Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Mi lesz itt megint..... ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) MartOOn


MartOOn
addikt

En varom nagyon hogy mit guritanak. Remélem s5-nel jobban szerepel majd.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3) Viktor0610 válasza jacis (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én örülök, hogy kivehető akksis lesz ez is. :D

Samsung Galaxy A54

(#4) jacis válasza Viktor0610 (#3) üzenetére


jacis
nagyúr

Szerintem még bőven elég egy ekkora akksi egy telefonba... ;]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#5) Májkülnájt válasza Viktor0610 (#3) üzenetére


Májkülnájt
tag

Nem kivehetők....

(#6) Csarli85


Csarli85
aktív tag

De ha nem kivehető akkor minek van matrica rajta. Felesleges lenne...

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#7) kengyel


kengyel
nagyúr

Meglátjuk valójában mire lesz képes !

kengyel

(#8) jacis válasza Csarli85 (#6) üzenetére


jacis
nagyúr

A nem kivehetőek is rendelkeznek felirattal.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#10) zsarkov


zsarkov
tag

Nice job! Az első Ubuntu Phone nem érdemelne meg egy pár soros hírt? :((( Pár napja már megjelent, ráadásul Európai piacos.

(#11) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Minde napra jut egy Galaxy S6 hír...

...már kezdem unni.

(#12) DaveJr válasza Csarli85 (#6) üzenetére


DaveJr
őstag

Lumia 930ban sem cserélhető, még is van rajta matrica. Nem zárja ki egymást a kettő. Sőt minek a chipeken felirat ha úgysem cserélhető....

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#13) myckie2 válasza MartOOn (#2) üzenetére


myckie2
őstag

Őszintén, ha az előzetes képek igazak, iPhone kinézet, vastag káva, akkor szerintem nagyobb bukás lesz mint az S5.

(#14) Kasya válasza jacis (#1) üzenetére


Kasya
nagyúr

Windows-zal jobb lenne. Let the flame begin ;]

Mikor is lesz a pontos bejelentes?

[ Szerkesztve ]

(#15) Seangaijin


Seangaijin
senior tag

De közöljetek majd képet a dobozról meg a töltőről meg mindenről, szépen napokra felosztva :K ;]

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#16) falijja


falijja
őstag

Samuval eddig sem volt gond nagy részt az üzemidővel a konkurensekhez képest...ezek után sem lesz....

(#17) Obyboy válasza Csarli85 (#6) üzenetére


Obyboy
addikt

A nem kivehető alkatrészekre is kerülnek feliratok (proci, memória, stb).

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#18) Csarli85 válasza Obyboy (#17) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Joo, sose volt még nem kivehető aksis telefonom. :) amúgy is kívülről szoktam nézegetni.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#19) Viktor0610 válasza Májkülnájt (#5) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"a telep ezúttal nem lesz cserélhető."
Jó, egy kis write only belefér... :))

Samsung Galaxy A54

(#20) banhammer


banhammer
veterán

Na ha tobbet nem cserelheto az akkumulator akkor a Samsung elveszitett egy huseges vasarlot.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#21) TeeJay


TeeJay
félisten

rájöhettek volna már hogy okostelefonoknál nem létezik olyan hogy bőven elég a kisebb akku is...
3-4Ah kellene alapból mindbe már, és emellett nyomják le a fogyasztást is hogy legalább 1masszív napot elbírjon a telefon... oké ha nem nyúlok hozzá én is 4-5naponta töltöm, de ha játszok rajta akkor 5-6óra és kéri a kanócot pedig az enyémben 2460-as akku van :B

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#22) kelly416 válasza Csarli85 (#6) üzenetére


kelly416
veterán

Mert csak Téged érdekelhet az akku adata? Esetleg egy szervizt nem? Máris van értelme feliratozni. :DDD

Amúgy meg úgy örülök, hogy már ez is hír értékű... :((( Azt hittem valami különleges tulajdonsága lesz, amorf, bika kapacitás, új technológia...

Viktor0610:
Ne rágd magad, igazad volt. Minden akku kivehető.

[ Szerkesztve ]

(#23) infinityshop


infinityshop
csendes tag

Ez az akku erősebb mint az S5 akkuja! :) lehet, hogy 2600MaH-es, de viszont több mint 3W/hr-al erősebb, mint az S5-é.

Ne az 1 negatívat nézd, hanem azt is, hogy miért kaptam.

(#24) h3lios


h3lios
addikt

Tökre vicces, hogy vissza fele mennek méretben, nem felfelé. :D
Nekem az LG G2 aksija pont megfelelő, és az ugye 3000-es. Viszont ha beröffentem rajta a Simcity-t rohamosan tud merülni.
Tuti, hogy azért lett kisebb, hogy még vékonyabb lehessen a telefon révén, hogy unibody. (Samsungos képviselő is megerősítette, aki járt nálunk).
Szinte biztos, hogy fém lesz, akár csak az A sorozat. Nem fogok tehát hasra esni a formától, szokásos Samsung alul 3 gombbal és 1 fém házzal. Viszont mint tudatos vásároló pont lesz.rnám, hogy nem 7 mm a telefonom, hanem 9-10, de az üzemidő a sokszorosa is lehetne.

