Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zdanee


zdanee
őstag

Kérdés persze, hogy ezek játszható remakek vagy a manapság divatos rókabőr verziók, amikor megbíznak egy 3 fős, gimisekből álló "fejlesztőcéget" a porttal, ami egy SNES játék mobilos verzióját egy JAVA emulátorban hekkeli valahogy rá az adott hardverre olyan textúrákkal, amiknek a felébe még bele van égve a stockphotos.com logója...

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#2) Wesder válasza zdanee (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Hogy mi tetszik?
Valószínűleg jól meg lesznek csinàlva.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) zdanee válasza Wesder (#2) üzenetére


zdanee
őstag

Konkrétan a Chrono Trigger idei PC-s portjára gondoltam. Rendben, a stockphotos.com túlzás volt, csak simán nem illeszkedtek a textúrák.
De az FF5 és FF6 Steames verziója is hasonló volt, szóval nem mondhatod, hogy alaptalanok a félelmeim.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#4) Wesder válasza zdanee (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Ebből a mostani felhozatalból a Zoduac Age van itthon, amennyit làttam belőle a Steam-es verzióból, az szerintem nem volt rossz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) Jigoku


Jigoku
tag

Lehet, hogy hülye kérdés, de ezek csak digitális verziók lesznek? Vagy van, ami dobozost is kaphat, vagy még abszolút nem tudni semmit?

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.