Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Na Vibe P1 értelmes ajánlat. Lehet bele is csapok

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) Genesistibi válasza Xaels (#1) üzenetére


Genesistibi
tag

Ez biztos, hogy a Lenovo Vibe P1 kártyásan csak 55eFt??? :Y

(#3) Xaels válasza Genesistibi (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Letölthetőn a Vibe P1m van nem a sima P1 :o Pedig majdnem kezdtem megörülni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) nobiand válasza Genesistibi (#2) üzenetére


nobiand
aktív tag

Lenovo Vibe P1m lesz a Telenornál, nem a Lenovo Vibe P1.

(#5) Wesder


Wesder
félisten

Az az LG kàrtyàs csomagban is egy vicc :DD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) Csapoati válasza Genesistibi (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én is csak pislogtam... De így már érthető. Az LG Joy-t meg kb senkinek se lehet ajánlani 512 MB RAM-mal... Még ennyiért sem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) Wesder


Wesder
félisten

Az olcsó előfizetés azért nem jàr màr akkora kedvezménnyel, mint anno, mert az S3 idejében boldog boldogtalannak adtàk a telefonokat, és ugye tudjuk kik nem fizették a 4-5 felvett előfizetést (a rajok), és most szigorítanak miattuk. :(((

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) Genesistibi válasza nobiand (#4) üzenetére


Genesistibi
tag

Valahogy éreztem, hogy nem kerek a dolog.. :N

(#6) Csapoati: Ilyen telefont már gyártatni se engednék!

(#7) wesder: a Vodafone-nál vagyok 142 hónapja, 2000Ft-t!!!!! kapok kedvezményként a telefonra. Az új belépők szinte annyiért veszik amennyiért én. VICC!!

[ Szerkesztve ]

(#9) Wesder válasza Genesistibi (#8) üzenetére


Wesder
félisten

2012 Márc. 3.-àn vettem telenornàl telefont. Kàrtyàsan 33 ezredes volt, és a legkisebb előfizuval ingyen elhozhattam. Most meg ezt a 23 ezer forintos szutyadékot nem hozhatod el "ingyen"

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) janeszgol


janeszgol
félisten

Hát a Lenovo Vibe P1m sem rossz ajánlat. 2 giga ram, 16 giga flash olvasok. Egyedül a proci kérdéses. Elég az 1 GHz-es frekvencia? Oké négy mag, de az kit érdekel. 5MP/8MP kamera sem rossz papíron. Várnék belőle egy tesztet.

Érdekes, hogy a Galaxy A3 és A5 között 10 ezer ft a difi. Érdekes, hogy a Galaxy J5 majdnem egy huszassal olcsóbb, mint az A3.

Kicsit valóban drága az a Joy. A kamerája szép képeket lő, de a fél giga ram kevés lehet. A kétmagos S200 éppen elmegy.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#11) janeszgol válasza Wesder (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen ez a bajom a Vodával is. Ha hosszabbítok is, azt készülék nélkül fogom, már eldöntöttem. Viszont megértettem, miért van így.

Azért, mert amit te is írtál, plusz nagyon ráfeküdtek a szolgáltatásokra. Alapértelmezett 4G, Telenor és Telekom egész jó netet ad már (500MB induló közeli a legolcsóbban). Plusz az is igaz, hogy elvárjuk, hogy frankón és gyorsan építsék ki az infrastruktúrát, akkor arra kell a pénz.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) Wesder válasza janeszgol (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Lenovo Vibe P1m = Dogge 5x Pro kb ha a speckókat nézzük, igaz nagyobb akku van a lenovoban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) Xaels válasza Wesder (#7) üzenetére


Xaels
félisten

Na ja. Most járt le teljesen a 2év az Lg L7II-re amit akkoriban 5.000.-ért elhozhattam, ez egy nagyon jó ajánlat volt. Most meg sok tekintetben szarabb telefonnal próbálkoznak ugyanazért a pénzért...

