Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Felesleges trükközni... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) PCrevRM


PCrevRM
tag

"2000 forinton ment a vita" Lehet, hogy valaki nem kapta meg tőle a neki járó összeget? Ez bizony elég ok lenne a történtekre. A latin nyelvű moderátori aláírás értelmet nyer ebben a szituációban, mert ha jól értem, aki egy valamiben hazudik, mindenben hazudik, tehát üzletfélként sem megbízható. Ha károsult lennék, még nagyon is finom megoldás lenne részemről, hogy csak a fórumról távolíttatom el. (hozzászólásom egyes részei feltételezéseken alapulnak) Amúgy meg hadd hulljon a férgese ;]

We are Outcast Consensus 1

(#52) dízelracer válasza Apollyon (#48) üzenetére


dízelracer
senior tag

Ártani nem ártott nekem de miután privátban érdeklődött dízel tuning ügyben, megeresztettem pár telefont, hogy ki vállalná be az autóját. Még jó, hogy nem ajánlottam be senkihez mert a pofám leégett volna miatta.

(#53) Vladi válasza Yutani (#5) üzenetére


Vladi
nagyúr

Igen nekem is határozottan vétéef élményem van. :F
Ki? Mi? Hol? Mikor? Kinek? :O :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#54) Vladi válasza Vladi (#53) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jóvan közben meglett. Ezt se tudtam.

Én találkoztam a sráccal élőben, akkor még régi regen nyomult. Elég értelmesnek tűnt.
Akkora datálódik a kicsapása egy bizonyos túl görbére sikeredett fórumtalit követően. :DD :DDD :))

De nem hittem hogy ilyen arc, így kamuzik meg minden. Mindegy, a 2. reggel szinte sose találkoztam. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#55) #51736960


#51736960
törölt tag

én majdnem minden nap olvasom a ph-t, de fingom sincs, ki ez a fazon :F
egyébként valszeg nem ő az egyetlen a ph-n, aki a neten nagymenő, IRL pedig csak egy rakás hulladék... :)

(#56) Brutforsz


Brutforsz
aktív tag

Lehet valami a miskolci ivóvízben: egy másik fórumon egy szintén odavalósi „kétfeleséges iszlám bróker” szédítette a tyúkokat. :D

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#57) edward2


edward2
addikt

Annyira szánalmas szarok vagytok mint a srác aki ezt az egészet művelte.

Gratulálok. :O

(#58) gamek!ller válasza edward2 (#57) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Mi is köszönjük az építő jellegű hozzászólást! :R

(#59) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Az internet szépségei a névtelenség látszata:D
Azért gamek!ller nálad is szakad a cérna legutóbb az Youtube videó a kép alá írás, elégé mindenki hülye kategória volt ez meg olyan aki nem járt a fórumba semmit nem mond neki dolog.

[ Szerkesztve ]

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#60) MaciG


MaciG
addikt

Biztos vissza fog még térni a srác egy kis idő múltán, kíváncsi vagyok akkor milyen személyiségben . :)

Iscariah: "több mert lenni" -Szerinted, ő ettől több lett valamivel is?

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#61) gamek!ller válasza Feruendios (#59) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Mivan? Háromszor olvastam el, de nem értem. Tudsz ám fogalmazni.. Olyan mintha valami fordító programmal nyomatnád!

Valamennyire megértettem, tehát:

Az a kis ismertető nem volt más, csak mint írtam egy ismertető. Nem is akart többnek látszódni.. Gondolj mögé amit akarsz, letojom.

Aki nem jár fórumra, ne írjon ide. Ha pedig érdekli, járjon utána. Nem volt muszáj ezt elolvasni és főleg nem muszáj írni hozzá.

Próbálsz engem itt osztani, de fogalmazni azt nem tudsz.

