Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Mr.Csizmás válasza psyho85 (#249) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem bármikor :DDD attól függ, hogy ki jönne, és mikor.

ja és a fejsbuk oldalukon van sörkupon, 10 sört 7 áráért (~3100 huf)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#252) h.adam.92 válasza föccer (#217) üzenetére


h.adam.92
őstag

reméljük nem supply block-oltátok magatokat és az income is elég lesz, hogy fent tudd tartani az economy-t :DDD

(#253) Dany007 válasza tildy (#245) üzenetére


Dany007
veterán

De nem is vagy / voltál szőke, nem ? ;]

(#254) föccer válasza h.adam.92 (#252) üzenetére


föccer
nagyúr

Az economy résznél nem is az incomemal van a baj, hanem az, hogy marha sokba kerül a havi pályabérlet :S A supply most tele van. Az esetleges új unitokra mindenképp szerezni kell egy nagyobb depót ;]

A gratulációkat köszönjük szépen. :R:R:R

Az off részt meg had ne kommentáljam. :o

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#255) venember83


venember83
nagyúr

Gratulálok, sok örömötök legyen a gyerekben!

(#256) killerjohn válasza h.adam.92 (#252) üzenetére


killerjohn
addikt

ja, és fontos a folyamatos spawn lárva :)

föccer: milyen pálya?

[ Szerkesztve ]

(#257) Mr.Csizmás válasza killerjohn (#256) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mindenki csak sc2-zik, senki se sörözik? :o :O

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#258) psyho85 válasza Mr.Csizmás (#257) üzenetére


psyho85
aktív tag

Részemről legkorábban jövő hét hétköznap, meló után, addig teli a time table. :(

Végre rendes vihar van, esik, fúj, dörög, villámlik, hűl a kkkkkkkkkkk levegő! :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#259) h.adam.92 válasza föccer (#254) üzenetére


h.adam.92
őstag

nembaj, igaz h sajna real life csak random race-el lehet indulni, de legfőbb a unit egészsége :) :DDD

(#260) Alg válasza Mr.Csizmás (#257) üzenetére


Alg
veterán

De, pl. tegnap este itthon, és holnap este a Suszterban :DDD

Viszont az apukával akár meginnék majd egyet ha kicsit lenyugodnak a dolgok a Hive-ban

A levegő meg hűlne, ha nem b@szta volna be az összes ajtót-ablakot a huzat :U

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#261) Mr.Csizmás válasza psyho85 (#258) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ok, sörös urak, akkor toljuk el, amíg a legfrissebb apuka is ráér (1-2 hét tuti kell)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#262) Winner_hun


Winner_hun
félisten

10:07 nem fog folytatódni?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#263) Воланд


Воланд
titán

Kicsit megkésve, de én is gratulálok az újdonsült szülőknek! :C

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#264) Mr.Csizmás válasza Воланд (#263) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

semmi linkelés, meg modker? ;]

----------
nincs, de még lehet ;]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#265) Воланд válasza Mr.Csizmás (#264) üzenetére


Воланд
titán

Miért, van kispapa - kismama topic a ph-n? :DDD

Szerk.: lol :))

ha egyszer eljutok odáig, akkor ígérem, hogy nyitok :DDD

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#266) föccer válasza Winner_hun (#262) üzenetére


föccer
nagyúr

Fog. Csak össze kell szednem magamat, meg az asszonyt, meg a gyereket. Ha egy picit mindannyian rendbe jöttünk, akkor rászánom azt az 1-2 órát, amíg befejezem. Szerintem valamikor a hét vége körül lesz, amikor már itthon vagyunk, és meg vannak az újabb képek is a fényképező gépről ;]

Egyelőre fontosabb, hogy rendbe rakjam a lakást, kiszolgáljam Mamócát és lehetőség szerint teljesen kipihenjem magam. Ennek fényében megyek is aludni, holnap jelentkezem. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#267) Winner_hun válasza föccer (#266) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem is ígértél még képet, mielőtt lemented a friss képeket azt is kattintsd le:P Köszipuszi:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#268) föccer válasza Winner_hun (#267) üzenetére


föccer
nagyúr

Mondtam már, hogy utállak? :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#269) Winner_hun válasza föccer (#268) üzenetére