(#11) janeszgol azért akik megbízható hűséges ügyfelek azoknak lehetne kicsit több engedményt adni, mert hosszútávon úgy is kifizeti az ember. Az elégedett ügyfél meg tovább marad ügyfél. Van 2 mobil előfizum, 1 hipernet meg egy Tablet csomagom évek óta. Semmivel sem kapok több et mint az aki "ismeretlenül" besétál. Anno a UPC-nél lejárt a netre a hűségidőm, újra akartam kötni ugyanazt a csomagot az aktuális kedvezmény árában. Nem engedték, mert az csak új ügyfeleknek jár, de örüljek, hogy fizethetem a drágábban ugyanazt csomagot amit nem növelnek meg a hűség lejártával. Lemondtam és párom nevére kötöttünk olcsóbban kétszer ugyanolyan gyors csomagot náluk csak mert ő az "új" ügyfél a rendszerben...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) Wesder válasza Xaels (#13) üzenetére


Wesder
félisten

Esküszöm én azt hittem hogy csak az új ügyfeleket szivatjàk ilyen "remek" ajànlatokkal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) Csapoati válasza Genesistibi (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azt hogy? Barátnőm pár éve a 11 éves előfizujára 5500 Ft kedvezményt kapott (ergo 500/év).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16) Rusi


Rusi
senior tag

Elnézést mindenkitől, valóban a Vibe P1m került be a kínálatba, már javítottam is a cikket. A félreértés abból adódott, hogy az általunk kapott belső árlistán mindenhol P1 van feltüntetve, de végül az árlistánál lévő műszaki paraméterek kiderült a turpisság. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#17) Genesistibi válasza Csapoati (#15) üzenetére


Genesistibi
tag

Lehet a flotta a bajuk..

Rosszul emlékeztem, 147 hónapja adom nekik a zsét. :Y

(#18) Wesder válasza Genesistibi (#17) üzenetére


Wesder
félisten

150. hónapnàl lesz ajàndék is? ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) Csapoati válasza Genesistibi (#17) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem is a flotta lesz a gond.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) Genesistibi válasza Wesder (#18) üzenetére


Genesistibi
tag

Aha, valszeg SEMMI. :D

(#19) Csapoati: Akkor sem érzem jogosnak, hogy így szarnak a fejemre. A múlt hónapban 12e volt a számlánk (3ember).

Azt már nem is említem, hogy a 2 helyen ahol a legtöbbet használnám a telefont, na ott iszonyatosan romlott a szolgáltatásuk minősége (nincs térerő, eldobál)

[ Szerkesztve ]

(#21) Graphics válasza Xaels (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

P1m , nem P1...

Nezzetek utana, mert meglepetes lesz....

Alapvetően egy energiatakarekos cuccrol van szo, a SoC visszafogott, kb Snap410 szintu.

Szerintem jo indul, elofizeteses hosszabbitassal ha lehet elhozom. Fanyalogtam eddig a hardverre, de eleg jo.

Ezzel az aksival lesz

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) Xaels válasza Graphics (#21) üzenetére


Xaels
félisten

Már rég ki is tárgyaltuk...

Majd meglátom mit mondanak rá, ha legközelebb arra járok.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23) Csapoati válasza Genesistibi (#20) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért vedd figyelembe azt is, hogy a flottán belül milyen kedvezmények vannak. Én is flottás vagyok és kevesebbet fizetek több telefonálásért és netért, mint előtte sima előfizuval.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) janeszgol válasza Csapoati (#23) üzenetére


janeszgol
félisten

Pont ez az. A sima előfizukhoz képest tizedannyi a percdíj (vagy huszadannyi, inkább az utóbbi), több net van hozzá. Nem akarok senkit megsérteni, de a flottások sirálmait kicsit jogtalannak érzem. Amit spórol a flottás, azt fizeti a nem flottás.

