Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ez egy jó irány a Nokiának :) Bírtam ezt az órát, kár, hogy kicsit azért túl van árazva.. Meglátjuk mit hoznak ki belőle.

Finn the human

(#2) Fred23


Fred23
nagyúr

Egy nPod Touch egész jó lenne sok extrával.

(#3) Def26


Def26
félisten

Nekem az éjszakai elemző tetszik tőluk. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4) atike


atike
nagyúr

Nem tudom, hogy mi lesz ebből... Hátha valami jó. :)

(#5) Wesder


Wesder
félisten

Ha "csődbe ment a Nokia": akkor erre miből telik? ;] Viccet félretéve, jó làtni hogy aktivizàljàk magukat egy kicsit, és ha nyomott àron lesz a szitàzott Nokia telefon lehet veszek egyet majd. (Tudom most nem az a téma.)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) laci_csk


laci_csk
senior tag

Na akkor mar nem fog Finnorszag es a finn nep nyogni tobbet.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#7) Def26 válasza laci_csk (#6) üzenetére


Def26
félisten

az index.hu többnyire hülyeségeket ír. Nem kell abból kiindulni, a finn gazdaság köszöni szépen jól van. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8) Aron1988


Aron1988
tag

Állítólag jön a 4 inches okoskarperec a Withingstől, amiben offline HERE térkép lesz és GPS. Erről volt már kinn hír?

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#9) #16820480


#16820480
törölt tag

Érdekes lépés, kíváncsi vagyok mihez kezdenek vele. Remélem nem csak ilyen hagyományos órára hajazó órákat fognak gyártani a jövőben.

(#10) Crafter32


Crafter32
őstag

Tudom elcsépelt kérdés: Mikortól jöhet a Nokia saját okostelefonnal?
(én nagyon várnám)

[ Szerkesztve ]

(#11) Воланд válasza Crafter32 (#10) üzenetére


Воланд
titán

2017-től, de nem fognak saját okostelefonnal jönni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12) laci_csk válasza Def26 (#7) üzenetére


laci_csk
senior tag

Tudom, csak most par napja volt itt nehany forumtars, aki ketsegbe volt esve a finn nepert, meg a Nokiat temette'k kegyetlenul.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#13) Wesder válasza Crafter32 (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy tedd fel a kérdést, hogy szitázott Nokia mikor várható? ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) margithid válasza Воланд (#11) üzenetére


margithid
veterán

Hanem? Foxconnal fogják bérgyártani?

(#15) tjb007 válasza margithid (#14) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azzal fogják gyártatni akivel épp majd megállapodnak. Ha a Foxconnal, akkor velük, ha meg mással, akkor mással.

(#16) margithid válasza tjb007 (#15) üzenetére


margithid
veterán

Igazából a szoftverre leszek kiváncsi.
Arr amit tippelnél? Valami stock közeli droid vagy mélyebben belenyúlnak a rendszerbe?

(#17) #16820480 válasza margithid (#16) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az a szoftver lesz rajta, amit a Foxconn, vagy akármelyik gyártó rátesz, akivel gyártatni fogják. De ne nagyon várjál az ilyen termékeknél szoftveres támogatást, az N1 tablet is példa rá. Legfeljebb annyi, hogy ráteszik a Z launchert, és kész.

(#18) Fejvadi válasza Def26 (#7) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Pontosan. :)

(#19) vicze


vicze
félisten

Hát ezt sajnálom. :( Hosszútávon a Nokia elég sokat ronthat a Withings termékein sajnos, eddig elégedett voltam velük általánosan a support is ok régi termékekhez.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.