Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anjani182


anjani182
őstag

Abban a topikban másodmagaddal beszélgettél...akkor kik AZOK, akik azt hiszik, hogy könnyű?! :F

Jól elbeszélgetsz önmagaddal, szerintem nem a PH! az a hely, ahol ez a téma érdekli az embereket, legalábbis ez a "tengernyi" hozzászólás is ezt mutatja.

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#2) fLeSs válasza anjani182 (#1) üzenetére


fLeSs
nagyúr

kaptam egy privit, amiben felkértek brókernek. :D
ezért írtam ezt a bejegyzést.

btw nem különösebben izgat a hozzászólásszám, vagy itt erre verik? :D meg az sem, hogy kit mi érdekel, mindenki arról ír amiről akar. csak magamnak írom a naplót, most itt az elején még tisztázok 1-2 dolgot, hogy akik olvasnak azok is megértsék, de aztán másképpen lesz.

talán lesz benne 1-2 tanácsadás is.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3) anjani182 válasza fLeSs (#2) üzenetére


anjani182
őstag

Értem :K

Forever and ever, let's make this last forever.

(#4) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Nem csak az érzelmi dolgok miatt nem "triviális" nyereséget termelni, hanem azért sem, mert a pénzpiacon nincs arbitrázs. Ha valami tudhatóan "jó vétel", meg is veszik addig, amíg eltűnik a plusz haszon. Mivel a pénzpiac rendkívül gyors, ezért ez hamar végbemegy (hiszen a fenti automatizmus sok egyéb piacon is működik).

There is no such thing as a free lunch.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#5) fLeSs válasza Parci (#4) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Ez így van, ezt szakmai berkekben úgy hívják, hogy "smart money". :D
Ha tudod, hogy hol van a "smart money", akkor biztos lóra tettél.
Én filterekkel próbálom kiszűrni a dolgot, de egyelőre semmi. :DDD

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#6) Uniden válasza anjani182 (#1) üzenetére


Uniden
csendes tag

engem például nagyon érdekel a téma régebben is olvasgattam már google segítségével egy-egy cikket különböző honlapokon de itt legalább egy naplót azaz folytonos dolgot olvashatok, attól függetlenül, hogy nem írok hozzászólások százait még hasznosnak találom.

Az írónak grat az írásaihoz, csak így tovább. :)

(#7) fLeSs válasza Uniden (#6) üzenetére


fLeSs
nagyúr

én látom, hogy hányan olvasták az írásaimat, és nem 5-en, szal emiatt nem aggódok. :D nyilván egy számtech-kel foglalkozó oldalon nem lesz olyan népszerű egy ilyen blog.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#8) virkir válasza anjani182 (#1) üzenetére


virkir
veterán

legalábbis ez a "tengernyi" hozzászólás is ezt mutatja.

Látod ez a baj, mindenki azt hiszi, hogy mindenbe bele kell pofázni.
Nem, nem kell.
Bőven elég olvasgatni, okulni a leírtakból és ha esetleg értelmes és érdemi mondanivalója van valakinek, na akkor lehet billentyűzetet ragadni és hozzászólni.
Egyre több itt a Ph-n az magas rangú júzer de azt is írhattam volna, hogy lúzer aki egy adott témához szakterülethez lassan 10k hozzászólást alkotott viszont ha rávilágítanak néhány baromságára akkor inkább megsértődik.

De, hogy ON is legyek pl. én is nagyon örülök ezeknek az írásoknak mert érdekel a téma a tehetség egyik részével már rendelkezem is (némi számottevő pénzmag) de mielőtt belefognék nem árt ha legalább egy kicsit értene is hozzá az ember.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.