[ Szerkesztve ]

(#62) caizzz válasza gamek!ller (#61) üzenetére


caizzz
aktív tag

Rögös út vezet addig, míg kiépül a megmondóember imázs ugye? :DDD

marakujás kőbányai

(#63) kovsol


kovsol
titán

nekem lövésem nincs miről van szó, de látom ti rápörögtetek nagyon :B
mod: tudom minek írok akkor ide ;)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#64) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

De most ez a tibi666 ártott bárkinek is vagy csak azt mondta (képzelte be), hogy lagunája... van és egy ilyen személyiséggel irogatott....?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#65) Apollyon válasza MaciG (#60) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Szerintem nem olvastad el figyelmesen amit írtam, ami tartalmazta azt is, hogy "Lejáratta magát", tehát nem mondtam egy szóval sem, hogy ő több lett, azt írtam hogy többnek akart látszani. De nem baj ;)

Egyébként hogy jött az, hogy az érintett személy, tibi, (aki valójában az írás lényege és nem maga a tény hogy hogy mert visszajönni szó nélkül ban után) most 3 hónappal és 9 nappal az utolsó bejelentkezése után lett kitárgyalva? Ha az egyik hsz-ben linkelt moderátor hozzászólása alapján már tudta mi van, miért nem akkor raktátok ezt ki?

Hja és oké, lett ez az írás, aztán egyszer ez is elsüllyed, a mondanivalójával együtt, és attól még akárki, bárki jöhet még, aki ilyet fog tenni mint ez a tibi srác.

Tavaly volt már itt "móka" valaki miatt, most kellett találni egy másikat? Gamerkiller, nem azért lettél kibannolva, mert valakivel/valakiről nem épp szép dolgokat mondtál?

Mert egy kicsit ez az eset is hasonlít rá.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#66) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Hmm... Gamer. Ez valamire emlékeztetett: [link]
Mintha ez a Te egykori reged lenne.

Kicsit ironikus. Na de hogy félreértés ne essék, nincs baj a dupla reg leleplezésével. Teljesen elfogadható, valószínű Én is megtettem volna.

A probléma itt, ezzel az írással van. Túlzás. Kőkemény túlzás. Főként tőled. Főként ebben az emelkedett stílusban. Most akkor Én is írjak egy írást a múltadról, hogy hányszor bannoltak és hogy miért? Nem ugyanaz a kategória, de színvonalát tekintve egyezne. - mellesleg mintha tiltva lenne mások fikázása, főként egy írásban/blogban. Szerintem ez pont az.

Emlékszel arra, amikor meggyanúsítottak, hogy Te kamuzol? Függetlenül attól, hogy igaz volt-e, vagy sem, jól esett? Pedig csak egy szaros VGA-ról volt szó, meg pont az itt is emlegetett anyagi helyzetről, csak fordítva. Most pont ugyanezt csinálod, csak még védekezni sem tud az illető, vagy tud, de már nem fog. Lehet, hogy most az állításnak van igaza, de akkor is. Akkor mintha pont a másik oldalon lettél volna, és pont kőkeményen szidtad volna azt az oldalt(nem az állítás valótlansága miatt, hanem pusztán a tettért), amit most épp képviselsz.

Üdv. H

(#67) gamek!ller válasza caizzz (#62) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ne is mond...

Hasek: Igen, az az én második regem. Hogy tisztán láss újra elmondom egy kis kiegészítéssel.: A cikket moderátor kérte, házigazda ellenőrizte, javíttatta és engedélyezte, hogy kikerüljön az oldalra.

Igen emlékszem amikor a szóban forgó eset történt. Úgy emlékszem, hogy akkor nem csak én voltam felháborodva, megjegyzem teljesen jogosan. Nekem személy szerint nincs semmi bajom Tibivel, csak megdöbbentő. Amúgy nem foglalkoztat és nem is "pörgök" rajta.

Ha van kedved és időd írj, úgyis meglátom ha kész lesz.. Annyit szeretnék még hozzáfűzni, hogy nem véletlen az, hogy én még mindig itt vagyok.

Lehet most utálni, meg köpködni a monitort (úgyis az törli le aki csinálta) csak utána gondolkodjon el az írás valódi jelentéséről.

[ Szerkesztve ]

(#68) BiP


BiP
nagyúr

Így elsőre ugyanaz, mint amit (#53) Vladi írt.

