Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) h-yle


h-yle
addikt

Ha sport akkor engem valahogy az animációk jobban érdekelnek, mint egy állókép. Persze ez is valami. :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#2) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Király, nagyon város, bár kiadnának egy angol verziót is, sokkal hangulatosabb, mint az a bohóckodás... meg ugyan azt a poén 100X-or hallani... ami elsőre sem volt vicces... az angol is szar különben, mert a fifa2002 óta szinte tényleg semmi új dumát, vagy csiszolást nem raktak bele, de azért még mindig jobb... reméljük a grafika is fejlődik egy picit (eső effekt meg izzadás, meg a mezek gyűrődése sokkal realisztikusabb volt a konzolosban).... licenszszel nem lesz gond, de jó néven venném, ha nem lenne olyan trágya port az irányítás-kiosztásában, mint a 11 volt...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#3) danih


danih
addikt

Na, idén sem lesz minőségbeli ugrás... legalábbis képileg...

(#4) GeryFlash


GeryFlash
veterán

az animációk minősége is tárgya... majd jönnek az arcok, akik mondják, h miért vagyok (unk) ilyen graf buzik, miközben nem értem, mit lehetne még fejleszteni egy egyszerű focis játékon? storyt?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#5) heihachi válasza GeryFlash (#4) üzenetére


heihachi
addikt

Te nem játszottál a FIFA11-el? Vagy neked olyan a foci, mint amit a FIFA11-ben látsz? Annak a játéknak minden egyes részletén van mit fejleszteni, és ezek közül a legapróbb is fontosabb a grafikánál. Egyszerű focis játék? :W Menj fel a FIFA fórumára és olvasd el, hogy miket írnak. Van olyan, aki vagy 10 A4-es oldalnyi játékelembeli hibát és javítani valót szedett össze.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6) hack69


hack69
aktív tag

11nél is állandóan Kaká volt a borítón, de tavaly nem nagyon játszott a térde miatt. Talán most belendül végre. :U

(#7) cucka


cucka
addikt

Esetleg rágyúrhatnának arra is, hogy a PC-s verzió ne legyen fapados és kiherélt, mint ahogy a Fifa11-ben volt.
A grafika meg nem tudom, miért érdekel annyi embert. Egy sportjáték grafikája max. az első 10 percben érdekes, egyáltalán nem ezen múlik, hogy jó-e az a játék vagy sem.

(#5) heihachi
Azért mozgásban a FIFA11 ver bármit, ami eddig kijött (és én is ismerem :D ). Persze, vannak benne hibák, de szerintem határozottan jó irányba fejlődik. Amin viszont tényleg kéne dolgozni, az az egymás elleni játéknál a rettenetesen idegesítő random faktor.

[ Szerkesztve ]

(#8) bmakszim válasza heihachi (#5) üzenetére


bmakszim
senior tag

Ez tény, de már az is hatalmas ugrás volt a korábbi fifák és pesekhez képest. Nemrég kaptam kedvet egy kis pesezéshez, de az idei fifa után egyszerűen borzalmas.

(#9) james001


james001
veterán

lassan egy magyar ligát is belerakhatnának,tök jó lenne :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#10) Helmoras


Helmoras
őstag

A fifa tipikusan az a játék amit 3 évente érdemes beszerezni, mivel a csontról rágicálják a húst, esetleg ekkora idő intervallum után már lesz vmi látványos javulás.

Továbbá nem értem 15 év alatt miértnem sikerült megcsinálni a még jelenleg is fennálló banális hibákat...

Mindettől független én csipázom boxon a 11 el elég jó meccseket lehet nyomni.

(#11) hack69 válasza james001 (#9) üzenetére


hack69
aktív tag

Legalább visszajönne valamennyi cash a sportágba.

(#12) wednesday


wednesday
őstag

A Fifa fejlődik, csak nem évente kell megvenni a részeket.
Játszottam a 99-el, a 05-el és most s 11-el, és látok benne fejlődést. :D
Remélem megoldják, hogy a kapus lábbal is tudjon védeni, nagyon sok potyát lőnek be emiatt, mert állandóan kézzel akar hárítani (becsúszik a hóna alatt), mikor még lábbal védhetne könnyedén.

(#13) GeryFlash válasza heihachi (#5) üzenetére


GeryFlash
veterán

elhiszem... de nyugodj meg, nem akartam itt szénné kritizálni, ennyi az egész... fel róható hibák:
- grafika
- animációk
- hülye gólok
- egyféle gól lövés: megnyomod a w-t (indítás) aztán vagy a 1 KAPUTÓL 40MÉTERRE ÁLLÓ UTOLSÓ védő, vagy a csatár a gyorsabb
- kommentár, a magyar az szar és nem vicces, az angol meg fapados, 0 fejlesztés a 99óta talán...
- még mindig a vicc kategória a játékosok állóképessége, mintha egy óvoda fc lenne, úgy kell vigyázni rájuk hogy ki ne fáradjanak, és 3egymás követő meccs után hullák????---> állandó rotálás wtf?! vicc...
- az igazolások realítása 0....
- az irányítás 100% konzol, billentyűzettel vagy nem xbox360 kontrolerrel esélytelen a cselezés...
- billentyűzettel nincs 360fokos mozgás....
- beadások szarok, a fifa07 sokkal életszerűbbek voltak
stb...