Winner_hun
félisten

Csak nem akarom hogy kizökkenj a hétköznapokból:P:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#270) killerjohn válasza Mr.Csizmás (#257) üzenetére


killerjohn
addikt

én közben sörözök ;] jutalomban részesítem magam: 2 win = 1 sör

(#271) killerjohn válasza Winner_hun (#267) üzenetére


killerjohn
addikt

LOL :DDD :DDD :DDD

(#272) tildy válasza Mr.Csizmás (#257) üzenetére


tildy
nagyúr

Én becsszó betoltam este 3 cidert:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#273) Mr.Csizmás válasza tildy (#272) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

neked könnyű, nekem az egész tescot fel kellett hajtanom érte, igaz cserébe tegnap este megittam 6ot ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#274) föccer


föccer
nagyúr

Bassza meg. Este nem bírtam aludni a vihartól. hajnali 2 volt amire ágyba tettem magam. Most meg hívott az egyik betongyári üzemvezető 7:17-kor. Úgy kiugrottam az ágyból, mint ha rugóra kötöttek volna. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#275) psyho85 válasza föccer (#274) üzenetére


psyho85
aktív tag

Jó reggelt! Jah, a vihartól én se, asszony se. Viszont a gyerek úgy aludt, mint bunda, vigyorogva. Hihetetlen. Pedig a hallása jó, ha nem lát csak hal valamit akkor arra fordul, nem beszélve arról, hogy kb. 1 hónapos kora óta, ha evés után csuklik, csak be kell rakni a Kormorántól a Ki a szívét osztja szét c. feldolgozás-nótát, és már az első hangnál nyugszik megfele. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#276) sith7 válasza psyho85 (#275) üzenetére


sith7
nagyúr

Haverom 2 éves fia, ha nyűgös, akkor bekapcsolják a nagymamájától örökölt rakéta porszívót /kb. 450 decibel hangerő ;] /, 10 mp múlva alszik :))

(#277) Mr.Csizmás válasza sith7 (#276) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ezen besírtam :DDD

habár komoly on: lehet valami olyan mellékzöngéje van, ami nyugtató frekvencián ad

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#278) psyho85 válasza sith7 (#276) üzenetére


psyho85
aktív tag

:Y :C

Mondjuk nekem akkor nyugodott meg, valami ordenáré nagy hiszti után, amikor lekezdtem finoman a popójánál rázogatni a gyereket. Abbahagytam, azonnal sírt. 5 perc rázogatás, elpilled, goto bölcső, start hinta sequnce, fall asleep. Goto end. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#279) sith7 válasza psyho85 (#278) üzenetére


sith7
nagyúr

az se rossz

Mr.Csizmás
Biztos így van, meg ugye köztudott, hogy a legjobban autóban tudnak aludni :))

(#280) killerjohn válasza föccer (#274) üzenetére


killerjohn
addikt

jöhettél volna 2v2-re ;]

hogy van a család?

[ Szerkesztve ]

(#281) killerjohn válasza sith7 (#276) üzenetére


killerjohn
addikt

dettó. nálunk a mosogatógép és a sima porszívó volt opció :)

(#282) Eastman


Eastman
őstag

Születési óra, perc megvan pontosan? Hitem szerint egy személyes horoszkóp nagyon sokat segíthet az életben. Kiderülhet, hogy mik a képességei, adottságai. Veletek a szülőkkel kialakuló kapcsolatára is utalhat.

Pl. köztudottan Szűz a Vízöntővel nehezen kommunikál, A Skorpió megeszi az Ikreket reggelire, Bak és Halak fényévekre egymástól, Kos "berúgja az ajtót" úgy kezdi a problémamegoldást, Oroszlán és Szűz házassága ritkán sima, Nyilas megy a célja felé, szinte eltántoríthatatlan felesleges vele vitatkozni, stb, stb, stb... Sok esetben nem az egyén, hanem a "sorsa", a csillagzata a problémás. ...és persze ugyan úgy szerencsés is lehet. :) Egy kedves, jó, lelkiismeretes asztrológus sokat segíthet Nektek.

Persze nem a bulvár horoszkópra gondolok az gáz, hanem csak és kizárólag a születésire! Én évete egyszer, max kétszer megyek asztromókushoz, nem viszem túlzásba, annyi kell szerintem.