Miért érzem azt, hogy ennek a hírnek a megszületése csakis arról szól, hogy valaki nem szeretett valakit, és örült, hogy végre fogást talált rajta, majd önnön feljebbvalóságát hirdetendő kikerült erről egy cikk (-nek nevezett akármi.) ?

Totál se füle, se farka, a fórumból kell megtudni, hogy nagyjából kiről is lehet szó. Azt, hogy az eredeti nick miért lett bannolva, utalásszinten sincs meg (nem kell kirészletezni, elég 2 sorban tömören felsorolni).
Miért is fáj az, (annyira legalábbis, hogy egy lejárató cikk szülessen róla), ha valaki kamuzik a kocsijáról meg a munkájáról? ((ha nem vert át üzletben, akkor ki a halált érdekel, hogy kamuzott?! )Nem szép dolog, én is utálnám, ha húzzák az agyam, de jelen esetben szerintem ez kb. pont egy magasról leszarandó dolog. Vagy legalábbis miért ez a cikk központi motívuma?
Ja, hogy a cikk végén ott van, hogy M3. Aham. Hogy ennél jobb kocsi volt a kamu tárgya, míg a valóság csak egy Nissan. Értem én már. Hát bevallom, én egy Nissannak is örülnék.

Értem én azt is, hogy gamek!ller a pozitív példa, aki ban után tudott normális lenni, és a ph! befogadó közössége megbocsátott. Ennek örülök is. De ha zavar az olyan, aki visszasunnyog, annak jelentésére megvannak a megfelelő módszerek, szépen, kultúráltan. Ja, hogy így nem lehet kiemelni, hogy a cikk írója viszont pozítív példa. Aham, ezt is értem.

Szóval szerintem ennek az egész cikknek kb. a cím+alcímig van értelme, a többi csak szimpla e-péniszméregetés.

Tudom, tudom, ez egy bennfentes cikk, bennfentes fórummal. De ha már idetévedtem - a a kiemelt cikkek részről - , véleményt is formáltam.

Szerk:
(#67) gamek!ller: Ha a modik kérték a cikket, akkor sem értem, hogy miért arról szól a cikk, hogy bank, merci, laguna meg nissan, miért nem a lényegről?

[ Szerkesztve ]

(#69) negyedes válasza Hasek (#66) üzenetére


negyedes
addikt

Most nem vedni akarom, de benne volt tartas, es kibirta ujraregisztralas nelkul, igaz hamarabb visszajohetett, de azt az idod kibirta.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#70) EQMontoya


EQMontoya
veterán

No, közel 2.5 év után újra írok egy hszt.

Először is: szól a "szép volt, fiúk!" :C

A cikk írójának +5cm e-penis. :C Congratz! De:
-elhibázott életkor: -2cm e-penis. (ráadásul nem is 1 évet sikerült tévedni)
-rossz linkelt Primera: P11-es Primera van a cikkben, Tibi666 pedig P12-vel rendelkezik, de ez ugye már nem lett volna elég "szar" a cikkhez. Ismét -2cm e-penis.
-A hozzászólás írója eséllyel örülne egy P11-nek is, de a cikkben lefikázza: -2cm e-penis.
-Legalább olyan írta volna meg a cikket, ha már sok moderátor is közreműködött benne, akinek esetleg nincs hasonló vaj a füle mögött: újabb -2cm e-penis.

Öööö, akárhonnan is nézem, ez szummában -3cm e-penis. Ha ezt sikerült összehozni 3 hónap alatt, több moderátorral karöltve, az meg különösen elismerendő teljesítmény. :R

Uff, én szóltam! :R

Same rules apply!

(#71) leviske válasza gamek!ller (#61) üzenetére


leviske
veterán

Szerintem maximálisan érthető, amit írt, csak nem képzeled hozzá, hogy hogy is hangsúlyoz. Engem is néha ezért értenek félre, vagy néznek hülyének a rossz fogalmazás miatt.

Amúgy én ezt az egészet nem értem. Minek ez a címlapra? Rengeteg embernek van "messziről jött ember azt mond amit akar" korszaka, ilyenkor elszállnak az egekig, aztán valaki lelkileg képen találja csapni Őket és máris leszállnak a földre. Nincs ebben semmi extra, nem főbenjáró bűn.

