Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sokak szerint az egyik legjobb játék volt a Republic Commando. Ti örülnétek, ha igazak lennének a fentiek?

Live-Die-Respawn

(#2) .LnB válasza oriic (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

te kis kiváncsifáncsi. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) vegitossj7 válasza oriic (#1) üzenetére


vegitossj7
addikt

Örülnénk, de ezt az oldalt én is megcsinálhattam volna. :D

Sztem 100% fake.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#4) oriic válasza vegitossj7 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, de itt nem az oldal a lényeg, hanem a körítés.

Live-Die-Respawn

(#5) Tanisz


Tanisz
senior tag

Jó lenne, ha nem fake lenne. Az egyik legjobb SW játék a RC.
Szívesen látnék új részt belőle, de egy új KOTORt is :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#6) AxBattler


AxBattler
félisten

Szipi-szupi lenne, valóban az egyik legjobb SW játék, de...
... csak nekem van olyan érzésem, hogy a Battlefront egyik single kampányát akarják így elpasszolni/újrahasznosítani, kicsit átgyúrva?

Hatalmas, több bolygón átívelő kampányt kapunk, több mint 20 órányi játékidővel
Ha úgy 40 óra lenne, akkor mondanám, hogy hatalmas - egy single játéknál 20 óra az abszolút minimálisan elvárt. Részemről legalábbis.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) oriic válasza AxBattler (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

FPS játékról beszélünk. Az elmúlt években melyik volt az az FPS ami több mint 20 órát adott az embereknek? (és nem Borderlandsról beszélünk mert az ugye más tészta kicsit :D )

Live-Die-Respawn

(#8) Polllen válasza AxBattler (#6) üzenetére


Polllen
nagyúr

FPS-nél a 20 óra az a kiemelkedő hosszúság.

Amúgy én várok egy folytatásra, nálam is az RC a kedvenc. A Jedi academy csak a 2.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9) Olajka02


Olajka02
aktív tag

Én azt nem értem, hogy a 141 nap visszaszámlálás (az mondjuk nyár közepe, vagy legkésőbb - ha csúszik - őszi időszak még ebben az évben) és a 2017 november hogy jön össze?????

[ Szerkesztve ]

(#10) AxBattler válasza oriic (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem trendekről beszélek, hanem elvárásokról.
Persze mindenkinek mást jelent a "hatalmas", de 20 óra semmiképpen nem az. Szvsz.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#11) oriic válasza Olajka02 (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A játék jelenik meg jövőre, a bejelentés lesz kb 141 nap múlva. :) Mármint a leleplezés.(E3-at ugye kihagyja az EA, előtte lesz saját konferenciája) De kibővítettem a mondatod, hogy érthetőbb legyen.

(#10) AxBattler
Sztori központú FPS játéknál összetennénk a kezünket 20 órányi tartalomért. És ezzel nagyon sokan vagyunk így. Az hogy meg hatalmas lesz, az nem biztos hogy a végigjátszás idejére utál, bármit jelenthet.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12) Savos


Savos
csendes újonc

Fake vagy nem fake, de meghozta a kedvemet, hogy elővegyem ismét a játékot. :DD

(#13) tatararpad


tatararpad
őstag

Ezt az Imperial Commando pletykát asszem még a Republic Commando PCGURU-s ismertetőjében olvastam, ami nem tegnap volt. Sztem 100% fake, de egy jó játéknak mindig örülök. Elképzelhető, hogy az új filmek miatti Star Wars hangulatot most új Star Wars játékokkal akarják majd meglovagolni a jövőben, és ezért leporolnak néhány régi címet.