Vízöntő vagyok Bak aszcendensel. Föld és Levegő. Amíg ez ki nem derült, rengeteget küzdöttem magam ellen. Ezt a végletességet már jóideje cselekvő és kreatív energiává alakítom.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#283) föccer válasza Eastman (#282) üzenetére


föccer
nagyúr

Köszi ezt a részét inkább kihagynám. Inkább bízok a megfelelő nevelésben, mint a csillagok állásában. Konkrétan baromságnak tartom, hogy egy x ezer fényévre lévő égitesttől függene, hogy hogyan fog viselkedni a gyerek, vagy éppen bárki más. Vagy ha egyszer ez bizonyítást nyer, akkor sem lesz ennek 2%-nál nagyobb befolyásoló ereje. Egyszerűen hülyeségnek tartom. Semmivel nincs nagyobb megalapozottsága, mint annak, hogy rizst szórnak a frissen házasodottakra, hogy nagyobb legyen a gyermekáldás. Szórhatsz te tonnányi rizsát, ha impotens a férjurunk nem? Ennyit erről.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#284) proof88


proof88
addikt

Gratulálok meg minden, igazán különleges érzés lehet, amikor a kapcsolatotok eljut erre a pontra, amikor megszületik a gyermeketek, ez tuti csodálatos és fura meg minden. Nehezen lehet felfogni, de én nem is tartok még ott fejben. :) Egészséget, jó kedvet, boldogságot, szerencsét, és minden jót kívánok Nektek! :R :C

(#285) föccer válasza proof88 (#284) üzenetére


föccer
nagyúr

:R:R:R

Igen, itt már nem kevés felelősség van az emberen. Eddig, ha valami gebasz lett volna, felállunk az asztaltól és jobbra el, mindenki éli életét. De így, hogy itt van a kislányunk, már nem lehet ezt csinálni. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#286) sith7 válasza föccer (#283) üzenetére


sith7
nagyúr

Arról beszélj, hogy vannak a csajok ? :))

(#287) föccer válasza sith7 (#286) üzenetére


föccer
nagyúr

Hál istennek úgy néz ki, hogy minden rendben. Tündike szépen elkezdett enni és jó sokat alszik. A köldök csonkja már le is száradt, már csak a sebnek kell begyógyulnia. Az anyja is kezd megerősödni. Sok-sok vizet iszik, amire szüksége is van a sok vérveszteség miatt. Ha minden igaz, akkor holnap jövünk haza. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#288) D1Rect


D1Rect
félisten

Hű, grat!

(#289) Eastman válasza föccer (#283) üzenetére


Eastman
őstag

OK, bocs a mellékszálért. ...itt folytatom.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#290) rt06 válasza föccer (#283) üzenetére


rt06
veterán

"Szórhatsz te tonnányi rizsát, ha impotens a férjurunk nem?"

ki tudja? lehet jotekony hatassal van a rizs(szoras) a libidora, aztan az asszonysag csak osszehozza valakivel azt a gyereket...

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#291) föccer válasza Eastman (#289) üzenetére


föccer
nagyúr

No problem.

cyla: értsd jól. Lehet rossz a példa, de legalábbb szemléletes. Lásd a linkelt bejegyzést.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#292) sith7 válasza föccer (#287) üzenetére


sith7
nagyúr

Akkor minden rendben :C :))

(#293) RootRulez válasza föccer (#283) üzenetére


RootRulez
félisten

De az impotens ember örökbe tud fogadni és ezek után etetni is tud "szok pici" kínai gyereket... :DDD

═════════════════════════════════════════

(#294) Winner_hun válasza Eastman (#282) üzenetére


Winner_hun
félisten

Van aki hisz ebben a humbukban?:)
Persze ha 5 perccel később bújik ki a gyerek akkor meg teljesen más lesz. Ugyanmár.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#295) Eastman válasza Winner_hun (#294) üzenetére


Eastman
őstag

Nem, senki. Gyere át ide és érvelj...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#296) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Te tényleg online közvetítettél amíg a feleséged épp világra hozta a porontyodat? Állat vagy :DDD

Maxigratuláció! egyébként

(#297) föccer válasza DeFranco (#296) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem teljesen. Az elején azt hittem, hogy "lazább lesz". Valahol 10 óra után, amikor rázosabb lett a buli, már nem igazán ezzel foglalkoztam ;]

Egyébként friss infó, hogy Tündike egy picit besárgult, ezért betették a kéklámpa alá. Ha minden igaz, akkor holnap dél körül ettől függetlenül haza tudom hozni a familiát ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#298) sith7 válasza föccer (#297) üzenetére


sith7
nagyúr

No para, 10 gyerekből 5 besárgul ... semmi gond :N

(#299) rt06 válasza sith7 (#298) üzenetére


rt06
veterán

na jah, csak kb 2.5 ugy is marad elete vegeig (kb ilyen a kinaiak aranya)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#300) föccer válasza rt06 (#299) üzenetére


föccer
nagyúr

Lol :DDD

Sittes: Gyorsan utána olvastam, hogy mi, merre hány méter. ha nem súlyos a probléma, akkor hamar kiheveri. Valószínűleg még gyenge egy picit a mája és nem bírja kezelni a hírtelen lebomló rengetek magzati vörös vérsejtet.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.