Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) baluka26 válasza föccer (#149) üzenetére


baluka26
veterán

Gratula!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#152) Alg válasza föccer (#149) üzenetére


Alg
veterán

GG, WP!

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#153) .bableWes válasza föccer (#149) üzenetére


.bableWes
őstag

fogadd öszinte gratuláciomat a kislányhoz!

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#154) sith7 válasza föccer (#149) üzenetére


sith7
nagyúr

Gratulálok :C

Sok boldogságot, erőt, egészséget kívánok mindhármótoknak !

Ha valakinek éppen gyermeke születik, és nincs bent papás szülésen, akkor annak csak az lehet mentsége, hogy koporsóban fekszik.

Na mit mondtam ???!!! :DD :R :C

(#155) Dany007 válasza föccer (#149) üzenetére


Dany007
veterán

Hehe...
Na, párom most megijedt kicsit. Ijesztőbben hangzik, mint ahogy a sok szmájlival leírtad :)
De örülünk, hogy végre minden okés.
Gratulálunk! :C :C :C

Mostmár ráérsz. Pihenjetek nyugodtan. A lényeg, hogy minden okés! :)

(#156) myteve válasza föccer (#149) üzenetére


myteve
csendes tag

Boldog szülinapot tüncinek :)

(#157) danih


danih
addikt

Gratulálok!

(#158) psyho85 válasza föccer (#149) üzenetére


psyho85
aktív tag

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHAW! :C :C :C

Hű, a gátmetszés az kemény, asszony pajti se sokat tudott ülni utána...

Mamócának jó egészséget, a gyereknek minden jó csodát, te meg igyál rendesen! :DDD

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#159) Wictor


Wictor
senior tag

Gratulálok és jó egészséget a Leányzónak! Mamócának & Papócának meg sok tiszta pelust és kitartást a megváltozott életkörülmények átvészeléséhez!

;]

[ Szerkesztve ]

(#160) Lenry


Lenry
félisten

gratulálok :C

főleg anyukának, mert minden kétséget kizárólag ő szenvedett a legtöbbet. :R

érdekes, amit írtál az apás szülésről... én amikor belegondolok, hogy mi is történik ott benn a szülőszobában, akkor mindig úgy látom, hogy jobb ha kinn maradok, de az én párom is ragaszkodik hozzá, hogy ha egyszer erre kerül a sor, akkor ott legyek mellette, így valószínűleg ez lesz :)

még egyszer nagy gratula :R :C :)

még keresem az alkalomhoz illő zenét :)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#161) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Gratulálok!

Ha kislányunk lesz nekünk is Tünde lesz a neve, ha fiú, akkor Ferenc.

Aztán tanítsd meg rendesen SC-ni! :)

(#162) kovsol válasza Ghoosty (#161) üzenetére


kovsol
titán

még ő se tud rendesen, akkor hogy tanítsa meg a lányt? ;]

May the Force be with you!

(#163) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

gratulálok :)

nyertem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#164) maláj


maláj
őstag

grat nektek föciék :)

(#165) föccer


föccer
nagyúr

Köszönöm, köszönöm, köszönöm. Azaz köszönjük, köszönjük, köszönjük mindenkinek a gratulációkat.

Igazán meglepett, hogy az utolsó belépésem óta 7x hozzászólást és több mint 1600 lapletöltést kapott a blog.

Danny: Amikor még smájlival írtam, az a méhszáj lazító injekció előtti fájásokra vonatkozott. A szuri után kb 1 perc alatt ez az érték legalább 5x növekedett... Gyakorlatilag Mamóca nem tudott egyedül sem megállni, sem megmozdulni. Gyakorlatilag a karomban tartottam, hogy el ne vágódjon a padlón. Utána kapott egy fájdalomcsillapítónak kikiáltott kábírószert, ami megint csak brutálisan kiütötte. Gyak a fájások idején ébren volt, és próbált relaxálni, a köztes időkben meg bealudt. Akár 10-15 másodpercre is. Ez egészen addig ment, amíg nem erősődtek a fájások.

No, mindegy, majd holnap megpróbálom összeszedni a gondolataimat. Mára elteszem magamat, mert majd le fordulok a székről. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#166) Winner_hun válasza föccer (#149) üzenetére


Winner_hun
félisten

WP GG

Apa lettem

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#167) ^Clown válasza föccer (#165) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Egészséget kívánok babának-mamának-papának :)

(#168) baluka26 válasza Winner_hun (#166) üzenetére


baluka26
veterán

Trolololo ;] ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#169) Winner_hun válasza föccer (#165) üzenetére


Winner_hun
félisten

Abból kovsol vagy ezret effötölt:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#170) Mr.Csizmás válasza Winner_hun (#166) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

;]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#171) sith7 válasza Lenry (#160) üzenetére


sith7
nagyúr

nem fogod megbánni, én már 2 - szer átéltem, arról nem is beszélek, hogy ez mekkora lelki + a nőknek, hogy ott vagyunk mellettük

kovsol
szégyeld magad ;] :P

(#172) St3venson válasza föccer (#149) üzenetére


St3venson
tag

Gratula :K

(#173) kovsol válasza Winner_hun (#169) üzenetére


kovsol
titán

500 -t tuti :DDD

May the Force be with you!