Azzal, hogy nyilvánosan megalázod, nem érsz el semmit. Az lett volna a helyes, ha azt mondjátok neki, hogy "semmi gond nincs, induljunk nulláról, mutatkozz be és mostantól add magad".

Mind1, így döntöttél, hát így döntöttél... ha jobb lett a lelkednek, akkor már megérte.

(#72) DeFranco válasza gamek!ller (#67) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem ismersz, és nem is leszek nálad népszerű, (és itt jön az elmaradhatatlan de...) de:

Akárhány moderátor kérte, és akárhány házigazda ellenőrizte ezt az írást, sem nem építő jellegű, sem nem elegáns, sem nem képviseli azt a stílust, amit az oldal tulajdonosai és a tagság szívesen látnak (szerintem). Egy velvetes, vagy homáros bejegyzésnek talán elmegy. Ide kevés. És bárdolatlan.

Értem én, hogy most te vagy a bezzegpélda, és átjött (mit átjött, átsüvöltött) a tanulság, csak ezt egy olyan fellengzős és arrogáns cikkben sikerül megfogalmazni, ami miatt ne csodálkozz, ha pár ember zsebében kinyílik a bicska. Remélem nem a Te személyiségedbe nyertünk egy kósza betekintést ezzel a stílussal... Kevesebb fröcsögéssel többet értél volna, de szerintem korán kértek fel ennek a megírására.

(Úgy sejtem nem is ezt várták tőled, csak hát ha már egyszer...)

[ Szerkesztve ]

(#73) Hasek válasza gamek!ller (#67) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Tudom nagyon jól, hogyan működik a logout cikkek címlapra kerülése, ezt nem kell ismertetni. Szerintem viszont oltári nagy különbség van az emberek figyelmeztetése(tehát hogy az említett illető hazug), és ezen írás között. Hatalmas különbség, hiszen ez az írás nem egyszerű figyelmeztetés, hanem ítélkezés is egyben. (szerk.: Illetve DeFranco még tovább fejtegeti, hogy még mi)

Valóban mások is fel voltak háborodva. Köztük Én is. Ha jól emlékszem, egy hozzászólásban is leírtam akkor a véleményemet(ez nagy szó, mármint ez az egy, mert hogy véleményt ritkán foglalok, az is biztos), pont a Te oldaladon. Én még mindig ugyanazon az oldalon vagyok, és nem a tibi666 miatt, nem is ismerem. Miattad! Mert amit Te csinálsz(az írással), az nagyságrendileg pont annyira nem helyes, mint amennyire helytelen volt annak idején a támadód módja. És ismétlem, kiemeltem ismétlem: Nem arról van szó, hogy kinek van igaza, és kinek nincs. Itt mindössze az említett módról beszélek.

"Amúgy nem foglalkoztat és nem is "pörgök" rajta." - Ezen írásban taglalt nyomozás, és az írás létezésének ismeretében, ez igen érdekes kijelentés.

"Ha van kedved és időd írj, úgyis meglátom ha kész lesz.. Annyit szeretnék még hozzáfűzni, hogy nem véletlen az, hogy én még mindig itt vagyok." - Mint példát hoztam fel az ötletet. Eszem ágában sincs másokat kellemetlen helyzetbe hozni. Ráadásul ahogy ismerem az embereket, ezt mindenki elintézi saját magának egy idő után, nem kell ehhez mások segítsége(mármint, hogy kellemetlen helyzetbe hozza magát).

