Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hemaka


hemaka
nagyúr

Ez a videjo nem erheto el. :(

(#2) doooo válasza hemaka (#1) üzenetére


doooo
veterán

Ez is elég ironikus... :U

(#3) hemaka válasza hemaka (#1) üzenetére


hemaka
nagyúr

Mar jo.

Szerintem jo otlet, mert tenyleg sokan inkabb a videot neznek, mert hamarabb a vegere jutnak, mint egy cikknek. Hajra, varjuk az elso videot a temaban. :)

(#4) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Hajra! :)
Szemely szerint tamogatom a kezdemenyezest, az - plane ha mindket oldalrol megmarad a fuggetlenseg - erok egyesitese nem rossz. Kivancsi leszek az uj felallasra.

A tartalomgyartas is fontos - hisz mi nezok ennek orulunk; a minoseggel meg ugy velem nem lesz problema mint ahogy eddig sem volt -, kulon pozitivum, hogy a videokra fekudtetek ra, de azert tegyuk hozza, marketing szempontbol sem utolso (ertem ez alatt azt, hogy egy ilyen "crossover" sokak kedvet meghozhatja), melynek mind a lapcsalad mind pedig a Tech2 szempontjabol is igazan orulok.

Mint mondam: Hajra-hajra! :)

Udv. core2

[ Szerkesztve ]

(#5) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

hajrá. eddig is ezt a 2 csatornát követtem a témában :)
logikus lépésnek tűnik. azért remélem Bog továbbra is feltűnik majd egy-egy videóban

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#6) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Várjuk.

Jól láttam hogy valami Legenda...vagy Legend is ott van?

Ő ugye Tech2 csapat tag

(#7) joelke HU


joelke HU
senior tag

Na ez elég jól hangzik. Reméljük működni is fog a dolog.

Motorola G51

(#8) jUUh


jUUh
addikt

Kíváncsi vagyok, várós! :C

Samsung Galaxy S23+

(#9) petipetya


petipetya
nagyúr

Egyből gyanús lett a YouTube falamon a mobilaréna és tech2 csatornák videója egymás mellett a szinte hasonló jelentésű címmel. Nagyjából ezt sejtettem a rákattintás előtt. További jókat mindkét médiumnak. :C

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#10) #25954560


#25954560
törölt tag

lesz valahogy keresheto a video? mittomen kulcsszavakkal h hol szerepel ez vagy az a szo, esetleg egy rovid tartalomjegyzek timestampekkel, ilyesmi? nekem a cikk hasznosabb, mert keresheto, konnyen menthetoek a reszei, stb. nem vitatom el a videos tartalom letjogosultsagat, mert van, amit sokal jobban lehet ugy bemutatni.

(#11) Bog válasza #25954560 (#10) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ezt a javaslatot átnyújtom a Tech2-srácoknak szeretettel ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#12) dzsi23


dzsi23
addikt

Csak én érzem úgy, hogy nem mindenki örül a szerkesztőségben az "összeolvadásnak"? Egyébként ebben a formában van még értelme a tech2 oldalára cikket kirakni? Ha ott csak összefoglalók lesznek, akkor ki fogja olvasni? Végül is itt MA-n is van összegzés a cikkek végén. Oké, azt más írja majd, de az meg benne lesz a videóban.
Mindenesetre én örülök, ha több tartalom lesz. :)) Most már jöhetnének cikkek hétvégén is. :D

A videók hogyan fognak itt megjelenni? Csatolva lesznek a tesztekhez? És a nem tesztet tartalmazó videók? A kommentelés miatt kérdezem, ide szeretek írni, youtube-ra kevésbé.