[ Szerkesztve ]

(#14) Bad Pritt válasza AxBattler (#10) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Te tudsz mondani mondjuk 2005 óta olyan lineáris, sztoriorientált fps-t, amit 20 óra volt végigvinni? Anélkül persze, hogy valaki órákig szerencsétlenkedik egy-egy résznél.
Ami nekem eszembe jut, mint hosszabbak, az a Wolfenstein: The New Order és a Bioshock Infinite, de ezek sincsenek 20 órásak. A Republic Commando nekem pl. kemény 9 óra volt nehéz fokozaton.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#15) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már megint egy jövőben játszódó FPS. :(((
Ó várjunk csak, de hisz Réges-rég egy messzi-messzi galaxisban...
Akkor jöhet! :)

Én örülnék bárminek ami Star Wars, annak meg még inkább ha kapnánk egy Halo szintű SW játékot. Tudnék ellenpéldát is írni, hogy inkább mire ne hasonlítson.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) gk004


gk004
tag

Pletyka, vagy nem, de most kicsit megörültem :C Elő is keresem a régit :DD

CMDR Blian

(#17) BrianDK


BrianDK
tag

Én is felteszem hétvégén. Emlékszem csapkodtam az asztalt, mikor vége lett a RC-nak, meg hogy miért nem lehet Sevet megmenteni? Áááá... nagyon kéne!

iPhone 7, Redmi Note 9

(#18) oriic válasza Bad Pritt (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a durva, hogy kb én sem tudok olyat mondani ami alapból 10+ órás FPS (és nem RPG), és az elmúlt cirka 10 évben jött ki. :Y

Live-Die-Respawn

(#19) sto1911 válasza oriic (#1) üzenetére


sto1911
veterán

Orulni orulnek, de egyaltalan nem volt annyira jo jatek, mint hypeoljak.
Csopalyak, nincs ugras, nincs jo mozgas, stb. Sztori so-so, egyedul a csapatmunka ami atlag feletti.
Es sose volt 10 oras jatekideje szerintem :D

[ Szerkesztve ]

(#20) Bad Pritt válasza oriic (#18) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Fenti kettőn kívül még a Half-Life 2 volt hosszabb. Más nekem se jut eszembe, 360-on meg PS3-on szerintem már bőven nem voltak olyanok, amik elérték volna a 10 órát.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#21) oriic válasza Bad Pritt (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó de HL 2 az 2004-es. :D Abból az évből mondtam volna én is a Halo 2-t, legendary szinten elsőre volt vagy 15 óra az is nekem. :)

Live-Die-Respawn

(#22) velizare


velizare
nagyúr

jó lenne.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#23) Bad Pritt válasza oriic (#21) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Téényleg. Akkor valóban nincs más. :D
Vagyis talán a Serious Sam 3 10 óra fölé mehetett, mert az hosszabbnak tűnt, csak a Steam nem számolta a játékóráimat. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Mindenki, aki egy kicsit is szereti a Star Warst, örülne ennek, de sajna én ebben nem igazán hiszek. Nem hiszem hogy a Disney számolna ezzel a szállal. De ne legyen igazam. De tényle ne.

All→M8

(#25) oriic válasza Bad Pritt (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na hja, csak mondjuk Komoly Samu sem a sztorijáról volt híres. :D

(#24) noxwill

Mondjuk tegyük hozzá, hogy akármit is gondolnak userek a Battlefrontról pl, attól még pénzügyileg mocsok sikeres, szóval lehet hogy az EA-Disney páros mégis bevállalná ezt a játékot is, hátha azt gondolják, hogy ezt is vennék, mint a cukrot.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#26) Bad Pritt válasza oriic (#25) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha már sztori: a Republic Commando sem volt éppen egy Shakespeare dráma, a küldetések is kimerültek a kapcsold le az ágyúkat-kapcsold le a robotokat-kapcsold fel a mi ágyúinkat szintű dolgoknál. A hangulata adta el leginkább.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#27) Cathulhu válasza oriic (#1) üzenetére


Cathulhu
addikt

Habar nem igazan kedvelem a SW vilagat, de a RC-t kifejezettem szerettem es a mai napig az egyetlen SW temaju jatek amivel jatszottam. Multija mondjuk gyatra volt, de ez nalam sose szempont igazan. Viszont azzal, hogy vegig a tarsakkal kellett menni, vagy ha kulon is valtak, akkor is ment folyamat a pofazas a radion meg a masik ugratasa, az olyan atmoszferat teremtett amit addig se es azota se lattam single jatekban. Szepen meg volt scriptelve, grafika is jo volt a koraban, remek jateknak tartom.

