Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Érdekes, hogy a 4.rész után az ember azt gondolná felesleges már azt a grafikát csiszolgatni. De mikor megnézek egy ilyen videót azért csak elismerően "csettintek", hogy ez igen, ez gyönyörű.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na igen. Amikor ilyeneket látok, meg pl Project Cars videókat mindig csak bámulok.

Live-Die-Respawn

(#3) Normi™


Normi™
őstag

Brutális :Y

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#4) flakter


flakter
tag

Nagyon jól mutat!!

..FlaK..

(#5) Chapel válasza oriic (#2) üzenetére


Chapel
addikt

Szép szép, de én nem érzem egy kategóriában ezzel.
Aztán persze mind1 - ezzel mint írtam is - a Forza-val nem fogok sajna játszani. :(

Én is csak bámulok, főleg ha nem fog rendesen futni a P.C. a vasamon...idegesen és mérgesen fogok bámulni :DDD

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#6) oriic válasza Chapel (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PC-n igen sokkal szebb a Project CARS. És igen tudjuk hogy jön konzolokra is, de szerintem nem lesz szebb mint a Forza 5. ( mámint konzolon)

Live-Die-Respawn

(#7) Chrys_ válasza .LnB (#1) üzenetére


Chrys_
addikt

Élsímítás talán nincs is benne (Forza 4), alacsony felbontás. Hát lazán lehet jobb képet kihozni belőle.

(#8) Chapel válasza oriic (#6) üzenetére


Chapel
addikt

Bocsi, ez mindig gond, hogy nem konzolos fejjel gondolkodom az ilyen témákban...
Amúgy én teljesen abban voltam hogy P.C. az pc exkluzív, nem rég világosítottak fel, hogy jön konzolokra is :B

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#9) .LnB válasza Chrys_ (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És írtam én, hogy nem lehet? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) myckie2


myckie2
őstag

Lehet, hogy én vagyok a vak, de azok a nap tükröződés effektek enyhén szólva röhejesek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.