Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) spawn21


spawn21
veterán

Jézus de rohadt csúnya :Y

iPhone 13p

(#2) adamssss


adamssss
veterán

Nagyon ótvar az a kamera rész... Nem tudom h gondolták

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#3) xmaas


xmaas
őstag

Haaat nem gyere be az a kameranyilas baromi nagyra sikerult hacsak nem preselnek be valami orbitalisan jofajta szenzort meg optikai zoomos lencset a gepbe ami indolna azt a meretet de majd kiderul

(#4) énvagyokaz^^


énvagyokaz^^
tag

30 euró egy tok?:o

(#5) HawerKing


HawerKing
őstag

Galád a kamera rajta.

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#6) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Ez nem méltó folytatás, szerintem nagyon randa :Y Bár hiszek jobban majd a wmc-n bemutatott darabnak, meg a saját szememnek élőben. De ha tényleg ilyen lesz az nem szép.

(#7) tixem


tixem
addikt

Hogy néz ez ki :DDD

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#8) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Nem, nem, nem. :( Iszonyat az a kamerakivágás. :(((

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#9) Lolka Bolka


Lolka Bolka
aktív tag

Csatlakozom...RONDA :F

(#10) atike


atike
nagyúr

Nagyon nem adja az arany, de attól kíváncsi leszek a készülékere...

(#11) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

ha ez nem kamu, akkor idén se tudom lecserélni a One M7-et:D

(#12) Márko88


Márko88
aktív tag

Nem tetszik az a négyszögletű kamera. Aranyt meg nem vennék mert csicsa és magamutogató. Az M8 szolid hàtlapja sokkal szebb,mindegy úgyis az M10 lesz a következőm. :)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#13) Nojbee


Nojbee
tag

Na, így nem lesz új HTC-m. :( Megvárom inkább az új iPhone-t, hátha az szebb.. :K

(#14) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Várjuk meg milyen lesz élőben, szerintem nem lesz vele gond :K

Nem tudom melyik csúcsmodelljük volt eddig csúnya, mert szerintem egyik sem.

(#15) h4h01


h4h01
senior tag

Hátő nem nagyon értem a fikát...Csak mert a kameramodul nem kerek..azért egyből ronda a telefon (mert amu rohadtul hasonlít az m8-ra)..Aha! Jó..Ti tudjátok, az S6 tuti szebb lesz, azt kell venni :))

[ Szerkesztve ]

(#16) petrson


petrson
senior tag

Engem inkább az zavar, hogy bár nem tudom a hölgyike keze mekkora lehet, de így megint nagy a ház az 5colhoz képest...

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#17) FeRRaR1 válasza petrson (#16) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Pedig kisebb lesz mint az M8 azonos kijelző méret mellett.

(#18) FragMaster


FragMaster
addikt

Nincs ezzel baj, elölről legyen elegánsabb az M8-nál és jók vagyunk.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#19) sveczo


sveczo
tag

Anno nekem nem tetszett az M8 képeken. Majd mikor élőben láttam és fogtam... Eldőlt, hogy megvan az M7 utód. Kíváncsian várom milyen lesz a valóság. Kép alapján valahogy nem jön be az M9.

(#20) migabi24


migabi24
nagyúr

Minek annak a hangyafasznyi optikának ekkora keret, ez nem méltó a one sorozathoz, mint egy kínai szutyok

(#21) moleculez válasza spawn21 (#1) üzenetére


moleculez
veterán

Szerintem Jézus nem ronda, de ez a valami...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#22) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Hol vannak ilyenkor a híres dizájnerek? :))

Finn the human

(#23) REXIS


REXIS
tag

Milyen ocsmány az a kamera :Y

(#24) trachemysss


trachemysss
csendes tag

Szerintem meg az a tok a legundorítóbb. Nem is értem hogy lehet ilyenekbe beletenni egy telefont. Nem az a ciki amikor valakinek gagyi a telefonja, hanem az amikor egy jó telefont beletesz egy ocsmány tartóba. Ez indokolatlan igénytelenség.

(#25) Flind válasza FeRRaR1 (#14) üzenetére


Flind
senior tag

+1, élőben biztos sokkal szebb lesz. Már ugye ha egyáltalán így fog kinézni.

Szerintem a HOX-on kívül mindegyik. De szubjektív.

(#16) petrson: Nekem is nagyobbnak tűnik mint 5". :F

[ Szerkesztve ]

(#26) Ricardo válasza FeRRaR1 (#17) üzenetére


Ricardo
félisten

Az nem is lenne rossz. Elég gyenge a kijelző/előlap aránya a HTC készülékeknek. a koncepció képek között akadt egy két szép darab. Majd kiderül, hogy valóságban milyen lesz.

(#27) Šolaire


Šolaire
veterán

Ez akkorának néz ki mint a 1520-am. Összerakva más színben válltozhat az összkép ha tényleg így fog kinézni,de majd kiderül:)

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#28) no more


no more
addikt

Van, aki ilyen színű telefont vesz? :Y Borzasztó. Ezüstben, gunmetalban szerintem teljesen jól nézhet ki... Már, ha így fog kinézni. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#29) Red Bull fan


Red Bull fan
aktív tag

Remélem nem ő lesz az M9, bár szinte csak ezeket a képeket lehet látni,nagy csalódás lesz ha így fog kinézni..... :O

(#30) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Jééézusom de csúnya. :F Az M7 még szép volt azóta megindult a lejtmenet a külső tekintetében. Az M8-nak is elég kazánkülseje volt már, de ez? Nagyon gáz.