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#28) Bad Pritt válasza Cathulhu (#27) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Binary Domain. Az tps ugyan, de abban volt még hasonló folyamatosan oltogatós csapatjáték.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#29) oriic válasza Bad Pritt (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Alig várom, hogy betegyék Xbox One BC-be, mert anno nekem kimaradt, de nagyon végig akartam már játszani.

(#26) HáGé

Jogos. :R

Live-Die-Respawn

(#30) AxBattler válasza Bad Pritt (#14) üzenetére


AxBattler
félisten

Thief, Far Cry-ok, Deus Ex Human Revolution, Alien Isolation ugrik be hosszabbnak, bár ezek sem haladják meg sokkal a 20 órát, ha egyáltalán - de azért nem fogom hanyattvágni magam a 20 órától.

Egyébként nekem is fake-nek tűnik a hír, de ne így legyen.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#31) tonerz


tonerz
aktív tag

Bízok benne hogy nem kamu.
A kedvenc SW játékom, noha ahogy felettem is írták a játékmenet faék egyszerű, de az atmoszférájától én eldurrantam :D

(#32) Jofi81


Jofi81
őstag

Ha ez tényleg igaz, akkor egy vásárlójuk már biztos van. Számomra ez a legjobb Star Wars játék, nagyon sajnálom, hogy anno nem folytatták.

(#33) Beri78


Beri78
őstag

Reméljük tényleg így lesz.
Ha 2017 megjelenés, akkor még lehet valami VR támogatást is kap majd - bár fogalmam nincs hogyan ;]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#34) oriic válasza Beri78 (#33) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Simán jöhetne VR támogatással, több FPS támogatja már most az Oculust.

Live-Die-Respawn

(#35) batai15 válasza oriic (#1) üzenetére


batai15
félisten

Hát hogyne. !!

(#36) Dealer95


Dealer95
őstag

Nagy kedvenc még ma is a Republic Commando.
Legjobb SW játék szerintem.
Egy álmom válna valóra ha jönne "folytatás" 4 fős co-op kampánnyal.

[ Szerkesztve ]

(#37) gk004 válasza oriic (#34) üzenetére


gk004
tag

sőt, még oculus se kell, csak egy jobbfajta mobil, meg egy 20 dolláros VR szemüvegkeret :)

CMDR Blian

(#39) BandiHUN válasza oriic (#11) üzenetére


BandiHUN
veterán

Öööö...20+ óra és sztori?Ott a 3 Borderlands,ha mind megveszed összes kiegészítővel,és rendesen csinálod,3x 100óra...de 3x 50,ha tényleg csak a sztorit viszed és mellékküldetésbe nem piszkálsz.RPG pedig csak a képességfa miatt,nomeg a szintlépés,de ez másban is ottvan manapság.
Egyébként az RC nekem is kedvenc volt még konzolon...bár tény,hogy pont a napokban volt akciós PC-re,de belenézegettem,végülis csak nem adtam érte annyit sem,tényleg "régi" játék,mégha szép is,nálam mostanság a Wolfensteinek mondhatók hasonlónak,remélem tényleg jön a folytatás.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#40) oriic válasza BandiHUN (#39) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondtam hogy kivéve a Borderlands. :P

"RPG pedig csak a képességfa miatt,nomeg a szintlépés,de ez másban is ottvan manapság."
Meg a milliárdnyi lootolás lehetősége. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#41) Edorn válasza AxBattler (#30) üzenetére