Én 3690ft-ért kapok 300 mega netet, 100 percet. Ennyi, nem több. A percdíjam 40ft. Én is lehetnék flottás (szerintem bárki), de nem akarok. Tudom az én bajom, de ez oda-vissza működjön. :R :R

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#25) Genesistibi válasza janeszgol (#24) üzenetére


Genesistibi
tag

Hát nem tudom Te milyen barlangi rajzokról olvastad le, hogy a flottásoknak ennyivel jobb, ezért megnyugtatlak: sokkal nem jobb.

3215,-Ft az alap, csak 200MB net és nincs 100 perc, hanem 1905,-Ft-t lebeszélhetek. (A percdíjaim valóban jobbak.) Én átlagosan 4500,-Ft körül fizetek.

És igen "siránkozok", mert 147 hónapja rendszeresen fizetek és amikor függő telefont veszek, szeretném ha azzal megtisztelnének, hogy jóval olcsóbban (értsd: minimális haszonnal) meg tudom venni, mint kártyafüggetlen testvéreit!

(#26) -Faceless-


-Faceless-
őstag

MP hanyas GPU van a Lenovo -ban?

(#27) janeszgol válasza Genesistibi (#25) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen ez viszont igaz. A 147 hónap az tekintélyes időszak. A te csomagod másodperc alapú? Mert ez sem mindegy. Az enyém perc alapú.

Honnan olvastam le? Onnan, hogy állandóan dicsekszenek, illetve az Aprón is "árusítják" úgy mond a szolgáltatást. Aztán röhögnek a nem flottásokon, hogy ők fizetik az árát a jó kis csomaguknak. Igen ők (azaz én is). Ez nem fair. Meg kellene szüntetni a flottákat vagy akkor a sima csomagokat.
Jobban örülnék 6000 másodpercnek, mint 100 percnek. (Az sms darabszáma is benne van vagy ezek kombinációja.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#28) K-man$


K-man$
csendes tag

Az iPhone 5s ára mekkorát esett már!

(#29) Wesder válasza -Faceless- (#26) üzenetére


Wesder
félisten

Mp2

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30) Genesistibi válasza janeszgol (#27) üzenetére


Genesistibi
tag

Hát ezt most nem is tudom, de valamikor olyan is volt, hogy fél perc/perctől másodperc alapú.

Sztem ez baromság! Szted ha Te számodra kedvezőbb internet vagy TV előfizetést használsz, akkor a szolgáltató máson hozza be annak az árát? Nagy fityfenét! Mindenkin van haszna, az hogy mennyit kaszál rajtad, az a Te igényeiden/kereteiden múlik.

Amit pedig mindig elmondok: amit ki lehet, az ki is kell használni! :)

(#31) Csapoati válasza janeszgol (#24) üzenetére


Csapoati
nagyúr

6 évig voltam nem flottás előfizus, most valahogy nem érzem úgy, hogy kitolnék másokkal. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#32) janeszgol válasza Csapoati (#31) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez nem feltétlen a te/ti hibátok. Inkább a szolgáltatóké, hogy engedélyezték. Sőt még azt is lesik, hogy vissza élnek vele. Lehet rosszul fogalmaztam, bocsánat.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#33) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

El lehet ennyiért adni még egy G3-t? Vicc.

(#34) Csapoati válasza Fejvadi (#33) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Snapdragon 805 és QHD, a kártyás ára meg 103 ezer Ft. Mi ezen a vicc?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#35) Wesder


Wesder
félisten

Gyerekek tegnap ràm akartak sózni egy Szarszung J1-et Mytariff L csomagban, mert akk 0ft :DD Hát szerintük hülye vagyok én? :(((

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36) Fejvadi válasza Csapoati (#34) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Lehet neked megér ennyit, nekem nem.

