Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) RaveForce válasza .DLL (#200) üzenetére


RaveForce
veterán

Pedigaz alcaportalt felviragoztatni hiteles arc lennel... :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#202) petesejt válasza Bog (#180) üzenetére


petesejt
aktív tag

(sóhaj) Értem. Sajnálom. Persze nyilvánvaló, hogy az ország harmada-fele törött kijelzős ájfonklónnal vagizik, és nem is fizetőképesek, de talán... Hát nem tudom. Most mindenféle arcoskodás nélkül, 148-as IQ-val annyi konfliktusom volt az életben hülyékkel, hogy az döbbenet, pontosan tudom, hogy a videótartalom fogyasztók milyen preferenciák szerint választanak telefont: legyen olcsó, de nagyon. Kicsit Üvegtigris szindróma. És mint a kommentekből is látszik, ezek a büdös életben nem fognak még csak egy A3-at se venni, annyira a kifogások emberei. Nadehátakkó' az lett a koncepció, hogy virágot a virágnak?

De nem tudom, részletre számukra is elérhetők a drágább telefonok is a szolgáltatóktól. És látom a metrón, hogy szakadt a cipője, a hátizsákja, de S7 Edge-en játszik. Persze, ettől még mindig nem leszünk nyolcvan milliós ország, értem....

A linkelt videóhoz és a kommentekhez annyit, hogy (1) azért van egy szint, ahol moderálni kellene (2) némi (minimális) trollkodás még álnéven tőletek is belefér, van aki így pörgeti fel a kommenteket (3) hiányolom a stúdióban utánavágott "Ti mit gondoltok? Vennétek ilyen telefont? Írjátok meg a komment szkecióban, mit gondoltok a készülékről, vagy milyen technikai paramétert hiányoltok belőle, és ne felejtsetek el feliratkozni..." blabla.... Ez kötelező, de nem felirat formájában. (A hadarás miatti nyafogókkal meg ne törődjetek, látszott hogy se Szirmai féle prezentációs stílusra nem volt lehetőség - ahogy láttam halkan kellett lenni - se idő nem volt. Ehhez képest kifejezetten profi az anyag az apróságokat leszámítva.)

DLL fórumtárs írta, hogy illene megkövetelni a minőséget, és a fejlődést, pont ezzel van a bajom, ha valaki négy év alatt nem akart előrelépni saját indíttatásból, az nem is fog, csak azért, mert tőletek kap megbízást.

Köszönöm a kimerítő válaszokat! Minden jót és sok sikert! :))

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#203) Balage180


Balage180
tag

Nem teljesen értem ezt az össze fonódás dolgot... marketing meg pénzügyi stb részét értem/sejtem de megnézve az új samsung szervizpont bemutatót és most a Mate 10 Pro kicsomagoló videót. ezeknek a videóknak a színvonala nem méltó a Mobilarénához (Borzasztó a stílus és nem elég informatív). Szerintem nem biztos, hogy a megfelelő partnert találtátok meg a feladatra...

(#204) PowerBuldog válasza Balage180 (#203) üzenetére


PowerBuldog
veterán

1 órás videót nem is értem, hogy gondolták komolyan amúgy. :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#205) joey04 válasza PowerBuldog (#204) üzenetére


joey04
titán

Én szeretem a hosszú videókat, csak nem az ilyet. :D

mondjuk azok általában review videók.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#206) *Mukeey* válasza PowerBuldog (#204) üzenetére


*Mukeey*
addikt

+1

A mai fiataloknak nem a szemüveges geek vlogger kell,aki "szárazon" elmagyarázza a tényeket a telókról.

Múltkor unokaöcséimnél voltunk(12+15 évesek).Full rá vannak a yt-ra kattanva,kiváncsi voltam miket néznek.Nagyon durván elhülyült vlogok vannak ostoba vloggerekkel.Most vagy én vagyok öreg(37),vagy nem tudom mi lesz a világgal,ha a tinik ilyeneket fognak nézni.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#207) RaveForce válasza *Mukeey* (#206) üzenetére


RaveForce
veterán

Hulyek paradicsoma lesz.. anno vidjateknak hittem, mara latom h jovokep.. :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#208) SkyS1gn válasza *Mukeey* (#206) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Sajnos erre verik, igen.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#209) joey04 válasza *Mukeey* (#206) üzenetére


joey04
titán

szerintem meg ez a 2 véglet. engem speciel marhára nem érdekel, ha egy videóban a specifikációkat magyarázzák perceken keresztül, mert azt már rég tudom mire videók készülnek a telefonról.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#210) buvartacsko


buvartacsko
addikt

ebből se lett sok minden ahogy nézem. :)

(#211) Soybex


Soybex
őstag

Legendd miatt is plusz pont hogy van valami közös kapcsolat. Szerintem jó ötlet volt ez a döntés :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#212) #67656192


#67656192
törölt tag

Baljós Árnyak ezek a MA szempontjából :Y
(sajnos).

Egyetértek #petesejt hozzászólásaival, annyival kiegészítve, amiről talán nem esett szó az a gyorsaság.
Egy videó ha csak a nézettségét firtatjuk,nagyon fontos, hogy a legelsők között legyen az adott témában.
A minőség más, ott a tekkető sehol nincs, gyorsaságban viszont rendre felülmúlta a MA videóit.
A kutya se nézte volna Gálbalázst ha nem számolt volna be magyarul hamarabb egyes termékekről.
Magam részéről ezt az új kecskekantározó amatőrt nem akarom látni videón... Egyedül bedönti a tekketőt GBali nélkül remélem a MA-t állva hagyja. :)

Elnézést. :R

[ Szerkesztve ]

(#213) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Igazából csalódtam benned Bog, számomra hosszú évek munkáját küldted a fiókba, ezzel a két jómadárral.

Természetesen te döntésed, te munkád. El nem tudom képzelni mi vezetett téged erre rá.
Elfáradtál?! Meguntad?!

Több mint tíz éve vagyok PH tag, kvázi rajtatok "nőttem" fel, kupálódtam ki telefon fronton.

A videók minősége/tartalma nem rossz, de (ez így már nem adja nekem), ez már nem az a mobilarena, vagy nem tudom ezt, hogyan fogalmazzam most meg.

Nem értem. :U

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.