(#31) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Hát, igen, még mindig az M7 a legszebb, és egy ideig -- úgy lástzik -- ez még így is marad. Nem csak csúnya, de a képek tanulsága szerint igazi, jóféle pinpongütő lesz. Kár! Szívesen visszatértem volna a HTC-hez.

(#32) JMC válasza <Adamsky> (#31) üzenetére


JMC
tag

Látva a sok fikázó hozzászólást megnéztem a mostani telóm (N5) hátlapját. Meglepődtem, hogy kör alakú a kamera és ki is emelkedik a hátlap síkjából. Ezzel csak arra akartam utalni, hogy engem speciel hidegen hagy, hogy milyen a hátlap (pedig nem használok tokot), a telefon másik oldalát szoktam inkább nézegetni :) A lényeg, hogy van esély végre egy normális kamerára, ami a HTCnél azért nagy szó, a többi meg eddig se volt rossz. Én speciel elgondolkodtam a HTChez visszatérésen.

(#33) JMC válasza <Adamsky> (#31) üzenetére


JMC
tag

F@kk, most látom csak válaszra kattintottam új helyett, a szerkesztési idő meg lejárt :B

(#34) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Derék ez a hátlap, főleg ezzel a kamerával!
Remélem a plusznak kör alakú lesz a kivágás, mert ez így kaka...

Értem a csíziót.

(#35) diabolika


diabolika
tag

Jujj az a kamera... De ha nagyon jó képeket csinál akkor elnézem nekik!

Tiszta hülye aki nem normális.

(#36) no more válasza diabolika (#35) üzenetére


no more
addikt

Elég csak a Desire Eye-ból kiindulni. Az "csak" 13MP és gyönyörű képeket lő... Ez meg 20MP lesz.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#37) MortalVenoM


MortalVenoM
tag

ugyanolyan ronda mint az iphone... nem tudom mit gondoltak azzal az antennával... :W

(#38) keIdor


keIdor
titán

Dot View tokkal. Sajnos lehetséges, hogy ez lesz az.:( Ezzel a kinézettel nekem felejtő.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#39) mekker


mekker
őstag

raj

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#40) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nagy divat lett ez az arany szín. Olyan Győzikés :)

(#41) FragMaster


FragMaster
addikt

Nézve a rengeteg hasonló irányú hozzászólást még mindig komolyan nem értem mi a baj a hátuljával.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#42) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Szerintem nem annyira ronda, bár az arany hátlap nem az én színem. Mondjuk szerintem jobb lenne kerek kamera ablakocskával az biztos.

(#43) dzsi23 válasza MortalVenoM (#37) üzenetére


dzsi23
addikt

Én androidos vagyok, és biztos nem váltanék ios-re, de a iphone 6 külseje nagyon bejön. Még szerencse, hogy sok androidos gyártó lemásolta. :D

Ez az M9 viszont szörnyű szerintem. Eleve hogy lehet ennyire egymástól elütő a hátlapi csíkok (fehér) és a kamera keret (fekete) színe? :(
Bár a legnagyobb problémám nekem az előlapi kerettel van a htc gyártmányainál... az M7-nél még a kijelző alatt voltak az irányító gombok, de még így is nagy volt a kijelző méretéhez képest. Az M8-nál felmentek a gombok a kijelzőre, de alatta a keret ugyanúgy megmaradt... érthetetlen... és ez valószínűleg az M9-nél is így lesz... :N

(#44) Fejvadi válasza dzsi23 (#43) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Szép is az a 6 kilométer káva alul és felül az i6+ -on :)

(#45) Garada


Garada
őstag

Ez ha tényleg ilyen lesz borzalmasan szar az elődhöz képest.

(#46) kacsa009


kacsa009
csendes tag

Elég rondácska lett szegény. :(

(#47) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Komolyan, még nem is láttátok egybe a telefont, de már megy a sírás. :(((

Megyen!

(#48) h4h01 válasza JMC (#32) üzenetére


h4h01
senior tag

Hát tudod tavaly az ultrapixel volt a fika tárgya, most meg a modul alakját fikázzák (másba ugyse fognak tudni belekötni)..Szerintem a modul alakja már jóval kisebb gond, dehát kapjon rajta mindenki szívgörcsöt.. :U

(#49) dzsi23 válasza Fejvadi (#44) üzenetére


dzsi23
addikt

Az i6+ nekem eleve nagy lenne kis kávával is, így azzal nem foglalkozom, és az i6-on sem kicsi, de mégis tetszik. Megláttam, és azt gondoltam, na ez végre jól sikerült, ez szép. Nem venném meg, de szép. De ez szubjektív dolog, nem kell másnak is tetszenie. :) Az M7 is tetszett, az M8 már nem annyira. Ezt nem lehet megmagyarázni, ízlés kérdése. :)

(#50) batai15


batai15
félisten

Háát ez ronda. no . biztos mint anno a chokito. ronda és finom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.