(#37) Csapoati válasza Fejvadi (#36) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Attól még nem lesz vicc... Mutass jobbat ennyiért. Ja és ne kínai ZS márkásat, ha kérhetem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#38) Wesder válasza Csapoati (#37) üzenetére


Wesder
félisten

Van kínai A brand is. A QHD meg f@$zsàg még mindig :(((

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39) Fejvadi válasza Csapoati (#37) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ja, hogy neked a márkanév a lényeg, az más. Akkor fizess a névért. Leragastál a "Kínai szutyok" elméletnél?

(#40) Csapoati válasza Wesder (#38) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az most lényegtelen hogy mi a QHD. Akinek az kell, annak ez egy kimondottan jó ajánlat. Melyik nagyobb kínai márka QHD-s, Snap 805-ös (vagy azzal egyenértékű MTK-s, ha van ilyen...) telefonja kerül ennyibe itthon, vagy külföldről rendelve vámmal és áfával?

Fejvadi: Sajnos az értő olvasásból bevéstem egy elégtelent, nem véletlen írtam ZS brandet. Meizum van, az A brand Kínában. De ilyen Ulefone meg hasonlókból biztos nem vennék drágát, mikor 103 ezer egy LG G3 magyar garanciával, helyben.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#41) Wesder válasza Csapoati (#40) üzenetére


Wesder
félisten

Én most leagoo-t tesztelek majd, igaz csak 100$-os kivitelben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#42) mediumgecso válasza Csapoati (#40) üzenetére


mediumgecso
őstag

Telenornál a S801-es verzió van........

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#43) Fejvadi válasza Csapoati (#40) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nincs semmi baj az értéssel és nem hiszem, hogy bármiféle minősítésed érdekelne, aminek semmi köze a telefonokhoz. Ismerem a Kínai telefonokat, nem kell bemutatni. Pár száz volt már idén a kezemben.

(#44) Csapoati válasza Fejvadi (#43) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De van baj, mert nem általában a kínaiakkal van bajom. Ha hülyeséget írsz, akkor készülj fel a minősítésre.
Sokadvonalas márkák jó specikkel ellátott készülékeiért biztos nem adnék ki annyit, mint egy LG-ért (de mondhatnám a Meizut vagy a Xiaomit is). A support erősen kérdéses, a frissítések különösen. A kamera is általában messze elmarad az A márkákétól.

mediumgecso: Ja, ezt nem tudtam, így viszont már kicsit más a helyzet. Na nem mintha óriási különbség lenne, de akkor is.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#45) Fejvadi válasza Csapoati (#44) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Legyen úgy és vegyél annyiért LG3-at. :)

(#46) Csapoati válasza Fejvadi (#45) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sikerült leszűrni a lényeget, valóban.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#47) Fejvadi válasza Csapoati (#46) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Igen, már itt sikerült leszűrni. [link]
"Snapdragon 805" :D Ezek után ezt írod nekem "Ha hülyeséget írsz" Nagy az a mellény, de elveszel benne. Megértettem elsőre is, hogy nem minden Kínai telefonnal van bajod. Szóval nem annyira rossz a szövegértés. Akkor viszont magyarázd el, hogy miért akarod a 103 ezres telefont az 50 ezres Kínai telefonhoz mérni. Személyeskedő megjegyzéseket meg mellőzd, mert reggelire fogyasztom az ilyen pityogó kislányokat ha felhúznak. Mindegy mit válaszolsz, már vizsgáztál, válaszra sem vagy érdemes.

(#48) Csapoati válasza Fejvadi (#47) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Személyeskedő megjegyzéseket meg mellőzd vs reggelire fogyasztom az ilyen pityogó kislányokat

Hibátlan :C

Az egész ott kezdődött, hogy viccnek nevezted a teljesen korrekt árú G3-at (lásd a mai tesztalanyt, az MX5-öt...). Aztán jött a letámadás, hogy márkafan vagyok meg vegyek LG-t. Holott semmi probléma a kínaiakkal, csak a még nem annyira bizonyított márkáktól ódzkodom. Ennyi, semmi több.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.