(#174) föccer válasza sith7 (#171) üzenetére


föccer
nagyúr

Eddig el sem tudtam volna képzelni, hogy mekkora +

Amíg nincs ott az ember, vagy nem vett ilyenben részt azt gondolja: Ugyan mi a faszt fogok én csinálni. Visz könyvet? Újságot? Aham, amint beindultak a dolgok, annyi időm nem volt, hogy kimenjek pisálni, nemhogy könyvet olvassak. A papának a szülésen kb 2 dolga van. Mindig mosolyogni és kitalálni azt, amit a leendő anyuka sem tud: Mivel tuja elviselhetőbbé tenni a folyamatot. Ez lehet annyi, hogy megigazítod a takarót, vagy hogy a vizsgálóban te játszod el a fogas szerepét és rád aggatja az éppen levetett nadrágot. Tök mindegy. A lényeg az, hogy ott legyél, és ha kell, akkor beléd csimpaszkodhasson, ha kell egy fél marék szólócukrot nyomsz a kezébe, vagy bármi. A lényeg az, hogy ott vagy, és ő benned bízik a legjobban. Persze a szülésznőnek szót fogad, meg elhiszi a dolgokat, de bízni csak benned bízik. Senki másban. Ha te azt mondod, hogy még nem nyomsz, mély levegő, még nem nyomsz, majd a következőre, éééés most tolod neki, akkor 100%ig azt csinálja. Pedig már a legelején nyomott volna, és a közepére elfogyott volna az ereje. Pedig én fél szememmel láttam a CTG-n a méhösszehúzódás mértékét és pontosan tudtam, hogy mikor kell elkezdeni nyomni, hogy az a leghatékonyabb legyen. Mert hacsak nincs 100k-ért fizetett szülészorvosod, aki A-Z ig ott van melletted, akkor a nővérek és ügyeletes dokik nagyritkán érnek oda. Volt, hogy a kitolási szakasz elején 40 percig ránk sem néztek. Mamóca meg már majdnem sírva fakadt, hogy valaki nézzen már rá a baba szívhangjára. Persze semmi oka nem volt aggódni, de éppen meg kellett nyugtatni. Kimentem, közöltem, hogy most valaki jöjjön be. Volt belőle egy kis vita,, de bejöttek és mamóca megnyugodott.

Na most az ilyenekért kell a papának is ott lennie. Mert így van akiben megbízhat a leendő anyuka. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#175) killerjohn válasza föccer (#149) üzenetére


killerjohn
addikt

gratulálunk, és sok egészséget kívánunk!!!

a feleségem múltkor - amikor 2v2ztünk - hallotta a storyt, és ma kb fél óránként meg kellett néznem mobilneten, hogy hogy vagytok :-)

(#176) killerjohn válasza Dany007 (#155) üzenetére


killerjohn
addikt

jah, van mitől félnie, férfi ezt ép aggyal ki nem bírná... de utána nem adnák semmiért!

(#177) Mr.Csizmás válasza killerjohn (#176) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

én is ezen gondolkoztam, hogy b*zzeg gátmetszés?!

már elképzelni is horror :U ha lehet inkább kerültetném, ha gyerekvállalás lesz majdan

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#178) killerjohn válasza föccer (#165) üzenetére


killerjohn
addikt

gondolom akkor nem jössz 4v4 rnd teambe Alyarkhonnal meg velem? :-)

Mr.Csizmás: terhesség alatt van erre olaj amivel minden nap dörzsölni kell a gátat, illetve lehet "gátvédelemmel" szülni. Második fiam úgy született. a lényege, hogy a legutolsó nyomást meg kell szakítania az anyának. ez nagyon nehéz, de olyankor tágul a gát résznél, és nem szakad, így esélyes hogy nem kell vágni. ügyes anyuka kell hozzá és egy még ügyesebb szülésznő.

[ Szerkesztve ]

(#179) baluka26 válasza Mr.Csizmás (#177) üzenetére


baluka26
veterán

:K
Vagy full természetesen vagy császár szerintem.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#180) Dany007 válasza Mr.Csizmás (#177) üzenetére


Dany007
veterán

Itt a veszprémiben mindenkit metszenek. Szóval nem is kérdés és nem is kérés :) Így is úgyis "felvágnak". Azt mondták a dokik, hogy ettől nem kell aggódni, adnak érzéstelenítést és a fájások közepette ezt már észre se fogja venni a kismama.
Annyi az oka, hogy még mindig jobb, mintha magától szakad szét. Merthogy azért metszenek, hogy legyen egy kicsivel több hely a babának. Mert ha nincs, akkor majd "csinál" magának, vagyis elszakad a gát. Na, az rosszabb, mintha orvosi körülmények között elmetszik.

