Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) A`rpi


A`rpi
addikt

Videót megnézve hangot is rögzít, nekem tetszik. :)

(#4) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Ilyenek már vannak sok éve, és olcsóbbak. Nekem volt is valami kínai szemüvegem, az is 1080p-ben rögzített, a minősége hasonlóan közepes volt.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#5) atike


atike
nagyúr

Gagyi de olcsó... :)

Kíváncsi lennék arra, hogy ezekre van-e mód és van-e egyáltalán értelme valami képstabilizátort rakni. Csak mert a lépések okozta képtartalom ugrálást az már nem tudja kiszűrni, de hogy segítene-e... Mert ha arra lenne valami mód, hogy ne ilyen ugráló kép legyen még használható is lenne ez a technika... :)

(#6) Dr. X válasza atike (#5) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Nem lehetne plusz 20-30 dollárért csúcsminőségű kamerát rakni bele?

(#8) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Kár hogy sokan vissza akarnak élni a hasonló technológiákkal, ami miatt tiltják is gyakran ezeket, pedig hasznos is lehet. Ez olyan mint a kés, amivel ártani is lehet, de egyben az egyik legalapabb, leghasznosabb eszköz is.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Ócsó cserébe szar, veszek 1-et és irány a mozi, megszaporodnak a bulivideók :D

Viccet félretéve, 2 modullal már lehetne 3d kamera is ;]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#11) aram01


aram01
nagyúr

szerintem nem olyan hülyeség ez, lencséről lehet tudni valamit?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#15) guriga1234 válasza #41133696 (#14) üzenetére


guriga1234
addikt

A minősége gyengus. Ez még talán HD minőség sincs. Az persze egy dolog, hogy mekkorára van a kép felnagyítva, de az maximum a fileméretet növeli.
Nekem egy polaroid üveges napszemüvegem van, amiben van kamera, kisebb ugyan a felbontása, de tudja ezt a képminőséget. Ja, és persze olcsóbb is volt.

(#16) #41133696 válasza guriga1234 (#15) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igazából engem az is zavar, hogy a rövidke videóban, alig lehet az emberi arcokat kivenni, mert nincs stabilizátor, és össze-vissza ugrál a kép, ahogy lépked az emberke. Szóval ezzel gyalogosan sétálva sokra nem megy az ember. Akkor oké, ha megáll, de menetközben például egy balesetnél fontos lenne, hogy láss egy közeli rendszámot, és azt a hatóságnak oda is tudd adni megvizsgálni, pont alkalmatlan.

(#17) rulla válasza aram01 (#13) üzenetére


rulla
tag

Nos, kb. ennyi.

(#18) rulla válasza headhunter (#9) üzenetére


rulla
tag

Amikor tönkremegy valamelyik és nem lehet helyben javítani.

(#19) qisqaqas válasza atike (#5) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Shaky Cam egy művészi eszköz. :K Tekints rá így. :D

The "shaky cam" style was named, and given new energy, in 1981. In the film The Evil Dead, director Sam Raimi

Tamás9x: Bulivideók.. Ja persze. PublicAgent neve mond valamit? :DD

Tigerclaw: Egyetértek.

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#20) #41133696 válasza #41133696 (#16) üzenetére


#41133696
törölt tag

Egyébként érdemes megnézni 0:32 és 0:35 között, szembe jön egy szemüges emberke, de kb a keretét lehet látni, azonosítani nem igen lehetne :D

(#21) esox


esox
senior tag

Pár éve rendelt egy srác hasonló "kém" cuccot. Szépen megfogta a vám és a nemzetbiztonsági hivatalnál kötött ki a gyerek a rejtett kamerás cuccal... Több tévécsatorna is foglalkozott az üggyel. Nyilván eltúlzott baromság volt az egész, de nem lehet tudni már idehaza semmit...

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#22) #41133696 válasza esox (#21) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, erre emlékszem, halványan :D

(#23) MZperX75


MZperX75
addikt

Perverz japók,már megint csak a szex,szex és a szex,ezek betegek :DDD

(#24) Segal válasza Dr. X (#6) üzenetére


Segal
veterán

Dehogynem lehet es lehet is kapni ennel millioszor jobb minoseget tudot kapni. Persze az dragabb is de nekem boven megerte. En kerekparozashoz hasznalom napi szinten az enyemet meg akciokameranak es tokeletesen meg vagyok vele elegedve.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#25) Sicilian


Sicilian
addikt

Jól jönne egy ilyen néhány meetingen.. :)

nothing is true everything is permitted..

(#26) tecsu válasza esox (#21) üzenetére


tecsu
addikt

A törvény szerint bármilyen kémfelszerelést vásárolhatsz. Titokban nem használhatod ill. kémcuccokat zavaró és hárító berendezést nem vásárolhatsz.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#27) Tamás9x válasza qisqaqas (#19) üzenetére


Tamás9x
őstag

Neee legyél már ennyire naiv és a bulifotók?:) a háttérben lévő embereket ki kérdezi meg? :)

https://www.youtube.com/@kisstontour

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.