Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jorgi22


jorgi22
tag

Cuki, hogy egy X1 van a képen a cikk alatt..

(#2) David75 válasza jorgi22 (#1) üzenetére


David75
őstag

Mert az x2 annyira jól eltalált készülék lett hogy az elterjedtsége okán még a neten is nehéz róla képet találni.Gratulálok az SE-nek. :C

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#3) babati válasza David75 (#2) üzenetére


babati
aktív tag

x1-em van, nem csúnya telefon, de az x2-nek a külseje és szépsége azonnal megfogott. sok helyen olvasom a lassúságát, sebeit. sajnálom a sony-t hogy már hónapok óta nem képes értelmes telefon gyártására,de így van ez mindenkivel "egyszer fent, egyszer lent".

(#4) Mappa válasza David75 (#2) üzenetére


Mappa
addikt

:DDD

nem kötelező megadni

(#5) plus44


plus44
veterán

Na erre a "gyorsulásra" de kíváncsi lennék... :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6) D@niel válasza plus44 (#5) üzenetére


D@niel
addikt

Sziasztok!

Legyen olyan kedves valaki irja le nekem a tapasztalatait az uj frissitessel kapcsolatban,mennyivel gyorsult pl. verikalisbol horizontalisba valo atvaltas, panelek mennyivel hamarabb toltodnek be, es hogy egyeb helyeken tortent-e fejlodes a sebesseget illetoen.

Koszonom!

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#7) plus44 válasza D@niel (#6) üzenetére


plus44
veterán

Még mindig tetszik a kütyü?:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#8) D@niel válasza plus44 (#7) üzenetére


D@niel
addikt

Elegge :) Ha fejlodott a sebesseg meg is fogom venni.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#9) #19617792 válasza babati (#3) üzenetére


#19617792
törölt tag

Igen ám, csak a Sony Ericsson már elég régóta gyengélkedik, pár éve a Cyber-Shot és Walkman mobiljaikkal szereztek nagy bevételt, azóta az "okostelefonjaik" nekem legalábbis nem jönnek be.

Ha nem lenne egy használt K800-am, nem vennék komoly telefont.

[ Szerkesztve ]

(#10) nagygabor519 válasza #19617792 (#9) üzenetére


nagygabor519
tag

Mi nem tetszik a SE okostelefonjaiban?!

Nagy Gábor

(#11) #19617792 válasza nagygabor519 (#10) üzenetére


#19617792
törölt tag

Általában SE telefonokban az anyagminőség, ill. összeszerelési minőség nem tetszik. Már a 2. SE van nálam, mindkettő fél év alatt széthullott. Szvsz ezekkel is ez lenne.

(#12) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Nah ez már valami, nem csak kis foltozások, elég szépen kerültek bele új funkciók is.

(#13) yodee_


yodee_
őstag

üdv.

tegnap este feldobtam az új fw-t, és azóta ég és föld a volt illetve jelenlegi x2-m. előtte minden nap egyszer minimum megállt a rendszer főleg panel fagyás miatt. mióta az új van fenn, SOKKAL gyorsabb, stabilabb. a váltás álló illetve fekvő mód között villámgyors, fm nagyon jó hogy van, a videóhívást még nem teszteltem. csak jókat tudok mondani.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#14) D@niel válasza yodee_ (#13) üzenetére


D@niel
addikt

Szia!

Koszonom hogy megosztottad tapasztalataid. Kb. hany mp alatt tolt be a rendszer ha bekapcsolod? Mennyivel javult az ikonok merete (tehat fejlodott-e az ujjal torteno kezelhetoseg)? Mennyire stabil ha mondjuk messenger-klienst futtatsz internet bongeszovel parhuzamosan?

Mas: Az X-paneleket ingyen lehet letolteni vagy fizetni kell erte?

Koszonom!

Yess! ugy nez ki nemsokara parkapcsolatba lep az iPhone-om :)

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#15) yodee_ válasza D@niel (#14) üzenetére


yodee_
őstag

a betöltés nem tudom pontosan mennyi de szerintem ezen nem is nagyon tudnak gyorsítani. windowsos telefonnak idő kell hogy bebootoljon. msn szépen futott eddig is. de akkor most hogy így kérdezed, majd jobban nyúzom. x panelek ingyen tölthetőek, de nem sok van a gyári előtelepítetteken kívül

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#16) Ricardo válasza #19617792 (#11) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem volt több SE telefonom, de egyik sem hullott szét . Sőt! Mindegyiket kifogástalan álapotban adtam tovább.

Jó lenne látni egy összehasonlító felvételt a régi és az új szoftverrel működő készülékek között.Fellelhető valahol egy ilyen videó?

(#17) D@niel válasza Ricardo (#16) üzenetére


D@niel
addikt

En kerestem de egyelore meg nem talaltam. Bar kulonosebben az osszehasonlitas engem nem annyira erdekel, csak kulon akarom latni a sebesseget. Szerintem mindegy hogy az elozohoz kepest milyen az uj, mert ha meg igy sem az igazi akkor gaz de szerintem most mar nem lehet nagy gond.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#18) #19617792 válasza Ricardo (#16) üzenetére


#19617792
törölt tag

Akkor úgy néz ki, engem nem szeretnek a SonyEricssonok. :)) Vagy csak szimplán rosszakat fogtam ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.