[ Szerkesztve ]

(#13) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Őszintén szólva a Tech2 videók minőségétől eddig nem voltam elájulva, szóval azon azért még lehetne csiszolni. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#14) #51736960


#51736960
törölt tag

Nekem enyhe diszlexiám és diszgráfiám is van, de mégis hamarabb elolvasok mindent, mint egy átlagos videó hossza. Ez a bemutatkozó videó is majd' 5 perc hosszú, de egy bekezdésben le lehetett volna írni, miről szól :)
Persze nem vagyunk egyformák, ezek szerint vannak még nálam is nagyobb analfabéták bőven, ha ekkora a keletje a videós teszteknek :DDD

(#15) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Szuper hír! Számomra Laci videói általában sokkal jobban kidolgozottabbak, ügyesebben vannak vágva és összefüggőbben mondja el, amit szeretne.
Ez nagyon jó ötlet volt! :K

https://utdetailing.hu/

(#16) fleetcmd


fleetcmd
tag

Lehet, hogy szentségtörés lenne, de mondjuk belinkelhettétek volna a csatornát, hogy "hé paraszt, ide iratkozz fel"...

--- Steam Controller + Steam Link // Logitech F310 játékvezérlők; Tel.: Nokia 5 (Android 8.1)

(#17) dzsi23 válasza fleetcmd (#16) üzenetére


dzsi23
addikt

"hé paraszt, ide iratkozz fel"

(#18) .Szaki. válasza JoeCockBill (#5) üzenetére


.Szaki.
addikt

Egyetértek, én is így vagyok vele.

(#20) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Jó ötlet! Sok sikert! :C

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#21) janeszgol


janeszgol
félisten

Klassz ötlet. Többször nézem a Tech2 videós teszteket, ha magyarul szeretnék valamiről hallani, ellenben olvasni ritkán szoktam a portálját. (Elhatároztam ,hogy követem ott is a híreket, de elamradt. A tesztekben is inkább a telefonok kamerával elkövetett produktumait nézem.) Mivel az utóbbit jobban szeretem, így marad a MA, ahol akkor ezentúl megkapom mindkettőt egy helyen. (Gondolom a cikkekhez azért be lesz linkelve a videó.)
Király.

[ Szerkesztve ]

(#22) mizoli


mizoli
addikt

Eddig is olvastam/néztem mindkét oldalt, örülök az együttműködésnek.

Bog, jöhetsz a videókban is :D

(#23) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Azt preferálnám, ha a MA írásos teszt alá lenne linkelve a YT videó, a YT videó leírásában, pedig a MA írásos teszt linkje lenne.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#24) ispi válasza #25954560 (#10) üzenetére


ispi
tag

Támogatom az időbélyegzős tartalomjegyzéket. Az írott formátumot jobban szeretem, mert gyorsabban átfutom, a videóban nem tudom, hogy melyik (számomra) lényegesebb információ, mikor hangzik el. Viszont a menüsebesség, programok indulása és a külcsín miatt a videóba is jó belelesni és akkor már miért ne legyen magyar a kommentár? A 2 különböző szemszöges teszt, pedig külön üdvözlendő.

Csak az normális, akit nem ismersz eléggé.

(#25) ggeleven


ggeleven
őstag

Támogatom a kezdeményezést én is! Hajrá! :)
Szerk.: Bog kell a videókba! :D

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#27) joey04


joey04
titán

Hát a tech2-ről nincs túl jó véleményem, mert szerintem az az oldal sokkal inkább techbulvár mint szakmai, de ez van. Lényeg, hogy az írásos cikkek itt jelennek meg, az itteni kritériumoknak megfelelően.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) Pete55555 válasza #51736960 (#14) üzenetére


Pete55555
addikt

Telejes mértékben egyetértek, sokkal jobb/könnyebb egy cikket elolvasni. De hát erre van igény...

Végül is, így Bog-ék nem lesznek terhelve a videókkal, így a cikkekre tudnak koncentrálni, ami nekünk, akik inkább cikket olvasnak is jó.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#29) scyllarus


scyllarus
veterán

Elég sok Tech2-es videót néztem az utóbbi időben (telóvásárlás előtt állok).
Hát, próbálom finoman mondani, Laci videóitól nem voltam elájulva, sokszor nagyon pongyolán fogalmaz.
(Az akkukapacitás következetes mA-ben megadásától már a hideg ráz)
Remélem, az együttműködés hatására fejlődni fog e téren, mert ezt leszámítva jók a videóik.
Amúgy én is inkább olvasok, videót csak arról nézek, amiről már olvastam tesztet előtte :)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#30) szabakaa