"Lehet most utálni, meg köpködni a monitort (úgyis az törli le aki csinálta) csak utána gondolkodjon el az írás valódi jelentéséről." - Nem utállak. Egy szóval sem mondtam, mert nincs is így. Különösebb bajom a személyeddel nincs(és az ne tévesszen meg ez ügyben, hogy ismerem a ph-s múltad. Másnak is ismerem, sőt volt valakivel komolyabb összetűzésem is korábban, bannolták is nem sokkal rá, erre most Én csináltam neki avatart. Szívességből.) Nem célom az se, hogy most ez az írás lekerüljön. Bánom is Én. Mindössze azt szerettem volna elérni, hogy észrevedd, miként teszed azt, amit teszel. Mert nem az iránnyal van a baj, hanem a hogyannal.

negyedes: megmondom őszintén, Én ezzel nem hencegnék.(még ha nem is gamer henceg vele, másnak sem kéne kiemelnie... feleslegesnek tartom) Oké, dicséretes, de akkor is... A saját múltammal sem hencegek sehol sem, egyszer meg nem említettem. És most sem fogok, úgyhogy ez innentől befejezetlen marad. Pont.

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#74) ABE


ABE
őstag

Cimlapon, raadasul moderatori hatszellel utolag meg belerugni valakibe... szegyen.

(#75) I_Am válasza ABE (#74) üzenetére


I_Am
veterán

Tisztában vagy vele, hogy kolombusz miért nem lehet tagja a fórumnak?

szerintem nem

Azzal is tisztában vagy, hogy ha valaki másnak adod ki magad, akkor az helytelen és ha még sokmindenkit nagy nyilvánosság előtt félre is vezetsz, akkor az gusztustalan és mások "lenézése"?

Szerintem kicsit gondolja át itt mindenki amit eddig leírt, aztán példálózzon.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#76) MaciG válasza Apollyon (#65) üzenetére


MaciG
addikt

"Vagy csak az fáj, ha valaki "több mert lenni"?" Szerintem ez azt jelenti h több lett, nem pedig azt hogy akart. De mind1 is ne menjünk bele ebbe most.

BANZAII

(#77) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Az a durva, hogy rosszul érzem magam a cikk miatt, pedig Qrvára semmi bajom nincs Tibi-vel.. Megcsináltam szívességből. Ennyi. Én a témából ki is szállnék.

(#78) ABE válasza I_Am (#75) üzenetére


ABE
őstag

Teljesen mindegy, ezt lehet kulturáltan, csendben elintézni. Nem érzem azt, hogy ez címlapra való lenne, pláne nem egy felhasználó tollából. Ha mondjuk egy moderátor kezéből került volna ki egy általánosan megfogalmazott írás, amolyan figyelmeztetőként, hogy miért nem érdemes trükközni, akkor elfogadnám a dolgot. Így viszont inkább érzem kicsinyes, személyes bosszúnak az egészet, és nem feltétlenül gamek!ller részéről...

[ Szerkesztve ]

(#79) I_Am válasza ABE (#78) üzenetére


I_Am
veterán

Tudod mit? A te hozzászólásod is teljesen mindegy akkor?

Na most akkor mivan? :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#80) gamek!ller válasza ABE (#78) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Azt hittem megint le kell írnom, hogy nekem semmi bajom nincs Tibivel, de megnyugodtam.. :D

(#81) Tim82 válasza ABE (#78) üzenetére


Tim82
nagyúr

+1. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#82) ABE válasza I_Am (#79) üzenetére


ABE
őstag

Az van, hogy részemről nagyot csalódtam most bennetek. De ez is mindegy, én leírtam a véleményem, a cikk marad, a mondatod végén a vigyorfej pedig mutatja, nem érdemes ezen rugóznom.

(#83) EQMontoya válasza I_Am (#79) üzenetére


EQMontoya
veterán

E-penis, az van. ;)

Same rules apply!

(#84) devast


devast
addikt

Srácok nem kéne annyi barátok közt-öt nézni.
Mellesleg irigylem a problémáitokat...