Mondjuk azt a részt nem értem, hogy 45 percig varrták össze : o Hiszen egy császár metszéses szülés nem tart annyi ideig...
De kemény lehet az biztos.

@Föccer:

Na, látod én is pont így képzeltem el a dolgot. Ezért akartam volna bemenni, de nem lehet. Pontosabban lehet, de csak a kifejezett szülés idejére. A korábbi 8-12 órás vajúdásnál nem lehetnék benn.

Amúgy én bízok az asszonyban. Meséltem már, hogy volt az a veseműtétje. Na, azelőtt fél évig gyak. csüngő vesével élt. Akkor neki is voltak olyan fájásai hogy 100-200 méter séta után le kellett ülnie ahol épp volt, mert nem bírt megmozdulni annyira fájt. Így "élt" és dolgozott fél évig, mire a nagyszerű orvosok kiderítették, hogy rossz helyen van a veséje.
Tehát nem gyengén bírja a fájdalmat...

[ Szerkesztve ]

(#181) baluka26 válasza Dany007 (#180) üzenetére


baluka26
veterán

Mindenkit metszenek? :Y

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#182) killerjohn válasza Dany007 (#180) üzenetére


killerjohn
addikt

ja, a Péterffyben is, de a szülésznő zseniális volt, és a feleségem Aznap délután már törökűlésben ült, míg az első gyerek után 2 héttel még az ágyból is csak sírva tudott kikelni...

(#183) psyho85


psyho85
aktív tag

Bezony, inkább a metszés, mint a szakadás. Bár van olyan ismerős, kinek metszeték, de még így is szakadt... sok múlik a kórházi személyzeten, és a kismama felkészültségén is.

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#184) Winner_hun válasza killerjohn (#178) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem is vagytok onlány.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#185) Eastman válasza föccer (#174) üzenetére


Eastman
őstag

Nagy élmény lehetett. Gratulálok! Jó egészséget és boldogságot a kis családodnak! Gyönyörű nevet kapott a kislány.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#186) _OldBoy_


_OldBoy_
tag

Grat !!! :C Tenyleg a letezo legnagyobb elmeny, nem igazan lehet elmondani amit atel kozben az ember. Es csak az elso hosszu, a masodik mar kipottyan szinte magatol :D

---> http://silver2master.com/ <--- OldBoy #863

(#187) Lenry válasza föccer (#174) üzenetére


Lenry
félisten

meggyőztél :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#188) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Gratulálok! Jó egészséget mindhármótoknak!

(#189) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Grat!! :C :C

(#190) sith7 válasza föccer (#174) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem akarom ismételni magamat, de én megmondtam :K ;)

Még egyszer is minden jót kívánok nektek ! :R

(#191) tildy válasza baluka26 (#181) üzenetére


tildy
nagyúr

Először is gratula a családnak!
----------------------------
Ez szomorú inkább, megfelelő gátvédelemmel elég sok esetben nem lenne rá szükség. :(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#192) adyz.


adyz.
aktív tag

nagy-nagy gratu nektek! :)

(#193) baluka26 válasza tildy (#191) üzenetére


baluka26
veterán

Biztosan nekem akart ez jönni, tildy?:)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#194) killerjohn válasza Winner_hun (#184) üzenetére


killerjohn
addikt

majd leszünk :)

(#195) darál0w válasza föccer (#149) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

gratula.

mehet a tejfakasztás a táborban. ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#196) maláj


maláj
őstag

a gyermekáldásra tekintettel le is toltam este 3l rostos őszilét szép csendben itten a nagy izgalmakra :DDD
minden családtagra jut 1l ;]

(#197) Cucuska2 válasza maláj (#196) üzenetére


Cucuska2
őstag

Te meg szomjan maradtál. ;]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#198) maláj válasza Cucuska2 (#197) üzenetére


maláj
őstag

lóf*szt - híztam 3 kilót :DDD

szerk: majd holnap akkor nem iszok és visszacsökkenek ;]

[ Szerkesztve ]

(#199) föccer


föccer
nagyúr

A képre kattintva megvan eredeti méretben is.


Szülészet folyosója.

Bent a szülőszobán, még egyben.


3 percesek vagyunk :)


1,5 órásan :)

üdv, föccer

mod: Miért nem működik a beszúrás? :F No, majd javítom. A linkek azért ott vannak, és azokra rá tudtok menni.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#200) föccer válasza föccer (#199) üzenetére


föccer
nagyúr

Most nézem, hogy sikerült felcserélnem a 3 perces és a 1,5 órás képhez tartozó linket. :o

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.