szabakaa
aktív tag

Finoman szólva sem egy minőséget képviseltek. A MA profi írásos cikkei nemzetközi szinten is ott vannak a szeren. A tech2s videók viszont a gagyi hanggal gagyi vágással meg sem közelítik a videós legjobbakat.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#31) monosgeri21


monosgeri21
tag

Ez nagyon kellett... :(

(#32) stilo18


stilo18
addikt

Kifejezetten örülök neki, nekem a Mobilarena örök, de már egyre többet néztem az elmúlt hónapokban a tech2. hu-s YouTube csatornát is.

Jó lesz ez srácok :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#33) clon


clon
aktív tag

Ha-ha-ha
A mobilarénától Legendd távozik 2016 nyarán, majd társtulajdonos a tech2-ben, most meg bekerül a tech2 a "családba" ... ezután majd jön a közös munka könnyebb közös helyen és összecuccolnak és lesz egy MobilTechArena2 oszt' jónapot :D

(#34) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Ez jól hangzik, sok sikert hozzá!

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#35) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha jól értem akkor a mobilarena csatornája a YT. megszűnik. Amúgy minden fellelhető tech csatornára természetesen fel vagyok iratkozva,1 nem tudná kielégíteni az újdonságokra élvezkedő agyamat. Már már azt hittem és ki nem,h Legendd és Bog között nincs minden rendben egyetértés terén vagy anyagi téren. Sok sikert. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#36) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"... és, hát meglátjuk, hogy ... "

Ez nem kellene.

A jó videók viszont igen.
Tehát sok sikert nektek.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#37) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Legendd a MA trójai falova. ;]

[ Szerkesztve ]

(#38) pusszycat válasza Mr.Silkó (#37) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ezen felnyerítettem. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#39) devast


devast
addikt

Remélem pár év alatt jól megtöltitek azt a hátsó polcot jobbnál jobb whiskykkel, mert jelenleg ahogy látom, még elég hiányos a gyűjtemény :DDD Egyébként sem veszem komolyan azt, aki nem szereti a jó maltot :D

(#40) dlaj


dlaj
őstag

Az előttem szólók leírtak mindent! Szuper!

Annyit tennék hozzá, hogy Bog állhatott volna sámlira! (Bocs, de ez a tévézésben bevett szokás!)

Például:

(#41) Pete55555 válasza dlaj (#40) üzenetére


Pete55555
addikt

:D Am ja, ez nekem is feltúnt egyből... :)

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#42) pusszycat válasza dlaj (#40) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Már bocs, de azon áll. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#43) hemaka válasza Mr.Silkó (#37) üzenetére


hemaka
nagyúr

(#44) RaveForce


RaveForce
veterán

Csak egy kerdesem van... hol marad "sziasztok sziasztok a nevem Gál Balázs.. es a legközelebbig!" :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#45) dlaj válasza pusszycat (#42) üzenetére


dlaj
őstag

Ja, ezt nem is tudtam! :)

(#41) Pete55555, Én konkrétan azt hittem elsőre, hogy ez valami paródia. (Már bocs, Bog.)

Kissé megkésve jött az ötlet, de ez igencsak praktikus lett volna!
(És sorrendet is helyesen állította volna fel! (Már bocs, Legendd és Laci.)

(#46) RaveForce válasza dlaj (#45) üzenetére


RaveForce
veterán

Ugyanmar. A tobbiek csalnak a hajukkal. Am nem hinnem h bog barmin is allna a sajat laban kivul :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#47) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hajrá hajrá! \o/

Live-Die-Respawn

(#48) pusszycat válasza RaveForce (#46) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Látom érted a viccet. :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#49) Mr.Silkó válasza hemaka (#43) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

:D

[ Szerkesztve ]

(#50) RaveForce válasza pusszycat (#48) üzenetére


RaveForce
veterán

Ohh sry. Magasra van allitva altalaban a detektor, lejjebb veve mar ul a dolog :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.