Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#136) b. válasza Abu85 (#135) üzenetére


b.
félisten

de nem értem miért nevezed így.. Ez nem egy másik áruház, Steam vagy Epic store. Ez egy hardver,amiért fizetsz, fizikailag létező dolog, amit online kapcsolaton át érsz el. Nvidiának nem a platfromért fizetsz, hanem a hardverért , amit biztosít. A játék futtatása az adott kiadói storeon át megy..
rohadtul nem látom át mi köze mondjuk a Blizzardnak ahhoz , hogy én mit veszek az Nvidiától és milyen hardveren futtatom a játékot amit tőlük vettem.
Ha ott ülök egy Nvidiás szerverterembe és feltelepítem a játékot arra gépre amihez legálisan jogosultságom van akkor arról letilt az Epic mondjuk? mert itt semmi másról nincs szó csak egy rohadt nagy hatótávú vezeték nélküli egérről és billentyűzetről. Az a hardver amin fut az én részemre van bocsájtva pénzért, amíg játszok rajt..

de egyébként lehet , hogy valóban felesleges a rugózás és csak formalitásról van szó, Már persze ha naív vagyok ezt gondolom, de mivel ismerjük a kiadókat nagyon jól tudjuk valójában mi áll mögötte.

lenox : nem látom át az összefüggést.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.