
csendes tag

Sziasztok! Én egy függetlenitett s advancet vettem még pár honapja, t-mob os volt... arra rátudom tenni az uj andoridot? Ha nem létezik valami megoldás?

(#85) tomiii007 válasza penny010 (#84) üzenetére


tomiii007
senior tag

(#86) balu29 válasza sdd2 (#78) üzenetére


balu29
csendes tag

Van igazság abban amit írsz. Még ha öreg telefon is én még 150-ért vettem, szóval ennyi pénzért elvárom hogy "kinyalja a seggem a Samsung".

(#87) sdd2 válasza balu29 (#86) üzenetére


sdd2
veterán

Érthető csak hát sokan nem látják a másik felét...

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#88) Rosep válasza balu29 (#86) üzenetére


Rosep
senior tag

Én egy 80 ezresnél is elvárnám...

(#89) a man


a man
tag

Szerintem is jó lett a cikk. :)

(#90) Monyos


Monyos
aktív tag

Remélem főznek belőle valami finomat a közeljövőben. :C

Mindenki az S2-t hozza fel, hogy nem kapott még JB-t... de az Advance-ra is már bőven ráfért a Ginger után ez a ráncfelvarrás...
Tehát az én véleményem szerint fontosabb volt 2.3.6 ról 4.1.2 -re frissítést kiadni az Advence-ra, mint az S2-n ICS ről JB-re váltani. (Persze a fejlesztés gondolom párhuzamosan megy)
De persze egy S2 tulaj pont az ellenkezőjét fogja mondani.

De szerintem az egész hátterében nem az van, ahogy itt sokan gondolják, hogy a Samsung ilyen pofátlan és nem foglalkozik a nagytesóval, hanem előbb kész lett egy HIVATALOSAN KIADHATÓ JellyBean a mi telefonunkra, mint az S2-re.
Ha meg tele bugokkal kiadnák az S2-re akkor meg azért menne a szidás...

(#91) Levente17


Levente17
tag

Egyszerűen nem hiszem el, hogy a Samsung képes még erre is kiadni a 4.1.2-es szoftvert de a HTC nem képes a One X-re(ami mellesleg a gyártó "egyik" csúcsmodellje) kiadni..Kérdéseket tesz fel több millió ember de azok nem válaszolnak..Nem elég, hogy a 4.1.1-re is több mint 3 hónapot kellett várni..
Ez az első HTC-m de ha nem drukkolnak elő valami naggyal és nem változtatnak a vásárlókhoz való modoron akkor nem is hiszem, hogy lesz több.
Nem szerettem a Samsung-ot de ma is megnéztem a Note ||-őt és nagyon jópofa készülék..A kezem nekem se éri el négy sarkát de megfogott a nagy kijelző és a forma..Valamint megvárom az Apple következő telefonját és úgy döntök majd.
Samsung :C

Egy nőnek 71 dolgot kell tudnia..Főzni, mosni és 69.

(#92) nggabi válasza sdd2 (#78) üzenetére


nggabi
nagyúr

öreg telefon de még ma is leüti a tiéteket simán ;]

"szenyor dzsíííí"

(#93) ollie válasza Levente17 (#91) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A One X eleve ICS-sel jelent meg, és még az Advance előtt. Az Advance meg GB-vel.

[ Szerkesztve ]

***

(#94) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Na, itt a nyolc mag. :)

(#95) vrgkrisztian válasza Monyos (#90) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

ez nem erről szól... az S2 egy csúcsmodell(volt),és jó lenne,ha előbb az frissülne,nem az az alatti kategória...
(az elméleted teljesült,pont az ellenkezőjét mondtam,ahogy leírtad:D)

(#96) Lin3Lord


Lin3Lord
tag

en szeptember ota vartam a januart, hogy meglegyen a 4.1.2 illetve, h kezdodjenek a 4.1.2 teritesek a Samunal. nyugi sracok S2 sincs feledve.

akkountvadasz

(#97) ROBERTOH válasza Quarell (#27) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Én is ezt venném, sőt ezt is veszem, ma rendeltem meg ;)
Ez és a zte között gondolkodtam, de a méret, képernyő és fénykép minőség, no meg a legújabb android meggyőzött, hogy ez a nyerő.
Ebből van fehér is, ami "nőiesebb".

ez a kedvenc aláírásom

(#98) Szelley válasza FET-MEN (#71) üzenetére


Szelley
senior tag

Advance esetében az a szégyen hogy 2éves szofttal jött ki, viszont ha JB-vel adják ki, akkor meg ugye az S3mini-nek nem lett volna értelme. S2 esetén másfél éves telefonról beszélünk, kétmagosok között szinte a legerősebb, és több mint 10milliót eladott belőle a samsung. Elég szégyen lenne ha nem kapna frissítést! :U

sdd2: "Csúcsmodell volt igen, és? 2 évvel ezelőtt igen, azóta már egy öreg telefon amire örüljenek, hogy jön a Jelly Bean "

Jelenleg a zászlóshajó a Note2, másodhegedűs az SGS3, majd jön a Note és SGS2. Éppenséggel az "öreg" telefonunk még mindig kettépisili a most kiadott telefonok felét, szóval igenis illett volna arra kiadni hamarabb az updatet... :U

[ Szerkesztve ]

(#99) Jason19 válasza Szelley (#98) üzenetére


Jason19
senior tag

Más okok miatt nem adták még ki..

(#100) Szelley válasza Jason19 (#99) üzenetére


Szelley
senior tag

Tudok róla. Engem csak az szomorít el hogy novemberre ígérték, 1 leaket kaptunk össz-visz és kész. Exynos procikban találtak valami bugot, és az nagyobb priorítást kapott, emiatt előbb azt javították. Viszont látszik hogy részlegekre van bontva a cég, advancera január-februárra ígérték és meg is érkezett már 1 régióba. :) Nem befolyásolta az S2 részleg töketlenkedése az advance frissítését.
(S2 fórumban kitárgyaltuk már, az elmúlt 1-2 hónapban vett S2-eseknél gyakori a SleepOfDeath jelenség. valszeg ez lehet a másik oka ami miatt késik a hivatalos jb-nk!)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.