Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bilux


Bilux
veterán

LG G3 Topic Összefoglalójába vele :C :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#2) VIBO


VIBO
őstag

Alakul:R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#3) -FreaK- válasza VIBO (#2) üzenetére


-FreaK-
veterán

Yep:)
Ha valakinek észrevétele, ötlete, kiegészítése van, nyugodtan írja meg, szívesen veszem!

(#4) ricinus13


ricinus13
senior tag

Húú ez a gyik nagyon jó.. kicsit idegesítő amikor 1000-szer megkérdezik hogy tényleg lagol-e. :R

(#5) Ballagasa válasza ricinus13 (#4) üzenetére


Ballagasa
csendes tag

Ma a kezemben tarthattam a g3 egyik verzióját a media marktban. Nagyon nagyon jó telefon volt ténylegesen egy problémám volt vele, hogy éreztem rajta a laggokat. Előző kolléga írta, hogy idegesíti hogy megkérdezik, tényleg laggol-e. Ellenben nem vagyok benn biztos, hogy a legújabb szoftverrel rendelkezőt fogtam e. G2 és G3 között vacilálok ( bár g2-t tmobile-nál már nem lehet venni). Nagyon sok minden szól a g3 mellett. Az lenne a kérdésem, hogy normális egyetemista használat mellett szerintetek egy napot kibír? (folyamatos mobilnet-wifi - tanulás spotify, fbook messenger nem nagyon játszanék rajta olvasgatás stb..) Lehet hogy számotokra már tucatkérdésnek tűnik amit kérdezek, de sajnos nem igazán tudok dönteni. Kérlek segítsetek. most 127e forintért tudnék hozzájutni a T-Mobilenál.

(#6) Fint0r válasza Ballagasa (#5) üzenetére


Fint0r
újonc

Üdv,
Ha mar kaptal valaszt akkor mind1 de raerek szoval kezdem ;)
Nekem egy lg g3mam van 1 honapja hasznalom. Imadom!
17 eves vagyok. Tudom, hogy te is mire hasznalnad es a celnak megfelel.

VISZONT!!!4!négy!

Nagyon gyorsan merul 5 orat ha kibir wifivel es face-el meg egy kis youtubeal akkor az mar jo teljesitmeny! A lagg az tenyleg letezik de nagyon minimalis...elhanyagolhato. Es meg egy kellemetlenseg: melegszik! Bar nagyon sok helyen azt olvastam hogy ez semmiben sem karositja a telefont.
Tehat: teljes mertekben megeri! Nagyon szeretem az merules problemat egy power bank-el oldom meg (ha szeretnel ilyet akkor jelezz vissza elmondom a veszelyeket, mert rengeteg az atbaszas!).
Remelem tudtam segiteni. Es hasznald egeszseggel a kutyut, barhogy is dontottel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.