Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Remiszto volt mai nap is az USA-ban... :Y

(#2) fLeSs válasza Hedgehanter (#1) üzenetére


fLeSs
nagyúr

úgy tűnik az olaj végül csak belekezdett a korrekcióba.
USA-ban ma valszeg emelkedés lesz.
medvepiac = egyet előre, kettőt hátra. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3) Hedgehanter válasza fLeSs (#2) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Ez utan a ket nap utan meg is lepodnek ha tovabb esnenek, bar a futures nem nagyon meggyozo...

(#4) fLeSs válasza Hedgehanter (#3) üzenetére


fLeSs
nagyúr

jó az a futures. az SP500 +3,5%-on áll, pedig még csak premarket.
az olajnak az 50,1-gyel kell először megküzdenie, de várjunk az usa piac nyitására, akkor indul majd be a dolog (az USO-t érdemes figyelni). az első fő ellenállás 54,7 körül van.

btw a mai napra azért is leszek kíváncsi, mert emelkedést várunk, de vajon hányan merik a következő hétre átvinni a pozijukat? :D megint az utolsó fél óra lesz a lényeges. ami előtte megy az csak maszatolás.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#5) Hedgehanter válasza fLeSs (#4) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Hol nezed nalam a bloombergen csak +27 pont ami nem +3.5%... :F

(#6) fLeSs válasza Hedgehanter (#5) üzenetére


fLeSs
nagyúr

akkor még több volt, azóta úgy tűnik, hogy csökken.
de még mindig pluszban van és ez a lényeg. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#7) fLeSs válasza Hedgehanter (#5) üzenetére


fLeSs
nagyúr

egyébként itt is nézheted: [link]

itt megtalálod a cukrot, kukoricát, szójababot meg egy csomó minden mást is.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#8) fLeSs


fLeSs
nagyúr

QID-et vettem az SDS helyett, ezért a Nasdaq "sztárjait" kell figyelnem.
Az Apple épp beszakadt, Intel dettó, Yahoo is, Google is, Qcom is, Microsoft már korábban, Dell tartja magát, HPQ, GILD még OK, RIMM-nek nincs sok hátra.
Ennyi. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#9) Hedgehanter válasza fLeSs (#4) üzenetére


Hedgehanter
őstag

ugy nez ki sokan at merik vinni a pozijukat... :) bar meg van vagy 15 perc...

(#10) fLeSs válasza Hedgehanter (#9) üzenetére


fLeSs
nagyúr

nem éppen.
a shortosok zárták a pozikat, a héten volt elég esés, úgyhogy be kellett zsebelni a profitot, mert ki tudja, hogy mi lesz a hétvégén. D:

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#11) Dare2Live válasza fLeSs (#10) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

azért ez több volt mint kis shortzárás..... az örök optimista befektetők is bevásároltak.... :DDD
....és ha egy sima 1-2féléves recesszióban lennénk igazuk is lenne... de ugye én(mi) ennél komolyabbra számítunk.

TAs elemzéseim szerint pontosan:
http://2.bp.blogspot.com/_pi7nStD8xdA/SSZJkyKO4JI/AAAAAAAAAGg/RcdPfxldIAA/s1600-h/dji_te.jpg
:DDD
ázáz 4500-5000es Dj az alja.... :DDD

mindenesetre "érdekes" volt.... és vhogy én ezt éreztem is.... sajnos annyira nem, hogy pozit is felvegyek..... persze ez annak is köszönhető volt, hogy most az egyik 1TBs hddm lett csapágyas... hdd szaki szerint kvázi az összes Nidec motoros F1es Samsung elöbb utobb megadja magát hát öröm.....

Ja elmult heti eredményem: +0.86% Ha jól sejtem Fless ennél jobb voltál nem? :C

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#12) fLeSs válasza Dare2Live (#11) üzenetére


fLeSs
nagyúr

elmúlt heti eredményem +0,01%. :DDD
még kisérletezős korszakomban vagyok.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#13) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Jo a konyv, kivancsisagbol elkezdtem, ertheto, egyszeruen leirva, mar csak ki kell deriteni lehet e hasznalni... :D

(bar a jatek accountomon 3% plusz van 1 hetre) :DDD

(#14) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Mar olvastam JP Morgan 35 dollaros olajarat tehat emelkedes johet... :DDD :(

(#15) fLeSs válasza Hedgehanter (#14) üzenetére


fLeSs
nagyúr

igen, ez figyelmeztető jel lehet. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#16) fLeSs válasza Dare2Live (#11) üzenetére


fLeSs
nagyúr

"azért ez több volt mint kis shortzárás..... az örök optimista befektetők is bevásároltak.... :DDD "

gondolod, hogy az összes az utolsó 45 percben vásárolt be? mert abban a 45 percben bontakozott ki a rally. sztem szimpla short covering volt.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#17) Dare2Live válasza fLeSs (#16) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nem lehet vitatkozni vele, sztem is a túnyomó rész az short zárás.
De ilyenkor bevásárolnak a tözsgyökeres longosok 2-3%reményében, vki azonnal fordítja a shortját longra..., vki tényleg elhiszi itt az alja (és én ezt a réteget meg is értem). Szóval....

De egyébként tipikus short zárás plda....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#18) fLeSs válasza Dare2Live (#17) üzenetére


fLeSs
nagyúr

és mit gondolsz, holnap (vagyis ma) merre tovább usa?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#19) Dare2Live válasza fLeSs (#18) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Hát holnap rohangászás lesz, holnapután meg übermeló és körbe se néztem így most nem tippelnék.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#20) Dare2Live válasza fLeSs (#18) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Mi lenne ha inkább a DJ/SP500 alját probálnánk meg eltalálni?

akár vmi tétje is lehetne... pl egy sör.... :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.