Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Syl


Syl
nagyúr

Ennek pontos dátuma nem ismert

Sajnos. Nálam egy P7300 várja nagyon a frissítést :)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2) dy_nmq válasza Syl (#1) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

eredetileg nem ugy volt hogy majusban jon a frissites? en mar kezdek rola letenni hogy lesz egyáltalán.

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#3) a.sebi válasza dy_nmq (#2) üzenetére


a.sebi
őstag

Biztosan.lesz frissítés ezekre a készülékekre....a tw uj verziója a.motion wizet jelenti? Ami az s3 on van?

(#4) Syl válasza dy_nmq (#2) üzenetére


Syl
nagyúr

Én valahonnan első félévre emlékszem, úgyhogy van még egy hetük :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5) Wave86


Wave86
tag

Istenkirály a Samsung! Szerencse, hogy még gyorsan sikerült beszereznem egy Tab 8.9 3G-set, amivel nagyon meg vagyok elégedve. Főleg a méret, aminek örülök, mert az ideiek vagy kicsik vagy nagyok nekem. Várom a frissítést! :)

(#6) papptam


papptam
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudna nekem segíteni valaki egy p7300 függetlenítésében? Előre is köszönöm.

(#7) Lenry


Lenry
félisten

nem akarok mindig ezzel előhozakodni, de még a xutyok ZTE Blade-emen is ICS fut már mittomén mióta. mi tart ennyi ideig mindenki másnak? :U :DDD

(#6) papptam nem

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) dy_nmq válasza Lenry (#7) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

Jo hát custom rom itt is van már rég, most gyáriról van szo....

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#9) Lenry válasza dy_nmq (#8) üzenetére


Lenry
félisten

épp ez az. a custom ROM-ot ráérő userek lapátolják össze szabadidejükben, itt meg komplett fejlesztőcsapatok vannak, akiknek főállásban ez lenne a dolguk, mégis a jelek szerint a tökeiket vakarásszák, mert sehol nincsenek a gyári ROMjaik...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) alex1997


alex1997
csendes tag

Heló aki olvassa ezt az tudna nekem válaszolni? Van egy Samsung Galaxy s Plus om teljes alap android gyári 2.3.3 Arra mikor jönne ki frisítés Tuttommal ic s nem jön ra csak 1 gingerbed mert a gyártók szerint régi modell a nagy francot nem az nem régi na aki tudna segiteni irjon má vissza

(#11) Wave86 válasza Lenry (#9) üzenetére


Wave86
tag

Szerintem azért a nagy többség nem konyhatündér ("ROM főzés") és inkább a hivatalosat használja. Emiatt öröm, hogy a gyártó szán rá erőforrást (még ha lassan is, a lényeg, hogy lesz eredmény). A magam részéről is úgy vagyok, hogy nem nagyon bízok más által kreált ROM-ban, hanem az eredeti, hivatalosat támogatom.

(#12) Lenry válasza Wave86 (#11) üzenetére


Lenry
félisten

ez eddig tiszta, de mennyi erőforrás és ember meg pénz kell a gyártóknak, hogy olyan sebességgel tudjanak dolgozni, mint az 1-2 emberes, ingyen készített sufniprojektek, amik azért valahogy mégis baromi gyorsan stabilra készülnek?

(#10) alex1997 amint sikerül valami értelmezhetőt is idekaparnod, rögtön válaszolunk, addig viszont lövésem nincs mi a kérdésed... :F

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) a.sebi válasza alex1997 (#10) üzenetére


a.sebi
őstag

szejjjjjá igá nám lesz fágyi...válué páck lesz...nem tum mikó gyün....máj írjá má....

(#14) alex1997 válasza a.sebi (#13) üzenetére


alex1997
csendes tag

Jó Nem tuttad el olvasni megértem mert telefonrol irtam meg most euz is nem is latom mit irok. De akkor le irom még 1 szer Jem tudom hogy a samsung galaxy s plus om ra jön e vagy mikor jön frisítés most2.3.3 van rajta. ics az biztos nem fog jönni mert azt mondják a gyártók hogy ez régi telefon ami nem igaz. De gingerbed fog rá jönni szerintem sok helyen is olvastam CSAK AZT NEMTOM HOGY MIKOR EZ LENE A LÉNYEG. EZÉRT AKI TUDJA AZ IRHATNA NEKEM. EZT AKARTAM LEIRNI :-)

(#15) alex1997 válasza a.sebi (#13) üzenetére


alex1997
csendes tag

Így má jó remélem el lehet olvasni :-)

(#16) Syl válasza alex1997 (#15) üzenetére


Syl
nagyúr

A remény hal meg utoljára :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#17) a.sebi válasza alex1997 (#14) üzenetére


a.sebi
őstag

Szia a 2.3 azthiszem már rég kijött a galaxy s re. Ha az ics funkcióit felvonultató packre gondolsz,arra nem tudok válaszolni neked. Sammobile.comon ma ránézek neked, es meglesem , hogy miként teheted fel! Oké?

(#18) turit válasza alex1997 (#14) üzenetére


turit
tag

2.3.3 ami rajta van az már Gingerbread :)

(#19) Lenry válasza alex1997 (#14) üzenetére


Lenry
félisten

a 2.3 neve a Gingerbread

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20) alex1997 válasza Lenry (#19) üzenetére


alex1997
csendes tag

De én arra gondoltam hogy 2.3.6 vagy 2.3.7 frisítés tudom hogy ez is Gingerberd nem vagyok hülye az androidhoz (: Csak hogy lessz -e rá vagy ha igen akkor mikor ezt nem tudom ezért is irom le 3. ára ):

(#21) alex1997


alex1997
csendes tag

Tudom de én 2.3.6 vagy 2.3.7 re gondoltam (:

(#22) alex1997 válasza a.sebi (#17) üzenetére


alex1997
csendes tag

Nekem Galaxy S Plus om van és az a problemám hogy lessz-e 2.3.6 vagy 2.3.7 es frisítás rá és ha igen akkor mikor ezárt írom má le vagy 3. ára ):

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.