(#85) CséZé


CséZé
őstag

kifejtem én is a véleményemet, mert tisztában vagyok tibi666 munkásságával

Szerintem ezt a cikket úgy kellett volna megírni - ráadásul egy nagybetűsnek -, hogy felvázolja az újraregelés feltételeit, esélyességét, szabályait stb. és ha ezt nem sikerül betartani, akkor úgyis kiderül idővel úgyhogy felesleges időpazarlás egy új reg... aztán jöhet egy példa. röviden. nem fordítva! mert most úgy történt.
ez most úgy jött le sok mindenkinek, hogy valaki kiadta magát másnak, aki ráadásul egyszer ki lett téve, aztán vonja le az olvasó belőle a tanulságot.

amúgy is inkább a Nők, nőügyek topikban voltak az emberek kíváncsiak a tibi-ügyre. nem értem miért kellett ilyen nagy dobra verni. elég lett volna oda leírni off-ba h mi a szitu, úgyis csak azok tudtak róla nagy részben, akik olvasták azt a topikot.

[ Szerkesztve ]

(#86) Dave™


Dave™
nagyúr

Mondjuk ha már a kitiltás megkérdőjelezhető (ugyan nem voltunk sokan, de azért páran így gondoljuk), akkor az újra regelés elítélése is az. Egészen más, ha valakit mondjuk folyamatos trollkodás, vagy üzleti csalás miatt tiltanak ki, de a példa nem erről szólt. Szerintem marhára nem volt etikus az eljárás, és nem is értem miért érdekel bárkit is egy IT fórumon, hogy valaki nem az általa behazudott kocsival jár, hanem egy olcsóbbal. Túl lett reagálva, utána meg magyarázzátok a bizonyítványt.

(#87) caizzz válasza EQMontoya (#70) üzenetére


caizzz
aktív tag

+1.

(igen van sok saram, mielőtt még felhozná valaki, de ennek ehhez ugyebár most semmi köze)

Engem az undorít az egészben, hogy moderátorok is benne voltak a dologban. Fasza gyerekek vagytok, grat! Ok, most adjatok egy napot - mert nem tapadok az ánuszrózsátokra, de kiállni, példát statuálni úgy, hogy személyeskedés is benne (mindez kicseszett gyerekmódon, szaros materialista bullshittel példázva) van nagyon gáz. Főleg ha ez felülről van letolva a képünkbe. (függetlenül attól, hogy ki-miért lett kitéve. itt alapvető zavar lenne?)

Ha ettől nem határolódik el a fórum tisztelt kapitánysága, az több mint szégyen.

Köszönöm, mentem megveszem a Serious Sam Gold Packot, ha már verdára nem telik.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#88) mini_Smith


mini_Smith
csendes tag

Gyerekek, szerintem ez az egész felesleges. Erre a szintre nem kell lesüllyedni, mint az oviban, mutogatni kell... Ha meg valakit talán valami ok miatt *kitiltanak* és nem bírja ki, hogy ujra regeljen, ott komoly problémák vannak. Nem szeretnék beleszólni semmibe, de szerintem elpazarolt idő volt mind megírni a tisztelt szerzőnek, és annak is, aki elolvasta. Cím alapján benéztem, gondoltam hátha Trafipax trükközésről van szó, még hasznát is vettem volna ( :B ), erre ez az írás fogad...

Üdv.

(#89) Jeanne d'Arc

Én voltam már kitiltva és agybajt kaptam hogy az üzleteim nem tudtam elintézni és még egy figyelmeztetést se kaptam.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#90) ollie válasza Jeanne d'Arc (#89) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kitiltva? Te ezzel a nickkel nem voltál kitiltva, és most is úgy tűnik, hogy használsz másikat regisztrációt is e mellett (Millerchris). Nem tartod be a fórum szabályzatát és még te reklamálsz?

***

(#91) Dave™ válasza ollie (#90) üzenetére


Dave™
nagyúr

Idézet a fórum szabályzatából:

A privát üzenetek nyilvánossá tételét. A privát üzenetek, mint a nevük is mutatja, magánlevelezésnek minősülnek. Sem a moderátorok, sem a házigazdák nem látnak bele. Ezért a másik fél hozzájárulása nélkül még részletekben sem tehetőek nyilvánossá.

A cikkben: "Egy ismerőse megy a cuccért, nem ő. Pedig ő volt, ezt privátban be is vallotta."

Viszont bármennyire is nézem, nem találok olyan passzust a szabályzatban, ami a kocsiról/társadalmi pozícióról történő vetítést kitiltással szankcionálná. Sőt, ezeket tiltva sem látom.

