Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) fLeSs válasza Hedgehanter (#100) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ja szal akkor demót nyomsz.
az más... ;)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#102) Hedgehanter válasza fLeSs (#101) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Ha kuldesz penzt besszallok.... :D

(#103) Dare2Live válasza Hedgehanter (#95) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

A jelenlegi helyzetben ez a teljesítmény kifejezetten erős OTPtöl. Egyébként szeretni valóak az ilyen hszek....

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#104) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Nálam egyébként semmi trade.... met nincs semmi 1-2-3napos meglátásom.... DTzni nem akarok, hosszú távon meg már elmondtam mit gondolok.... (de oda se akarok még beszállni.... majd... nemsokára....)

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#105) Hedgehanter válasza Dare2Live (#104) üzenetére


Hedgehanter
őstag

OTP szepen esik lehet jo lenne beszallni most korul (2590).... :F

(#106) Dare2Live válasza Hedgehanter (#105) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ha tudod merre megy amerika na arra megy OTP is.... 14:30kor talán vmi kiderül..... énis gondolkodom de nekem nem egyértelmű..... talán beszálnék de a "baj" az, hogy ha amit nem fogja meg a csatorna alja akkor világvége....

btw "hosszú távon" (fél-egy év) van egy elég tuti tipp amivel bukni nehéz de elég jól fialhat..... sima BUX pépör. Melyik és miért? :DDD

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#107) Dare2Live válasza Dare2Live (#106) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

kevés OTP vétel 2647 környékén.

nem vagyok biztos, hogy nem dt lesz belölle.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#108) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

A DTO jol nez ki ma is....

(#109) fLeSs válasza Hedgehanter (#108) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ez még nem jelent semmit, este 10-ig sok minden történhet. ilyenkor alacsony forgalom mellett folyik a kereskedés.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#110) fLeSs válasza Hedgehanter (#108) üzenetére


fLeSs
nagyúr

egyébként úgy tűnik, hogy az olajon megint kialakul egy lefelé ékelődés, amiből felfelé szokott kitörni az árfolyam.
hülyén hangzik, de ha gondolatban összeeresztem a részvénypiacot, az EURUSD-t és az olajat, akkor összeáll a kép.
az EURUSD a háromszögből felfelé fog kitörni. emiatt az olaj is felfelé fog kitörni a leékelődésből, és a részvénypiac is a sima háromszögből.
de ezt vehetjük úgy is, hogy az EURUSD a részvénypiac kitörése miatt fog felfelé kitörni (mert ha pénzről/kötvényekről részvényre váltják a lóvét, akkor az USD gyengül), ezek pedig magukkal húzzák az olajat.

és ez pont akkor fog bekövetkezni, amikor az olaj eléri az 50-et, ami végülis jó indok egy visszapattanásra, az 50-es szám lélektanilag is egy fontos támasz az olajnak, mindenki arra számít, hogy itt fog megállni az olajár esése.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#111) fLeSs válasza fLeSs (#110) üzenetére


fLeSs
nagyúr

de az is lehet, hogy mindez fordítva fog megtörténni. :D
a részvénypiac támasza elesik, és elkezd zuhanni.
emiatt az EURUSD 1,25-ös támasza is elesik, és az olaj is 50 alá kerül. :D

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#112) Dare2Live válasza Dare2Live (#107) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

irgalmatlanul beszívtam.

Tervezett áramszünet:
-Pécs Pécsett Király u. 50-64 hsz.-ig 2008.11.19 8.30 perctől várhatóan 15.30 percig
-Pécs Daru dűlő,Kővirág u.2-14-ig,Pillangó dűlő,Sármány dűlő 2008.11.19 8 órától 16 óráig
-Pécs Magyarürögi u.58-114-ig,87-133/2-ig,Jakabhegyi u.42-től és 49-től végíg 2008.11.19 8 órától várhatóan 15 óráig

....és a tegnap berakott majd reggel átirom "tutifix" stoppomig lejöttek, kvázi napi minimumon száltam ki rvenként bekkerrel együtt gyak -70ft.
Nem volt nagy tétel... de bosszant.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#113) fLeSs válasza fLeSs (#111) üzenetére


fLeSs
nagyúr

másik topikba..

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#114) fLeSs


fLeSs
nagyúr

fogok írni egy bejegyzést, hogy mit rontottam el amikor megvettem ezeket a részvényeket.
tanulságos lesz. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#115) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Szepen indulnak ma is a volatilitas meglesz....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.