Edorn
aktív tag

Thief nálam 50+ óra volt úgy, hogy egyszer játszottam végig és közel sem maxoltam ki...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#42) BandiHUN válasza oriic (#40) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hát jaja,én az 1-be belepakoltam 1000 órát...ebből mondjuk olyan 100 a loot,nomeg 800 a coop loot vagy ökörködés:DDD
Mekkora is lenne egy SW-s Borderlands... :C Szerintem meg lehetne csinálni...
Ja akkor mondom még,ami hasonlóan hosszú: Dead Island széria.Na ott is el lehet lenni,Border koppincs zombikkal,haragudni csak arra a "fejlesztésre" tudtam benne,hogy a fegyó használódik,és javítgatni kell,ami nem is lenne baj,de egy narancs fegyó élettartama is 20-25 zombi.Ráadásul exponenciálisan,mert mondjuk az első 10 egy vágás,a következő 3 2vágás,a következő 2 már 3-4,és a végén már 10-15...de azért végigtoltam mind.Ja,a GTA5 is játszható FPS módban,az se 2 perc,de mondjuk azt nem próbáltam még.Saints Row is sandbox,mellékküldik,stb...Far Cry is openworld,mellékküldik...AZÉRT van hosszú FPS.
Olyanban nincs csak,ami csőmap és scriptelt.De fura is lenne egy 50 órás CoD pl,mert akkor lenne 500 gigás,ha most a 10 óra 60 :DDD
Szóval nem mindegy,miféléből keressük a hosszút.Egyébként pedig a mozifilmek se véletlen másfél órásak,esetleg 2,de az már fárasztó.Ha lenne egy 8órás film,a kutya nem emlékezne az elejére,és nem is ülné az ember 1seggel végig...ezért vannak a sorozatok ;] Csakhát ott már a sztorit is szabdalni kell.A játékok se másak...nagyon sokan a mostani hosszal se tolják végig a gémeket,mert ok,lehet jó sztori meg érdekes mapok,de akkor az ember elunja a fegyvereket,az ugyanolyan játékmechanikát,stb...
Az meg egy katyvasz lenne,hogyha egy filmbe/játékba bekerülne minden megszokott "klisé",helyzet.
Adott esetben egy témájú,adott sztorijú játékból tényleg elég is 10-20 óra.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#43) ViZion


ViZion
félisten

Hosszú fps az a STALKER CoP... Gyakorlatilag végtelen, de Fallout-al is el lehet bohóckodni, mire az ember minden ellenséget lehentel, minden kő alá benéz...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#44) BiP válasza oriic (#1) üzenetére


BiP
nagyúr

Én rohadtul örülnék, imádtam azt a játékot.

(#45) Bjørgersson válasza BiP (#44) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor már ketten vagyunk. :) Pedig egyébként nem szeretek semmit, ami Star Wars. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#46) cyberkind


cyberkind
félisten

Ha már ennyire más jellegű SW játék, akkor jöhetne a 1313 is, annak is sok értelme lenne. :K

Paranormal Cocktivity

(#47) Šolaire


Šolaire
veterán

Anno nagyon tetszett xbox classicon igazi gyöngyszem volt. A zenéjéről nem is beszélve amit John Williams szerzett. Örülnék egy második résznek :K

“Praise The Sun” \[T]/

(#48) waithEard


waithEard
őstag

Kár hogy közben megöregedtem, és már nem igazán érdekelnek az FPS-ek... :)

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#49) BandiHUN válasza waithEard (#48) üzenetére


BandiHUN
veterán

A játék attól kortalan...én is másféle "headshotokat" osztok inkább,ha lehet,de van,hogy épp csak gépezés van :DDD No,azért olyankor még mindig 90%-ban egy FPS-t veszek elő,egyébként nekem is itt pihen a polcon a gém a porosodó régi xbox-ra,lehet elő kéne venni...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#50) davidsone


davidsone
addikt

egy kis jedi knight-ra fáj a fogam... :K

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.