Akkor milyen elv szerint lett kitiltva?

Egy szabályzatot sértő írás hogyan lehet címlapos?

Nagy kérdések ezek.

(#92) dragonfx


dragonfx
veterán

milyen m3as turáztatni??
vagy ez is kamu?

most tibi666ról van szó ebben?ő maga írta a cikket?
volt neki E merci azt tom, lett volna cls d emégse mert laguna gt lett.
most akkor mi az igaz aki tudja világosítson fel.

én csíptema figurát.

mondjuk a bemesélt pénz ellenére gyanus volt nincs jó nője.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#93) anjani182 válasza dragonfx (#92) üzenetére


anjani182
őstag

Mit nem értesz? Semmi se volt neki....

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#94) CséZé válasza anjani182 (#93) üzenetére


CséZé
őstag

hagyjad... dragonnak is kevesebb az IQ-ja, mint egy átlag PH!-snak :DDD

no offense

(#95) MaciG válasza Dave™ (#91) üzenetére


MaciG
addikt

Feljebb is írták már h nem lett ezért kirakva, mert valótlan dolgokat állított magáról...

BANZAII

(#96) Dave™ válasza MaciG (#95) üzenetére


Dave™
nagyúr

Na, hát akkor mégis miért? Mert a cikk (ami címlapos, ugye) alapján teljesen ez jött le.

(#97) MaciG válasza Dave™ (#96) üzenetére


MaciG
addikt

A cikk arra hívja fel a figyelmet, hogy nem érdeme valakinek új nicket regisztrálni ha az egyiket valamilyen oknál fogva bannolták, és asszem a cikkben szereplő személynek is volt ilyen regisztrációja, a többi csak a "körítés"

BANZAII

(#98) Vakegérke


Vakegérke
veterán

#44: "A cikk ötlete nem az én avataromból pattant ki, hanem moderátori kérésre írtam több mint 3 hónapja."

#67: "A cikket moderátor kérte, házigazda ellenőrizte, javíttatta és engedélyezte, hogy kikerüljön az oldalra."
Csak azért félkövér, mert eredetileg is az volt.

#77: "Az a durva, hogy rosszul érzem magam a cikk miatt, pedig Qrvára semmi bajom nincs Tibi-vel.. Megcsináltam szívességből. Ennyi. Én a témából ki is szállnék."
Szintúgy.

Felvetődik bennem néhány kérdés, ami talán másokban is.
Vajon mi oka volt egy moderátornak, hogy gamek!ller barátunkat megkérje egy khm... izé... apró szívességre? Ráadásul akkor tette, amikor a szerző épp kitiltás alatt állt.
Regisztrált 2010-09-01 00:02, azaz 23 napja ― lelkes újonc
Hát nem érdekes?
Vajon miért nem volt képes a moderátor saját maga megfogalmazni mondanivalóját? Korántsem hiszem, hogy nem volt képes rá. Nem lehet, hogy inkább szócsőként használta barátunkat, hogy az esetleges támadások, kritikák ne őt érjék?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#99) EQMontoya válasza MaciG (#97) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ez a cikk arról szól, hogy két kisebbségi komplexusban szenvedő úriember rávett egy harmadik úriembert megkérdőjelezhető módon, hogy írjon egy cikket egy negyedik úriemberről, úgymond ezzel példát statuálva. Erre azért volt szükség, mert a saját nevükkel ez nem lett volna vállalható. Így viszont csöndben címlapon marad. Ez a hsz meg el fog tűnni. Lehet, hogy én is. ;]

Same rules apply!

(#100) caizzz válasza MaciG (#97) üzenetére


caizzz
aktív tag

Most komolyan arról megy a mese, hogy ha kibanolnak ne regeljek újra mert egy nyomorék antiszociális senki kinyomozza a kemény valóságot és tinédzserrel kiteteti címlapra? :DDD :DDD :DDD

Mommy, i'm scared! :D Kőkemény hitelvesztés folyik itten hölgyekurak, a végén még parasztfelkelés lesz. ;]

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Felesleges trükközni... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.