És itt jön az érvem: egyszerű focis játék... igen... létezik jobb? nem... max a pes2008 de az idejét múlt... szal amíg nincs jobb, addig igenis a a legjobb... más kérdés, hogy szar, de a jelenlévők közül a legjobb....

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#14) GeryFlash válasza heihachi (#5) üzenetére


GeryFlash
veterán

vagyis nagyrészt egyet értek veled, csak nem kaartam felvállalni a ,,pesszimista köcsög " szerepet...
:W jeleidet meg tartsd meg magadnak, ne itt vezesd le...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#15) heihachi válasza GeryFlash (#13) üzenetére


heihachi
addikt

billentyűzettel nincs 360fokos mozgás.... :W Egyféle góllövés? Sokat kell még gyakorolnod.

Magyarázd már el, hogy hogyan kéne billentyűzetről 360 fokban mozogni?

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16) GeryFlash válasza heihachi (#15) üzenetére


GeryFlash
veterán

úgy, hogy tovább kéne tartani lenyomva vmelyik iránygombot a 90 fok eléréséhez... nem pedig annyit, hogy megnyomod a lefelét, és azonnal szökken 90 fokot... amúgy ,, :W " ezzel mit kompenzálsz ha szabad érdeklődni? munkahely?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#17) heihachi válasza GeryFlash (#16) üzenetére


heihachi
addikt

Bakker, ezt a baromságot nem mondod komolyan, ugye? Mire fordulnál 90 fokot, akármelyik kontrollerrel játszó ellenfeled hatszor körbe futna. :W

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#18) GeryFlash válasza heihachi (#17) üzenetére


GeryFlash
veterán

nem mondtam időtartamot... de ha egy picit pöcintjük meg a gombot, akkor ne legyen már 90 fok ennyi... természtesen nem mp-ekre gondoltam... amúgy meg ha kontroller ellen játszanék akkor ott ot az egér, szal ezt is bebuktad...
mondhatnám: :W :W

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#19) heihachi válasza GeryFlash (#18) üzenetére


heihachi
addikt

Jól van, ez a módszer amit írsz, kurvára nem működne, rommá verne vele mindenki. Egérrel :D Egyik fifában játszottam vele, ha azzal te megversz egy kontrollerest, akkor nagy király vagy. De eddigi hozzászólásaid alapján nem vagy. :P (Csak hogy most már valami más legyen, mert a fejem kezd fájni.)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Elég gazdaságos lehet a gyártónak a játék. Minden évben átírnak vagy 100 sort és mehet a boltokba 10 ezerért'. :)

(#21) bpx


bpx
őstag

Javában? én C++-ra tippeltem volna :)

(#22) havasa válasza aero. (#20) üzenetére


havasa
aktív tag

Van az 1000 sor is:D
Ha letölthető DLC lenne a Fifa 12, lehet adnék érte 3-4 eurót.

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#23) TESCO-Zsömle válasza heihachi (#19) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez így nem teljesen igaz. Játékfüggő ugyan, de igen komoly tudás (skill) kell, hogy két kontroller közti különbség -és csakis az- kicsúcsosodjon. Mikor te kipróbáltad az egeret, sokkal többet nyomott a latba a megszokás és a gyakorlás hiánya, mint az eszköz limitáltsága, már ha egyáltalán van olyan...

Autós játékba vannak páran, akik kormánnyal nem mennek olyan időt, mint én a Joystick-kal, de találkoztam versenyzővel, aki billel tolta és alig tudtam megfogni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#24) Drughi


Drughi
addikt

Én 2002 óta várom az új fifát, de eddig nem kaptam meg.
a 2011 egész jó volt, de a PES még mindig agyonveri.

(#25) heihachi válasza TESCO-Zsömle (#23) üzenetére


heihachi
addikt

Játszottál a FIFA online-al? Abban az egér volt az alapértelmezett irányító. Én egészen sokat toltam vele (szóval nem csak kipróbáltam), és nyugodt szívvel merem kijelenteni: az irányító eszköz korlátozott a játékban. Amikor billentyűzetről kontrollerre váltottam, ezt a korlátozást egyáltalán nem éreztem.

Szóval itt nem arról van szó, hogy évekig kontrollerrel játszottam, utána nyomtam két meccset egérrel és azt mondom, ahhh, ez így szar :)

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#26) GoldenJ


GoldenJ
tag

újabb gagyi fifa. a demóját fogom játszani kb 5-10 percig... ha lesz

[ Szerkesztve ]

A mai gyerekek nemcsak megveszik a vackot, hanem még azt is elhiszik róla, hogy király.

(#27) ladlac


ladlac
tag

Nagy érzékre vall Kakát nyomatni ezeken a képeken. :) Ha nem ő sétálna be a 11 elején, azt hinném, hogy már visszavonult (bár ez sajnos nem az ő hibája).

Gondolom megint nem győzik majd sorolni a forradalmi újításokat, kár, hogy a játék alapjaiban rossz.

(#28) heihachi válasza ladlac (#27) üzenetére


heihachi
addikt

Csak sérült volt, ezért nem is tudott szerepelni sem a csapatban, sem a médiában. Mióta rendbe jött, azóta egyre többet játszik és egyre jobban, szóval hamarosan visszatér a rendes kerékvágásba :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#29) Ice!?


Ice!?
őstag

fifa 7. semmi változás. grat..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.