Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Alexios


Alexios
veterán

Galaxy széria minőségi anyagból van? Lol, you made my day :DDD

(#2) gabor85 válasza Alexios (#1) üzenetére


gabor85
őstag

ja igen, akkor módosítom a címet többesszámra :D

(#3) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"Magyarországon a gyermeknevelésen és a labdarúgáson kívül már az informatikához is mindenki ért."

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4) Иван válasza lezso6 (#3) üzenetére


Иван
őstag

És ne felejtsük az államadósságot, államcsődöt, külügyi kapcsolatokat se. ;]

Ahogy észrevettem, a legtöbb ember nálunk gazdasági elemző, külkkapcsolatos vagy - ahogy említetted - sportszakértői, gyermek pszichológus, informatikus diplomával/papírral rendelkezik :D

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#5) Z86


Z86
őstag

Amennyiben esetleg volna itt olyan ember, akinek lövése sincs irónia tárgyát illetően, lenne valaki oly szíves és elmagyarázná szegény mobilos világban nem túl járatos egyénnek mi is a dolgok állása? :DDD

(#6) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

"80%-a Nokia ami rossz"

pics or it didn't happen

[ Szerkesztve ]

(#7) gabor85 válasza Z86 (#5) üzenetére


gabor85
őstag

Én aki mobilokkal foglalkozok a holdraszállás óta, én bevállalom!

Fiatal zsenge korú barátunk először is nem tudta hogy a Nokia a Windows Phone rendszerbe fog belebukni.
Aztán ahogy adam014 kolléga felhívta a figyelmet, (én ebben nem vagyok járatos mert nem szeretem a mobilokat :D) a minőséget is rosszul értelmezi, épp ezért nem tudom elhinni hogy a SE Xperia mennyire minőségi darab.

Ráadásul hulladéklerakó van a fiókjában, ez az én ISO auditra felklészülő idegroncs lelkiállapotomat erősen erodálja :D

szerk: a hozzálszólás túl komoJtalannak tűnt sok szmájlival...

[ Szerkesztve ]

(#8) Воланд


Воланд
titán

a nokia remelem belebukik a windowsmobile-ba...

igen, abba biztos belebukik.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9) gabor85 válasza Воланд (#8) üzenetére


gabor85
őstag

igen, ezen akadt meg nekem is a szemem, ezé a poszt :D

(#10) Воланд válasza gabor85 (#9) üzenetére


Воланд
titán

a lenyeg, hogy informatikus es ert hozza! :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11) Lenry


Lenry
félisten

egy átlag 3310-es Nokiát figyelembe véve, 140 telefon, az majdnem 17 liter. jó nagy fiók.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) Sir Riccio válasza Иван (#4) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Továbbá mindenki esküvői fotográfus és atomfizikus is. :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#13) Z86 válasza gabor85 (#7) üzenetére


Z86
őstag

Hát igen.... elvárható lenne ha már fikáz valamit, akkor legalább tudja miről van szó :)

(#14) Иван válasza Sir Riccio (#12) üzenetére


Иван
őstag

Fiatalabbaknál meg a filozófus és művészfotós ambíciókat figyelhetjük meg.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#15) gabor85 válasza Z86 (#13) üzenetére


gabor85
őstag

én azt hittem hogy én leszek fikázva mert fikáztam a fikázót :P

(#16) Z86 válasza gabor85 (#15) üzenetére


Z86
őstag

Fikást fikázót nem fikázok, mert megérdemli a fikázást ha már azt sem tudja mi a fikája valódi tárgya. :)
jajj de magasröptű hozzászólás lett :D

(#17) xlife11


xlife11
senior tag

Menü alapján telefont venni, ez aztán a professzionalítás :C

(#18) Alexios válasza xlife11 (#17) üzenetére


Alexios
veterán

hát tulajdonképpen emiatt köpködi mindenki a wp-t, meg ez az ultimate érv az android mellett általában..:D

(#19) xlife11 válasza Alexios (#18) üzenetére


xlife11
senior tag

A nagy testreszabhatosag kimerül ott is par szar launcherben.problem droid fans?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.