B-tag: H3lios#2825

(#25) Dilikutya válasza myckie2 (#13) üzenetére


Dilikutya
félisten

Még jó, hogy a Galaxy S5 nem volt bukás. A kisebb ütemű növekedés, esetleg a csökkenő eladások még nem jelentenek bukást. Sok telefon van a piacon, az összevevőszám viszont nem fog már évről évre látványosan növekedni, főleg a felsőkategóriában nem, mert új belépő nincs évről évre annyi, mint azok, akik elkezdték lecserélni pár év alatt a nyomógombos telefonokat, és nekik csak töredéke vesz minden évben újat, a többség azért veszi, hogy használja.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#26) Dilikutya válasza h3lios (#24) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Sony pedig szokásos Sony forma, a HTC szokásos HTC, az Apple szokásos Apple, unalmas már ez a téma. A Lumia sorozat is mennyit változott mostanában... a Land Rover Defender 50 éve ugyanolyan, az összes Mercedes, BMW jól felismerhető, megegyező motívumokkal rendelkezik, stílusjegy a fogalom neve.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#27) tomboy0013 válasza Seangaijin (#15) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én egy fényképes cikket szeretnék a kézről amely már érintette ;]

(#28) batai15


batai15
félisten

Fasza. Akku sarkalatos pont lesz.

(#29) h3lios válasza Dilikutya (#26) üzenetére


h3lios
addikt

Félre ne érts, nekem semmi bajom a formával. :D Sőt kimondottan tetszik az Alpha és a Note 4 (az A sorozat hátlapja fogásra nem jön be, mert nem fém érzetű, mivel vastagon festett). Egyszerűen csak annyi, hogy amikor kijön valszeg sokan fognak fikázni, hogy fúúú unalmas Samsung, micsoda innováció. Holott két hónappal ezelőtt ezek az emberek azon morogtak miért nem fém lesz. :)

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#30) frenetik


frenetik
tag

ennyire izgalmas ez az s6, hogy minden napra jut valami hír?! :D
én is kíváncsi vagyok rá, de azért ennyire nem.

(#31) frenetik válasza banhammer (#20) üzenetére


frenetik
tag

én a jó kis s3-amban kicseréltem az akksit, mert azt hittem, hogy valami baj van a régivel.
használtam majdnem egy évet kb., de furcsa dolgokat művelt a telefon. há mondom, megnézem a régivel. erre az "új" a telefonban fel volt púposodva. :) természetesen csak fél év garancia volt rá.
azóta is az eredetivel használom, tökéletesen működik.

(#32) mizu


mizu
aktív tag

Jól bírja majd, ha egy 14 nm-es exynost kell meghajtson.

▫️ PH! FAN ▫️

(#33) C$abi


C$abi
aktív tag

Kezd kissé unalmassá válni, hogy mindennap kiadnak egy Galaxy S6-ról szóló cikket. Ettől függetlenül várom, hogy milyen lesz az a bizonyos dizájnforradalom, meg hogy milyen új szenzorok (álmosságmutató, borosta detektor, stb.) kerülnek majd bele. :)

(#34) gerii válasza infinityshop (#23) üzenetére


gerii
addikt

Emelik a feszültséget, vagy mi?

(#35) T.G.B válasza C$abi (#33) üzenetére


T.G.B
tag

"borosta detektor?" :DD én kivágnám az ablakon ha mindig csipogna érte reggelente :D

zsarkov: de mondjuk tényleg inkább lehetne egy teszt vagy valami az új Ubuntu Phone- ról inkább mint száz s6 hír :(((

(#36) Dilikutya válasza C$abi (#33) üzenetére


Dilikutya
félisten

De azért csak beleolvasol, és böffentesz is valamit. Mintha a többi gyártó más lenne.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#37) zsarkov válasza T.G.B (#35) üzenetére


zsarkov
tag

Nem az S6 hírekkel van a gond, hanem az, hogy 90%-a bulvár-jellegű, nulla valóságalappal.

(#38) Wapmester


Wapmester
senior tag

van itt már minden alkatrész, mostmár legózzátok össze az S6 kinézetét, meg paramétereit, mert már semmi új sem fog kiderülni amikor bemutatják, kezd már unalmas lenni ez is, hogy minden alkatrészről egy hír jelenik meg aztán már fél évvel a bejelentés előtt mindent tudni lehet...

(#39) doooo válasza zsarkov (#37) üzenetére


doooo
veterán

+1 Végre valaki, aki képes felfogni ezt...

(#40) Tidzsimon


Tidzsimon
őstag

Szép aksi, hol kapható?

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#41) Viktor0610 válasza Tidzsimon (#40) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Még sehol? :U :F

Samsung Galaxy A54

(#42) Pttypang válasza Kasya (#14) üzenetére


Pttypang
veterán

csak a FF

Everybody lies.

(#43) Csarli85 válasza kelly416 (#22) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Én csak arra gondoltam emberek, hogy hátha mégis kivehető lesz, és azért van feliratozva. De nekem aztán mindegy. Én nem értek hozza...

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#44) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Amig nem mutatják be minden nap lefényképeznek egy komponenst? Ez is egy módja a hypenak ;]

(#45) Pttypang válasza DiamondBack (#44) üzenetére


Pttypang
veterán

A proci labairol kernek napi egyet, mindig masikrol, azonositoval ellatva :)

Everybody lies.

(#46) DiamondBack válasza Pttypang (#45) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Annyi idő már nincsen hála az égnek, már nagyon kiváncsi vagyok rá (az akksira nem annyira, arról elég annyi infó is hogy mekkora a kapacitása) 😄
Ettől függetlenül ez egy gyönyörű akksi, milyen is lenne hisz samsung ;]

[ Szerkesztve ]

(#47) Pttypang válasza DiamondBack (#46) üzenetére


Pttypang
veterán

Nagyon innovativ a dizajn, igen, remek telep.

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.